Zaman: 27 Eki 2021, 16:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 605 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 61  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 9. Hafta | Göztepe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2018, 23:10 

yarın beşiktaşlıların yeni yalanlarını bekleyin

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2018, 23:15 

Asikartal yazdı:
Bunu yazan şahıs atıp tuttuğu isimlerin karşısına geçse bile efendiliği metheder.
Hayatında Beşiktaş tribünü ile ne mevzu yaşamış ne işi olmuş bir tribün İnternetten atan tutanların lafıyla kendini rezil ediyor. La oğlum 15-20 sene bir üst lige çıkıp iki sene takılıp geri kayboluyor sonra 15 sene sonra tekrar gelip bu cüreti gösteriyorsunuz. Söylediğin efsane bestesi kullandığın üçlü artistlik yaptığın tribünün. Suç bizde adam insan sandık geçen sene çökmedik bunlara. Bak biletliden çok biletsiz 10 otobüs geliyor yarın. Çıkın karşımıza yine denize dökelim iyi aile çocukları.

Olay gelmekte değil o otobüsten inebilmekte. Ama bestede dediğimiz gibi defalarca denk geldik er meydanında yoksunuz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2018, 23:16 
Kullanıcı avatarı

nolmuş lan burda ? en son bıraktığım zaman esgres bi fitil yakmaya çalıştı. burası er meydanı olmuş. neyse umarım kazasız belasız güzel maç olur. beşiktaşlılar bursa zannetmesin bu tribünü veya başka tribünlerle karıştırmasın. bu yolda hayatını feda edecek bir sürü renktaş var. "denize dökeriz vs." laflar yanan ateşe odun vermekten başka işe yaramaz. umarım 2 taraftan da fire olmadan tribünlerin konuştuğu bir maç olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2018, 23:22 

BİZE AKITAMADIĞIN KANIN YAPAMADIĞIN MEVZUNUN MUHABBETİNİ YAPMA BEŞİKTAŞ,BU ZAMANA KADAR YAŞANILANLARI GERÇEKLERİ KONUŞUN

20Li YAŞINDA ABBASAĞADA OPTİK ABİNİN YANINDA OTURAN ÇOCUKLARIZ BİZ,PASTALARLA KARŞILANDIĞIMIZ TRİBÜN KEVAŞE OLMUŞ.OKTAY DUYGU VE DÜŞÜNCEŞERİMİZİ BEYAN ETMİŞ YARIN OLA

SİZE ADAMLIĞIDA,TRİBÜNCÜLÜĞÜDE,ULTRASCILIĞIDA BİZ ÖĞRETÇEZ

BOŞ YAPMAYIN ÇIKIN GELİN.SON DURAK HURDACILAR LÜTFEN OTOBÜSTEN İNİN!!

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2018, 23:31 

Çok tahrik var sanal oramda ama bjk tribünü cidden çok karışık kafayla dolu içlerinde alanen terbiyesizlik yapanlara göz yumuldu ben bu duruma sessiz kalınıp buralara gelinmesinde bjk tribünü suçlu buluyorum bizim tarafın cevap vermesine reklam demenizde bu olaylara tuz biber oldu...hayalet otobüsleri bekliyoruz saygılar...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2018, 23:44 

Kimin ne dediği umrumda bile değil yazılanları okudum iki taraf adına da üzüldüm. Ne meraklı millet asıp kesmeye. Biz ne zamandan beri Göztepe ile böyle kavgalı olduk. Şahsım adına kendimi bildim bileli Göztepe tribününe saygı duydum en kötü günde bile takımına sahip çıkan parmakla gösterilecek bir tribün. Bizim insanlarımız macera arıyor bu devirde bu işler artık kolay değil. Ülke olarak çok değiştik yasalar passoig vesaire. Ne olsun istiyorsunuz allah aşkına gittiniz birbirine emaneti vurdunuz adam öldü sen cezaevinde çürü. Yapmayın etmeyin 20 yaşında bunu kavrayamazsınız burdan Twitter dan asıp kesmek iki tarafada zarar verir. İki tribününde kimseye biley kanıtlayacak tribünler değil. Umarım kazasız belasız bir maç olur. Aksi olursada bi 10 sene deplasman göremez kimse. Hayırlı akşamlar herkese.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2018, 23:54 

Td de salaktayiz ama otobüsler seçmece...

2015 yılında izmir'e gelip efelenen,sonra biz misafiriz diyen karagumrukluleri de alın otobüse...yolları bilirler.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2018, 23:55 

Şu an Bjk tribünde beste yok,pankart yok,görsellik yok,koreografi yok gerçekten çok kötüler 1 üçlüyle maç bitiriyorlar nerdeyse ama buna rağmen en iyi biziz diyorlar. Bir de sosyal medyada sürekli herkese çok acayip küfürler ettikleri için,dalga geçtikleri için Türkiye’nin en tiksinilen takımı oldular.
Adamlar bizim genç topçulara bozuk para atıp açlıktan geberin oç diye bağırdılar,twitırda bizle alakalı her paylaşımda bize sövdüler,avrupa ya da hazırlık maçında bize sövdüler ve bu yaptıkları onca şeye rağmen biz bunlarla uğraşmayalım diyorlar :) bu saydıklarımın aynısını Bursa,Göztepe,Konya... gibi takımlara da yaptılar.
Böyle böyle ortalığı gerip sonucunu da çok yaşadılar. Birçok yerde dayak yiyorlar inşallah bu gereksiz tahrikleri kötü şeyler yaşatmaz onlara.
Özellikle goodfellas gibi grupları çok saçma şeyler yazıyor. Bjk tribünü şu an gerçekten çok çok kötü,kendinizi dev aynasında görmeyi bırakıp İnönü’deki gibi şov yaparak gösterin.

En son Jaba06 tarafından 20 Eki 2018, 23:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2018, 23:56 

ZBJK yazdı:
Kimin ne dediği umrumda bile değil yazılanları okudum iki taraf adına da üzüldüm. Ne meraklı millet asıp kesmeye. Biz ne zamandan beri Göztepe ile böyle kavgalı olduk. Şahsım adına kendimi bildim bileli Göztepe tribününe saygı duydum en kötü günde bile takımına sahip çıkan parmakla gösterilecek bir tribün. Bizim insanlarımız macera arıyor bu devirde bu işler artık kolay değil. Ülke olarak çok değiştik yasalar passoig vesaire. Ne olsun istiyorsunuz allah aşkına gittiniz birbirine emaneti vurdunuz adam öldü sen cezaevinde çürü. Yapmayın etmeyin 20 yaşında bunu kavrayamazsınız burdan Twitter dan asıp kesmek iki tarafada zarar verir. İki tribününde kimseye biley kanıtlayacak tribünler değil. Umarım kazasız belasız bir maç olur. Aksi olursada bi 10 sene deplasman göremez kimse. Hayırlı akşamlar herkese.

katılıyorum.yanlız;
nasıl başladığının herkes farkında.üç beş twitır bebesi,önüne gelene salça oldu,madara oldu.tribünün eski jenerasyonu bunlara höt yapmak istediğinde ,yeni nesil abi tadında olanlarda-siz artık icraatde yoksunuz,rakı balık beşiktaşlısısınız ,bu gençler tribünün geleceği dedi mi dedi.kısacası sorun,tribün adabını ,raconunu bilmeyen insta hikayecisi ergenlerin önünü kesememeniz.öyle milletin anasına ,bacısına izmirdeki tüm sarışınlara dersen ,adamı yatırırlarda kaldırırlarda ,hoplatırlarda.iğneyi kendinize batırın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2018, 00:13 
Kullanıcı avatarı

en son bir bölgenin karısına kızına bilmem ne yapmaya geliyoruz dediklerinde ukrayna'da paket etmişlerdi bunları. demek ki akıllanmamışlar. ne olursan ol yine gel o zaman ne diyelim...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 605 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 61  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burakerdim, DeLorean, devrimciTS, fba, funkyhouse, girnebulvarı, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye