Zaman: 21 Kas 2019, 07:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 79 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: 15.Hafta | Eskişehirspor - Altay
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2018, 08:32 

BVB yazdı:
körfezlee yazdı:
Eskişehir kazanmalı bu lig'in Es Es'e ihtiyacı var bir daha sıkıntılı günler yaşamamalı çok kritik maç Altay'da sevdiğim camia ama şu an Eskişehir'in daha çok puana ihtiyacı var.

Altay taraftar ve camia olarak zaten şu an iyi durumda takım 2.devre toparlar sıkıntı yapmayın size kadar daha çok düşecek takım var
Cansınız Kocaeli inşallah biz düşmeyip sizde biran önce gelirsiniz yukarılara çok özledik Kocaeli deplasmanlarını

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizde öylesiniz bizim için inşallah başkan bir an önce geliriz güzel deplasmanlar yaşanır özledik trenle gidip gelmeyi :)

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2018, 10:55 

Eskişehir tribünü ittire ittire bu takımı ligde bırakacak gidişat onu gösteriyor. Başka bir takımda olsa ne kadar dayanabilirler bilmiyorum. Adamlar resmen paf takımla maçlara çıkıyor.

Düşecek, tarihe karışacak o kadar takım varken Eskişehir, Altay, Kocaeli, Sakarya gibi takımların alt ligde olması acı verici bir durum.

İnşallah en kısa sürede istediğiniz yere gelirsiniz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2018, 14:09 

yıllar önce 1. ligde aynı böyle bi kadroyla mücadele ediyorduk. takım deli gibi koşuyor gol kaçırıyor 1 kişiye 3 kişi basıyordu, sonra bi karmaşa derken hep o golü yiyip mağlup oluyorduk. eskişehir'i o dönemimize çok benzetiyorum.

hatta gökhan akkan, ümit kurt, emre taşdemir, onur atasayar, timur özgöz, umut nayır falan hep o dönemden çıkma oyuncular. eskişehirliler şimdi geçici olarak izledikleri çocuklara sahip çıksın, emin olun ligde kalırsınız yada kalmazsınız ama bu kadrodan 4-5 tanesi açık ara süper lig topçusu olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2018, 16:53 
Kullanıcı avatarı

eskişehir'e unakıtan zamanından beri antipatiyle bakıyorum, bu yılki sıkıntıları kulüp hak etmiş olsa da futbolcular ve taraftarın mücadelesini saygıyla ve takdirle takip ediyorum. umarım o borç yüküyle düşer de görürler sergeni alkışlayanlar derken şimdi umarım ligde kalır diye içimden geçiriyorum.

güzel dileklerde bulunan arkadaşlara da teşekkürler. zonguldak'tan üç arkadaş bir gün öncesinden gelip biraz şehri de turlarız diye plan yaptık. sağolsun es222es birkaç güzel mekan da önerdi.

maça gelecek olursak kupa maçları genelde pek çok açıdan olumsuz etkiliyor takımları. sakatlıklar, cezalar, yorgunluk, motivasyon kaybı vs. gibi ama kayseri maçı bize çok şey kazandırdı. ibo süper lig takımına karşı 90 dakika sahada kaldı ve gayet iyiydi. pedro ben 11 oyuncusuyum diye bağırıyor. aganovic ve ibo yanyana nasıl olur acaba diyorduk bence gayet güzel oldu. ivan tam bir bidon.

bu maçı özden mutlaka kazanmak isteyecektir yoksa işin içinden çıkamaz. futbolcuları ona göre motive edecek. ve bu maç gençlerle çıkan eskişehir'e tecrübeli isimlerle fark yaratmak isteyecektir. furkan belki ama hüsam'ı mutlaka yedeğe alacaktır. aganovic, ibo, pedro 11'de başlayabilirler.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2018, 19:38 
Kullanıcı avatarı

An itibariyle 500'ü geçmiş satılan bilet sayısı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2018, 01:21 
Kullanıcı avatarı

u21'e bir dep yapalım diyorduk ama bu hafta alt yapı maçları yokmuş. Şekilleri ayarlayabilirsek bir araç yapıp çibörek'e gelebiliriz. Saldırrr Altay

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2018, 08:25 

black1914 yazdı:
u21'e bir dep yapalım diyorduk ama bu hafta alt yapı maçları yokmuş. Şekilleri ayarlayabilirsek bir araç yapıp çibörek'e gelebiliriz. Saldırrr Altay

Genel de çiğbörek derler ama doğrusu çibörektir. Burda doğrusu yazılınca hem sevindim hem şaşırdım :D

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2018, 08:50 

İki büyük camia.Dostça bol gollü bir maç olsun.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2018, 13:03 
Kullanıcı avatarı

10 sene önceki maçlar gergin gibi geçsede camia ve tribün olarak büyük saygım var Eskişehirspora. Bizim için senenin en kıyak deplasmanlarından olur.
Aslında takım o kadar kötü değil marco yu topla buluştursan biraz adamın her maç golü var. Yediğimiz bütün goller saçma sapan kaleci defans hatalarından. özden töraydını sevmeyen olabilir bişey diyemem ama adamın geçen seneki son 4 maç yaptıklarını görmemek olmaz . Evet bu seneki kadroyu tam kuramadı özellikle yabancı transferler. devre arasına kadar alacağımız en yüksek puanları almalıyız .eğer devam edecekse nokta transferler ve taşları yerinde oynatmayı ( geçen sene son 4 maç bunu yapmıştı) etmeyecekse de yılmaz vural yücel ildiz tarzı bu ligi bilen birini getirmemiz lazım.ben yinede ibonun falan sazı eline alıp bişeyler olacağını düşünüyorum

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2018, 14:12 
Kullanıcı avatarı

Stada ulasimi sormaya gelmistim sagolsun arkadaslar yazmislar. Bizim tribunun cok ilginc bir deplasman tayfasi var. Ozellikle tribun kulturu olan takimlara kalabalik ve kaliteli bir tayfayla gidiyoruz. Sayilar cok onemli degil eskisehirde deplasman tribununde olmak bizleri cok mutlu edecek. Son yillarda köy kasaba gezmekten, yol yordam bilmeyen tribunlerden sikilmistik. Umarim kazaniriz

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 79 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: anarche, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], tombulşişe, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye