Zaman: 20 Ağu 2019, 22:54

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3829 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 383  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 18:07 
Kullanıcı avatarı

siyahkuşak yazdı:
Biz Denizlisporlular olarak Ankaragücünü seviyoruz.Ama geçen sene bizim maçta seviyesizligin dibine vuran Başkan, bugün bizleri haklı çıkardı.Ankaragucune yakışmayan karakterde bir adam.Insallah kurtulursunuz.

Biz sizi sevmiyoruz uza hadi. Bizim başkanımızı eleştirmek size mi kaldı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 20:52 

siyahkuşak yazdı:
Biz Denizlisporlular olarak Ankaragücünü seviyoruz.Ama geçen sene bizim maçta seviyesizligin dibine vuran Başkan, bugün bizleri haklı çıkardı.Ankaragucune yakışmayan karakterde bir adam.Insallah kurtulursunuz.

Bu maçtaki gereksiz hareketlerinden dolayı, bir çok insan 6222yle uğraşıyor 1 yılı aşkın süredir. Denizliyi ve Denizlisporu çok seviyorum kendi adıma. Hoşgeldiniz. Bu başkandan da öyle veya böyle, kurtulacağız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 21:47 

Her gidenin zamanlaması manidar la ne güzel iş valla al getir oynat parasını verme adam isyan eder giderse manidar

Hiç şurda uzun uzun analizlere laf salatasına gerek yok süperligde başkanlık yapan adam 200 bin euroyu bi şekil bulamıyorsa oturmayacak o koltukta seneye de bunların mislini yaşamak istemiyosak Yiğiner sorununu sezon açılmadan çözdük çözdük ha giderse nolurcu tayfaya da söyleyim gelen bundan kötü olmaz en kötüsü o da 200 bin euro bulamayan bir adam olur bugün ostimde eti budu hafif dolgun orta halli bi esnafa git bir haftada bankaydı falandı fıstıktı bulur o parayı

Hadi djedje’yi memnun değildik tutmadık diye yedirdin pintoyu nasıl yedirecen demek ki 200 bin euroluk çapı yok o zaman orda işi de yok kulübe ne giriyo ne çıkıyo belli değil 8 yıldır bir defa bile kulübün borcunun rakamını tam veremedi ya bırak geliri gideri

Temmuz gelmeden gönderdik gönderdik yoksa seneye daha beteriz hiç buralarda üzülmeye gerek yok o zaman

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 23:42 

kulüpten gönderilen ne ilk ne de son adam pinto ama ilk defa bu kadar çok sinirledim. yazık falan yazıp geçiştirilemeyecek bi olay ağzıma geleni yazıp analarına kadar sövesim var ama bu işsiz vizyonsuz herifler tüm mesailerini beni bulup bana dava açmaya falan harcarlar şimdi gerek yok.

yazılmış ki pinto bu kadar zaman dayandı 2 hafta daha niye dayanamadı o da ayıp etti falan... benim bilgim yok ama bu yönetimin ne olduğunu bildiğim için tahmin edebiliyorum. pinto 2 ay öncesinden parasını istemiştir, dolmuşçu haftaya verecem söz demiştir. haftaya olmuştur hani para ne oldu diyince haftaya kesin verecem söz söz diye geçiştirip bugünlere kadar gelinmiştir adım gibi eminim. yoksa pinto kötü niyetli bi adam olsa takımın en istikrarlı en iyi oyuncusu olmazdı her hafta, illa ki performans düşüklüğü yaşardı. ayrıca bu adam on milyonlarca dolara da oynamıyo, aman galatasaraya gidiyim beşiktaşa gidiyim kafasında bi adam da değil, huzurlu olduğu yerde ailesiyle güzelce yaşamak isteyen çokta gözü olmayan gayet efendi bi adam benim gördüğüm kadarıyla. şu herife bile bunu yaptınız 200bin lira mıdır euro mudur öyle bi ücret için gönderdiniz ya allah sizi bildiği gibi yapsın. ciddi ciddi türkiyenin en iyi 3 slok bekinden birini 200bin euro için bıraktınız tatlı su kurnazı küçük esnaf yönetimi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 00:16 

Sanki Mustafa Kaplan da gitmesini sorun etmemiş gibi.

Bu parayı bugün ödemezsen, yarın yine ödeyeceksin. Nasıl bir fantezidir bu?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 13:44 

Orgillde alacakları ödenmediği için başvuru yapmış. Allah belanızı versin yönetim.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 13:54 
Kullanıcı avatarı

Bonservislerini alıp satıp para kazanacağımız tüm oyuncuları üstüne adamları alacaklı olarak serbest bıraktırdık. Hemde FIFA ile karşı karşıya gelmek pahasına. İşte gerçek vizyonlu yönetim...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 14:43 

Millet diyordu Orgill'de performans düşüklüğü var, Mustafa Hoca yedeğe çekmeli diye. Sebebi belli oldu. Şimdi sürekli kesebiliriz kadrodan.
Yönetim, bize bu son hafta yaşattıklarınla dokuz doğurttun. İnşallah ligde kalırız da her şeye rağmen güzel güzel ayrılırız. Tersi olursa düşünmek bile istemiyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 15:12 

Maraton06 yazdı:
Sanki Mustafa Kaplan da gitmesini sorun etmemiş gibi.

Bu parayı bugün ödemezsen, yarın yine ödeyeceksin. Nasıl bir fantezidir bu?

mustafa kaplan'ın umrunda mı allah aşkına? 2.ligde bile takım bulamazken geldi süper ligde piyasa yapıyor. ilhan cavcav'la da iyi geçiniyordu yiğiner'le de.

çünkü para umrunda değil. gel diyorlar geliyor, git diyorlar gidiyor. büyük ihtimalle başkanım benim listemde pinto'dan iyi oyuncular var falan diye gazlıyordur.

taş çatlasın 20 tane adamı idare edemiyoruz. yarım yarım da olsa paralarını ödeyeceksin arkadaş. 15 tane adam alıyoruz, beş kuruş vermeden fifa'lık olup gönderiyoruz, sonra 15 adam geliyor, yine fifa'lık olup gidiyor. kulüp resmen uçuruma yuvarlanıyor. millet yok pinto neden 1 maç dayanmamış falan diye komplo üretiyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 19:41 

Pinto gibi bir adamın göstere göstere elimizden çıkmasını halâ anlayabilmiş değilim. O değil klukowski muhabbetinde başkan diyor ki bize ulaşan bir ödeme planı yok gelince yatırırız sıkıntı değil diyor. Ulan madem yatıracak gücünüz var bizimle dalga mı geçiyorsunuz Pinto gibi bir futbolcuyu artı dje dje yi parasını ödemeyip elimizden kaçıyorsunuz. Sizin futbola bakış açınıza t....m nasıl bir kafa yaşıyorsunuz aklımız almıyor.
Yönetimin yeni sloganı belli oldu Ya benimsin ya toprağın..
Sivas maçının sonucu ne olursa olsun artık bu zihniyet gitsin amatör kulüplerde yöneticilik yapsın burası sizin eğlence alanınız değil. Koskoca Ankarada elbet bu işin hakkını verecek birileri çıkar bu kulüp sahipsiz kalmaz. Yönetim istifa...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3829 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 383  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 41Kocaelili, asparagas63, Avanti, Başkentli, Bing [Bot], Bizans1905, Bozkurt1903, CameronJerome, derince89, FBSK, Footballer16, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inciraltı, karadeniz, kasadaparayok, kei, Kocaeli, körfezlee, Lazarov, mmcg, protokol, Sakaryaspor77, Spanksk, Tatangas, Tekyumruk1905, voyvoda, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye