Zaman: 20 Mar 2019, 13:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 54 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 13 Şub 2019, 17:12 tarihinde bitecek
Fenerbahçe 33%  33%  [ 4 ]
Beraberlik 33%  33%  [ 4 ]
Zenit 33%  33%  [ 4 ]
Toplam oy : 12
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: UEL | Son 32 Turu | Fenerbahçe 1 - Zenit 0
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2019, 01:12 

Sadece o stadyumdaki degil ülkenin anadolusundan akdenize batisindan dogusuna karadenizinden marmarasina vs. Ne kadar cahil comar zihniyeti varsa hepsini temizlemek lazim bu zininsel özürlüler Türkiye Cumhuriyeti nin tümörüdür

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2019, 01:59 
Kullanıcı avatarı

Kırık yazdı:
tribunde yazdı:

bu pankart ne kadar güzelse,1 dk sabredemeden "şehitler ölmez"i giren çomar tayfa da o kadar kötüydü..sidik yarıştırıyolar..bizim şehitlerimiz önce diyolar..evet kardeşim biz de bağırıyoruz şehitlerimize de biraz saygı yahu,herkese saygı..

Kesinlikle katılıyorum. Zaten başkasının kaybına 1 dakika tahammül edemeyip ölüler üzerinden sidik yarıştıranlar ekseriyetle o insanların neden öldüğü üzere 1 dakika bile düşünmeyen kişilerdir. Maalesef hiçbir kavramın altını dolduramamış bir milletiz. Öte yandan saygı duruşu sicilimiz iyi değildir bu ülkede ama ilk kez yabancı bir rakip adına utandım. Zenit taraftarı hayvanlık yapıp bağırdılar, sonra bizimkilerden ıslık yediler. Sessiz durulamıyorsa da alkış en güzeli işte. Orası neticede bir stat, cenaze yeri değil. Zamanında Özhan Başkan'a yaptığımız gibi kim olursa olsun alkışlandığında tüylerim diken diken olur.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2019, 04:40 
Kullanıcı avatarı

Kırık yazdı:
tribunde yazdı:

bu pankart ne kadar güzelse,1 dk sabredemeden "şehitler ölmez"i giren çomar tayfa da o kadar kötüydü..sidik yarıştırıyolar..bizim şehitlerimiz önce diyolar..evet kardeşim biz de bağırıyoruz şehitlerimize de biraz saygı yahu,herkese saygı..

Bir tek bana mı öyle geldi bilmiyorum da saygı duruşu esnasında ilk zenitliler bağırdı.Ondan sonra ıslık olmadı mı ben öyle gördüm maçtayken ama maraton tarafındakiler daha iyi duymuştur.Aydınlatabilirlerse sevinirim.Islıklardan sonrada alkış oldu zaten.Şehitler ölmez vatan bölünmez de saygı duruşu sonrasında girildi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2019, 11:15 

NerdesinBeAbi yazdı:

Bir tek bana mı öyle geldi bilmiyorum da saygı duruşu esnasında ilk zenitliler bağırdı.Ondan sonra ıslık olmadı mı ben öyle gördüm maçtayken ama maraton tarafındakiler daha iyi duymuştur.Aydınlatabilirlerse sevinirim.Islıklardan sonrada alkış oldu zaten.Şehitler ölmez vatan bölünmez de saygı duruşu sonrasında girildi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Esasında Zenith'lilerin bağırması da yanlış anlaşıldı, çünkü saygı duruşu için ilk Türkçe anons yapıldı, Zenithliler o sırada bağırdı, millet ıslıkladı, Rusça anonsdan sonra onlar da alkışlamaya geçtiler.

Doğrudur, Şehitler ölmez vatan bölünmez de saygı duruşu sonrasında girildi ama çok gereksizdi...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 54 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], Bizans1905, burri, cubot, Erkut_GFB, gamalı, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, Lupus7, memduhbaskan, rapsodi, Russell, üniKK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye