Zaman: 13 Tem 2020, 20:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 114 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 20 Nis 2019, 23:10 tarihinde bitecek
Göztepe 42%  42%  [ 13 ]
Beraberlik 3%  3%  [ 1 ]
BB Erzurumspor 55%  55%  [ 17 ]
Toplam oy : 31
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 29.Hafta | Göztepe 0 - BB Erzurumspor 1
MesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2019, 10:09 
Kullanıcı avatarı

Ben Göztepeli dostları bir yönden eleştirmek istiyorum. Tribün olarak bana göre takıma çekilen ince ayarlar konusunda çok eksik kalıyorsunuz. En basiti kasımpaşa maçından sonra takımı tribüne çağırıp oynayın lan diye bağırmamız, geçen sene akhisar deplasmanında çağırıp bizleri aleme rezil ettiniz denmesi, son maçta ligde kaldığımız trabzon maçında toplayın bavulu s.tirip gidin diye bağırılması gibi hareketler oyuncuların nerede olduğunu anlaması açısından önemli şeyler. Göztepe tribünlerinde mutlak bir sessizlik hakim ve bence bu bu durumdaki bir klüp için çok yanlış bir süreç yönetme hamlesi.
Edit: arada yaşanan denizin denk getirilmesi ve otobüse girilmesinden bilerek bahsetmedim. Bunlar çok riskli hareketler çünkü ters tepebilir.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2019, 10:35 

Rhcp16 yazdı:
Ben Göztepeli dostları bir yönden eleştirmek istiyorum. Tribün olarak bana göre takıma çekilen ince ayarlar konusunda çok eksik kalıyorsunuz. En basiti kasımpaşa maçından sonra takımı tribüne çağırıp oynayın lan diye bağırmamız, geçen sene akhisar deplasmanında çağırıp bizleri aleme rezil ettiniz denmesi, son maçta ligde kaldığımız trabzon maçında toplayın bavulu s.tirip gidin diye bağırılması gibi hareketler oyuncuların nerede olduğunu anlaması açısından önemli şeyler. Göztepe tribünlerinde mutlak bir sessizlik hakim ve bence bu bu durumdaki bir klüp için çok yanlış bir süreç yönetme hamlesi.
Edit: arada yaşanan denizin denk getirilmesi ve otobüse girilmesinden bilerek bahsetmedim. Bunlar çok riskli hareketler çünkü ters tepebilir.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu eleştiriye kısmen katılarak şu eklemeleride yapmak istiyorum.
maç sonları ne olursa olsun,özellikle süper lige çıktığımızda başlayan maç kaybedince takımı çağırıp alkışlamak kesinlikle yanlış bir iştir.
ayrıyettende artık her galibiyet sonrasıda takımı çağırma huyumuzu bitirmemiz lazım diye düşünüyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2019, 11:13 
Kullanıcı avatarı

maçın büyük bölümlerini izledim. jerome mi ne haltsa 2 defa rakip sahaya araya serdar veya yasin gibi driplink yapacak adamları TOPU BİLEREK ATMASI geriye döndü diğerindende 360 derece topla dönüş yapıp paralel pas vermek nedir.

Ben 10 maç öncesinden söğledim futbolcular SABOTE ediyor diye. siz bu futbolcuların bjk gs fb ye karşı oynadığı maçlara bakın FİZİK olarak iyiler. Mücadele efor olarak iyiler. Bilmiyorum sebebi nedir ama malatyanın olduğu sırada olmalıydı.

Ben göztepenin tribününün çok büyük olduğunu biliyorum bu futbolcular HAYATLARINDA UNUTAMAYACAK yüzleri kızarıcak bir protesto yapmaları gerek. şiddet değil ama KARAOGRAFİ mi protestomu gerekirse bir site açıp ifşa mı edilmeleri gerek bilmem ama ben izlerken üzüldüm. Millet sinirden bağırmıyor şahsen bende olsam SALDIR GÖZTEPE diye içimden gram gelmez. sahada göztepeyi bilen 1 futbolcu yoktu.

eduk kadar olamıyorlarmı obertan kadar olamadılar.
5 de 5 yapamayacaklarına göre kesin küme düşüldü bence.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2019, 13:09 

Adis jahovic e kızmıştım zamanında şu takımı bırakıp küme düşecek takıma mi gidiyorsun diye ama adam ileri görüşlüymüş valla.
Yazık taraftara, yazık beto'ya

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 114 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, alexandrette, Bing [Bot], Ftorres35, gattegoria, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, kei, minigolfmuduru, ozerctnky, terso, tribunde, Viola

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye