Zaman: 12 Tem 2020, 20:12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 508 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 51  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Yeni Ankaragücü / İmalat-ı Harbiye Stadyumu
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2018, 15:38 

Amamsterdam yazdı:
Stadın adı çok çok iyi .
Aradan aklıma geliyor Ankaragücü isim değişikliğine gidip tekrar İmalat-ı Harbiye Spor gücü olsa çok şık olurdu diye .

Hayırlı olsun

stadın ismi imalat-ı harbiye olacak diye bi şey yok, bu sadece bizim isteğimiz. bana kalırsa saçma sapan bi isim yaparlar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2018, 18:14 

Diriliş, abdülhamit, kun fe yekun vb bişey koyarlarsa adını zerre şaşırmam.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2018, 18:16 

ankaragüçlü arkadaşlar büyük çoğunluğunuz bizden sevmemeyi geçtim nefret ediyor ama herkesin kendi görüşü saygı duyarız ancak bazı konularda haksız eleştirileriniz oluyor, sene başında yönetiminiz gökçeklerle anlaşamadı sonrasında gökçekler bizim yönetime teklif sundu biz oynadık yenikentte bu sebeple camiamıza dünya kadar küfür edildi,yok biz istemiyoruz şehir dışında oynayalım mı denilseydi,sonra diğer konu sizin 100.yılınızda yenikent baştan aşağı ankaragücü resimleriyle futbolcularının fotoğraflarıyla doluydu o süreçte bizde gittik yenikentte oynadık bir süre hiç bi zorumuza giden birşeyde olmadı gelelim tepki verdiğiniz stadı kırmızı siyah süslediğiniz dediğiniz kısıma,o zaman bizim 90.yılımızdı ve o sene süslemeler oldu sonrasında onlar kaldırılmadı bunun sebebide ankaragücü taraftarına nispet olsun vs vs nedenlerden değil olsa olsa güvenlik sebebiyle kaldırılmamıştır tribün arkalarındaki boşlukların kapanması sebebiyle, gençlerbirliği yönetiminin kendi taraftarı umrunda değil
taraftar konusunda yazılan şeyin ise alakası bile yok,sizin taraftar neyse bizim taraftarda odur sadece sayı bakımından azlık var,size yönetilen bişeyler varsa da kendi taraftarımıza da bazı ithamlarda bulunan kendini herkesten üstün gören 3-5 kişinin işidir

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2018, 20:51 

Saygı değer kardeşim, kimse Eryaman'da Gençlerbirliği oynamasın demiyor. İlk başta bunu bir söyleyelim. Diğer konuya gelince 1-2 gündür senin bahsettiğin kişilere twitter'da denk geldim, laf anlatılmıyor. Öyle yukarıdan bakıyorlar ki inanmazsın. Şu hayatta en sevmediğim insan tipidir büyüklük taslayıp başkalarını küçük görenler. Bizde okuduk üniversitede nedir yani bu hava civa. Kendim üniversitede çalışıyorum. Her gün belki 50 tane profesör akademisyen ile sohbet halindeyim, profesör olmuş adamlarda bu kadar hava yok. Neyse baktım laf yetişmiyor engelledim gitti.
Bu tarz adamlar tribüne de geliyorsa vay halinize. Hiç bir şey beğendiremezsiniz bu adamlara.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2018, 21:32 

Gençleri çok seviyordum geçen sene de gittlk destekledik ama birkaç haftadır yazdıklarından sonra tiksindim gerçekten. Onlar kadar yukardan bakan başka taraftar yoktur. İyi ki Ankaragüçlüyüz,iyi ki fakiriz,iyi ki cahiliz ama gururluyuz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2018, 22:53 

Sevmiyorum Gençlerbirliğini bir avuç entel dantel adamın sürekli bizi hor gördüğü aşağılamaya çalıştığı için sevmiyorum yıllardan beri hep bizim kitlemize yukardan bakmaya çalışıktıkları için sevmiyorum.Hiç bir zaman Ankara halkına ulaşamadıkları için sevmiyorum.

Son zamanlarda pankart olsun sosyal medya olsun tehlikeli işlere girişiyorlar lakin aynı şehirde yaşıyoruz hatırın İlhan cavcava vefanında bir sınırı var böyle devam ederlerse insanların sabrı taşar üzülen onlar olur.

Bizim kötü zamanlarımızda stada çöktünüz heryeri kırmızı kara yaptınız borç harç meselesine girerseniz geçmişten siz bize daha borçlu çıkarsınız emin olun.

Eryaman stadının koltukları sarı lacivert olacak ismide İmalati Harbiye olacak sende seve seve gelip oynayacaksın beğenmiyorsan yallah Yenikent’e.

“Elimiz kirli olabilir ama alnımız aktır.”işçinin emekçinin takımı MKE Ankaragücü

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2018, 23:31 

phonix yazdı:
Saygı değer kardeşim, kimse Eryaman'da Gençlerbirliği oynamasın demiyor. İlk başta bunu bir söyleyelim. Diğer konuya gelince 1-2 gündür senin bahsettiğin kişilere twitter'da denk geldim, laf anlatılmıyor. Öyle yukarıdan bakıyorlar ki inanmazsın. Şu hayatta en sevmediğim insan tipidir büyüklük taslayıp başkalarını küçük görenler. Bizde okuduk üniversitede nedir yani bu hava civa. Kendim üniversitede çalışıyorum. Her gün belki 50 tane profesör akademisyen ile sohbet halindeyim, profesör olmuş adamlarda bu kadar hava yok. Neyse baktım laf yetişmiyor engelledim gitti.
Bu tarz adamlar tribüne de geliyorsa vay halinize. Hiç bir şey beğendiremezsiniz bu adamlara.

üniversite okumayla yada başka bi şekilde kimse kimseyi birbirinden üstün göremez gören varsa da öyle tipler muhattap alınmaması gereken kişilerdir, sizler tribün tozu yutan kişiler olarak sosyal medyayı değilde tribünü muhattap almanızı beklerdim, sosyal medyaya bakarsak bizde bir hafta çapulcu bir hafta serseri vs ilan ediliyoruz 20 yıldır gençlerbirliği tribününde olan bir kişi olarak internette çizilen profille gerçekteki profilin alakası bile yok bizim tribünlerin, ankaragücü maçlarını izleyen en çok passolige sahip rakip taraftar gençlerbirliği taraftarıdır gecekonduya ne zaman girsem birçok renktaşımla karşılaşırım, bizim maçlarımıza gelende birçok ankaragüçlü abimiz kardeşimiz var, üstten bakma olayı olsa böyle birşey gerçekleşir mi hiç, tribüne giriyorum arkadaş çevrem esnaf işçi öğrenci internete giriyorum hepimiz entel dantel odtülü profosör zengin kişi oluyoruz, sosyal medyaya bakarsak bizim yok olup gitmemizi isteyen bile birçok taraftarınız var, daha önce de dediğim gibi sevmeyene nefret edene saygı duyarım ama tek üzüldüğüm böyle senin gibi iyi niyetli abilerimizin sosyal medya yüzünden kalplerinin kırılıp olaya farklı bakmaları

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2018, 03:46 
Kullanıcı avatarı

Yıllardır her platformda inceden inceden yazıyorsunuz kendi çapınızda hepsine göz yumuluyor.

Kendinize gelin sevgili gençlerbirliği seyircisi..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2018, 06:38 
Kullanıcı avatarı

Bu konuda gençler taraftarını komple sorumlu tutmak yanlış olur benim gördüğüm odtü lü olan bi grub var karakızıl mı her ne haltsa bu ayrıştırma işleri hep onlardan çıkıyor devrimci takılan sosyalist kitle
O stadın ismi imalat-ı harbiye olacak.

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2018, 06:39 

Entel olmanın küfür satıldığı yegane ülke olabiliriz. Profesör filan da denilmiş, Üniversitelerde Tanıl Bora çevresinden bir kaç akademisyen Gençlerli var ise bizzat benim tanıdığım en az 20 tane de prosesör, doçent, yardımcı doçent Ankaragüçlü var. Gençler bizim rakibimiz, düşmanımız değil ve rekabet kaynaklı bir takım hareketler de gayet olağandır. Gençler'in seneler evvelden 'ne küfürbaz ne arsızız...' pankartı da bize göndermedir misal. Sosyal medyadaki birkaç kendinibilmezin kendini tatmin etme gayesine kapılmamak gerek. Inter ve Milan senelerdir aynı stadı paylaşıyor, Bi tanesi stada Giuseppe Meazza diyor diğeri San Siro; biz Imalat-ı Harbiye deriz onlar da Eryaman...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 508 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 51  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: altaydaglari, asalet, Bing [Bot], Buyuktur1914, Buyuurr, cotanak, fikofik, funkyhouse, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, hsm35, protokol, Rime, Sekai, shinamira, Stabil35, tatangalar5435, tribunde, zanitenyo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye