Zaman: 17 Haz 2019, 05:01

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 96 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Beyaz Grup | 24.Hafta | Amed SF 1 - Sakaryaspor 1
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2019, 03:10 

ersen

Bak arkadaşım burada olsun internet sitelerinde olsun kulüp yöneticilerinin basın açıklamasında olsun a spora diğer haber kanallarına olsun hocasından topçusuna herkes açıklama yaptı burada videolar paylaşıldı hakeme kaç kere topçular maç öncesi maç onunda hakeme hocam 72 nolu topçunun elinde yaralayıcı cisim var herkese batırıyor şunun eline bak dedik ama hakem korkudan hakemlik yapamadı bizim şikayetimizi takmadı dedi dedik ama sen hala ya anlamak istemiyorsun ya da salağa yatıyorsun.

Herkese soruyorum ersene biz mi anlatamadık o mu iplemiyor?

50 kere yazdık çizdik ilk yarıdaki maçta soyunma odasında Amedli topcular asla Sakaryasporlu taraftarın en ufak saldırısına maruz kalmayınca,yaptıkları kışkırtmaya rağmen soyunma odasında polisle itiş kakış yaşamalarına rağmen suçu Sakarya taraftarı bize saldırdı diyorlar iz saldırsak saldırdık evet deriz zaten.

Biz bazı normal maçlarda da rakip takımla ufak tefek sorun yaşıyoruz adam geliyor tribüne el kol hareketi yapıyor kızıyoruz sahada bir şey yokken numaradan yatıyor kızıyoruz her maçta olan olay oldu.Sizin maçta o kadar topçularınız tribünleri tahrik etmesine rağmen

Ulan bazılarınız var satırla baltayla saldırdı bile dedi yuh anasını biraz Allahtan korkun bee!

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2019, 11:49 
Kullanıcı avatarı

ersen;

Sen şimdi boşver bütün bunları kardeşim. Tek merak ettiğim soru var. Ne oldu da Amed'i tribünden destekleyecek kadar kendinizi kaybettiniz? Bunun nedeni nedir? Amed'in bugüne dek attığı tweetleri, futbolcularının yaptıklarını, taraftarının yaptıkları hoşunuza mı gidiyor?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2019, 12:05 
Kullanıcı avatarı

Diğer başlıkta yazdığımın kanıtı resmen ersenin yazdıkları. Ersen gibi arkadaşlar amedsporu desteklemezdi,ayrı kefeye koyardı bu arkadaşlar Diyarbakırsporluydu. Şehirde oluşturulan algı operasyonuna büyük kanmışlar,zaten o tarafın en becerdiği şey mağdur edebiyatı.

Ersen,Diyarbakır bu ülkenin değeridir,Türkiye’nin nadide bir şehridir. Türkiye’den başkası Diyarbakır üzerinde söz hakkı sahibi değildir,olmak isteyenin başını ezerler. Diyarbakır insanı da Türkiye’nin bir değeridir,vatanına ihanet etmeyeni.

Amedspor ve taraftarı da ne Diyarbakır’ın ne de bu ülkenin değeri değildir asla da olamaz. Gün gelecek yok olup gidecek,ya Kandil’de aylık oynarlar ya da Ermenistan ligine katılırlar ilerde bu ülkenin değerleri olan futbol kulüplerime bir Allah’ın kulu teröristlik yapamaz. Amedsporlu futbolcunun,yöneticinin ve amedsporlu her bir taraftarın içinde bir gram Türkiye sevgisi,Türkiye saygısı yoktur. Amedsporun kuruluş amacı ve yönetici kadrosu bellidir bunu bilip de Türkiye’yi seviyorum diyen adam gidip amedsporlu olamaz.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2019, 12:57 
Kullanıcı avatarı

'' Hepsi mi aynı ? '' tarzında zırvalıklar yapan arkadaşlar ersen denen kullanıcının yorumlarını okusun da anlasın artık bazı şeyleri...

Ben zaten dişlerimi sıkarak cennet mekan Gaffar OKKAN hatırına çekiyordum bu karakteri oturmamış adamlarla olan muhabbeti ama çok şükür o işler bitti.

Bunlar yüz yüze geldi mi kardeş olur arkanı döndüğünde ait olduğu rakıma çıkarlar.

Sizle de inşallah bir gün karşılaşırız...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2019, 13:31 

Sezonun ilk yarısında amedin yaygara koparmasına gazeteci ahmet hakan da bizi faşistlikle suçladığı o gün ona onlarca taraftar yazdık ahmet hakan maçta ufak tefek kargaşa dışında olay olmadı amedin sıkıntısı irmağının akışına ölürüm türkiyem şarkısını çalıp askerî operasyon görüntülerini paylaştık skorbordda oda o hafta sakaryanın şehidi olmuştu biz 1 2 hafta bu görüntüleri zaten paylaştık başka takım gelince de paylaştık sorun olmadı bunlar çıngar çıkarıyorlar dediğimize pek önem vermeyen gazeteci

Bugün baktım ki hürriyetin köşe yazısında amede demediğini bırakmamış yanlış yaptınız diye ee ne oldu da fikrin değişti demezler mi adama

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2019, 05:57 
Kullanıcı avatarı

Ben sözlerimin arkasındayım amedsporu sevmedim sevmemde desteklememde benim desteklediğim takım amatör ligdeki Diyarbakırspordur.

Sakaryaspor maçından sonra amedsporun kapanmasından yanayım umarım kapanırda destekleyenler düşünsün.

Ben asla onlara sığınmadım sığınmamda sizde inanmak zorunda değilsinizdir. Elbet bir gün Diyarbakırspor olarak Üst liglere çıkarsak görüşürüz sakaryalı arkadaşlar hiç problem değil. Kavga çıksa bile yine terörist biz oluruz buda bir gerçek çünkü sizinde beyninizi yıkamışlar.

Zaten bu ülkeyi futbola küstürdüler ne olursa olsun kim kime ne yapıyor umrumda bile değil hade eyvallah

Ölümüne Ekmekspor

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 96 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Exabot [Bot], Google [Bot], Moskov1925, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye