Zaman: 29 Eyl 2020, 19:18

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3828 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 383  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2019, 12:09 
Kullanıcı avatarı

Geçen sezon borç 50 milyon civarı iken, şu an 120 milyon ise, borç 70 milyon artmış ve 100 milyom ödeme yapılmış, yani toplamda 170 milyonluk harcama yapılmış. Önce bu harcamanın hesabını versinler.
Kendine ne kadar para almış ve ne kadar alacağı var onu yazsın.
Toplantıya katılanların esas tepki göstermesi gereken konu bu, ama ısrarla cevap vermemiş.
Bence başkanlığı bırakıp, belediye başkanlığı yapsın, benim gözümde yiğiner bitti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2019, 12:12 

network yazdı:
Ayrıca stad açıldığında, siyasilere tepki göstermeyin dedi.

@network. Bilgilendirme için teşekkürler.

Az buçuk zekamla anladığım şudur ki Başkan toplantıyı yukarıdaki cümleyi sarf etmek için yapmış. Kalanı garnitür. Olsa da olur olmasa da.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2019, 12:34 

kennedy yazdı:
Bence asıl sorulması gereken soru geçmiş dönem borçları neden bitmiyor ne kadar kaldı sorusuydu. Maalesef sorulmamış. Geçen sene 30-40 milyon borç kaldı dedi. Bu sene 29.5 milyon ödenmiş hala bitmedi bitmez de. Bir yerde yalan söyleniyor bu çok açık.

O zaman bu konu ile ilgili bir anekdot.
Geçen sene deplasmandaki Boluspor maçı. Bilet için internetin başına çöktük, ama saniyede bitti bilet. Bilet için Bolu'da yaşayan hatırı sayılır bir tanıdığımızı devreye soktuk. Sağ olsun şeref tribününden ayarladı. Adam başı 150 TL. istemiş Bolu yönetimi. Tamam dedik gittik Bolu'ya. Bir arkadaşımızın çocuğu da vardı yanımızda. Maçtan önce küçüğümüzün üzerindeki formayı futbolculara imzalatması ve futbolcularla fotoğraf çektirmesi için takımın kaldığı otele gitmeye karar verdik. Rotayı Kaplıca Termal Otele çevirdik. Dışarıda 10-15 kadar tehlikeli tip sayılabilecek 10-15 kişi vardı. İçeri girdik. Takım o otelde kalmıyormuş meğer. Lobide Metin Akyüz ve bir yönetici daha oturuyordu. Buyur etti sağ olsun. Oturduk birer çay içtik. Konuşmalarından Yiğiner ile aralarında bir sorun olduğu belliydi. Dedi ki " Herkes borcun azaldığını zannediyor, ama gerçek borç şu anda 140 milyon tl. civarında" İnanamadık. Takımı 3. ligde şampiyon yapan kadroya ve geçen seneki kadroya çok para harcandığından bahsetti. Ayrıca mali yapı nedeniyle birilerinin geçen sene takımı süper lige çıkarmak istemediğini ima etti.O birileri de muhtemelen Yiğiner idi. Doğru söyleyip söylemediği konusunda emin değildim o gün.
Sonuç, taraftarın sinerjisinin önünde duramadılar geçen sene takım süper lige çıktı. Bu gün de mali durum patladı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2019, 12:53 
Kullanıcı avatarı

Başkan dünkü yemekle , bence tüm kredisini tüketti. Yapmasa daha çok destek görürdü.

Dün kendisini ifade etmeyi bi beceremedi , belki haklı olduğu durumlar bile vardır ama konuşamayınca hanesine hep eksi yazıldı.

Ben Gecekondunun , Ali abilerin duruşunu çok beğendim. Bi onlar zorladı başkanı, onun harici bu şekil geçmesi düşünülüyordu zaten.

Yalnız başkanda şöyle bisey hissettim , eski baskan olsa , sert konuşur, inat eder , biseyler yapardı. Gardı düşmüş, ya hükümet kanadını karşısına almaktan çekiniyor yada eski gücünde hissetmiyor kendisini. Ama çok direnemez , bikac hafta takım kötü giderse Istifa eder. Benim kendi gördüğüm bu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2019, 13:30 

Valla işin doğrusu ben çoktan istifa diye tepki konulması taraftarıydım ama bazı şeyler göründüğü kadar basit değil demek ki. Ayrıca ben yazacaktım ama senın yazman ıyı oldu murat. Her grup yolunda değil demek ki. Şahsen puan kaybetmesine ayrıca sevindim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2019, 14:45 

MKE sponsorluk için klübe danışmış sanırım büyük ihtimal gs maçıyla MKE göğüs reklamımız olabilir. Yumurta dayanıncamı akıllarına geliyor anlamıyorumki bu takım zaten senin kurumunun takımı bi sahip çık.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2019, 17:32 

Yalnız borç konusu, bakın ben şampiyon yaptım para harcadımla falan geçiştirilebilecek bir şey değil. Bu konunun üstüne gidilmesi lazım. Başkan iki gün sonra bırakıp gidecek, kimse de hiç bir şeyin hesabını soramayacak. Belki de hiç ummadığımız bir tutar ile ortada kalacağız, herşey eskisinden de kötü olacak. O zaman hiç bir şeyin anlamı olmayacak. Keşke şeffaf olsaydı da şampiyon olmasaydık. Çıkıp borcumuz şu, transfer yapmıyoruz, altyapıyla 3.ligde oynayacağız deseydi. Valla bundan iyidir.
Süper Ligde oynayan bir takım, sezonun ilk yarısında 58 trilyon yayın geliri hak etmiş, sezon sonunda da bir o kadar hak edecek. Şu şartlarda bunu teminat gösterip bankadan kredi çekip şu sıkıntılı süreci aşamaz mıydı? Ortada çok ciddi bir borç olmasa bu hamle yapılırdı

En son bAŞKent50 tarafından 18 Oca 2019, 17:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2019, 17:37 

dün 6 milyona transfer yasağı kalkar diyordu. 4 milyonu vergi borcuymuş.

bugün mke sponsorluğundan en kötü ihtimalle 3 gelmiştir. istenilse yasak her türlü kalkar ama sezon başı gibi önce imzalatıp maçlar başlayınca hiç para verilmeyecekse yasak kalkmasın.

adam gibi şu oyunculara kuruşu kuruşuna para verilsin. en azından kötü oynayana, sahada trip atana tepki koyma lüksümüz olsun.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2019, 18:15 

Biraz da magazin yapalım. Yiğiner dünkü yemeğin parasını cebinden mi ödemiştir acaba? :wink:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2019, 20:37 

Bu sezon kulübe 80 trilyon girdi
Geçen sezon Başkanın söylemine göre borç 20-30 trilyondu
Yine bu sezon Başkanın söylediği 110-120 trilyon borç var yani geçen sezona kıyasla 90 trilyon borç artmış, hadi bu sezon 90 trilyon borçlara ödendi diyelim futbolculara peşinat ödenmediyse bu borç nereden çıktı var mı hesabın içinden çıkabilen?
Başkan benim gözümde hain ilan ettiği yerden gelen paralardan önce kendi parasını aldığı anda zaten bitti. Sen tutup daha şirketimin alacağı var deyip birde üste çıkmaya çalışıyorsun. Elindeki imkanları kullanmayıp para yok deyip sağdan soldan bizim adımızı kullanarak aleme rezil ediyorsun. Söylenecek o kadar çok şey var ki hangisini tutsak elimizde kalıyor. Ptt ligde yedek oynattığın szukalaya 1.2 milyon € hangi akla verilir buna hangi başkan izin verir birisi izah edebilir mi. Bence hain aranıyorsa kulübü mali yönden uçuruma atanlarda arasın. Ortalıkta çok söylenti var ve hiç birisi mevcut başkan için kulağa hoş gelen söylentiler değil. Yakın zamanda 4 adet otobüs alındığı haberleri var bilmiyorum haber doğru mu tanesi 2.5 trilyona eğer bunlar söylenti karalama ise Başkana tuzak var gibi ama bu söylenenler doğruysa başkanın daha fazla zorlamadan istifayı vermesi en makul olanıdır.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3828 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 383  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asalet, Bing [Bot], Bizans1905, Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], gorkemKSK, inadına_körfez, jönmalatyalı, Michy, Rime, tunahanfidan93, voyvoda

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye