Zaman: 13 Tem 2020, 20:47

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 17. Hafta Bursaspor - Yeni Malatyaspor
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2018, 18:10 
Kullanıcı avatarı

Enteresan bir maç oldu hakikaten, verilmeyen penaltıda bana göre penaltıydı, VAR ile iptal edilen gol ve verilen penaltı ise bana göre değildi, yine de sezon öncesinde sadece 13 kişiyle sezona başlayan takım için 29 puan çok çok iyi. 40'ta ve 50'de kaçırdığımız net pozisyon var, bu ve gol dışında başka da pozisyon üretemedik. Guilherme cezasını Bodrumspor maçında çekecek, önemli bir kayıp değil. Bu atmosfer altında etkisiz oynadığımız maçta bir puan iyidir.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2018, 18:32 
Kullanıcı avatarı

Mina'nın elle oynamasını destek kolu olarak değerlendirdiğini düşünüyorum ki yanlış bir yorum değil. Lato'nun golünde ince bir faul var ama her temasa faul çalınırsa futbol falan oynanmaz.O yüzden gol verilebilirdi. Uzatmalardaki pozisyonun penaltıyla alakası yoktu. Verdiği kararların etkisinde kalarak Bursa lehine bir eyyam yapma gereği duydu ama neyse ki skoru etkilemedi.
Bursasporlu oyuncular normalden fazla gergindi. Bunu sahaya yansıttılar ve olumsuz etkilendiler. Sanırım ilk yarıdaki maçlarda iptal edilen gollerinin etkisi vardı gerginliklerinde. Ama yine de bu kadar gerginliğe gerek yoktu. Sanki ligin son haftalarındaki bir düşmeme maçıymış gibi oynadılar. Halbuki ligin ilk yarısı kadro potansiyellerine nazaran iyi direnç gösterdiler Samet Aybaba faktörüyle.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2018, 18:39 
Kullanıcı avatarı

Son dk penaltı pozisyonuna anlam vermek güç aytaç ilahi adalet ile karşılaştı. Ayrıca aytaç'ın da eski takımına karşı bu kadar itici şekilde bir hırsla oynaması geçen sene de sevmezdik oynamasın isterdik bugünde kendini belli etti Bursasporun daha kaliteli oyunculara ihtiyacı var.
Bizim takıma gelecek olursak Bursa yenebileceğimiz bir rakipti ancak maçta futbol adına neredeyse hiçbir şey yapmadık bir Erzurumspor maçı etkisi bekledim ikinci yarıda ama olmadı. Yinede her şeye rağmen ilk yarıyı 29 puanla 2.sırada tamamlamak büyük başarı tebrikler tüm emeği olanlara umarım ligin ikinci devresinde de bu performansımız devam eder. Guilherme'nin sarı kartı varken o şekilde itiraz etmeside yanlış bir durumdu. Maçın geneli bizim oraya 1 puan için gittiğimizi gösteriyordu nitekim 1 puan aldık ama bu kadar topu karşı takıma verip beklemek her zaman doğru olmuyor maçın bazı bölümlerinde de oynamalıyız tek bir pozisyonda oynadık onda da golü bulduk. Ders çıkarmamız gereken şeylet var bugünkü maçla ilgili.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2018, 18:45 
Kullanıcı avatarı

Oynamaya değil de oynatmamaya gidince bi puana sevinir olduk, çıkıp oyununu oynasana arkadaş lig ikincisinin ama ilk yarı rakibin kalesine gidememişsin ikinci yarı mecburiyetten gidince hem golü bulduk hem de pozisyonlar ürettik. Aytaç o penaltıyı atsa kahrolurdum resmen adam falan değil bu bizim cesur bundan vefalı kendini Ronaldo falan sanıyor herhalde yakında Bursa'da da kapının önüne korlar öyle tarfatara oynamakla olmuyo bu işler

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2018, 18:52 
Kullanıcı avatarı

Maçın özetini izledim sadece ama maç net bizim hakkımızmış. Gol iptali skandal, ilk penaltıyı süzemedi diyelim, vara gidip vermemek kötü niyet çünkü ne destek eli ne de kapalı alenen beşikten geçen topu kesiyor. Son penaltıda ben açıkçası müdahale göremedim ama birlikte izlediğim abi ki kendisi Bursasporlu değil net penaltı dedi o yüzden bilemiyorum ama Malatyalı arkadaşlar kusura bakmasın da şu maçın berabere bitmesi benim içime sinmiyor.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2018, 19:28 
Kullanıcı avatarı

Penaltıyı atmak için o kadar tedirgin geldi ki ben kaleciye nişanlar dedim beklediğimden iyi penaltı attı. Çok sövdüm kaçırınca ama yapacak bir şey yok, şu kadro ancak 20-21 puan toplardı.

Malatya üzerimize gelmeye niyet etseydi kazanırdı. Antalya 30 dakikada uyanmıştı, Malatya elini kolunu sallayarak golü atınca eyvah anladılar durumu galiba dedim ama inatla geride kabul ettiler oyunu.

Velhasıl kelam Tunayla Savietle Umut Nayirle ancak bu kadar oluyor. Unutmadan bu Barış kadar berbat sağ bek nadiren gördüm. önü boşken bile orta yapamıyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2018, 19:42 

Güzel maç oldu Aytaç son dakika atsa on numara olcakti..
Tribunler dolu olmasina ragmen 16 bin kisi biletli sayisi oldukca ilgincti.. Bedavanin dibine vurulmus yine bu macta..
Hakem macin icine etti Baristan cikan topu Malatyalidan cikti goren gozlerin nasil ne sekilde pozisyonlari gorup degerlendirecegini tartismaya degmez.. Bulent hoca hakemligi birakmamis ama hakemlik onu birakmis..
Malatyali Bursada cok fazla takimda iyi yerde İstanbulda yakin olmasina deplasman tribunu dolduramamasi sasirtti beni..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2018, 20:33 
Kullanıcı avatarı

Gomorra1326 yazdı:
Yeni Malatya futbol oynamaya değil sahaya yatmaya çıkmış. Bunlar nasıl 2. liğe yükselebilir diyorum yata yata cevabı normal kılıyor.
Bülent yıldırım hakem makem değil, kendini eğlendiren bir şahıs.

Sakin ol kardeş. Bunlar falan diyip itici konuşmalara gerek yok. 17 haftada 9 beraberliğiniz var ve birini de bizden almış oldunuz sadece. Bugün kötü oynadınız dersen eyvallah sonuna kadar hak veririm. Lakin yatarak 17 haftada 2.lik kazanılıyorsa herkes yatsın bi denesin derim. Boş yere top oynamasın kimse. Malatya'da Bursa gibi ligin vasat kadrolarından birine sahip ve bu iki takımı da hocaları derleyip topluyor. Tamer Tuna, Bayram Bektaş tarzı hocalarla çalışılsaydı şuan her 2 takımda ligin dibinde olurdu. Bu açıdan her 2 takımda saygıyı hak ettiler. Bizim yerimize gönlünden geçen 2.ler kimlerdir bilemem ama biz zaten ligin 2.yarısında bu sıralamada olamazsak şaşırmayız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2018, 22:26 

Latonun buz gibi golü nasıl iptal olur arkadaş.Bugün göz göre göre hakkımızı yedi Allah belanı versin bülent çıkar inşallah bu biyerinden.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2018, 23:25 
Kullanıcı avatarı

Stabil35 yazdı:
Malatyali Bursada cok fazla takimda iyi yerde İstanbulda yakin olmasina deplasman tribunu dolduramamasi sasirtti beni..

Kemik tayfa cezalı Erzurum deplasmanından dolayı Bursa'da sayımız çok değil ama İstanbul için evet, 6 otobüs çıkmış İstanbul'dan gerisi de münferit Malatya Bursa ve çevre iller

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: adarya, Biksan, Bing [Bot], Bozinowski, Bozkurt1903, Elessar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Moskov1925, nomoremercy, ozerctnky, SeferKSK, umittek

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye