Zaman: 07 Tem 2020, 06:17

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj

Administrator
 Mesaj Başlığı: Re: 24.Hafta | BB Erzurumspor - Galatasaray
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2019, 17:55 
Kullanıcı avatarı

ksba1903 yazdı:
Kaiser yazdı:
Galatasaray'ın maçın daha erken saatte oynanma talebi yayıncı kuruluş ve Erzurumspor'un talebi doğrultusunda reddedilmiş...

doğru bir karar ne açıklandıysa o

Bu durum açıklanan kararın doğru olduğunu kanıtlamıyor ki?

Ortada böyle bir durum varken ısrarla saat 19:00'da oynatmak kötü niyetten başka bir şey değil. Yaklaşık -13, -15 derece hava bekleniyor. Saha zeminin de çok iyi durumda olacağını sanmıyorum.

Ama bu ülkede bunları anlatmak, karşı tarafın ya da tarafların anlamasını beklemek, empati, hoşgörü vs boşa nefes tüketmekten başka bir şey değil.

Galatasaray'ın puan kaybetmesi, oyuncu sağlığı vb detaylar malum takımın şampiyon olmasından ve insanların sosyal medyada dalga geçmesinden önemli değil.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2019, 19:36 
Kullanıcı avatarı

iş yine aynı kısır döngüye gelmiş; ezeli rakibime kıyak geçtiniz bana da geçin diğer takımlar önemli değil.

bu ülkede yıllardır naklen yayın saatleri 3 istanbul takımına göre ayarlanır. ve onlar akşam oynar bu kadar basit.

hava soğuksa bi sana değil rakibine de soğuk. erzurum her hafta gündüz oynuyo diyenler olmuş, arkadaşım erzuruma göre değil sana göre ayarlanıyor maç saatleri ve sen akşam saatlerinde oynuyorsun hani büyük takımsın ya! o yüzden o uygun saatte herkes seni rahatça izleyebilmeli.

Başa Dön

Administrator
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2019, 20:12 
Kullanıcı avatarı

montevideo yazdı:
iş yine aynı kısır döngüye gelmiş; ezeli rakibime kıyak geçtiniz bana da geçin diğer takımlar önemli değil.

bu ülkede yıllardır naklen yayın saatleri 3 istanbul takımına göre ayarlanır. ve onlar akşam oynar bu kadar basit.

hava soğuksa bi sana değil rakibine de soğuk. erzurum her hafta gündüz oynuyo diyenler olmuş, arkadaşım erzuruma göre değil sana göre ayarlanıyor maç saatleri ve sen akşam saatlerinde oynuyorsun hani büyük takımsın ya! o yüzden o uygun saatte herkes seni rahatça izleyebilmeli.

"Arkadaşım", ben mesajımda X'e kıyak geçtiniz o yüzden bize de geçeceksiniz diye bir şey yazmadım. Olması gerekeni lütufmuş gibi sunmasın kimse.

Birazcık ilk mesajımdaki "mesajı" anlasaydınız oyuncu sağlığı vs'den bahsettiğimi fark edebilirdiniz.

Ben diyorum ki hava ve zemin şartları uygun değil. Bu Erzurumspor için de geçerli. Onlar da büyük risk altında ama siz sosyal medya ağzı ile ısrarla laf sokma peşindesiniz.

Ben size somut veri, gerçekleri gösteriyorum. En baştan yanlış ayarlandıysa bu durum yanlışı doğru yapmıyor.

Eğer maç saatleri Erzurum'a göre değil de "bana" göre ayarlanıyorsa neden "benim" istediğim saatte oynatılmıyor?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2019, 20:44 
Kullanıcı avatarı

56 maçın sadece 1inin 18:00 sonrası oynatıldığı bir ortamda bunu talep etmek kıyak istemek mi oluyor? Şaka herhalde.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2019, 21:49 

Olay tamamen yayıncı kuruluşun isteğine göre şekilleniyor.
Gündüz oynanacak maça göre oranlama yaparsak, akşam oynayacak maçı belki 5 kat daha fazla gs taraftarı izleyecek. Adamlar milyonları döküyor sonuçta bu lige.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2019, 23:12 
Kullanıcı avatarı

Maçın erkene alınması en çok erzuruma yarardı. Çünkü oyuncuları kendi evlerinde gündüz oynamaya alışkın. Maçın akşam olması onlarıda etkileyecektir. Neden itirazımıza karşı çıktılar anlamadım. Lafa gelincede fikstürü Galatasaray yapıyor diyorsunuz da saate itiraz edince laubali laubali federasyon ne karar almışsa o diyebiliyor bazılarınız.

İzlenme oranı veya yayıncı kuruluş için saatin değişmediğine inanmıyorum. Bu sadece federasyonun bahanesi. Öyle birşey olması daha tehlikeli. Çünkü öyle bir yaptırım gücü varsa yayıncı kuruluşun izlenme oranı yüksek takımların potadan düşmemesinide talep ediyordur. Neticede potadan uzaklaşmakta izlenmeme sebebi. Ama gelin görün ki ülkedeki belkide tek taraftarı olmayan takım ligin zirvesinde.

Maçın saat kaçta oynandığın bir önemi yok benim nezdimde. O saatte tribünde olacak adama, sahada ki oyuncuya acırım sadece. O soğuğu yaşayacak olanlar onlar çünkü. Burada gevrek gevrek federasyonun kararı bu demekte tabir-i caizse terbiyesizlik

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2019, 19:01 

E başak şampiyon olacak daha durun bakalım. Bi satsın adamlar indirsinler paraları... Trajikomik bile değil yani şu durum...

Başa Dön

Administrator
MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2019, 23:03 
Kullanıcı avatarı

Erzurumspor'un Galatasaray'dan sonra evinde Trabzonspor'a karşı oynayacağı maçın saati 16:00... :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 14:03 

Maç saati ile alakalı hafta içi pek çok şey yazıldı çizildi. TFF bu maçın saatini en başından 13:30 veya 14:00 olarak açıklasaydı açıkçası bizler de bu durumdan memnun olurduk. Çünkü meteoroloji verilerine bakıldığında; bugün için sıcaklığın yüksek ve rüzgar hızının en az olduğu saat 12-15 arası, 19'da ise yağış gözükmese bile sıcaklık -5 derece ve rüzgar hızı kayda değer derecede fazla. Ancak başından bütün bunlar düşünülmeyip sırf yayıncı kuruluşun menfaati gözetildiği için böyle bir tablo çıktı ortaya. Erzurumspor'un maçın erkene alınmasına razı olmadığı iddiasına gelince, Gs'den bizim kulübümüze bu yönde ulaşmış bir teklif yok. Bilakis Gs yönetiminin rakip takımı hiçe sayarak maçın saatini TFF ve yayıncı kuruluşla temas kurarak erkene alma girişiminde bulunması nedeniyle Kulübümüzün böyle bir şeye atlayıp maçı erken saat aldırması da zaten doğru olmazdı. Her neyse artık maç saat 19:00'da oynanacak.

Birçok insan maçın bundan 20 sene önceki gibi buzlu zemin üzerinde oynanacağını düşündüğü için yanılıyor. Çünkü o günden bugüne stadyum tadilat geçirdi ve alttan ısıtma sistemi kuruldu. Onun için kesinlikle buzlu zemin üzerinden oynanmayacak bu karşılaşma. Hatta an itibariyle zemin https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5D16CCF2

Ayrıca iklim şartlarının bizim için çok bir avantaj sağladığı da yok. İkinci yarı Konya ve Rize maçlarını kaybettik. Hele de Konya maçında çok şiddetli bir soğuk vardı. Ayrıca o maçtan önce stadyumun ısıtma sistemi de bozulmuştu.

Maça gelince, ligde tutunmamız adına mutlak surette en azından bir puan almamız gereken bir maç. Kazanacak gücümüz de var açıkçası Serkan Kurtuluş faktörünü bir kenara bırakabilirsek tabi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2019, 18:18 

Semih Kaya sag bek. Cok ilginc.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye