Zaman: 13 Tem 2020, 04:26

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 385 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | Devre Arası Özel | Transfer Yasağı
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2019, 12:28 
Kullanıcı avatarı

Devre arası genelde tutmaz diye sen söylüyorsun , ben de sana örnek verdim yakın tarihten. Şimdi senin demene göre 7-8 transfer yapmamız lazım şu zamandan sonra da zor olacağı için hiç yapmamak daha iyi. 8 yapamazsın 4 yaparsın bundan 2 tanesinin faydasını görsen kârdır. Zaten direk çıkma durumumuz çok zor gözüküyor. Oynanan oyun için demiyorum bunu , Bayburt’un arkasındaki dış güçlerden dolayı. Play-off’ları vura kıra geçmenin yolu transferden geçiyor

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2019, 00:29 
Kullanıcı avatarı

moshee41 yazdı:
KörfezCan yazdı:
Açıklama yapılmış , değişen birşey yok. Benim beynim yandı :lol:

Daha çok beyin yanar. Yapılan açıklama tamamen taraftar tepkisinden çekınılerek yapıldı.
Açıklama yapılıyor Sonra açıklama bizim değil deniliyor bir buçuk saat sonra harfli harfıne bızım değil denılen açıklama yayınlanıyor.
Size de bir gariplik yok mu?
Daha çok açıklamalar değişir izleyin süreci.

moshee41 yazdı:
Hodrimeydan yarın açıklama yapacakmış.
Bahri yavuz’dan Tarafım diyemıyorlar yapacakları açıklamayı isteyenle paylaşırım

moshee41 abi başından beri bekleyin demişti bir şeyler var demişti. Bugün yasin örengül facebook profilinden bahri yavuza anahtarı serhan gürkana bırakmasını söylemiş daha ne olsun. Ben sadece izliyorum şu aşamada. Eskisi gibi kafada yormuyorum bahri yavuz tv'ye çıktığı günden beri. Ama siz iyi tartışmışsınız ben yokken. Bahri istifa serhan asla tavrımda devam ediyor şu aşamada. Transferde tabiki açılmalıdır, sene başından beri konuşulan şeyler tekrar konuşulmuş. Buraya tekrar tekrar bahri yavuzun transfer gibi derdi yok açarsa o koltukta da oturtmazlar diye yazmayacağım. Hala bu adamın oyaladığını göremeyip dosyaların %85ini bitirdi diyenler bir kez daha yazayım sene başından beri siz varsın yoksayın Bahri Yavuz olduğu sürece transfer açılmayacak. Sene başından beri şurada yanıldın diyen varsa çıksın söylesin.

Burada 2 sene önce bahri yavuz'un açıklamalarını içeren röportaj paylaştım hala insanlar umutla tv başından yasakla ilgili açıklama beklediler. Bu sene 2.lige çıkalım seneye tekrar düşeceğiz abiler yok başarı falan eldeki topçular falan giderse yok. Bahri beyimiz böyle istiyor. 2 sene önce dedikleriyle şimdi dediklerinin arasında fark yok.

Hala bahri yavuz'un transferi açacağına dair hayal kuranlar en son seçimleri fırsat bilelim transfer açılmalı diyorlardı. Seçimler bahri yavuzun ağzında bile yok.
Serhan'a çıkıp takmıyor numarası yapıp cevap vermeyen bahri neden seçimler öncesi siyasi iradeye baskı kurmuyorsun serhan'a bırakmayın gelin siz açın transferi diye? Neden gündem oluşturmuyorsun? Çıkıp neden gelin açın gerekirse bırakacağım demiyorsun?

Cumhurbaşkanını bahri yavuz istemedi stad açılışı olmasını siyasilerden uzak duracağım diye ben yazdım buraya bu zamana kadar tahir'e yasağı kaldır dedin mi demedinmi bahri yavuz bunuda açıkla.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2019, 01:00 
Kullanıcı avatarı

zebercet41 yazdı:
Hadi hayırlı olsun. Sene başından beri kocaelisporun nabzını buradan tuttuk, gündem oluşturduk, kimseden çekinmeden yazdık yazmayada devam ederiz. Aklı başında hareket etmemiz bazı kişileride buraya çekti ve 10 15 aktif kullanıcıyla 15 binlik gruplardan daha fazla gündem yaptık. Önümüzde 1 ay var gündem transfer yasağı hadi bakalım Bahri Bey açabilecek misin transferi yoksa yine denedim olmadı mı diyeceksin. Nasıl açıklamalar yapacaksın görelim. 8 milyon falan hadi yap gerekeni.

Bu 1 ayda bir çok şeye şahit olacağız yine bkyde engellemeler, algı yönetimleri artacaktır. Bahri beyin toplantısından sonra bahri yavuzu yedirmeyiz yazacaklar hazırlanıyorlar muhtemelen.

Gazete köşelerinde yorum yapanlar, Bizim yerimiz adresimiz her şeyimiz belli. İsteyenle yüz yüzede konuşuruz ki konuştuk. Burada yazan her kocaelisporlu aklı başında hayatta bir yere gelmiş insandır öyle müptezellerle karıştırmayın bizi yani.

Oyalamayın, kandırmayın, kendi ayaklarımızın üstünde duruyoruz demeyin, siyasilere açık açık mesaj ver gelin kaldırın de gerekirse bırakacağım de. 5 sene oldu kevden kazık yedik borçsuzuz artık dedin, takım iyiye gidiyor play offtan çıkarız deme yemezler.

TRANSFERİ AÇIN!

zebercet41 yazdı:
Kendince doğru yaptı paraları verdi devlete. Şimdi 2 seçenek var gibi ya o 8 milyon ya siyasiler. Ama hemen siyasileri suçlamayada gerek yok. Eğer bu senede çıkamazsak 5 senede sadece 3.ligde olmaya devam etmiş olacağız ki play off finalinde bile kaybetsek bkyde bile ortalık karısır bu sefer daha çok insani engeller

Yasağa kaldıralım topçuları sonra konuşuruz. Ben kalkacağını düşünmüyorum enver gülerin açıklamasından sonra yöneticiler r yaptı hemen daha hazır değiliz, bütçemizi ayarlarız öyle açacağız falan dediler. Tam 2 sene önce ki bahri yavuzun açıklamaları gibi. O açıklamaları buraya transferi açamayınca koyacaktım normalde.

Bahri yavuz siyasilarden medet ummak istemiyor ki adamın yasağı kaldırmak gibi düşünceside yok buraya 2 sene önceki röportajını koymuştum önce bütçe yapacağım diyor. Bir kere çıkıp kamuoyu yapmadı basının önünde seslenmedi kimseye. Ben şimdi yapacağı açıklamaları merak ediyorum. Biz ödemeye başladık paraları ama yetmiyor 7 8 isim kaldı falan demesin artık.

Siyasiler diyoruz ama ordan da umutsuzum tahir başkan olmadan açamaz yasağı çok zor. Geriye kevin kasasında olduğu söylenen parada eee hani aç madem o parayla transferi. Takım iyi gidiyor gerek yok diyen çıkarsa söyliyim bu takımın play offtan çıkacağıda garanti değil. Ayrıca önümüzde ki yazda aynı şekilde nereden para bulacakta açacak.

Yani bana öyle geliyorki bahri yavuz yine bir toplantı yapıp taraftarın gazını alır takımda 2. Hiçbir şey olmaz. İnsanlarda bir 4 ay daha orgeneral yazmaya devam eder. Takım play offtan çıktı diyelim sonra ne olacak?

Tam 1 ay önce başlığı açtığımda yazdığım 2 yazı bu başlığa. Bahri yavuz konusunda bir arpa yol alamadıkta şimdi birde serhan girdi işin içine. O yüzden seyretmekte fayda var.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2019, 01:04 

Cumhurbaşkanını bahri yavuz istemedi stad açılışı olmasını siyasilerden uzak duracağım diye ben yazdım buraya bu zamana kadar tahir'e yasağı kaldır dedin mi demedinmi bahri yavuz bunuda açıkla.

Dostum ne yazdiğini bir daha oku bence.

Eleştireceksinde bu yazdiklarin komik olmuş,siyasiler açiliş yapmak isteyecek,bide üzerine Cumhurbaşkani gelecek programa ve Bahri istemedi diye iptal edilecek açiliş :)

Böyle bir durum olsa Bahriye fikrini bile sormazlar,ayrica Tahir Beyde belediyeden klübe para vermeyeceğini belirtti geçen gün Kandirada...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2019, 03:41 

Keşke başkanlığa aday olucak Serhan Gürkan değilde başka biri olsaydı. Hepimizin güveni kırdı senelerdir transfer yasakları alt ligler kahrolduk durduk . Bahri Yavuz unda bişey yapacağı yok . Bahri Yavuz böyle sessiz dururken transferi açamazsak çıkmamız zor üst liglere

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2019, 09:36 

Ben bu iç çekişmelerden sıkıntılardan gerçekten yoruldum tesis satılır rahata ereriz dedik ama tam tersi her geçen gün sıkıntı yaşıyoruz sonumuz hayrola

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2019, 10:46 
Kullanıcı avatarı

Baturman moshee41ide aynısını yaptın geçen gün yalancı demeye getirdin adam bekleyin işler öyle değil dedi yasin örengülün yazdıkları ortada.

Bildiğim kadarıyla izmitte değilsin. Ben bu yazdığımı sene başında stad açılış maçından beri yazıyorum şimdi mi aklına geldi komik oldu demek. Gelirsin bir gün izmite hem çay içeriz hemde o dediğim kişiye gideriz stad açılışı yapılmasını siyasilerden uzak duracağım diyerek kim istememiş görürürüz.

Bende senin yazdıklarına komik buluyorum bazen sene başı transfer olmalı gerekirse siyasilerle açılmalı diyordun şimdi ötelenme ilede açılmamalı diyorsun. Bahri yavuzun açma imkanı yokken serhan yerine başkası gelse açılsın diyecek miydin? Birçok insan bu seçim son şans siyasilere baskı yapılmalı derken neden böyle bir girişim yapmadık kulüp taraftar olarak örgütlenerek? Sen bence hala bahri yavuz'un bu transferi açacağını düşünüyorsun ama yanılan yine sen olacaksın. Yasak kalkmayacaksa 2.lige çıkmanında önemi yok çıktığımız gibi düşeriz ordan bunu bahri yavuz diyor röportajında şehir buna hazır mı diye?

2 sene önce söyledikleriyle şimdi arasında fark yok. 5 ay boyunca para bulamayan bahri yavuz sene sonu para bulup mu açacak transferi?

Doğal olarak taraftar şunu istiyor, transfer yasağı açılsın, çok iyi futbolcular alınsın, hemen koştura koştura iki-üç senede Süper Lig'e çıkalım. Bizim doğrumuz bu değil. Metodumuz bu olmamalı. Önce bu kulübü ayakta tutacak yapıyı sağlamalıyız. Belki vergi, SGK'yı ödeyeceğiz ama transferi açamayacağız. Belki bu kadroyla ikinci lige çıkıp mücadele etmek zorunda kalacağız. Dolayısıyla gelecek sene ikinci ligde bu kadroyla iddiamız olmayacak. Belki sekizinciliğe, onunculuğa, küme düşmemeye oynayacağız. Ben şehrin buna ne kadar hazır olduğunu merak ediyorum açıkçası. Ben mantık olarak hazır olmak zorundayım. Kendimizi kandırmaya gerek yok, kulübün gerçeği bu. TARAFTARLARIMIZ TRANSFER YASAĞINA ŞARTLANMAMALIHayal satmamızın alemi yok. Geldiğimizden beri söylediğimiz bir şey var. Biz bu kulübe hiçbir zaman hayal satmayacağız, yalan söylemeyeceğiz diye. Bu sene 2.Lige çıkarsak ve aynı kadroyla devam etmek zorunda kalacaksak bizi zor bir sene bekliyor demektir. Taraftara ve şehre çok büyük görevler düşüyor. Ama duygum aynı. Altı ay, 1 sene geç olsun, tekrar aynı yanlışın içine girmeyelim. Bunu farklı yerlerde de söyledim. Bana deseler 2008 yılında şampiyon olacaksınız ama ondan sonra öyle bir sekiz sene yaşayacaksınız ki, ananızdan emdiğiniz süt burnunuzdan gelecek, istiyor musunuz? Hiç kimse istemez herhalde. Çünkü kimse bugünleri yaşayabileceğimizi hayal etmiyordu. Bu sene kulübü mükemmel yönettiğimizi varsayalım, 2017’de 2.Lig’e çıktık. Yine mükemmel yönettik PTT'ye çıktık, yine mükemmel yönettik 2019 Mayıs’ta Süper Lig'e çıktık. 2019'un Eylül’ünde Süper Lig'deki ilk maçımızı oynayacağız. Bu şu demek. 2008 Mayıs’ta Süper Lig'e çıkmış ve Eylül’de ilk maçını oynamış bir takım. 2019 Eylül’de bir daha ilk maçını oynayacak. 11 sene bir kupanın maliyeti var bize. Dolayısıyla bu şehir 11 sene beklediyse 6 ay daha bekleyecek, 1 sene daha bekleyecek. Gerekirse 2.Lig’de düşmemeye oynayacak. Transfer yasağını açıp bu kulübü kaosa sokmayacak, bekleyecek sabredecek. En azından ben böyle yönetmek istiyorum. Ama taraftar ve şehir buna razı gelmez. Daha iyi yönetecek insanlar gelir ve biz de onları keyifle izler ve koltuğumuzu devrederiz. Şehrin istediklerini yaparlar, sonunu hep beraber izleriz. İyiyse iyi, kötüyse kötü.

http://www.buyukkocaeli.com.tr/bahri-ya ... m-479h.htm

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2019, 14:28 
Kullanıcı avatarı

Bahri baturman'ı da al yürü git artık sıktınız
Koskoca kulübe çöktünüz yapıştınız kene gibi
kulüplerin gerçek sahibi taraftarlar mı bahri yavuz mu anlamadım
adam kulübü satın aldı da bizim mi haberimiz yok
taraftar ne istiyorsa tersini yapan adam hipnoz olmuşsunuz kör olmuşsunuz

julio ;

Resim

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2019, 15:44 
Kullanıcı avatarı

Biri BKY da “Taraftar olarak Bahri Yavuz’a yakışıyormuyuz, bunu sorgulayalım” tarzı birşey yazmış.

Artık ben yorum yapmayacağım..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2019, 10:19 

arkadaslar selamlar...

eger ki akp yani tahir buyukakin belediye baskani olursa belediye genel sekreteri ibrahim pehlivan olucak...

ibrahim pehlivan kim eski darica ve gebze belediye baskanligi yapti... suan sakarya belediye genel sekreteri...

darica gb ve gebzesporu belediye baskanliklari doneminde sampiyon yapmis... sakaryaspora gectigimiz surecte bircok faydasi dokunmus bir isim...

futbolu fazlasiyla sever...kocaelispor icinde gereken neyse yapacaktir... ama benim tanidigim pehlivan kulupte kendi siyasi gorusundeki insanlarin olmasini ister... bahri yavuzla olur mu olmaz mi yorum yapamayacagim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 385 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Cuadrado, Google [Bot], göztepelihakan, hattena, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye