Zaman: 19 May 2019, 16:36

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 510 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 51  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket Dün, 21:26 tarihinde bitecek
Bursaspor 32%  32%  [ 41 ]
Beraberlik 19%  19%  [ 24 ]
Göztepe 50%  50%  [ 64 ]
Toplam oy : 129
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 33.Hafta | Bursaspor - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 17:05 

Biletlerin çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 17:10 
Kullanıcı avatarı

2006 senesi Pancu'nun penaltı kaçırdığı bir Konya deplasmanında 50 kişilik otobüste bir ben oruçluydum. Herkes içki de içiyordu, duman altı da oluyordu. O yüzden içen adam çıkıp bira şişelerini sağa sola atmadıktan sonra kasasıyla da içebilir. Herkesin hayat biçimi kendine nihayetinde.

Gel gelelim bu müsabakada gergin bir atmosfer olacaktır. Aksi halde ev sahibi olmamızın hiçbir anlamı kalmaz. Beste, şarkı söylenecek bir maç değil bu maç. Tam bir "ha, hu" maçı tribün için. Gerekirse rakip topçuya korner attırmayacaksın. İki taraf da birbirine küfretmediği sürece 90 dk.da olan stadyumda kalır. Kim düşerse diğeri zaten onun acısına saygı gösterecektir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 18:05 
Kullanıcı avatarı

Biz kazanacağız

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 18:39 

Bu maç 2 sene önceki Bursa-Göztepe maçı gibi olmaz.Yani bu durumda bizim tribün o maç olduğu gibi yol vermez Göztepe tribününe.Stad dışında herkes yine rahat rahat takılır her türlü makara muhabbet döner.Stad içinden bahsediyorum besteye girdiklerinde ıslıklanır futbolcuları sahaya çıktıklarında alkışlanmaz.Her türlü baskı hissettirilir.Bu maç özelinde olması gereken de budur.Bunları kafaya takacak kızacak gücenecek olan Göztepeli arkadaş varsa ise de şimdiden hakkını helal etsin.Farklı bir manzara beklemesin.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 18:52 

Göztepe taraftarinin ortami germeye calismasi sahsen bizim isimize geldi diye dusunuyorum çicekli bocekli maclari hic kazandigimizi hatirlamiyorum.bu umarim tribune sonrasinda takima olumlu yansir sahadan 3 puanla ayriliriz.bursasporun ölum kalim maci sehirin bunu bilmesi lazim dusersek kapaniriz buyuk ihtimal.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 18:54 
Kullanıcı avatarı

Muhtemelen cüneyt çakır verilir bu maça

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 19:03 
Kullanıcı avatarı

UKB yazdı:
Bu maç 2 sene önceki Bursa-Göztepe maçı gibi olmaz.Yani bu durumda bizim tribün o maç olduğu gibi yol vermez Göztepe tribününe.Stad dışında herkes yine rahat rahat takılır her türlü makara muhabbet döner.Stad içinden bahsediyorum besteye girdiklerinde ıslıklanır futbolcuları sahaya çıktıklarında alkışlanmaz.Her türlü baskı hissettirilir.Bu maç özelinde olması gereken de budur.Bunları kafaya takacak kızacak gücenecek olan Göztepeli arkadaş varsa ise de şimdiden hakkını helal etsin.Farklı bir manzara beklemesin.

doğal olanı dediğin hocam zaten bizden de bunun için gücenmez herhalde kimse azcık empati yapma kabiliyeti varsa

@brtxs hocam tartışma çıkarmak istemiyorum zaten mesajlarımı gören arkadaşlar vardır, fitne falan sokmak istemiyorum hiçbi zaman araya ki severim bursasporu yalnız anlamadığım şey ortamı nasıl biz gerdik:D iki taraftan da illa karşılıklı bi şeyler yazılmıştır öyle gerilmiştir ortalık. twitterda dün geceden beri hem göztepeli hem de bursalı çok kişi gördüm birbirine salça olan ama zaten eskiye dayanan bu dostluğu geçen sene hem izmirde hem bursada perçinledik yine izmirden abiler bursalı hasta bi arkadaşımız için yardım & desteğe gitmişti. arayı bozmak kolay olan bizim zor olanı yapmamız lazım, gençleri dizginlemek lazım

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 19:37 

Alkol konusunda önce bizim tribün ara sokaklarda milletin evinin kapısının önünde içmemeyi öğrensin, sonra sağa sola icazet vermeye kalksın.

Tribün anlamında yılın maçı olucak bence, tribün aldıracaktır maçı.Göztepeli abi, kardeşlere hayırlı yolculuklar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 19:40 

Yalnız şuan ki Erzurum maçı berabere dahil bitse Bursaspor'a 2/2 yetmiyor ama biz 2/2 yaparsak diğer maçlara bakmaksızın kesin lig de kalıyoruz. Erzurum kazanırsa her halükarda iki takım da Erzurum'un puan kaybetmesini bekleyecek. Erzurum yenilirse işte o zaman Bursa - Göztepe maçı alev alır aksi takdir de Bursaspor için işler çok zor ötesi, gerçi malatya sahaya çıkmamış Erzurum bin tane kaçırdı kazanması çok muhtemel bir maç.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 20:09 
Kullanıcı avatarı

brtxs yazdı:
Göztepe taraftarinin ortami germeye calismasi sahsen bizim isimize geldi diye dusunuyorum çicekli bocekli maclari hic kazandigimizi hatirlamiyorum.bu umarim tribune sonrasinda takima olumlu yansir sahadan 3 puanla ayriliriz.bursasporun ölum kalim maci sehirin bunu bilmesi lazim dusersek kapaniriz buyuk ihtimal.
Diğer başlıklarda da mesajların dikkatimi çekti, şahsen bursasporlu olduğuna inanmıyorum, bursaspor camiası içinde senin gibi göztepe düşmanı olacağını sanmıyorum, başlıkları provoke etmeyi bırak

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 510 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 51  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 312, 6parmakteksas, abraxas, Agaschenko, altayusa, antinkuntin, asigo61, Atmaca, Bhecfbs, Bing [Bot], Bizans1905, BursasporArmy, casemiro, cotanak, crocodiles, Deu35, DeverOrgill, ekono0635, EmirTimur, Emre, endingcredits, esgres, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, GreenBlack34, GreenTown, Gurbetci, harput1967, hodri41meydan, inadına_körfez, isevil, karsiyaka, kasadaparayok, kei, kES, ksk_jef, KuzeyCephe1940, kütüphaneci, labebe06, machineryKSK, Majestic-12 [Bot], maratonortası, Miroslava, mLhbs, MrCool, Nakah, nos, pcinho32, pirlo35, Psycho, rideordie, Ron1n, saffet8, Samudio, scarface3545, serserimayın, sniper_xxx, sorrento, tribunde, ucanturk58, umittek, websilent, werneke, yorgo-ksk, ϜϓſϞ

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye