Zaman: 15 Kas 2019, 19:47

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 79 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 15.Hafta | Eskişehirspor - Altay
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2018, 15:57 

ShaneFalco yazdı:
Merak ettiğim konu şu Eskişehir devre arasında transfer tahtasını açabiliyor mu ?

Hocaya göre açamıyoruz
Başkana göre açıyoruz.

peki biz kime inanıyoruz tabiki hocaya

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2018, 18:47 
Kullanıcı avatarı

212 yazdı:
... ve bu maç gençlerle çıkan eskişehir'e tecrübeli isimlerle fark yaratmak isteyecektir. furkan belki ama hüsam'ı mutlaka yedeğe alacaktır. aganovic, ibo, pedro 11'de başlayabilirler.

tam beklediğim gibi bir kadroyla çıktı özden ama olmadı. eskişehirspor mücadele anlamında çok iyi, ama o kadar acemice hatalar yapıyorlar ki, normal şartlarda çok rahat kazanmamız gereken maçta bir tek net pozisyon bulamadık, iki tane bireysel hatayla yüzde yüzlük pozisyona soktuk rakibi zaten biri de gol oldu.

tribünler güzeldi, iki takımın da durumu çok iç açıcı değil, ona rağmen hakkı verildi. eskişehirli arkadaşlar bu günleri sadece transfer yasağı olarak düşünmesinler, ileride özleyecekleri bir kadro, özleyecekleri bir mücadele var. takımlarında güzel bi kimya tutmuş, bizim üçüncü ligdeki sezonumuzu hatırlatıyor, çok özlüyorum.

akıl vermek bana düşmez ama nacizane tavsiyem bir renktaşımın dediği gibi dep tribünün yanındaki kale arkasındaki taraftarlar uyarılmalı, istisnasız her tribünde vardır böyle tipler üçüncü sınıf kasaba takımı taraftarı hareketleriyle yapılan kaliteli işleri gölgeliyorlar. birde pankartlar genel olarak oldukça başarılı ama tiryakiniz pankartı o genel havaya uymuyor. ve üstteki sarı pankartın sözü tam aklımda değil ama biraz fazla liseli havası var. pekçok tribünde sırıtmaz ama beğendiğim eskişehir tribününe biraz zayıf durmuş. en beğendiğim şey de şu, genelde maratonun tamamı ayakta olsa dahi bestelerde en yoğun katılım ortadan başlar kenarlara doğru açıldıkça kademeli olarak zayıflar ya, eskişehirde o çok iyi oturmuş. en baştan en sona herkes çok zamanlı şekilde katılım gösteriyor. bu da görsel olarak da çok başarılı duruyor.

son olarak şehri çok beğendim, cumartesiden gelip şehri epey gezme fırsatı buldum. daha önce hiç bu kadar gezememiştim. şehir planlaması, caddelerin ferahlığı, genişliği, temizliği çok çok güzel, kıskanmadım desem yalan olur.

ben bizim takım için çok umutsuz değilim, iyi bir hoca, 3-4 transferle rahatlıkla ligde kalırız. çünkü kadroda iyi isimler var, sıkıntı takım oturmayınca kendi performanslarının çok altında kalıyorlar. halbuki takım biraz işlese herkes kendi oyununu tam oynayabilse çok farklı bir hava yakalarız. eskişehirspor'a da kalan maçlarında başarılar.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2018, 21:16 

BVB yazdı:
körfezlee yazdı:
Eskişehir kazanmalı bu lig'in Es Es'e ihtiyacı var bir daha sıkıntılı günler yaşamamalı çok kritik maç Altay'da sevdiğim camia ama şu an Eskişehir'in daha çok puana ihtiyacı var.

Altay taraftar ve camia olarak zaten şu an iyi durumda takım 2.devre toparlar sıkıntı yapmayın size kadar daha çok düşecek takım var
Kazandık :)

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tebrik ederim gönlümden geçen Es Es'di hak ettiler kazandılar Altay'da inşallah iyi yerlere gelecek 2.yarı birkaç takviye ile üst sıralarda inşallah yer alacaklardır.

Dün ilk yarı karşı karşıya bir pozisyon kaçtı akıl alır gibi değil. İbrahim gibi tecrübeli biri olmayacak bir hata yaptı sanırım Fıratcan'dı sanırım aşırtma yapsa 1-0 olacaktı belki daha rahat bir oyun olabilirdi.

Cemali ve Mehmet Özcan'ı beğendim Mehmet'i ayrı beğeniyorum adam sanki futbolcu değilde üniversite öğrencisi gibi okuldan çıkıp maça gelmiş bir stili var forma numarası niye 41 merak ediyorum açıkçası

Mehmet Feyzi cins bir adam her maç bir problem bir sorun çıkartıyor bu maçtada taç için bir münakaşa oldu sarı kartın var çık git dalaşma Fuat hoca'da çok sinirlendi.İyi topçu ama biraz kendine dikkat etmesi lazım

Son olarak sahada yüreğini ortaya koyan bu çoçuklara helal olsun bizde bu durumları yaşadık.2010 senesinde 2.yarı transfer açıldı tak küme düştük o yüzden transfer açılsa bile bu çoçukların yanına 3-4 tane nokta atış yapılmalı yoksa bizim yaşadığımız sıkıntıyı yaşarlar

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2018, 22:43 
Kullanıcı avatarı

2 tribün de iyiydi.ilk golü biz bulmuş olsaydık kendimizi daha bir gösterebilirdik.takımın o halini gördükçe her hafta daha da şevkimiz azalıyor .Bir şeylerin değişmesi şart .Öncelik Özden tabi ki.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2018, 03:18 

takımı çıplak gözle izlemek acı veriyor, söyleyecek çok şey var ama yeri burası değil artık.

ilk defa eskişehir'e gittim, şehri çok beğendim. tribünde agresif oluruz, eskişehirsporluların devamlılığını bozarız diye düşünmüştüm, o niyetle başladık fakat maraton hoşgeldiniz diye bağırınca kendi işimize baktık. ortam biraz gergin olsa bundan en fazla rakip oyuncular etkilenirdi ve muhtemelen puan alırdık, sağlık olsun.

tebrikler eskişehir'in sahada savaşan çocuklarına. umarım ligde kalırsınız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2018, 10:03 

partizan yazdı:
takımı çıplak gözle izlemek acı veriyor, söyleyecek çok şey var ama yeri burası değil artık.

ilk defa eskişehir'e gittim, şehri çok beğendim. tribünde agresif oluruz, eskişehirsporluların devamlılığını bozarız diye düşünmüştüm, o niyetle başladık fakat maraton hoşgeldiniz diye bağırınca kendi işimize baktık. ortam biraz gergin olsa bundan en fazla rakip oyuncular etkilenirdi ve muhtemelen puan alırdık, sağlık olsun.

tebrikler eskişehir'in sahada savaşan çocuklarına. umarım ligde kalırsınız.

Eskişehirdeki maçlarda rakip takım taraftarıyla uğraşmıyoruz sadece takımı destekliyoruz 3 sene içinde ben sadece goztepeye laf atıldı hatırlıyorum ilk maçta olan olaylardan öturu ki onda bile fitili göztepe atmısti..
Altaya kalan maçlarında başarılar dilerim..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2018, 14:16 
Kullanıcı avatarı

Ulan bir maça gidemedik, onda da en iyi 3 deplasman tribününden birisi gelmiş memlekete.

Kime sorsam , çok iyiydiler diyor...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2018, 22:48 

oguz26 yazdı:

Eskişehirdeki maçlarda rakip takım taraftarıyla uğraşmıyoruz sadece takımı destekliyoruz 3 sene içinde ben sadece goztepeye laf atıldı hatırlıyorum ilk maçta olan olaylardan öturu ki onda bile fitili göztepe atmısti..
Altaya kalan maçlarında başarılar dilerim..

yanlış anladın, tribün devamlılığını bozmak derken atışmaktan bahsetmemiştim. mesela siz karşılıklı bağırırken altımızdaki grubu çok rahat bastırabilirdik ama ayıp olmasın diye kendi işimize baktık onu söylüyorum. size de başarılar

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2018, 20:11 
Kullanıcı avatarı

İzlemek isteyenler olursa Eskişehirspor deplasmanımızın hikayesi yayındadır.

https://www.youtube.com/watch?v=P94GxZOt7Oo

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 79 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], caGe, Delarey1925, Footballer16, Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, Majestic-12 [Bot], Michy, MSN [Bot], NerdesinBeAbi, partizan, Rime, rolanddeschain, terso

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye