Zaman: 12 Tem 2020, 13:16

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 31.Hafta | MKE Ankaragücü 2 - Çaykur Rizespor 2
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 22:10 

Maç bitti, puanlar paylaşıldı. Allah herkesin gönlüne göre versin. Çok fazla tartışmaya gerek yok. Yalnız maç sırasında arkadaşımla bol bol aynı konuyu konuştuk. Hakem ne şiş yansın ne kebap maçı berabere bitireyim diye elinden geleni yaptı. 1. dakikadan 90. dakikaya kadar.

Tekrardan Rize'ye döneceklere hayırlı yolculuklar.

En son phonix tarafından 04 May 2019, 22:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 22:11 
Kullanıcı avatarı

Fankara yazdı:
Anzer li bugün aynı penaltı aleyhinize olsa çalarmiydi sence. Bizim penaltımızı 70 metre gerideki tartışmalı bir faul ile iptal etti. Zor değil ya "hakem skora etki etti 1 puanı aldık demek.

Ben bu maçla ilgili birşey mi yazdım ya da penaltıyla ilgili yorum mu yaptım..Sen orda Anadolu da sadece Rizeye böyle penaltı verirler dersen bende sana o ki bizi bu kadar seviyorlar, kolluyorlar saydığım maçlarda niye bu kadar aleyhimize kararlar çıktı derim..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 22:18 
Kullanıcı avatarı

Turkiyedeki hakemlerin bazı takımlara olan bakışı çok nettir. Bizim hiç gitmemisse 15 net puanımız gitmiştir hakem hatalarından. Mevcut puanın üstüne koy, uefaya gidiyoruz.

Böyle bi penaltı olmaz , resmen maçı katletti. Beşiktaş maçında da aynısı oldu , hakem tüm ikili mücadelelerin hepsini rizeye verdi. Yanı böyle bisey olmaz. Ilk yarı mokkenin sakatlandigi pozisyonda aleyhimize faul verildi. Belki lehimize de verilmezdi ama faul yok ortada zaten.

Top falan oynamadık bugün, boyd ve orgill çok etkisizdi. Sacko ,Canteros ve Cebrail iyi oynadılar. Ilgının girmesi de olumlu etkiledi takımı.

Tribünler acısından fena değildi ama mac başlamadan maratondan bi 50 kişilik grup Trabzon diye bağırıp gereksiz bi gerginlik yarattılar. Yanı şu saçma sapan işleri bi bırakamadık.

2 1 olmuş , koyduk mu , mehter vs tum stad muhtemelen cezalı sivas maçında. Büyükşehire yenilirsek sivas maçı belkide sonuçlara göre Final maçı olacak , tribünler ne durumda olacak? Büyük boşluklar. Hadi mac garanti olsa , 3 1 falan olsa tamam , e9 olsaydı lig biterdi bizim için ama şu an riskli. 3 te 0 olsa kimse şaşırmaz ve bir anda Göztepe maçında ligde kalma düşme durumu oluşur.

Muhtemelen 1 puan bizi ligde bıraktı bugün ama yine de futbol bu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 22:21 

@Anzerli
Neyse topu taca atmışsın. Dahada uzatmaya gerek yok. Bugün bu maçta hakem sayesinde 2 puan kaybettik. Aleyhimize hakem hataları olan tam 9 veya 10. Maç bu maç. Gs, Konya, 2 Bjk maçı 2 Rize Ilk devre Antalya, Ts, Malatya maçları. Hatırladıklarım bunlar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 22:32 
Kullanıcı avatarı

Bu macin ozelinde degil, genel olarak cogunuda tribunde takip etmis bir taraftar olarak Ankaragucu nun hakem takdiriyle galibiyeti birak beraberlik bile aldigina sahit olmadim. Bir onyargi oldugu kesin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 22:41 
Kullanıcı avatarı

Kendimiz gibi oynamadık 3 puanı alacağız derken hakem sağolsun yine sahneye çıktı canımız sağolsun orgill boyd resmen nazar değdirdik sacko bugün eskiye nazaran iyiydi.
Cebrail fizik olarak yetersiz olsa da iyi kumaş belli etti kendini.

Network tespitler cuk diğe oturuyor maç öncesi ve maç içi 61. Dk bize her yer Trabzon muhabbeti ne kadar gereksiz ise dk 87 koyduk mu muhabbeti de en az o kadar gereksiz ve bu çıkışı setteki insanların başlatıyor olması ( gecekondu için konuşuyorum) gerçekten düşündürücü .

Saygı duyuyorum ama bir Ankaragüclü olarak o anlar da ne katılıyor ne de onaylıyorum

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 23:13 
Kullanıcı avatarı

Başağı yeneriz, rize bundan sonra kafasına göre takılır. Mutlaka hakemler merhametli olurlar, o zaman rize mi ankaragücü mü görürüz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 23:20 

Kutu gibi stadınız oldu, takım da iyi oynuyor, neden stad dolmuyor?
Bilet fiyatlarını bilmiyorum, o mu etken?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 00:05 
Kullanıcı avatarı

FBSK yazdı:
Kutu gibi stadınız oldu, takım da iyi oynuyor, neden stad dolmuyor?
Bilet fiyatlarını bilmiyorum, o mu etken?

Taraftarımız maç seçiyor. Tipik Ankaragücü tribünü, heyecan varsa full heyecan yoksa eksik.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2019, 10:01 

bu arada rize taraftarı kadar boş topluluk görmedim. taş çatlasın 150 kişi gelmiş, maçtan 40 dakika önce aklı sıra boş stada hoşgeldiniz falan çekiyor :)

gelip deplasman tribününü hınca hınc doldurursun da deplasman kültürü olarak rakibe gözdağı verirsin. bizim tribün ne zaman besteye girse hepsi oturup seyretti, maç boyu 2 kere seslerini duymadım. sadece son penaltı golü sonrası sesleri çıktı. bi de bu sezon oynadığımız en düşük seyircili maçtı, bunu bile değerlendirecek ne besteleri var ne o tarz bi deplasman tayfası.

kendi kendilerine bi bursaya bi bize düşmanlık için uğraşıyorlar ama kimsenin iplememesi çok keyifli. bursa düşer çıkar, bizim rize'ye saha içinde şansımız bi tutar bi tutmaz; bunlar olabilecek şeyler. ama tribünde hiçbir zaman aynı seviyede olamayacağız, rize açısından üzgünüm.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, anka06, Bing [Bot], gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, Hydrozn, taktikçi, tatangalar5435, Tore Andre Flo, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye