Zaman: 25 Eyl 2020, 07:34

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3828 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358 ... 383  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2019, 09:09 
Kullanıcı avatarı

K.paşa maçından sonra dje yi bende eleştirip tribune oynuyor eski ruh hali yok demiştim.Keşke haklı cikmasaydim bu adam top oynamıyor oynuyormuş gibi yapıyor tek numarası ellerini önüne açıp top istemek

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2019, 10:37 
Kullanıcı avatarı

ayd06an yazdı:
K.paşa maçından sonra dje yi bende eleştirip tribune oynuyor eski ruh hali yok demiştim.Keşke haklı cikmasaydim bu adam top oynamıyor oynuyormuş gibi yapıyor tek numarası ellerini önüne açıp top istemek

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanlış bilmiyorsam Dje, ilk çıktığı maç (istanbuldaki) Kasımpaşa maçıydı ve sol bek olarak oynadı. Oyuna girdikten sonra takımı toplaması, geriden oyun kurması filan bayağı bir ilgimi çekmişti. Ama sonraki zamanlarda cozuttu desem yeridir.

Bir de şu var; eski takımda pas yapacak adam sayısı az ve yetenekleri sınırlı oyunculardı. Belki de o yüzden bize iyi gözüküyordu. Yani "koyunun olmadığı yerde, keçiye Abdurrahman Çelebi" diyorduk. Şimdiki takımada sırıtmaya başladı diye düşünmemek elde değil...

Şunu da söyleyeyim; gayem Dje yi gömmek ya da yeteneklerini inkar etmek değil; Kendisinin, kendisini inkarını izah. Yani, Dje bu değil...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2019, 11:00 

djedje benim de son dönemde hoşuma gitmiyor. Kasımpaşa maçı kazanıldığı için çok dikkat çekmedi. Ancak o maçın ilk yarısında hiç bir şey yapmadı.İkinci yarı takım iyiydi o da iyi göründü.
Akhisarda ilk kart hakem hatası ama durum malumken direkt gidip 2.sarıyı yemek çok masum gelmiyor bana. Şahsi düşüncem sezon başında gelen bütün oyuncular sezon sonunda gönderilsinler.
Bu hafta belkide sezonu kurtaracak bir maç olacak. Biz stadı doldurualım gerisini takım halleder.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2019, 21:56 

Djedje kendine bakmadığı için eleştirilebilir(aşırı kiloları var, ilk geldiğinde de vardı) , son gördüğü kırmızı kart için eleştirilebilir, bunları çok doğal buluyorum ama taraftara oynadığı kısmına ve oynuyomuş gibi yapıyo kısmına katılmıyorum. Djedje bize gelene kadar da, disiplinli, aşırı profesyonel bi futbolcu olarak bilinmezdi zaten. Kimmiş bu adam diye baktığımız videolarda, ya arkadaşlarıyla kavgalar, ya kırmızı kartlar gördük genelde. Üstelik Djedje'den geçen maç belki de bize 3 puana mal olan 'agresifliğini' ve 'amatör ruhunu' çıkarırsak geriye pek bi şey kalmaz. Ben neredeyse şundan eminim ki, Djedje'nin motivasyonunu etkileyen en önemli şey, sahada verdiği mücadelenin taraftarda karşılık bulması.

Aklıma direkt Fenerbahçe maçı geliyor mesela, orda da Benzia'ya aynı tarifeyi yapmış, bir çok kez de faullü ve sert müdahaleyle onu durdurmuştu. Benzia'nın formda olduğu zamanda, onu hayattan ve futboldan soğutmuştu adeta. Bire bir markajın tarihe karıştığı, bu demode ve zor görevi yapmaya çalıştığı için bence takdir edilmeli. Josue'nin, hakemin, teknik heyetin ve Djedje'nin ortak suçudur o pozisyon. Sadece Djedje'ye yüklenmek, bu pozisyonla oyuncuya yüklenmek bana adil gelmedi açıkçası.

Kaldı ki, Kasımpaşa maçında ortasahada Sedatla beraber ortasahayı çok güzel tuttular. Takımı kontraya çıkardı aldığı toplarla direkt ileri hareket ederek. Canteros ve Pazdanı ilerleyen günlerde daha net görücez ama şu an için Ankaragücü'nün Pinto'yla beraber en iyi 2 futbolcusundan biridir Dje. Sedat bakın 28-29 değil 32-33 yaşında bile olsaydı, muazzam bi ikili olurlardı. Bu ligi, ortasahası Mahmut-Emre B. olan takım domine ediyor. Dje gayet yeterli, hatta üst düzey bi isim bizim için.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2019, 00:28 

Ne zaman ki Kasımpaşa maçı sonrası takımla birlikte Gecekonduya gitmeyip, tek başına tribünleri dolaşmayı tercih etti, o anda bir antipati oluştu bende. Tamam iyi oynayabilirsin, ancak takımdan ayrılacak kadar star değilsin Dje Dje.....

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2019, 18:11 
Kullanıcı avatarı

Dostların o kötü misafir tribüne girmesi bizi üzsede, bilgi için yazayım.
24.Hafta Antalyaspor - Ankaragücü maçı biletleri yarın 15:00 de satışa çıkacak. Misafir tribün 13 TL

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2019, 01:39 
Kullanıcı avatarı

yitip_giden07 yazdı:
Dostların o kötü misafir tribüne girmesi bizi üzsede, bilgi için yazayım.
24.Hafta Antalyaspor - Ankaragücü maçı biletleri yarın 15:00 de satışa çıkacak. Misafir tribün 13 TL

Sizin tribünden izleriz Sinan ( :

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2019, 12:43 
Kullanıcı avatarı

Sen benim passolig ile girersin, ben maç izleyecek bir kahve bulurum. :((
Başımın üstünde yerin var

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2019, 15:30 
Kullanıcı avatarı

yitip_giden07 yazdı:
Sen benim passolig ile girersin, ben maç izleyecek bir kahve bulurum. :((
Başımın üstünde yerin var

Eyv kardesim.
Biletleri aldik , günü ters ama mecbur gidecez bi aksilik olmazsa.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2019, 22:02 

eryaman’da 3 maçta 3 farklı tribüne girdim. beraber bağırıldığında yemin ediyorum müthiş baskı oluyor. bugün kırmızı kart sonrası resmen takımı ileri ittik. hakem desek 2 çalacaksa 1’inde çekiniyor çalamıyor.

allah aşkına bu birlik beraberlik devam etsin. 5 iç saha maçında 15 yapsak deplasman maçlarına bakmadan bile ligde kalırız.
ki bu takım iyice oturduktan sonra deplasmanda da alabildiği kadar puan alacaktır.

inşallah bursa maçına ceza falan çıkmaz, yine güzel bi pazar yada ctesi akşam maçı olur. ben artık kuzey kale arkasının da komple dolacağını düşünüyorum. ceza olmadıkça maç gününe bilet kalmayacak inş.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3828 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358 ... 383  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cosh_75, derince89, Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz, saffet8

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye