Zaman: 19 Eyl 2019, 12:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 89 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Beyaz Grup | 24.Hafta | Amed SF 1 - Sakaryaspor 1
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2019, 17:41 
Kullanıcı avatarı

maçın hakemi ferhan KESTANLIOĞLU.kastamonu ile oynadığımız ve 2 metre önünde ceza sahası içinde dilavere atılan tekmeyi gözlerini yumarak görmemeyi başaran nadide bir insan..bu maçta olanları görmesi nasıl beklenebilir.ısınma sırasında ortasaha oyuncumuza saldırıyorlar...hoooop saldıranlarla beraber en iyi oyuncumuz atılıyor...al sana adalet..

şimdi anlıyormusunuz ertekin hocayı.

Hiçbirşey tesadüfen olmuyor..kimi kime şikayet ediyoruz.beyhude bir çaba..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2019, 18:41 
Kullanıcı avatarı

Boyle her an jilet ya da kesici aletle yaralanma riskini tasiyan bir ortamda futbollarini oynayip donen futbolcularimiza helal olsun, hepsinde mangal gibi yurek varmis, helal olsun hepsine.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2019, 22:45 
Kullanıcı avatarı

Madem mansurun elinde kesici alet var neden gidip hekeme şikayet etmiyor adamın elinde birşeylerr diye gidip söylesene salakmısın olum?

Asıl konuya gelelim İstiklal Marşında kesinlikle ıslıklanma olmadı bunu zamanında bursa maçında bize yapmışlardı istiklal marşı çaldığında çekilen video mevcuttur İstiklal marşı ıslıklama benim gözümde en hain insandır ama bu maçta istklal marşı ıslıklanmadı o olmayan beyninize sokun istiklal marşı ıslıklanmadı.

Not kesinlikle amedsporu desteklemiyorum

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2019, 22:47 

https://www.youtube.com/watch?v=9CXOAku_gU4

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2019, 23:17 
Kullanıcı avatarı

ersen yazdı:
Madem mansurun elinde kesici alet var neden gidip hekeme şikayet etmiyor adamın elinde birşeylerr diye gidip söylesene salakmısın olum?

Asıl konuya gelelim İstiklal Marşında kesinlikle ıslıklanma olmadı bunu zamanında bursa maçında bize yapmışlardı istiklal marşı çaldığında çekilen video mevcuttur İstiklal marşı ıslıklama benim gözümde en hain insandır ama bu maçta istklal marşı ıslıklanmadı o olmayan beyninize sokun istiklal marşı ıslıklanmadı.

Not kesinlikle amedsporu desteklemiyorum

"Salak mısın olum"diyen zeka küpü? Okuduğunu anlayacak kadar beynin varsa hakeme şikayette bulunulduğunu anlardın demek ki başka bir durumun var...

Islık olayı mide bulandırıcı ve maalesef başlangıçta ısılıklanmış marşın sonlarına doğru kesilmiş..dolaştırılan kayıttanda anlarsınız başı kesilmiş.. Kanıt yoksa ıslıklamamısızdır kurnazlığı da bayağı.. Kuş kadar aklınla millete burda hakaret etmesen keşke.. Komik değilsin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2019, 11:49 
Kullanıcı avatarı

ersen;

Sen şimdi boşver bütün bunları kardeşim. Tek merak ettiğim soru var. Ne oldu da Amed'i tribünden destekleyecek kadar kendinizi kaybettiniz? Bunun nedeni nedir? Amed'in bugüne dek attığı tweetleri, futbolcularının yaptıklarını, taraftarının yaptıkları hoşunuza mı gidiyor?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2019, 12:05 
Kullanıcı avatarı

Diğer başlıkta yazdığımın kanıtı resmen ersenin yazdıkları. Ersen gibi arkadaşlar amedsporu desteklemezdi,ayrı kefeye koyardı bu arkadaşlar Diyarbakırsporluydu. Şehirde oluşturulan algı operasyonuna büyük kanmışlar,zaten o tarafın en becerdiği şey mağdur edebiyatı.

Ersen,Diyarbakır bu ülkenin değeridir,Türkiye’nin nadide bir şehridir. Türkiye’den başkası Diyarbakır üzerinde söz hakkı sahibi değildir,olmak isteyenin başını ezerler. Diyarbakır insanı da Türkiye’nin bir değeridir,vatanına ihanet etmeyeni.

Amedspor ve taraftarı da ne Diyarbakır’ın ne de bu ülkenin değeri değildir asla da olamaz. Gün gelecek yok olup gidecek,ya Kandil’de aylık oynarlar ya da Ermenistan ligine katılırlar ilerde bu ülkenin değerleri olan futbol kulüplerime bir Allah’ın kulu teröristlik yapamaz. Amedsporlu futbolcunun,yöneticinin ve amedsporlu her bir taraftarın içinde bir gram Türkiye sevgisi,Türkiye saygısı yoktur. Amedsporun kuruluş amacı ve yönetici kadrosu bellidir bunu bilip de Türkiye’yi seviyorum diyen adam gidip amedsporlu olamaz.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2019, 12:57 
Kullanıcı avatarı

'' Hepsi mi aynı ? '' tarzında zırvalıklar yapan arkadaşlar ersen denen kullanıcının yorumlarını okusun da anlasın artık bazı şeyleri...

Ben zaten dişlerimi sıkarak cennet mekan Gaffar OKKAN hatırına çekiyordum bu karakteri oturmamış adamlarla olan muhabbeti ama çok şükür o işler bitti.

Bunlar yüz yüze geldi mi kardeş olur arkanı döndüğünde ait olduğu rakıma çıkarlar.

Sizle de inşallah bir gün karşılaşırız...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2019, 05:57 
Kullanıcı avatarı

Ben sözlerimin arkasındayım amedsporu sevmedim sevmemde desteklememde benim desteklediğim takım amatör ligdeki Diyarbakırspordur.

Sakaryaspor maçından sonra amedsporun kapanmasından yanayım umarım kapanırda destekleyenler düşünsün.

Ben asla onlara sığınmadım sığınmamda sizde inanmak zorunda değilsinizdir. Elbet bir gün Diyarbakırspor olarak Üst liglere çıkarsak görüşürüz sakaryalı arkadaşlar hiç problem değil. Kavga çıksa bile yine terörist biz oluruz buda bir gerçek çünkü sizinde beyninizi yıkamışlar.

Zaten bu ülkeyi futbola küstürdüler ne olursa olsun kim kime ne yapıyor umrumda bile değil hade eyvallah

Ölümüne Ekmekspor

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 89 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: AsoTribün, Bing [Bot], cozker, Footballer16, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, KsT_SuC, kuzeymaraton, manhatten34, mecbur, NuckyThompson, phenomenal, TarsusİY1923, Totem, wentworth

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye