Zaman: 18 Ağu 2019, 00:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 254 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Amedspor Meselesi
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 12:22 
Kullanıcı avatarı

Bursalısı atlamış hemen. Adam diyor ki dün maçta istiklal marşı ıslıklanmış diyor ben de çıkar videosunu koy diyorum. O dayak yiyen taraftarlarınız çekmedi mi video diyorum. Internette dün oynanan maçta cekilmis istiklal marsi sirasinda cekilen videolar var diyorum bak diyorum. Adam cikmis Gs videosu bulmus koymus.

Siz bi ara Diyarbakırspor Bursaspor macinda istiklal marsinda taraftarlar oturuyordu diye ortaligi ayaga kaldirdiniz. Fotolari koyunca baska konu uzerinden kendinizi tatmin etmeye calistiniz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 12:39 

Valla 2014 de gittik diyarbakır deplasmanına,arka sokaklarında hep apo- pkk spreyleri vardı.Utanç vericiydi.Bu hükümetin yaptığı en iyi iş belki de oralara Polisin girip dağıtıp çıkması.Şimdi sanmıyorum herhangibirin maçasının yiyeceğine öyle sprey atma falan.
Bu takimi destekleyen ve orda yaşayanların %90 i pkk sempatizanı,kimsenin kimseyi kandırmasına gerek yok.Ne futbol ile normal bir insan olurlar ne de başka birşeyle,kapatılsın gitsin kulüp.Çogu kulüp bunlar yüzünden ceza yiyor Tff den.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 12:40 
Kullanıcı avatarı

agathon yazdı:
Bursalısı atlamış hemen. Adam diyor ki dün maçta istiklal marşı ıslıklanmış diyor ben de çıkar videosunu koy diyorum. O dayak yiyen taraftarlarınız çekmedi mi video diyorum. Internette dün oynanan maçta cekilmis istiklal marsi sirasinda cekilen videolar var diyorum bak diyorum. Adam cikmis Gs videosu bulmus koymus.

Siz bi ara Diyarbakırspor Bursaspor macinda istiklal marsinda taraftarlar oturuyordu diye ortaligi ayaga kaldirdiniz. Fotolari koyunca baska konu uzerinden kendinizi tatmin etmeye calistiniz.

ıslıklanma var yok ayrı .. bir ülkenin bağımsızlık marşını ıslıklamak büyük terbiyesizliktir , hele bir de o ülkede yaşıyorsan alçak bir harekettir. bunlar cepte..

diğer sorun da işte yukarıda bahsettiğim gibi istiklal marşını sevdiğini söyleyenlerin, uğruna ölürüm diyenlerin istiklal marşının ıslıklandığını gösterme yarışı , çabası.. yukarıda da bundan bahsetmiştim. bir insan neden amed taraftarının diyarbakır'da istiklal marşını ıslıklamasını ister bilemem , ama ülkede büyük kesim ıslıklamasını istiyor, olay çıkarmasını istiyor. istiyorlar yani. bu da kendi benliklerindeki nefretin öz tatminiyle alakalı.. aynı güruh işidin fransada yaptığı katliamda ölenlere saygı göstermiyor ıslıklıyor , işidin ankarada katlettiği vatandaşlarımız için saygı duruşunu ıslıklıyor yine emilliano sala ya saygı duruşunda "şehitlet ölmez" çekiyor alakasız bir şekilde. zeka yok , merhamet yok , vicdan yok. tatmin var. ateş düştüğü yeri yakıyor sadece... çok fazla ülke gördüm en az 4 farklı üllkede uzun süreli ikametlerim oldu.. marsilya'da da ırkçılar var , gördüm duydum ama bizim ülkemizdeki gibi bir mantık , zihniyet , iki yüzlülük görmedim duymadım. çok farklı yani. dışarıdan bir gözle bakınca mideni bulandıracak kadar.

tekrar söyleyeyim gerçekten diyarbakır'da orada burada şurada istiklal marşının ıslıklanmasını istemeyen, olay çıkmasını içten içe istemeyen azınlık kesim lütfen alınmasın üstüne. alınacak kişiler belli.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 12:42 
Kullanıcı avatarı

....

En son YeşilBeyaz37 tarafından 03 May 2019, 18:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 12:45 
Kullanıcı avatarı

tayfalı burda yaşayan insanların yüzde 90'ı pkk sempatizanı değil lütfen sallamayalım. yüzde 100'ü olacak o.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 12:46 
Kullanıcı avatarı

agathon yazdı:

Dayak yiyen derken [emoji3]

Maraş otunu fazla kaçırma. Delikanlı olan amed tribün liderine rakı içtiğimiz mekana kadar verdik ne gelen vardı ne giden.

Heee yok yalan diyorsan bütün yazışmaları koyarız buraya.

Öyle Deniz Naki hainiyle internette reklam yapmaya benzemez.

Kuduz köpek gibi dolaştığınız sosyal mecralarda bu kadar havlamanın sonucu bu kadarmış yazık!

Yazın fındık işçilerine Allah zeval vermesin hepsi bize emanet [emoji6]

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 12:48 
Kullanıcı avatarı

fındık işçilerine kadar gitti iş..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 12:58 
Kullanıcı avatarı

.....

En son YeşilBeyaz37 tarafından 03 May 2019, 18:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 13:09 
Kullanıcı avatarı

agathon yazdı:

Dünkü maçın özelinde video yok çünkü yayın yapacağını duyuran hiçbir hesap maç başında yayını açmadı. Tesadüf diyelim. Gelen bilgiler ıslıkladığı yönünde.. (yapmadıkları iş değil, çözüm sürecinde bile ıslıklıyorlardı) bu iş "sütün beyaz olduğunu kanıtla" gibi bir şey aslında...

https://youtu.be/xF1--O2HYYM

Islıklanmadığına dair video da yok maalesef son üç mısrası hariç. Abilerin o anda kayda geçtikleri muhtemel. Kesmeleri mümkün değil. Başlığı marşın Islıklanmadığına atıflı.... İnanmak düşer..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 13:44 
Kullanıcı avatarı

Parçalıaşk yazdı:
agathon yazdı:

ıslıklanma var yok ayrı .. bir ülkenin bağımsızlık marşını ıslıklamak büyük terbiyesizliktir , hele bir de o ülkede yaşıyorsan alçak bir harekettir. bunlar cepte..

diğer sorun da işte yukarıda bahsettiğim gibi istiklal marşını sevdiğini söyleyenlerin, uğruna ölürüm diyenlerin istiklal marşının ıslıklandığını gösterme yarışı , çabası.. yukarıda da bundan bahsetmiştim. bir insan neden amed taraftarının diyarbakır'da istiklal marşını ıslıklamasını ister bilemem , ama ülkede büyük kesim ıslıklamasını istiyor, olay çıkarmasını istiyor. istiyorlar yani. bu da kendi benliklerindeki nefretin öz tatminiyle alakalı.. aynı güruh işidin fransada yaptığı katliamda ölenlere saygı göstermiyor ıslıklıyor , işidin ankarada katlettiği vatandaşlarımız için saygı duruşunu ıslıklıyor yine emilliano sala ya saygı duruşunda "şehitlet ölmez" çekiyor alakasız bir şekilde. zeka yok , merhamet yok , vicdan yok. tatmin var. ateş düştüğü yeri yakıyor sadece... çok fazla ülke gördüm en az 4 farklı üllkede uzun süreli ikametlerim oldu.. marsilya'da da ırkçılar var , gördüm duydum ama bizim ülkemizdeki gibi bir mantık , zihniyet , iki yüzlülük görmedim duymadım. çok farklı yani. dışarıdan bir gözle bakınca mideni bulandıracak kadar.

tekrar söyleyeyim gerçekten diyarbakır'da orada burada şurada istiklal marşının ıslıklanmasını istemeyen, olay çıkmasını içten içe istemeyen azınlık kesim lütfen alınmasın üstüne. alınacak kişiler belli.

kalın yazıyla belirttiğim kısım için kesinlikle haklısın. bu konuyla aynı düşüncedeyim.

ikinci konu için bunu en net İnönü Stadında Diyarbakırspor - Eskişehirspor playoff yarı final maçında yaşadım. İstiklal marşı okunmaya başlamadan daha Eskişehir tribünleri telefonlarını çıkardı Diyarbakırspor tribünlerini çekmeye başladı. Amaçları ne istiklal marşı okumak ne marşa saygı. Tek bir amaçları var ıslıklasalarda onları çeksek düşüncesi. Diyarbakırspor, Diyarbekirspor, Amedspor, Cizrespor şehrimize gelse de kinimizi nefretimizi kussak diye bekleyen insanlar var. Bunların maçla futbolla alakaları da yok. Kendilerince vatanı kurtarmaya geliyorlar. Ha aynısı burda yok mu burda da var. Futbolla alakası olmayan, stadyumun yolunu bilmeyen, sırf herhangi bir kentte takıma saldırı ve ya başka benzeri bir durum oldu diye 1 sene o maçın rövanşını bekleyen insanlar var. Ne diyelim Allah ıslah etsin kendilerini.

Valla biz artık bıktık. Diyarbakırdaki takımların siyasetle anılması en çok orda futbolla ilgilenen taraftarı üzüyor bunu bilmiş olun.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 254 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Agaschenko, Bing [Bot], birkarasevda, Bizans1905, caGe, DeLaGuarda55, Emre, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, king10bucuk, Nistelrooy, pirlo35, Ressambob, roxrox, SixtyOne61, TottiReiz, umittttt, voyvoda, yorgo-ksk, Çubukluforma

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye