Zaman: 19 Ağu 2019, 05:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 147 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2019, 17:06 

İstanbul'un en dışa kapalı tribünü. Türkiye'deki lokomotif tribün üzerlerine yok. Beşiktaş tribünü deplasman yapmıyor, az gidiyor diye biliyorsun, biri çıkıp 3 otobüs hentbola deplasman yapıldı yazıyor. Yeni statla beraber kapalı kültürleri maalesef öldü acı ama güç bunu kabullenmek zorundalar. Fakat tribün tamamen bitti falan demek biraz abes. Teyze çocukları tribündeler, Leipzig maçında misafir ettiler, bir mekana gittik ortam akıl alır gibi değildi fotoğrafların alayı bozuk :) Yani öyle Şairler Parkı, Kazan birahanesi falan hikaye Beşiktaş tribünün bir görünen yüzü var, bir de görünmeyen. Tribüne emek vermiş Beşiktaşlı arkadaşlarımız, abilerimiz daha iyi anlayacaktır demek istediğimi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2019, 17:20 
Kullanıcı avatarı

Tribünün içinde neler olup bittiğini bilmiyoruz ancak dışardan bir gözle dağılmış durumdalar. Yeni yapılan stadlarla bazı takımlar ivme yaşadı lakin bu durum Beşiktaş tribününe ters etki yaptı. Bütünlüğü nerede sağlayacakları konusunda bir sıkıntı var sanırım. Biran önce toparlanıp tribünde organize olmaları lazım. Kale arkası olur, maraton alt olur kendi tercihleri... Aksi taktirde deplasman tribünlerini daha çok dinleriz İnönü'de...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2019, 17:59 

bizim mücadelemiz sürüyor passolig e karşı.
çok tribün yapmak isteyen gelsin haftasonu Ispartadaydık.
Amatörde sisli meşaleli pankartlı sopalı bayraklarımızla 10 numara tribün yapıyoruz.
Kimseye saygısızlık yapmak istemem ama Beşiktaş tribünü ölmez. Anadoluda 100 kişiyle tribün yapan adam Beşiktaş tribünü inönü ile son buldu diyor. Beşiktaş tribününü görmek isteyen varsa Amatör branşlara baksın. Adamın Ankaraya yaptığı deplasenin 2 katını kadın futbolda erkek voleybolda biz yapıyoruz o mesafeye. Lütfen eleştirirken öldürmeyelim.
Yaşım 35. 15 sene kapalı alttaydım daha Vadofone da maç izleyemedim ***.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2019, 18:10 
Kullanıcı avatarı

Bizim tribünün en büyük sorunu abi diye geçinen abiciklerdir. Halbuki alttan gelenler zamanında çok eleştirdim ama çok güzel işler yapmaktadırlar.Amatör branşlarda tribün kültürünü yaşatan deplasmanlara sağlam organizasyonlar yapan bu gençlerdir.hepsine helal olsun. Diğer önemli sorunlar passolig, yönetim ve fikonun tutumu , endüstriyel futbol ve yapılan ucube staddır. öyleki bu tribünün liderinin gerçekte kim olduğunu genç nesilden çoğu kişi bilmez bile. Genç nesile sahip çıkan tribünde gruplardaki birlikteliği sağlayan abiler gerekmektedir. Semtte parsel parsel mekanlar açıp , siyasilere oynayan insanlar bir zahmet çekilmelidir. Bunlara artık biat edilmemeli yol verilmelidir. Bu stadda bi tarafını yırtsan kapalı üstten tribün yapılmamaktadır. Bu durumda meşhur abiler ve biatçıları kapalı üstte kalsınlar kendi kendilerine orda oynasınlar gruplar yeni açıkta toplanmalıdır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2019, 18:13 
Kullanıcı avatarı

evrenultras yazdı:
İstanbul'un en dışa kapalı tribünü. Türkiye'deki lokomotif tribün üzerlerine yok. Beşiktaş tribünü deplasman yapmıyor, az gidiyor diye biliyorsun, biri çıkıp 3 otobüs hentbola deplasman yapıldı yazıyor. Yeni statla beraber kapalı kültürleri maalesef öldü acı ama güç bunu kabullenmek zorundalar. Fakat tribün tamamen bitti falan demek biraz abes. Teyze çocukları tribündeler, Leipzig maçında misafir ettiler, bir mekana gittik ortam akıl alır gibi değildi fotoğrafların alayı bozuk :) Yani öyle Şairler Parkı, Kazan birahanesi falan hikaye Beşiktaş tribünün bir görünen yüzü var, bir de görünmeyen. Tribüne emek vermiş Beşiktaşlı arkadaşlarımız, abilerimiz daha iyi anlayacaktır demek istediğimi.

çok net çok güzel bi analiz olmuş.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2019, 18:27 

Bana göre Beşiktaş'ın bilet fiyatları korkunç. Zamanında bizim Kadıköy'de ve şimdi Ataşehir'de olduğu gibi bu bilet fiyatlarıyla da Beşiktaş tribününden bir şey beklemenin saçma olduğunu düşünüyorum.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2019, 22:58 

Bilet fiyatlari ve yönetimin müşteri muamelesi ve tabiki passo/6222 bunlara ek olarak iç sorunlar abi takimi, kendini beğenmişler takimi ve hala türkiyenin en iyisiyizz düşünen adamlar tribünü öldürdü. Değişmesi için üstte saydiklarim düzelmeli aksi halde Vodafone u unutun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2019, 23:13 

Başlığı görünce Fatiha suresini yazasım geldi post olarak valla,
Konuşulması gereken çok konu var tribünün çöküşü hakkında bunları tek tek yazarım çizerim ama bir fayda etmeyeceği için susmayı tercih ediyorum.Tabiki en başta şuanki sistemin adaletin cezaların bozukluğu var kırılma noktası da passoligdi ama bunun haricinde sanal aleme yenik düşenler,ego savaşlarına girenler,herkesin birbirini ötekinden üstün görmesi falan açıklamalarıyla beraber sayfalarca sebep sıralarım.Vodafone Park yüzünden böyle olduk diyenlere ise sadece gülüyorum,ver bakalım o stadı kızılyıldıza napoliye panathinaikosa neler oluyor:) Neyse hakkımızda hayırlısı,passoligin spor büronun 6222'nin adaletsizliğin olmadığı mecralarda elimizden geldiğince imkanlar el verdiğince bildiğimiz yoldan yürümeye devam ediyoruz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2019, 09:48 

geçen derbi başlığında çok yazıldı, çizildi aynı cümleleri tekrar etmek istemiyorum. başka bir açıdan bakıcam. beşiktaşlı arkadaşlar çok fazla passolig, 6222 veya yönetim gibi unsurlardan dert yanıyor, ama kaçırdıkları nokta şu ki kendilerine özel değil bunlar.

passolig çıkmadan önce bizim koca bir kale arkası tribüne bilet satılmadı düşünsenize boş kaldı ve biz o dönemde hep kadıköy'ün tiyatro olduğu eleştirisine maruz kaldık. yine kendimin de içinde olduğu büyük bir kısım maratondan kovuldu muhalifiz diye. spor şube her maç bizim gfb içinden adam topladı son dönemde federasyona pankart açıldı diye, yönetim saolsun ilgilendi cezalar kalktı. tabi fikret yönetimiyle bu denli temas olmayabilir, ama bir şekilde inönü'ye hakim olabilmek için ortak akıl şart. sinir ucuna dokunmak için söylemiyorum, illa yapılıyordur belki ama park yerine gerçekten doğru temsilcilerin katıldığı ciddi toplantılar lazım.

amatör branş kovalamak güzel gelebilir, ama bir süre sonra bayacaktır benim tahminim. azizin son dönemleri bizden de çok katılım oldu anadolu'daki voleybol, basketbol maçlarına evet ama futbol vitrindir, oralara dönmek lazım. passolig kalkmayacaktır, günümüz türkiye'sinde artık bazı şeyleri peşinen kabul edip icraat yapmak gerekiyor maalesef ve üzülerek.

bi salonda yarı yarıya yaşasak da kurtlarımızı döksek edebiyat parçalamadan :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2019, 10:12 

Bir kac kelam da biz edelim hic edesimiz yok ama neyse. Beşiktaş tribünu su an en dipde benim gözümde bilet fiyatlari yok stad yok passolig bunlarin etkisi maça gelip bayilana kadar icip yok Instagram da yok şurda burda canlı yayın yapip foto paylasip Beşiktaş üzerinden keyiflerini yasayanlardan ne kadar fazla olabilir ? Herkez mangir pesinde gidip Besiktas belediye baskan adayindan otobüs isteyip birde adamin pankartını siyasi bir pankarti deplasman otobusune astirip foto cekenler ortalikta abi diye geziyorlar Semtte tribünün abisi dendiği kisiye pompalı ile saldirdiklarinda ben anladim ki birileri artik kendine gelsin diye dugme basti. Ne kadar dogru bilmiyorum ama yonetime yeni acigin komple tek kat olmasi teklifi yapilmis deplasman tribününün yeri iki katli olacak sekilde degisilsin felan. Ben bile gulerken bu duruma tabi alay konusu oluruzdeplasman tribunu yakinmis yok yeri cok iyimis bizim stadda bagiran yok sozde abiler de diyemiyor ki yahu biz gidiyoruz bağırmıyoruz sucu hep bi sebebe baglmaktan öteye giden yok. Gezi olaylarında kisisel sahsi gorusleri yuzunden koca tribünü ne hale getirdiler biride demiyorki yalnis yaptik bizim tribünün toplanmasi kendine gelmesi icin eski acik alt en ideal yer zaten bagirmak isteyen heryerde bagirir mantigindan kapali sevdasindan vazgecmeyenler bu tribün toplandığında eski gucune kavustugunda yine biz yaptik diyecekler semtin her sokaginda cafelere cokenler kendi islerini yoluna sokup tribünü mahvettiler

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 147 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 10Batalla, Angora06, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], musti07, rapsodi, tribunde, Verethragna

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye