Zaman: 26 Haz 2019, 12:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 254 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Amedspor Meselesi
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 14:19 

agathon yazdı:

kalın yazıyla belirttiğim kısım için kesinlikle haklısın. bu konuyla aynı düşüncedeyim.

ikinci konu için bunu en net İnönü Stadında Diyarbakırspor - Eskişehirspor playoff yarı final maçında yaşadım. İstiklal marşı okunmaya başlamadan daha Eskişehir tribünleri telefonlarını çıkardı Diyarbakırspor tribünlerini çekmeye başladı. Amaçları ne istiklal marşı okumak ne marşa saygı. Tek bir amaçları var ıslıklasalarda onları çeksek düşüncesi. Diyarbakırspor, Diyarbekirspor, Amedspor, Cizrespor şehrimize gelse de kinimizi nefretimizi kussak diye bekleyen insanlar var. Bunların maçla futbolla alakaları da yok. Kendilerince vatanı kurtarmaya geliyorlar. Ha aynısı burda yok mu burda da var. Futbolla alakası olmayan, stadyumun yolunu bilmeyen, sırf herhangi bir kentte takıma saldırı ve ya başka benzeri bir durum oldu diye 1 sene o maçın rövanşını bekleyen insanlar var. Ne diyelim Allah ıslah etsin kendilerini.

Valla biz artık bıktık. Diyarbakırdaki takımların siyasetle anılması en çok orda futbolla ilgilenen taraftarı üzüyor bunu bilmiş olun.

hemen başka yere salla. İstiklal marşında istiklal marşını okursun, isterse tüm stad seni çeksin, o çekenin ayıbı dersin. Ama marşı ıslıklamak ve özellikle bahsettiğin maçtaki şehitler ölmez tezahuratını ıslıklamak şerefsizliktir. sen bu ıslıklayanları es geç telefonla çektiler de komik.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 14:25 
Kullanıcı avatarı

MonteCarlo yazdı:
agathon yazdı:

kalın yazıyla belirttiğim kısım için kesinlikle haklısın. bu konuyla aynı düşüncedeyim.

ikinci konu için bunu en net İnönü Stadında Diyarbakırspor - Eskişehirspor playoff yarı final maçında yaşadım. İstiklal marşı okunmaya başlamadan daha Eskişehir tribünleri telefonlarını çıkardı Diyarbakırspor tribünlerini çekmeye başladı. Amaçları ne istiklal marşı okumak ne marşa saygı. Tek bir amaçları var ıslıklasalarda onları çeksek düşüncesi. Diyarbakırspor, Diyarbekirspor, Amedspor, Cizrespor şehrimize gelse de kinimizi nefretimizi kussak diye bekleyen insanlar var. Bunların maçla futbolla alakaları da yok. Kendilerince vatanı kurtarmaya geliyorlar. Ha aynısı burda yok mu burda da var. Futbolla alakası olmayan, stadyumun yolunu bilmeyen, sırf herhangi bir kentte takıma saldırı ve ya başka benzeri bir durum oldu diye 1 sene o maçın rövanşını bekleyen insanlar var. Ne diyelim Allah ıslah etsin kendilerini.

Valla biz artık bıktık. Diyarbakırdaki takımların siyasetle anılması en çok orda futbolla ilgilenen taraftarı üzüyor bunu bilmiş olun.

hemen başka yere salla. İstiklal marşında istiklal marşını okursun, isterse tüm stad seni çeksin, o çekenin ayıbı dersin. Ama marşı ıslıklamak ve özellikle bahsettiğin maçtaki şehitler ölmez tezahuratını ıslıklamak şerefsizliktir. sen bu ıslıklayanları es geç telefonla çektiler de komik.

Es geçtiğim yok. Dediğiniz olmuyor onu diyorum sadece. Her maç başlık açıyorsunuz istiklal marşı ıslıklandı diye ıslıklandı diye. Böyle bir şey yok diyorum. saysan bir elin parmağını geçmez. Belki 2 - 3 maç. Bu sayı da çok mudur bana göre çoktur. Olmaması gerekir. Islıklayanların futbolla ilgisi yok diyorum zaten oraya o amaçla gelmiş diyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 14:28 

Ben başlık açmıyorum. Karambole okurken sen 11-12 sene önceki maçtan bahsetmişsin. Bende orada olduğum için yazdım. Telefon ile çektiler diyorsun. 10 kişi 20 kişi çekmiştir. Hadi 100 kişi çekti diyelim. Ama şehitler ölmez tezahuratını falan ıslıklayan binlerce kişiydi.

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Amed Sportif'ten Sakaryaspor futbolcularına saldırı
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 16:37 
Kullanıcı avatarı

futbolcuların ifadeleri;

http://medyabar.com/haber/162067/sakary ... cegim.aspx

tek isteğim Mansur Çağlar şerefsizi ile bir gün bir yerde denk düşmek. bi de yüzümüze karşı anlatsın bakalım neyi nasıl çiziyormuş. he Allah bidaha da Sakarya'ya bir maça yolunu düşürmez umarım bunun. başka da bir şey demiyorum

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 18:29 
Kullanıcı avatarı

https://youtu.be/uQc-olp_NAQ

Yapılan sahada görünen KAHPELİKLERİ!!!

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 18:40 

Benim gözümde Mansur çalar pkk sempatizanı futbolcu müsveddesidir.
Amed denen takımı kuranların kim olduğu ve ne için kurduğu bellidir. Bu takımlarda futbol oynayanı hiçbir şekilde başka takımlara almamak lazım. O formayı giyerken istiklal marşı ıslıklanırken rahatsız olmayan futbolcu başka hiçbir takıma alınmamalıdır. Rahatsız oluyorsa da orda bağını koparır. Amed takımının verdiği parayı onlarca kulüp de veriyor. İdeoloji takımı amede giden futbolcunun gözünde gram değeri yoktur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 18:46 
Kullanıcı avatarı

Aynısını biz yapsaydık ülke başımıza yıkılırdı duymadığımız isitmedigimiz kalmazdi. Yok ki arkamizda kahpe basin, humanistcikler, twitter in baris elcileri. İyi bilirler magdur edebiyatı yapmayi.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 18:54 

Adam resmen elinde artik jiletmi, veya igne midir batiriyor geciyor, Haci Omer'e de aynisi yapiyor.Sakarya camiasi bu goruntuleri verdi mi TFF'ye? Bu Mansur Calar denen karaktersiz bakalim ne ceza alacak.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 18:57 

nasıl bi orospuçocukluğudur bu ya ana akım medyada gündem olması gerekir.o 72 numaralı ibineyi unutmayın ilaki bir yerde denk gelir.vay aq muhabbete bak ya şaka gibi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 19:45 
Kullanıcı avatarı

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 254 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1910baskent, Bing [Bot], Can, Cuadrado, Delarey1925, Elessar, Emre, Faroz, funkyhouse, Google [Bot], Greenblack1966, göztepelihakan, Jason, kskgaltayfa, Matthaus, Proudhon, samsunlu_55, Stabil35, tribunde, voyvoda

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye