Zaman: 10 Ara 2018, 17:17

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 458 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 6.Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2018, 18:40 

bu forumdaki bjkli profili kadar değişen bir taraftar profili ben görmedim.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2018, 19:43 

clad yazdı:

Sırf bu forum mu, genelde sosyal medyada böyleler.
Bu yeni jenerasyon Bjk taraftarı bizim için sevindirici derecede tanımlanması zor, acayip bir topluluk oldu!

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2018, 21:54 
Kullanıcı avatarı

clad yazdı:

hocam benim gözlemlediğim kadarıyla beşiktaş'lılarda bi kişilik bozukluğu var nedenini anlayamadım ,forumdakiler ise bildiğin numunelik seçilmiş tipler. litex'le çağdaş denilen über dahi arkadaşlar nerede onlar yazmadan keyfi çıkmıyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2018, 22:10 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle VAR sistemi var.. içiniz rahat olsun beyler..

kimse kartlık iş yapmaz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2018, 22:36 
Kullanıcı avatarı

rapid yazdı:
clad yazdı:

hocam benim gözlemlediğim kadarıyla beşiktaş'lılarda bi kişilik bozukluğu var nedenini anlayamadım ,forumdakiler ise bildiğin numunelik seçilmiş tipler. litex'le çağdaş denilen über dahi arkadaşlar nerede onlar yazmadan keyfi çıkmıyor.

İsmim geçtiği için cevap hakkımı kullanmak istedim.Yıllardır bu forumdayım beni troll ilan edecek kadar okudun mu merak ediyorum.Okusaydın böyle konuşmazdın.Maç başlığında hakemin maça etki ettiğini biraz da sinirin etkisiyle ağır yazdım diye troll oldum öyle mi? Rahatsızlık verdiysem ben bu maç başlığına bir daha yazmam hocam göz zevkiniz bozulmasın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Eyl 2018, 22:51 
Kullanıcı avatarı

Boş konuşacağınıza bu maçla beraber,derbilerdeki deplasman yasaklarının geri döneceği gündemi var. Bunlara sesiniz çıksın,dünkü bebeleri de temizleyin artık şu forumdan.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2018, 00:35 

Benim anlamadığım nokta şu: Fikret Orman yıllar sonra çocuklarıyla beraber Kadıköy'e geleceğini söylüyor. Buna karşılık Semih Özsoy buyursun en iyi şekilde ağırlarız diyor. Başkan ve yönetim bazında kulüpler yıllar sonra birbirlerini destekleyici ve mütevazi tutum sergilerken nasıl oluyor da taraftar bazında böyle bir düşünce ortaya atılıp deplasman yasaklarından bahsediliyor. Deplasman yasakları kalktıktan sonra taraftarlar arasında olay bile olmamışken böyle bir karar alınırsa yönetimlere karşı tavır alır heralde tribün grupları.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2018, 00:47 

Beşiktaş'ın puan ya da puanlar alma ihtimalini düşük görüyorum. Buna sebep Fenerbahçe değil Beşiktaş'ın kendisi. Bir kere Beşiktaş Negredo'nun da gidişiyle birlikte ligde son 3 sezondur sahibi olduğu 'en iyi kadroya sahip takım' apoletini kaybetti bana göre. Talisca zaten takımın yarısıydı, o gidince takımın beyni de gitmiş oldu. Emniyet subabı gibi her yerde biten, sahada basmadık yer bırakmayan Medel de olmayacak bu maçta. Üstelik Beşiktaş kadrosu artık zamana yenik düştü, yaşlandı ve dinamizmini kaybetti. Bencil Quaresma'nın başına buyruk hareketleri, mutsuz Babel'in kötü formu ve artık heyecanını kaybetmiş, milli takımı düşünen Şenol Güneş de ekstra handikaplar. Bu takımın Kadıköy'de ateşli ve agresif Fenerbahçe taraftarı önünde ortaya bir takım karakteri koyabileceğini hiç zannetmiyorum. Hele bir de o statta yıllardır süregelen basiretsizliği de düşününce. Fenerbahçe de kötü ama toparlanma sinyalleri veriyor. İyiye doğru bir ivmelenme var doğrusunu söylemek gerekirse. Beşiktaş ise tam tersi her geçen gün daha da kötüye gidiyor ve iyi olacak bir ışıkta vermiyor. Konya galibiyetiyle bütünleşen Fenerbahçe derbide gülen taraf olur.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2018, 02:07 

Forvetimiz kalemiz ve skirtel taş gibi. Orta saha benzia ile beraber daha toparlandı. Bi bekler allaha emanet.

Deplasman yasağı gelmez büyük ihtimal.Gelirse de kaldırılır zaten. Gerçi beşiktaş tribünü 2 senedir sadece şekil olarak var ses olarak yok. Yani gelse de gelmese de birşey farketmez. Tek sıkıntımız küfür konusu. Ali Koç yüzünden iki küfür ettik mi herkes ıslık yapıyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2018, 08:54 
Kullanıcı avatarı

haqen yazdı:
Benim anlamadığım nokta şu: Fikret Orman yıllar sonra çocuklarıyla beraber Kadıköy'e geleceğini söylüyor. Buna karşılık Semih Özsoy buyursun en iyi şekilde ağırlarız diyor. Başkan ve yönetim bazında kulüpler yıllar sonra birbirlerini destekleyici ve mütevazi tutum sergilerken nasıl oluyor da taraftar bazında böyle bir düşünce ortaya atılıp deplasman yasaklarından bahsediliyor.

Beşiktaş taraftarı ''Allah bir'' desin,
Fikret Orman ona bile muhalefet eder.
Taraftar ile zıt kutuplarda olmanın, başkanlık makamının bir gereksimi olarak görüyor.
Kendisinin bu deli saçması durumdan kurtulup, taraftar gibi düşünmeye davet edilmesi gerekiyor.
Hee kim davet edecek onu kimse biliyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 458 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1910baskent, AşkıŞehir, Bacadibi, bayz, Bing [Bot], black1914, Bozkurt1903, darıca-gb, deniztarafı, efetorunu35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], pndk1907, Rhcp16, SolKapali06, sterimar, tommuyters, Uhg, umittttt, yeşil54siyah

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye