Zaman: 23 Şub 2020, 13:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7799 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739 ... 780  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2019, 19:47 

blackglass yazdı:
topcu nickli ergen paralel Fenerbahçe Tribünü baslıgı acmış oyuna gelmeyin :D

Ne saçmalıyorsun sen ? işinize gelmeyince ergen, nerde ergen varsa.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2019, 19:51 

topcu yazdı:
blackglass yazdı:
topcu nickli ergen paralel Fenerbahçe Tribünü baslıgı acmış oyuna gelmeyin :D

Ne saçmalıyorsun sen ? işinize gelmeyince ergen, nerde ergen varsa.

Tamam kızma moruk!

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2019, 21:06 

FBSK yazdı:
topcu yazdı:

Tamam kızma moruk!

Peki bebe.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2019, 00:14 

topcu yazdı:
Sen arenada vodafonda ikiye bölünmemiş deplasman tribününde 2200 kişi toplu tezahürat yap, kendi stadındaki altlı üstlü bölünmüş tribüne deplase yapan taraftarları ses gelmedi diye küçümse hadi ordan hadi.

2004'teki Inönü'de eski açıkta ikiye bölünmüs Fenerbahçe tribününün yaptığı tribünü aç izle o zaman. Siz bağırıyorsunuz da sesiniz mi çıkmıyor, bulmuşsunuz bir bahane kendinizi avutup duruyorsunuz. Eskiden eski açıkta, maratonda, numaralıda topluca izlediğiniz onca maç var hiçbirinde şu 2008 di yanlış hatırlamıyorsam 0-0 biten Türkiye Kupası maçında yaptığınız tribünü yaptığınızı hatırlamıyorum. Onu yaptığın yerde bugün geldiğiniz deplasman tribünün ta kendisi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2019, 08:53 

Barras yazdı:
Bir sürü entry girilmiş maçtan sonra ama bir tane bile Maraton tribününde yapılan koreografinin son kısmının loca'daki BÜYÜK FENERBAHÇELİLERİN sahayı görmek adına elleriyle kaldırdığından bahsedilmemiş. Ben göremedim böyle bir entry ben kaçırdıysam gözden özür dilerim. 2 Dk sabredemeyip içerdeki televizyonlarından takip edememişler ya Tribün emekçilerinin elleri yakalarında bundan sonra. İnsanlar gecelerini gündüzlerine takıp işine gücüne gitmiyor bu asilzadelerin yaptıklarına bakın siz.

İnsanların emeklerine saygı göstermeyen bundan sonra saygı da beklemesin.

Orda kaldırma değil, pankart açılırken katlanma var boşa hedef göstermeyin insanları
...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2019, 16:58 

ibrahimfbL yazdı:
Barras yazdı:
Bir sürü entry girilmiş maçtan sonra ama bir tane bile Maraton tribününde yapılan koreografinin son kısmının loca'daki BÜYÜK FENERBAHÇELİLERİN sahayı görmek adına elleriyle kaldırdığından bahsedilmemiş. Ben göremedim böyle bir entry ben kaçırdıysam gözden özür dilerim. 2 Dk sabredemeyip içerdeki televizyonlarından takip edememişler ya Tribün emekçilerinin elleri yakalarında bundan sonra. İnsanlar gecelerini gündüzlerine takıp işine gücüne gitmiyor bu asilzadelerin yaptıklarına bakın siz.

İnsanların emeklerine saygı göstermeyen bundan sonra saygı da beklemesin.

Orda kaldırma değil, pankart açılırken katlanma var boşa hedef göstermeyin insanları
...

Koreo ilk başta açılmadı dediğin gibi ama sonra düzeltildi dikkatli bakarsan fotoğraflara da locadaki şahısların elleriyle temasları var.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Nis 2019, 08:53 
Kullanıcı avatarı

topcu yazdı:
Sen arenada vodafonda ikiye bölünmemiş deplasman tribününde 2200 kişi toplu tezahürat yap, kendi stadındaki altlı üstlü bölünmüş tribüne deplase yapan taraftarları ses gelmedi diye küçümse hadi ordan hadi.

En iyisi biziz, siz ise rezalet. Kudurun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Nis 2019, 09:00 

Bu sene iç sahada aşırı kötüyüz. Halbuki sene başında okul açık tamamen tribüncü maraton köşe, Fenerium köşe mükemmel U şeklinde tribün yaparız diye düşünüyordum. Ancak bu sene bir belki iki maç sayabiliriz. Tabi bunda takımın kötü gidişinin çok büyük etkisi var ama en son derbide yaptığımız tribün rezaletti. Galatasaray tribünleri öne geçmesine rağmen çok etkisizdi. Onlar geçen seneki 2-2 vodafone deplasmanı gibi tribün yapsalardı rezil olurduk. Bizi Gs tribününün kötülüğü kurtardı diyelim. Ben dahil çok alkol alıyoruz, maçtan önce bağırıyoruz ve maça kimsenin gücü kalmıyor. Her maç çıkan kavgalar da cabası... Açık-maraton uyumsuzluğu, GFB'nin inanılmaz hatalı beste seçimleri derken bu sene iç sahada bana göre çok kötü tribün yaptık. Belki Trabzon maçında bizim eşşekler öne geçer, rahat skor yakalarız da bu sezon bir maç iyi tribün yapma fırsatımız olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Nis 2019, 09:49 

Jamaicanrasta yazdı:
Yücel denen şaklaban A Haber'e çıkmış ; Tribünlerden İmamoğlune tepki başlığı altında Fenerbahçe tribünlerinin siyasetten uzak olması gerektiğini anlatmış.

Biz değil miydik tüm sezon bu A Spor, Fotomaç tayfasına ateş püsküren.

Hayırlı işler olsun.

yücel şu tribüne yakışmayan kişilerin başında geliyor.reisçilik bu tribüne işlemezhala anlayamadı. bu maçta bağrılmadı bidahaki maçta bağrılır imamoğlu diye hadi engellesin

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Nis 2019, 09:54 

Jamaicanrasta yazdı:
Yücel denen şaklaban A Haber'e çıkmış ; Tribünlerden İmamoğlune tepki başlığı altında Fenerbahçe tribünlerinin siyasetten uzak olması gerektiğini anlatmış.

Biz değil miydik tüm sezon bu A Spor, Fotomaç tayfasına ateş püsküren.

Hayırlı işler olsun.

Öyle bir bok yediyse kendi ipini çekmiş demektir,

Bu tribünün geleneklerine, tabanına, değerlerine önem vermeyen, kulak asmayanın sonu malumdur,

Bu detaylara çok dikkat eden Sefa Abi'nin yanında yıllarca dolaşmış olmasına rağmen bunu öğrenememesi yazık kendi adına,

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7799 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739 ... 780  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: BalıkesirBoys, Bing [Bot], Bizans1905, burri, cobain, cozker, daynnite, fba, fuar, Ghost1925, Google [Bot], Google Adsense [Bot], gorkemKSK, kA1914, MSN [Bot], vosvos, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye