Zaman: 15 Eyl 2019, 22:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3828 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379 ... 383  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 11:11 

bana ahmet ketenci'yi başkanlığa ikna etmeye çalışıyorlarmış gibi geliyor. hani ağcabağ'a güvenmiyorsun, sıkıyorsa buna bulaş tarzı. paraysa yıllardır bizi ipten alan bu adam, itibarsa siyaseten arkası güçlü. malum sebeplerden sokak ağzıyla da sinirilmeyecek bi adam.

bakalım her gün yapılan tuna-ağcabağ-ketenci buluşmalarından bişey çıkacak ama ne olduğunu yakında öğreniriz.

kulüpten her gün futbolcu giderken ve gelecek sezon tam bi kaos bizi beklerken, diğer taraf benim yönetimim hazır para kaynaklarım da bunlar diye bekliyor. eğer kulübü bırakmaz ve ortaya da bişey koyamazsa vebali yiğiner'indir.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 18:57 

Pinto da giderse, yiğiner aptalın önde gidenidir. Ayrıldığına dair söylentiler var. Şu lanet sezon bitse de kurtulsak. ulan biz millete "düşmeyiz korkumuz yok" diye caka satıyoruz. 3 günde gelinen noktaya bak yaşadığımız kaosa bak.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 19:09 

Pinto gitti

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 19:26 

Pinto gibi bir profosyonel adamı elinde tutamayan yönetimde kim varsa biz yönetimdeyiz ben başkanım diye ortalıkta dolaşmasın. Sezon başından beri tekmeye kafa sokan çocuğu hastayken sahaya yansıtmayan adamı ellerinizle kaçırdınız dje dje için performansı zaten düşüktü diye açıklama yaptınız hadi pinto içinde birkaç yalan haber uydurun nasıl olsa inanırız. Yazıklar olsun.
Yönetim istifa...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 19:49 

Ankaragücü burdan düşerse bu yönetimi yaksanız az gelir.

Süperlig’e çıkan bir takıma gelen gelir belli sezon öncesi ona göre bir bütçe yaparsın ona göre takım kurarsın ki sezon sonu sıkıntıya düşüp borç içine girmeyesin diye ama malesef bunu bizim ülkemizde gördüğüm kadarıyla 3-4 tane takım harici başarabilen yok.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 19:50 
Kullanıcı avatarı

Sivas maçında doksan dakika tek ses yönetim istifaya çağrılmalı başka bir şey olmamalı. Düşeceksek de düşelim bu ne rezillik? Ofsporla yapalım maçımızı ama dimdik başkanımız olsun yeter. Tam tersini düşünüyordum ama yetti. Kimsenin hayalleriyle oynamaya hakkı yok bu vasıfsızların. Tek işi dilenmek ve dış mihraklara suç atmak. Adamsan bul para da sustur düşmanlarını. Vasat herif.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 20:37 
Kullanıcı avatarı

Pinto'nun kaybedilmesi tam bir rezalet. Bu adam bu kulüp sayesinde Ali Koç ile falan aynı masada oturuyor, sonra televizyonlara çıkıp "elma mı garpuz mu" diye polemik yapıyor.

Ne günahımız vardı acaba, neyin ceremesini çekiyoruz anlayabilmiş değilim. Bu iş "parasını vermeyen, üstünü almayan var mı?" olayına benzemez Mehmet başgan, artık takke düştü kel göründü. Tek ses, çift ses bilmem ligde de kalmalıyız, bu adamı da def etmeliyiz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 20:46 

Angora06 yazdı:
Sivas maçında doksan dakika tek ses yönetim istifaya çağrılmalı başka bir şey olmamalı. Düşeceksek de düşelim bu ne rezillik? Ofsporla yapalım maçımızı ama dimdik başkanımız olsun yeter. Tam tersini düşünüyordum ama yetti. Kimsenin hayalleriyle oynamaya hakkı yok bu vasıfsızların. Tek işi dilenmek ve dış mihraklara suç atmak. Adamsan bul para da sustur düşmanlarını. Vasat herif.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 21:45 

Her ne olursa olsun 7 ay para almayan adam sezonun en kritik macinda sozlesmesini fesh ediyosa bir art niyet vardir. Pintonun eline ne gecti 2 mac erken fesh edince bilmiyorum ama bu benim karakter anlayisima biraz ters dustu.

Aldigi ve alacagi para sonuna kadar helal olsun su zamana kadar, canini disine takti, terinin son damlasina kadar savasti.

Bir cift lafta basiretsiz yonetime soyleyim, siz adam olsaydiniz operasyon moperasyon demeden ne yapar ne eder 2 3 milyon bulurdunuz, sen ki adini dolmuscu ve taksiciler harici kimse bilmezken, cumhurbaskaninin yanina gidebiliyosan, ali kocla ayni masada oturabiliyosan, bu buyuk camia sayesindedir. Bir kurus hakkim varsa helal etmiyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 22:07 
Kullanıcı avatarı

DeverOrgill yazdı:
Her ne olursa olsun 7 ay para almayan adam sezonun en kritik macinda sozlesmesini fesh ediyosa bir art niyet vardir. Pintonun eline ne gecti 2 mac erken fesh edince bilmiyorum ama bu benim karakter anlayisima biraz ters dustu.

Aldigi ve alacagi para sonuna kadar helal olsun su zamana kadar, canini disine takti, terinin son damlasina kadar savasti.

Bir cift lafta basiretsiz yonetime soyleyim, siz adam olsaydiniz operasyon moperasyon demeden ne yapar ne eder 2 3 milyon bulurdunuz, sen ki adini dolmuscu ve taksiciler harici kimse bilmezken, cumhurbaskaninin yanina gidebiliyosan, ali kocla ayni masada oturabiliyosan, bu buyuk camia sayesindedir. Bir kurus hakkim varsa helal etmiyorum.

Adam 7 aydır para almayıp her mac çok iyi oynayarak klubune kaç trilyon kazandırmış, adam bizim babamızın oğlu değil. Hoş babamızın oğullarını da gördük, hepsi parasını aldı kuruşuna kadar , adamın duruşunda hiç bir sıkıntı yok , bu kadar vasıfsız, kalitesiz ve menfaatçi bir başkanla hicbir ortak paydamız olmamasına rağmen biz katlanamıyoruz , adamlara kim bilir ne yalan söylemişler..

Pinto dediginiz adam , 2. Yarının ilk maçı olan Gs maçında normalde oynamayacaktı , çünkü maçtan 1 gün önceki gecede çocuğu doğmuştu ve çocuğu da çok sıkıntılı doğmuştu. Bikac gün kuvezde kaldı ama yönetim zorla oyuncuyu istanbula getirdi , oynattı. Parasını vermediği topçu bu topçu.

Herkesin aklı yeni başına geliyor ama işte bizim ülkenin durumuna benziyor bizim iş. Kimse ağlamayacak, bunların hepsini söyledi az cok tahmin edenler.

Şu sivas maçı bi gecsinde , bakalım neler olacak..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3828 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379 ... 383  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ayd06an, babazor, Bing [Bot], Bozkurt1903, caGe, Delarey1925, Denyos Pukes, Elessar, EmreFR, Erdal83, esgres, extranjero, fba, FBSK, Ftorres35, gazikentlee, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kaplanbaba, kasadaparayok, NerdesinBeAbi, Offenbach, rapid, TİMİ88, Viola, vosvos, águila

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye