Zaman: 08 Ara 2019, 18:21

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 484 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 49  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 13.Hafta | Ankaragücü - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2018, 15:42 

Taraftar, Futbolcu şu moralle zaten maç bitmiştir. 3 puan istanbula hayırlı olsun bizim yönetime gelince dik durun çekin takımı sahadan yetmedimi gucunuz eger o stada seyirci alırsanız adam değilsiniz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2018, 15:43 

Şimdi de Ankaragücü 30 milyon bulmazsa tüm futbolcular sözleşmelerini feshedebilir diye haber yayılmaya başlandı. Maça çıksak bile gitti maç. Böyle kahpelik görmedim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2018, 15:44 

seymen yazdı:
Maçı inönüye verseler 20 bin kişi gelirdik kayseri heves kaçırdı , taraftar istiyorki takım sahaya çıkmasın ama yönetim çıkaracak galiba. Ankarada da Özhasekiyi aday gösterecekler ne diyelim kendi düşen ağlamaz gruplar ortak karar alsın gidilecekse tam gidelim

Haberi alır almaz bir hışımla kulube gittim. Öncelikle beni içeri almadılar ama sonra baya diretince aldılar. Kulubun önünde biraz ses yükselince karşılıklı Başkan yardımcısı Metin Akyüzün yanına aldılar. Orada yenidoğanlı güçlülerden arkadaşlarda vardı. onlarda şahidimdir. Bu karara saygı duyarak o maça çıkarsanız vebal sizindir dedim başkan yardımcısı bu olayın 15 gündür gündemde olduğunu beşiktaşın maçı erteletmek istediğini bizim bunu istemediğimizi yenikentte oynayacağımızı söylediklerini belirtti. bugün bakanlık ve federasyon yetkililerinin geldiğini bakanlığın oynana bileceğini ancak federasyonun oynamayacağına dair rapor verdiğini söyledi. bize 11:30 da faks çekildiğini ve stad belirtmemiz gerektiğini söylediklerini iletti. onlarda kayseriyi seçmişler. bende bir tek çocuğa yolda veya orada bir şey olursa vebalin yönetimde olduğunu ve maça çıkmamaları gerektiğini düşündüğümü söyledim o da vebalin federasyonda olduğunu ve maça çıkacaklarını cezası olduğunu belirtti. ceza ise ceza 3. lige düştük geri geldik kimden korkuyoruz dedim ama tabii ki anlaşamadık ve kalktım. bunlarıda sosyal mecradan açıklayacağımı kendisine belirttim. Ben maça falan gitmem ve yönetim benim gözümde artık bitmiştir. O başkan bozuntusu gidene kadar elimden gelene yapacağımı söyleyim

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2018, 15:47 

sadeceBeşiktaş yazdı:
O sahada maç oynatılması başlıca bir rezillik. Bugüne kadar zemin düzelene kadar TFF maç vermemeliydi oraya. Çimlerde oluşan sarılıktan geçtim bildigimiz tarlaya dönmüş bazı noktalar. Maça çok az kala bir zamanda değil de bir kaç gün önceden bu kararın alınması gerekiyordu. Beşiktaş futbol takımını mağdur etmeyenlere, sahanın bu durumunu bildirip gerekeni yaptıranları tebrik etmek gerekiyor.

Anadolu takımlarına karşı tek bir mağdur edilme durumunuz oldu mu ki tff şimdi sizi mağdur etsin zaten tff sizin için var diğer kulüpler gebersin kimin umrunda ve sizde bundan zevk alın nefret ediyorum bu kahrolası istanbul hegemonyasından

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2018, 15:47 

Bu karar anlaşılır bir karar değil. O kesin. Daha da önemli bir konu var. O da ülkenin başkentinde futbol oynanacak bir stad olmayışı. Sonra vay efendim bize Euro2024'ü neden vermediler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2018, 15:55 
Kullanıcı avatarı

fanatikte Ankaragücüne acil 30-35 milyon lazım yoksa futbolcular boşa çıkacak diye haber paylaşmışlar. bizimle başa çıkamayacaksınız oğlum. yalanınızda boğulun. gündem değiştirmeye çalışmayın. adaletsizliğinize SOKAK

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2018, 16:03 
Kullanıcı avatarı

Satılan bilet paraları iade edilecek diye bi haber okudum eğer öyle birşey mümkünse komple iade edilmeli deplasma tribünü biletleri çok ucuk bir rakama satilmali biraz da onlar mağdur olsun
Oyun sa buda oyun

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2018, 16:08 
Kullanıcı avatarı

Bir GÖZTEPELİ olarak sonuna kadar ankaragücünü destekliyorum bu konuda. Ankaragücü taraftarına yakışan istanbul futbol federasyonunun aldığı bu karar sonrası takımı armayı kayseride de gırtlaklar patlayana kadar desteklemek ve kahpe bizansa gereken cevabı vermektir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2018, 16:08 

bu yönetim kayseride olan fazladan boş koltukları herkese açıp para peşine düşer nasılsa tüpçünün köpeği olmuşlar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2018, 16:09 

1 tl konusunun yaptığı etkiyi sarsıntıyı anlamak için son birkaç günde yaşananları takip etmek yeterli. Allah büyük siz lobi yapmaya devam edin gücünüzü sonuna kadar kullanın elbet yıkılacak o düzeniniz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 484 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 49  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, cobain, damacana, DumanKSK, Faroz, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, kei, mecbur, rolanddeschain, Ron1n, Schumi, silverhawk, Termeli, yürekten28

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye