Zaman: 18 Ağu 2019, 21:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3829 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 383  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 22:07 
Kullanıcı avatarı

DeverOrgill yazdı:
Her ne olursa olsun 7 ay para almayan adam sezonun en kritik macinda sozlesmesini fesh ediyosa bir art niyet vardir. Pintonun eline ne gecti 2 mac erken fesh edince bilmiyorum ama bu benim karakter anlayisima biraz ters dustu.

Aldigi ve alacagi para sonuna kadar helal olsun su zamana kadar, canini disine takti, terinin son damlasina kadar savasti.

Bir cift lafta basiretsiz yonetime soyleyim, siz adam olsaydiniz operasyon moperasyon demeden ne yapar ne eder 2 3 milyon bulurdunuz, sen ki adini dolmuscu ve taksiciler harici kimse bilmezken, cumhurbaskaninin yanina gidebiliyosan, ali kocla ayni masada oturabiliyosan, bu buyuk camia sayesindedir. Bir kurus hakkim varsa helal etmiyorum.

Adam 7 aydır para almayıp her mac çok iyi oynayarak klubune kaç trilyon kazandırmış, adam bizim babamızın oğlu değil. Hoş babamızın oğullarını da gördük, hepsi parasını aldı kuruşuna kadar , adamın duruşunda hiç bir sıkıntı yok , bu kadar vasıfsız, kalitesiz ve menfaatçi bir başkanla hicbir ortak paydamız olmamasına rağmen biz katlanamıyoruz , adamlara kim bilir ne yalan söylemişler..

Pinto dediginiz adam , 2. Yarının ilk maçı olan Gs maçında normalde oynamayacaktı , çünkü maçtan 1 gün önceki gecede çocuğu doğmuştu ve çocuğu da çok sıkıntılı doğmuştu. Bikac gün kuvezde kaldı ama yönetim zorla oyuncuyu istanbula getirdi , oynattı. Parasını vermediği topçu bu topçu.

Herkesin aklı yeni başına geliyor ama işte bizim ülkenin durumuna benziyor bizim iş. Kimse ağlamayacak, bunların hepsini söyledi az cok tahmin edenler.

Şu sivas maçı bi gecsinde , bakalım neler olacak..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 22:09 
Kullanıcı avatarı

DeverOrgill yazdı:
Her ne olursa olsun 7 ay para almayan adam sezonun en kritik macinda sozlesmesini fesh ediyosa bir art niyet vardir. Pintonun eline ne gecti 2 mac erken fesh edince bilmiyorum ama bu benim karakter anlayisima biraz ters dustu. .

Dediğin gibi 2 hafta kala bu yola başvurması manidar ama bunu sorgulayacak olan biz miyiz? Bunun arkasından komplo teorileri mi üreteceğiz

Ortada bir gerçek var sen elindeki adamlara sahip çıkamıyorsun tek yaptığın gidenin ardından çamur atmak ben bu kadar basiretsiz beceriksiz adamı bir arada görmedim bizi memleketin başındakiler gibi dış güçler misali sürekli düşmekle tehdit ediyorlar düşelim arkadaş Bu sene yırtsan seneye düşersin ayıptır yahu hadi düşmedik bu keneler sezon sonu gelirlerine çöker yine giderler

Adam fifadan yazı gelirse öderiz diyor gelmezse ne yapacaksın o parayada mı çökeceksin
Ln siz ne beceriksiz karaktersiz adamlarsınız mübarek gün insani günaha sokuyorsunuz

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 22:17 

Kesinlikle katiliyorum pinto gibi yurekli oynayan efendi oyuncu cok cok azdir Allah razi olsun yaptigi fedakarlik cok buyuk fakat 7 ay sabreden adam 10 gun daha niye sabretmez.

Her ne olursa olsun basiretsizlerin hic bu noktaya getirmemesi gerekirdi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 23:05 

Bu işin ama'sı, zamanlaması manidar'ı kalmadı artık. Bu senenin en iyi oyuncusu, galibiyetlerde büyük pay sahibi, karakteriyle kendini kanıtlamış adama bile, 'ama' diyorsanız, 'zamanlaması yanlış' diyorsanız sizde sıkıntı vardır. Kusura bakmayın. Erdem geçen sene bizi şampiyon yaptı, sessiz bi çığlık atarak gitti devre arasında. Onu bile adam gibi uğurlayamadık. Bakalım, Altay nasıl gidecek?

Bu camianın önüne Hakan Kutlu atıldı, atladık. Aydın Toscalı atıldı, atladık. Ben şahsen yemiyorum daha fazla. Aptal değiliz çok şükür, bi kaç kez köylü kurnazlığıyla kandırdı bizi Yiğiner, o da bizim ayıbımız olsun. Uzun zamandır söylediklerinin tek kelimesine bile itimat etmiyorum. Yok hükmünde.

Öyle ortada mesele yokken, art niyetli konuşan, neyin peşinde olduğu belli olmayanlardan da değilim. Kayseri maçı öncesi yapılanlar gibi. Ama artık tam zamanı.

YÖNETİM İSTİFA

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 00:06 

Biz Denizlisporlular olarak Ankaragücünü seviyoruz.Ama geçen sene bizim maçta seviyesizligin dibine vuran Başkan, bugün bizleri haklı çıkardı.Ankaragucune yakışmayan karakterde bir adam.Insallah kurtulursunuz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 00:14 
Kullanıcı avatarı

Hislerim Ankaragücü bu ligte kalacak bu olaylarda sezon bittiğinde hayırlı şeylere vesile olacak diyor... Bu hafta önce dua edeceğiz sonrada taraftar olarak görevimizi yapacağız Pintonunda yerini dolduracağız djedjeninde .. kaostan her zaman güçlü çıkmışızdır Allah’ın izniyle bu seferde güçlü çıkacağız..

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 11:44 

Takımın en iyilerinden olan bize uzun yıllar hizmet edecek Pinto'yu takımda tutamayan başkan bitmiştir.Artık siz düşünün önümüzdeki sezon nasıl geçecek...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 13:49 

Yiğiner'den ne olursa olsun KURTULMAMIZ lazım, gördüğüm takıma zarar vermeden ayrılmıycak, bizi büyük bir batağa doğru sürüklüyor Kötü kalpli ve yüreği çok kötü bir insan umarım en az kayıpla kurtuluruz ondan...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 17:38 

Arkadaşlar sizce Bursaspor-Göztepe maç saatinin değişme ihtimali yani bizim maçla aynı saatte oynanma ihtimali var mı?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 17:52 

ANGARA yazdı:
Arkadaşlar sizce Bursaspor-Göztepe maç saatinin değişme ihtimali yani bizim maçla aynı saatte oynanma ihtimali var mı?
Tff basvuruyu geri cevirdi saati ve gunu degismez

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3829 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 383  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ahab, Alexa [Bot], Bing [Bot], black1914, brdsh3535, cako, devrimciTS, Dusk, Emre, fba, garajalti, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, HeadMan, Hydrozn, ilrimed, Kare, kasadaparayok, kei, kendimikeserim, Koçyegit, kuzeyinkrali, Matthaus, nmn, radikaltxs, sniper_xxx, tribunde, umittek, yorgo-ksk, zanitenyo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye