Zaman: 22 Ağu 2019, 19:59

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 136 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: Final Four - Vitoria
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 19:45 
Kullanıcı avatarı

dolmabahçe yazdı:
Maç programını paylaşabilir misiniz?

İlk mesaja ekledim programı.

FarFan yazdı:
Yine de,
Buradan artık geri dönüş yok,
Küçülmeye gitmek zor iş,
Kim küçülmeye giderse, Ali Koç dahil,
Kendi bacağına sıkmış olur, kredisini köküne kadar harcar,
Dolayısıyla o riske kimse giremez diye düşünüyorum,
Ali Koç dahil.

Ali Koç başkanlığa seçilip kulübün maddi durumunu gördüğünde basketboldaki başarılı ancak masraflı durumu kucağında bomba bulmuş gibi görmüş müdür diye düşünmüştüm. Çünkü arkadaşın dediği gibi bu yatırımı kesmesinin en azından şu an için imkanı yok ancak ciddi bir gelir kaybı da mevcut.

Herkesin beklediği ve olağan bir şeydi taraftardaki doymuşluk. Fenerbahçe tribünü Avrupa'nın her yerinde final-four'ları doldurur, onda bir sıkıntı olmaz ama futboldaki başarısızlığı final-four ile tolere etmek çok zor bu saatten sonra. Futbolda kupasız 5 yıl geçti.

Farfan'a katılmadığım tek nokta ''buradan artık dönüş yok'' cümlesi. Futbolda bir veya iki şampiyonluktan sonra tamamen yatırım kesilmese de açığı minimize edilecek şekilde bütçeler değiştirilebilir bence. Yılların Panathinaikos'u, Maccabi'si bile bu küçülmeleri yaşadıysa Fenerbahçe'nin yaşaması da olmayacak bir şey değil.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Euroleague Final Four 2019 - Vitoria
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 21:02 

Jamaicanrasta yazdı:
İlk 3 sene ben de destekledim ama klübün bu mali durumunda artık sinir bozucu bir durum oluyor bu mevzu. Bu sene izlemeyeceğim bile ama Ergine kaybetmeyi de kaldıramam.

Takımdaki eksikliklerle bu sene kupa almamız zaten çok zor gerçi ama diyelim kazandık Aynı gün Galatasaray da şampiyon yapılacak. Klübü yönetenler o günü iyi okusunlar,camia Euroleague'i mi umursayacak kaybedilen ligi mi?

Gerçekleri konuşmak lazım yeni jenerasyonda Fenerbahçe taraftar sayısı olarak 3.sıraya geriledi. Basketbolla voleybolla çocukları Fenerbahçeli yapamazsınız. Basketbol artık kendi yağıyla kavrulmalı .

Bizim kadro ve maaş değeri diğer takımlardan düşük olsa dediğine biraz olsun hak vereceğim ama futboldaki başarısızlığın basketbolla zerre ilgisi yok. Futbola harcadığımız paralarla adam akıllı hamleler yapılsaydı gayet rahat başarılı olunabilirdi. Basketbol takımı desteği sonuna kadar hak ediyor armayı avrupanın zirvesine taşıyor. Bana kalsa futboldaki utanmazların maaşından kısıp basketbola aktaralım.

Final four a gelirsek eksik çok, işimiz zor ama obradovic işini bilir, yine bir şekilde finale taşıyacaktır bizi. Finalde cska gelirse şansımız en az onlar kadar var ama madrid gelirse favori madrid olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 21:09 

2 takımla katılıyoruz fakat Real net favori maalesef

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 23:38 

üst üste final four güzel iş ama bence 2. kupa gelmeli.

ergin ataman bi süpriz yapıp kupayı alır mı acaba demekten kendimi alamıyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 01:25 

Sezonun önemli bölümünü Lövern olmadan oynadı Obradovic. Vesely-Ahmet-Melli rotasyonu gayet yeterli. Ancak Datome'nin olmaması büyük eksiklik, Melli'nin yorulduğu anlarda 4 numaraya geçip katkı veriyordu. Nikola'nın sakatlığını atlattığı söyleniyor, onun dönmesi ile özellikle savunma sertliğinin artacağını düşünüyorum. Efes tarafı ise tam kadro ve buraları oynamış Dunston ve Micic hariç tecrübesizler. Başa baş mücadele beklesem Fenerbahçe'nin favori olduğunu düşünüyorum. Üst üste 5 F4'e kalmak ve sürekli bu seviyede kalmak kolay değil, tecrübe gerektiriyor.

En son phonix tarafından 17 May 2019, 01:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 01:29 

Elessar yazdı:
2 takımla katılıyoruz fakat Real net favori maalesef

Cska'nın finale çıkacağını düşünüyorum. Cska bu sezon içerde dışarıda yendi. Cska'nın rotasyonu ters geliyor Real Madrid'e.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 02:01 

Larkin geçen sene Konferans yarı finalinde rotasyonda yer alan oyuncuydu.
F4'de de panik yapmaz heralde.
Diğer yabancılar + Doğuş f4 olmasada yıllardır euroligte çeyrek final seviyesinde oynayan oyuncular.
Vesely ve Kalinic'ten tam anlamıyla katkı alamazsa Fener 1 adım geride gibi.
Efes yayın gerisinden gününde olursa Obraya rağmen kazanır.Vesely-Kalinic olmazsa içerde de Efes üstünlük kurar.

İşin içinde Obradovic olunca biraz çekimser yorum yapıyoruz ama Efes favori bence.
Finalde kupayı getirecek olan kazansın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 02:03 

Zmajevi

Doğru söylüyorsun, ancak futbolda arka arkaya gelecek başarılar belki daralmanın önünü açabilir. Keskin bir küçülme beklemiyorum her durumda ama belki Anadolu Efes seviyesine çekilebilir bütçe, 13-15 milyon Euro civarlarına. Böyle bir duruma, bütçeye obradoviç nasıl bakar, onu bilemiyorum ama.

Bildiğim tek şey var, koç başımızda kaldığı sürece bu takım, yener yenilir, fark yer fark atar ama her şartta bizi gururlandırmaya, karakterli mücadeleye devam eder.

Bugün eric green’den ekstra işler bekliyorum. Ancak böyle ekstra bir durum/performans olursa yürürüz, yoksa özellikle (çıkarsak) finalde işimiz zor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 02:12 

Bütçe her sene açık veriyor artık futbol takımının başarısızlığı buranın başarısının önüne geçti.Ali Koç durumun farkında bütçe küçültmeye çalışıyor Obradovic'i kaybetmeden ama Obradovic odayı terkediyormuş.Bütçe düşerse Obradovic gider.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 11:25 

Ufaktan heyecan basmaya başladı...
Efes'i geçersek şampiyon olacağımıza inanıyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 136 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 54Sakaryam, ADSmultimedia, Başkentli, Bing [Bot], Demirci67, Dordevic, Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, hsm35, kasadaparayok, körfezlee, körfezli_celik, MorMenekseler, phonix, protokol, Samsunspor1965, Tilki, turkinho, voyvoda, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye