Zaman: 19 Kas 2019, 06:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2031 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 204  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2019, 10:58 

Dolmabahçe yazdı:
Bir ekleme daha yapayım.

Daha dün baş hırsız, baş çalan Yıldırım Demirören Beşiktaşı çalıp-çırparken, tribünün liderleri ''çıldırt bizi başkan, çıkart bizi baştan'' , ''Ne Guti' mi? Yok artık'' pankartları açıyorlardı.
Aynı pankart açanlar şimdi ''Ne Burak mı Ögh'' pankartı açıp, hırsız Burak diyor!

Bugün Burak Yılmaz hırsız olduğu için müğdesi bulananlar, dünün hırsızı Yıldırım Demirörene sevgi gösterileri yapıp, bu sevgilerini pankartlara kazıyorlardı.
Birileri de tribün de Yıldırım Demirörenin gitmesi için aleyhinde tezahurat yapıyor diye dayak yiyordu.

Onun için Burak Yılmaz konusunda kimde miğde var, kimde miğde yok biz çok iyi biliriz!

helal olsun Dolmabahçe kardeşim..
deve erol, sarı emrah ve çevresi vs.gibi bu işten ekmek yiyenler şimdi Burak gitsin gelmesin vs.diye çıktılar ortaya..zamanında Demirörene niye ses çıkarmadınız,

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2019, 11:11 
Kullanıcı avatarı

Dolmabahçe yazdı:
Bir ekleme daha yapayım.

Daha dün baş hırsız, baş çalan Yıldırım Demirören Beşiktaşı çalıp-çırparken, tribünün liderleri ''çıldırt bizi başkan, çıkart bizi baştan'' , ''Ne Guti' mi? Yok artık'' pankartları açıyorlardı.
Aynı pankart açanlar şimdi ''Ne Burak mı Ögh'' pankartı açıp, hırsız Burak diyor!

Bugün Burak Yılmaz hırsız olduğu için müğdesi bulananlar, dünün hırsızı Yıldırım Demirörene sevgi gösterileri yapıp, bu sevgilerini pankartlara kazıyorlardı.
Birileri de tribün de Yıldırım Demirörenin gitmesi için aleyhinde tezahurat yapıyor diye dayak yiyordu.

Onun için Burak Yılmaz konusunda kimde miğde var, kimde miğde yok biz çok iyi biliriz!

sabote etmeyin uefa'ya gidelim...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2019, 12:05 

Mbokani yazdı:

Hahaha sen ne anlatıyorsun lan.

anlatsam da anlamazsın lan,
kurtulamadık, bitmediniz,
hadi kendi başlığınıza,,,

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2019, 14:09 
Kullanıcı avatarı

Yönetim hayatının hatasını yapmıştır, tamamen beşinci sınıf yönetici kafasıyla Burak gelir golleri atar götümüzü kurtarır temalı akla ziyan bir stratejiye bel bağlamıştır. Açıkçası hayal kırıklığına uğradım, her şeye rağmen Fikret Orman'ın daha fazla beyni olduğunu düşünüyordum.

Beşiktaş'ın sorunu çok daha büyük, takım batıyor, devasa ve uzun vadeli tedbirler lazım, Burak sana 3-5 maç alabilir ama kapıda bekleyen sorunlarını çözmez ki, artık taraftar, günübirlik seyirci değil, camiayı oluşturan taraftar desteğinden de tamamen mahrumsun. Ha tabii bu iş nihayetlendiğinde Fikret Orman ve yönetimi sorgulanmayacak, en fazla çekilir giderler, izzeti ikbal ile yaşamaya devam ederler. Hangi yönetim icraatlarından dolayı yaptırıma maruz kalmış ki bu memlekette, böyle gelmiş böyle gider. Adamların kafası rahat bi kere.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2019, 15:34 

Kartalizm1903 yazdı:
Agaschenko yazdı:
Zamanında Sergen istanbulsporda oynarken bu taraftara o.çocukları dedi sonra bu taraftar yine Sergen'i bağrına bastı geçmişi hatırlayalım biraz.
Gerçi burağın sabıkası baya bi kabarık bende gelmesini istemiyorum gelmesini istiyen Beşiktaşlı benim gözümde haindir yaşlandı zaten eskisi gibi faydalı olacağını sanmıyorum taraftar ile arası hiç iyi değil ilk maçta başlar kavga zaten kariyeri taraftar ile atışmakla geçen biri zira şöyle bişeyde var bi kesim burağı karaktersizliğinden dolayı değil Tayyip'e olan yakınlığından dolayı istemiyor siyasi görüşünden dolayı istemiyor karaktersizliğini kalkan olarak kullanıyor Burak sol görüşlü olsa sesleri çıkmazdı onların

bir futbolcunun sol görüşlü olması için baya okuması lazım, futbolcularda instagramdan başka bir şey okumadığına göre solcu olması imkansız.
her okuyan solcumu oluyor dar beyinli buçuk zekalı

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2019, 15:41 

Biraz güç, şan ve şöhret sahibi olanın ne durumlara geldiğini görüyoruz. Feda sezonunda başlayan süreç bence sonuna doğru yaklaşıyor. İlk yönetimdeki Ahmet Nur Çebi,Erdal Torunoğulları, İbrahim Altınsay vb. gibi iş bilen adamlar ile yapılan transferler belirlenen hedefler tamamen değişmiş ve bitirilmiş durumda. Bu dönemlerde biraz da zorunluluktan da olsa akılcı hamleler yapıldı.

Kazanılan şampiyonluklar ve stad, başkana müthiş bir ego yüklemesi yaptı ve herşeyi kendisinin yapabileceğine; ayrıca transferin ve takım idaresinin çok zor birşey olmadığına kanaat getirdi kendi kendine. Yola çıktığı ekibi bir şekilde tasfiye etti, birçoğunu küstürdü. Arkadaşlarını ve para gelince klube üşüşenleri toplayıp yeni ekip kurdu.

Klubün kasasında son dönemlerde 1 sene para vardı. O dönemde de gidip 5 milyona pepe, 4 milyona negredo, 2.5 lens , 2.5 medel, 3 te vidaya verildi. Bu transferlerle fotolar cekilip vizyon havaları atıldı. Bu sene gelinen noktada ise biz bu transferleri şampiyon olacağız diye yaptık, şampiyon olamayınca battık açıklaması yapıldı.

Cenk gitti love geldi. Şimdi de burak yılmaz geliyor hatta geldi. Bu zamanda burak yılmazdan daha iyisi bulunmaz denilerek ikna edilmeye çalışılıyor camia. Kadro dışı kalmış, istenmeyen adama 1 milyon bonservis yıllık 2.5 milyon veriyorsun. Bu transferleri herhangi bir kahvehaneden biraz futbolla ilgilenen birileri bile yapar. Futbolcu izleme, takip, strateji hepsi hak getire. Fikret Başkanın vizyon dediği şey bu.

Liderlik; ekip yönetebilme ve doğru pozisyona doğru insanları getirebilmektir. Asıp kesmek racon kesmek değildir.

Taraftar sussun işini yapsın dediler. Biz işimizi yapıyoruz. Umarım siz de yaparsınız .

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2019, 21:27 
Kullanıcı avatarı

Açıkçası Üzüldüm, adam kendisini Beşiktaşlı olarak niteliyor ama yaşanmış o kadar çok şey var ki , birlikte geçen 3.5 sezon , hadi hiç olmadı 1 sezon (2012-13) o bile bir çok şeye bedel.. Parçalı sana çok yakışmıştı be , her şeye rağmen bizden sayacağım hep seni, yerin ayrı

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2019, 11:46 

Burak transferindeki geçmişte olanlar,Beşiktaş’ın santrafora ihtiyacı olması yönetimin tavrı..
Böyle durumlardan oldum olalı nefret etmişimdir.
Kardeşim taraftar istemiyo işte
Klübün Sahibi kim?Taraftar değil mi.
Taraftarı siklemiyoz der gibi Burak transferi taraftara yanlış değilde nedir?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2019, 12:09 
Kullanıcı avatarı

Burak konusu yüzünden başka bir şey konuşamaz olduk.Takımın bir çok problemi var.Elimizde tek kulvar kaldı ve bu kulvarda da 9 puan gerideyiz.Kamp dün itibariyle başladı ve kampın bitmesine 9 gün kaldı.Takıma neşter vuracağız denildi ancak sadece Gökhan Töre,Tolgay Arslan,Vagner Love ve Tolga Zengin kadro dışı bırakıldı.Tamam bu arkadaşlar tabiki gitmeli ancak bunlar forma şansı bulmayan oyuncular.Bu nasıl neşter vurmak? Aynı tas aynı hamam devam edeceğiz belliki.Bu isimlerden Love hariç üçü bence kampa dahil edilmeli ve transfer görüşmeleri o şartlarda devam etmeliydi.Diyelim alıcı bulamadın ne yapacaksın? Bu topçuların parasını ödeyip yararlanamayacaksın.Birde Vida’ya teklif gelirse satılacakmış.Sağ açık hariç bir mevkimiz sabit kalmadı arkadaş.Bir takım her sene bu kadar değişmez, değişmemeli.Sabit kadrona 2 sene sonra yavaş yavaş gençleştirme yaparsın ancak bir sene içinde 33 yaşında adam gönderip 32 yaşında adam almak doğru değil.Hala Zapata ismi filan geçiyor.Neymiş Vida giderse Zapata alınacakmış.Ben böyle plansız böyle programsız hareket eden bir yönetim görmedim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2019, 12:16 
Kullanıcı avatarı

Acaba bizim bu yönetim başımıza dışarıdan ithal mi geldi diye insan düşünmeden duramıyor.
Taraftarın duygularından bihaber çok uzak olan böyle savsak bir yönetim görmedim

Eğer ki sezon sonunda şampiyon olabilirsek bu yönetim sayesinde de olmayacak.Faktorler neler sayarsak bir dahaki güne sabah olmaz

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2031 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 204  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], gunners, karsiyaka, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye