Zaman: 12 Tem 2020, 12:31

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 31.Hafta | MKE Ankaragücü 2 - Çaykur Rizespor 2
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 21:29 
Kullanıcı avatarı

Fankara yazdı:
Abi tamam eyvallah Rize çok iyi de bu kaçıncı lehlerine yapılan hata. Erzurum maçı 3 puan bu maç 1 puan. Yanlış hatırlamıyorsam Malatya maçlarında da hakem hatası var. Bu kodumun hakemleri reziller. Bugün kü penaltıyı Istanbul hariç Anadolu da bi tek Rize lehine verir bu adi hakemler. Yeter lan en az 12 puanımızı çaldılar. Rize 'deki maçta da fırat adisi uydurmuştu penaltı.

Bu kadar eksiğe puan iyi hem de hakeme rağmen. Bu Altay ı fazla abartmışız veya transfer filan ayağına kafası karışık. Sert bir uyarılması şart. Cebo yu çok beğendim. Sağ bektede sol bektede çok iyiydi. Gönül rahatlığıyla beklere alternatif olur.

Değil mi, lehimize öyle kararlar veriyorlar ki 4 hafta sırasıyla peş peşe Beşiktaş maçında tam oyunu ele almışken Beşiktaş ın 4. golünde ofsayt olmasına rağmen varın bozulması, Göztepe maçında penaltı verilmeyişi, Başakşehir maçında Başakşehir in penaltısından daha netinin bize verilmeyişi, Sivas maçında sarı kartı olan oyuncunun ikinci sarı kartla oyundan atılmayışı..Bu hatalar aleyhimize son 4 maçta verilmişken sen Anadolu da sadece Rize lehine kararlar veriliyor diyorsun..Heralde ironi yapıyorsundur..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 21:37 

Hocam aleyhine olanları yazmışsın eyvallah. Puanlarınıza etkisi ve lehinize yapılanları da yazabilirmisin. Penaltı mı bugün ki pozisyon o konuda da fikrini yazarmisin. bir sezonda lehimize bir hata yok bizim. Aleyhimize ve sonuca etki eden 10 maç rahat sayarım çok rahat.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 21:40 

Valla bu sene super ligte en cok takdir edilmesi gereken takimlardan biri Ankaragucu. Bugun aldiklari puanla ligte kalmayi da garantilediler. İlk devre sonunda herkesin kesin dustu dedigi takim nokta transferlerle cok farkli yerlere geldi. İc durumlarinizin detayini bilmiyorum ama bu bir yonetim basarisidir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 21:43 

Sifsar35 yazdı:
Valla bu sene super ligte en cok takdir edilmesi gereken takimlardan biri Ankaragucu. Bugun aldiklari puanla ligte kalmayi da garantilediler. İlk devre sonunda herkesin kesin dustu dedigi takim nokta transferlerle cok farkli yerlere geldi. İc durumlarinizin detayini bilmiyorum ama bu bir yonetim basarisidir.

Bence yönetimden ziyade Mustafa Hoca nın başarısı. Yönetim hala berbat. Hâlâ maddi sıkıntı büyük gibi bence.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 21:48 
Kullanıcı avatarı

Fankara yazdı:
Hocam aleyhine olanları yazmışsın eyvallah. Puanlarınıza etkisi ve lehinize yapılanları da yazabilirmisin. Penaltı mı bugün ki pozisyon o konuda da fikrini yazarmisin. bir sezonda lehimize bir hata yok bizim. Aleyhimize ve sonuca etki eden 10 maç rahat sayarım çok rahat.

Ben sizin aleyhinize kararlar olmuyor demiyorum, bak kendin yazıyorsun 10 maçta aleyhimize kararlar çıktı diye bunların hepsi büyük maçlar mıydı hayır..Demek ki diğer Anadolu takımlarına karşı da aleyhinize kararlar veriliyormuş..Yani bize özel birşey değilmiş..Ayrıca bu sezon bazında konuşursak 3 maçta lehimize düdük çaldıysa, en az 2 katı aleyhimize düdük çalmıştır..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 21:49 
Kullanıcı avatarı

AnZeRLi53 yazdı:
Fankara yazdı:

Ben sizin aleyhinize kararlar olmuyor demiyorum, bak kendin yazıyorsun 10 maçta aleyhimize kararlar çıktı diye bunların hepsi büyük maçlar mıydı hayır..Demek ki diğer Anadolu takımlarına karşı da aleyhinize kararlar veriliyormuş..Yani bize özel birşey değilmiş..Ayrıca bu sezon bazında konuşursak 3 maçta lehimize düdük çaldıysa, en az 2 katı aleyhimize düdük çalmıştır..

Peki Erzurumspor maçını nereye koyacağız? Bedavaya 3 puan?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 21:52 
Kullanıcı avatarı

Ben galiba anlatamıyorum..Lehimize kararlar olmuştur ama aleyhimize olan kararlar daha fazladır..Fener maçında yediğimiz 3. gölü bir izleyin ofsayt olan pozisyonda penaltıdan gol yiyerek 1 puandan olduk..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 22:01 
Kullanıcı avatarı

Sadaev yazdı:
AnZeRLi53 yazdı:
Ben galiba anlatamıyorum..Lehimize kararlar olmuştur ama aleyhimize olan kararlar daha fazladır..Fener maçında yediğimiz 3. gölü bir izleyin ofsayt olan pozisyonda penaltıdan gol yiyerek 1 puandan olduk..

Kardeşim bugün mağlubiyet, Erzurum maçı beraberlik edermi kafadan sana - 5 puan? Nerdesin? 35 puanla düşme potasında. Reyizin gölgesinde size başarılar, hiçbir zaman sevmeyeceğim sizi. Karadeniz'in uyduruk bir takımısınız. Bugün tribünde de gördük. Samsun da, Trabzon da sonuna kadar hoşgelmişler ama siz inanılmaz antipatiksiniz.

Birader sizin sevip sevmemeniz bizim umrumuzda olmaz..Puan olayına gelirsek senin mantığınla Fenerden +1, Başakşehir +2 , Sivas +2 etti sana 5 puan..ee ne olacak şimdi..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 22:02 

Ya ne Erzurum maçı arkadaş geçin abi Göztepe maçında iki penaltı verilmedi, Başakşehir maçında iki maçta 5 puan çalındı, sivasa karşı sivastaki maçta hem faul hem elle oynama olan pozisyonda gol yedik berabere bitti, ikinci Sivas maçında maç belkide kopacakken ikinci sarıdan kırmızı verilmedi, fener maçında ofsayt olan pozisyonda penaltıdan gol yedik geçen hafta gs maçında aynı pozisyona ofsayt verildi, bjk maçını demiyorum bile. Erzurum'da 3 puanmis çalınan onca puanı yazın buraya. Teraziye vurulursa bize ligin çok borcu var. Ayıp ediyorsunuz laf söylemeye fırsat aramayın doğru düzgün tartışacak isek eğer hepsini yazın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2019, 22:06 

Anzer li bugün aynı penaltı aleyhinize olsa çalarmiydi sence. Bizim penaltımızı 70 metre gerideki tartışmalı bir faul ile iptal etti. Zor değil ya "hakem skora etki etti 1 puanı aldık demek.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cordelia1912, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Milat1914, Tore Andre Flo, tribunde, vince1912

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye