Zaman: 31 May 2020, 15:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1915 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 192  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2019, 21:27 
Kullanıcı avatarı

Açıkçası Üzüldüm, adam kendisini Beşiktaşlı olarak niteliyor ama yaşanmış o kadar çok şey var ki , birlikte geçen 3.5 sezon , hadi hiç olmadı 1 sezon (2012-13) o bile bir çok şeye bedel.. Parçalı sana çok yakışmıştı be , her şeye rağmen bizden sayacağım hep seni, yerin ayrı

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2019, 11:46 

Burak transferindeki geçmişte olanlar,Beşiktaş’ın santrafora ihtiyacı olması yönetimin tavrı..
Böyle durumlardan oldum olalı nefret etmişimdir.
Kardeşim taraftar istemiyo işte
Klübün Sahibi kim?Taraftar değil mi.
Taraftarı siklemiyoz der gibi Burak transferi taraftara yanlış değilde nedir?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2019, 12:09 
Kullanıcı avatarı

Burak konusu yüzünden başka bir şey konuşamaz olduk.Takımın bir çok problemi var.Elimizde tek kulvar kaldı ve bu kulvarda da 9 puan gerideyiz.Kamp dün itibariyle başladı ve kampın bitmesine 9 gün kaldı.Takıma neşter vuracağız denildi ancak sadece Gökhan Töre,Tolgay Arslan,Vagner Love ve Tolga Zengin kadro dışı bırakıldı.Tamam bu arkadaşlar tabiki gitmeli ancak bunlar forma şansı bulmayan oyuncular.Bu nasıl neşter vurmak? Aynı tas aynı hamam devam edeceğiz belliki.Bu isimlerden Love hariç üçü bence kampa dahil edilmeli ve transfer görüşmeleri o şartlarda devam etmeliydi.Diyelim alıcı bulamadın ne yapacaksın? Bu topçuların parasını ödeyip yararlanamayacaksın.Birde Vida’ya teklif gelirse satılacakmış.Sağ açık hariç bir mevkimiz sabit kalmadı arkadaş.Bir takım her sene bu kadar değişmez, değişmemeli.Sabit kadrona 2 sene sonra yavaş yavaş gençleştirme yaparsın ancak bir sene içinde 33 yaşında adam gönderip 32 yaşında adam almak doğru değil.Hala Zapata ismi filan geçiyor.Neymiş Vida giderse Zapata alınacakmış.Ben böyle plansız böyle programsız hareket eden bir yönetim görmedim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2019, 12:16 
Kullanıcı avatarı

Acaba bizim bu yönetim başımıza dışarıdan ithal mi geldi diye insan düşünmeden duramıyor.
Taraftarın duygularından bihaber çok uzak olan böyle savsak bir yönetim görmedim

Eğer ki sezon sonunda şampiyon olabilirsek bu yönetim sayesinde de olmayacak.Faktorler neler sayarsak bir dahaki güne sabah olmaz

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Beşiktaş | 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2019, 16:23 
Kullanıcı avatarı

Akatlarda gözaltı yapmış Polis Burak'ı pankartla protesto ettikleri için

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2019, 13:03 
Kullanıcı avatarı

Yukardaki arkadaşa katılıyorum.
Şu andan sonra Burak konusunda çılgınca işler yapmaya gerek yok.

Maksadını aşan şeyler söylemek istemesemde Demirören örneğinden sonra F.Orman'ın da aynı ağaçdan yontulmuş olduğu çok açık.
Aslına bakarsanız BJK yönetim heyeti'nin ülke'nin kahir ekseriyetinin kalitesi'nin yakınında yani pespaye iş bilmez şoven anlık reaksyon tepki ve karar veren yetersiz ve niteliksiz bir güruh.

Wagner bir var bir yok, Tolgay bir an Liverpool tarafından isteniyor bir süre sonra ahlaksız dürümcü kıytırığın teki oluyor, Quaresma 'ben şikayet etmedim menejerim etmiş' ile yırtıyor, ama üç ama beş bonservis değeri olan biri dişarda kalıyor.
Hem antrenörün böcek sinek soluncan hikayeleri hem Fiko'nun abuk sabuk söylemleri hem transferler hem gelenler hem gidenler.....ben bir şey anlamış değilim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2019, 16:28 
Kullanıcı avatarı

mirin bahsedilen rakamlar doğruysa çok başarılı bir transfer.

tolgayın vazgeçilmesi gereken bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum, şenol hoca gittği taktirde ozinin de tolgayın da medelin de canerin d hatta ve hatta love un performanslarının artacağını düşünüyorum. ne yazık ki kurtulamıyoruz o ayrı bi konu.

burak transferine içim hiç sinmiyor, hepimiz biliyoruz ki hocanın transferi. çok başarılı da olsa yarım sezonda 15 gol da atsa, burak buraktır, kimsenin gönlünde taht kurmaz. bize yine de destek olmak düşer.

şener-tolgay takası düşünülüyor, şenerin sözleşmesi haziranda bitiyor, çok saçma bir hareket olur. şenere hayır demem, yabancı sınırlamasının geleceğini de düşünürsek şener iyi olabilir. haziran ayı beklenmeli yine de.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2019, 19:09 

Beşiktaş eski stadında oynuyor olsa kapalı alt-üst burağı ağlata ağlata soyunmaya odasına gönderirdi ama şu an stadlarında olan profil tepki verecek olanları bastırır ..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2019, 14:32 
Kullanıcı avatarı

Bugün mübarek federasyon başkanı Ziraat Bankası'ndan "temin edilecek" milletin parasıyla hiç de kötü yönetilmeyen cici mi cici kulüplerimizi ve onların sorumsuz yöneticilerini kurtaracak, tarihi bi olay, kutlu mutlu olsun. Tabii ki kambersiz düğün olmaz, bu dahiyane fikrin baş aktörleri de mevcut Beşiktaş yönetimi, bir taşla bilmem kaç kuş varın siz hesap edin artık. Kıçımıza girecek kazık müstesna tabii.

Doğan medyayı da Ziraat'ın parasıyla almıştı hazret, kuşkusuz geri ödüyordur, ona ne şüphe! Benim anlamadığım bu adama bu kadar destek neden, batırmadığı kurum kalmamış hala yağdır mevlam su. Bizim apartmanın yöneticiliğini de verecekler diye korkuyorum. Fikret bey Beşiktaş'la Türkiye birbirine çok benziyor buyurmuş, ne güzel söylemiş, şaka maka hayatının lafını etmiş adam.

Bu işte en ufak hakkım varsa şimdiden haram zehir zıkkım olsun.

Edit: Şu linkleri de atayım da meraklısı izler:

[Youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=Xh7OygTF_fo[/Youtube]
[Youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=VdkimVA8CMQ[/Youtube]

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2019, 16:23 

içimden bir his diyorki mirin efsane olacak :D çok sempatik geldi tavırları, inşallah başarılı olur :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1915 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 192  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1910baskent, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, ilrimed

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye