Zaman: 29 Oca 2020, 09:20

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7848 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734 ... 785  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2019, 12:09 

Alejandr0 yazdı:
Yanlış anlasılmasın " sensin gönlüme eş,ölürüm aşkına yar ,sarıl bana " tribünde takıma söylenecek bir yanı yok.Kaçırdığım başka bir anlamı yoksa.

Detonede olmuşlar zaten...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2019, 12:19 

Alejandr0 yazdı:
Yanlış anlasılmasın " sensin gönlüme eş,ölürüm aşkına yar ,sarıl bana " tribünde takıma söylenecek bir yanı yok.Kaçırdığım başka bir anlamı yoksa.

şarkıyı söylediğimizde saha içinde takım da yoktu zaten. maç sonu eğlence olarak bakınca anlamını yitirmiyor, zor şarkılarla koronun uyumunu güçlendiriyoruz diyelim :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2019, 17:51 
Kullanıcı avatarı

Alejandr0 yazdı:

Gel etme nazlı güneş
Sensin gönlüme eş

Valla benim aklıma direk Şenol Güneş gelmişti. Farklı bir anlamı var mı yok mu bilmiyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2019, 19:01 

ibrahimfbL yazdı:
hagrid yazdı:
Konya maçı aynen, ben bizim tribünü hiç böyle görmedim, tribünüyle sahasıyla çok garip bir maç oldu, özellikle bu kadar kötü bir tribün hatırlamıyorum, bir de Ankarda GS ile bir basket maçı var orda da çok kötüydük bu maça benzer.

Ne olacak beklentisi... Protesto? Destek? Alex diye mi bağırsak... Belirsizliğin verdiği durağanlık...

Alex-kocaman-yanal buluşmasının gerginliği ve sahadaki kötü oyun ile birlikte kocamanın maçı beraberliğe kitlemesi ve bizim takımında bir an bile tribünü heyecanlandıracak, maçı alacağını hissettirecek oyun oynamaması maçı sıkıcı hale getirdi. Genelde okul açık düştüğünde maraton sağlam girişler yapardı ama bir kere bile yapmadılar herkeste bir gariplik heyecansız hal vardı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2019, 19:40 

dokuzyüzyedi yazdı:
/quote]

Alex-kocaman-yanal buluşmasının gerginliği ve sahadaki kötü oyun ile birlikte kocamanın maçı beraberliğe kitlemesi ve bizim takımında bir an bile tribünü heyecanlandıracak, maçı alacağını hissettirecek oyun oynamaması maçı sıkıcı hale getirdi. Genelde okul açık düştüğünde maraton sağlam girişler yapardı ama bir kere bile yapmadılar herkeste bir gariplik heyecansız hal vardı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

valla bu hafta son şans takımın coskulu bi futbolla yendiler yendiler yenemediler artık insanlar yavaş yavaş çekilir bu haftaya kadar fulle yakın oynadık bu kadar desteğe bu kadar rezil futbol inanılmaz ya cidden fiyasko bi sezon

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2019, 00:13 
Kullanıcı avatarı

Fenerbahçe Original Series ilk bölümü Obrigado Alex, gözleri doldurdu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2019, 01:29 

emrefb1907 yazdı:

hiçbir zaman futbolcu fanatiği olmadım ama alex inanılmaz bir adamdı.benim gibi odun bir adam gözleri dola dola izledi videoyu.mükemmel iş çıkartılmış.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2019, 10:39 

Fenerbahçe sosyal medya ekibi müthiş bir iş çıkarmış. İzlerken gözlerim doldu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2019, 15:21 
Kullanıcı avatarı

emrefb1907 yazdı:

Kesinlikle muhtesem olmus,videoyu hazirlayanlarin ellerine saglik,insan hüzünleniyor,boylesi bir adama yapilanlari hatirladikca o devrik diktatore bir kufur daha salliyorum her defasinda,ustteki arkadasin yazdigi gibi ben de hic bir zaman futbolcu fanatigi olmadim,cocukken idolum selcuk abiydi(yula) ama imza mimza isleriyle hic alakam olmazdi,imza almak fln saçma ,bam bam işi gelirdi ki hala da öyle geliyor,topçu bugün burda, yarın başka takımda.Amma konu Alex olunca bu düşüncem değişir,keske zamanında kendisinden bir imza alsaydım ve oğluma ileri de gururla gosterseydim.Futbolcu olarak bu ülkeye gelmiş 2 tane büyük topçudan biridir gözümde,insanlık ve karakter olarak ise tekdir.T.direktor olarak başımıza geldiği günleri de görmek tek dilegimdir

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2019, 22:11 
Kullanıcı avatarı

Valla ne yalan söyleyeyim şömine başında şarap içmek, tatile çıkmak, çok güzel bir yemek yemek, seks yapmak vs. artık haz denince akla gelen ne varsa hiçbiri maç bittikten sonra boşalmış statta maraton - okul açık karşılıklı bağırmanın hazzını veremiyor bu hayatta bana:)

Bugün yine stat boşaldıktan sonra 10-15 dakika haluk levent anlasana seslendirdik karşılıklı, her tribünden de insanlar kalıp izlediler. Takım kaçıncı olmuş önemli değil bu sevgi bu inanç bizi ulaşmak istediğimiz yere er geç getirecektir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7848 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 728, 729, 730, 731, 732, 733, 734 ... 785  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1940kozmopolit, Alejandr0, asparagas63, Atalay1925, Bar335, Bing [Bot], Emboma, fofanagibi, footballcity, Footballer16, funkyhouse, fuzulisagil, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ibrahimfbL, inadına_körfez, JaapStam, Josh1912, ksk_jef, mavi_simsek61, scuba1912, SeferKSK, Sinan1965, skorp, Spanksk, Terskse, zagros, zanitenyo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye