Zaman: 29 Eyl 2020, 20:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü - Ultraslan Gerginliği
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2018, 11:52 

Ortada fol yok yumurta yok, bir oyuncu üzerinden tamamen medyanın kışkırtması ile ülkenin en önemli iki camiası birbirine girecekse harbi bırakalım bu işleri. Biri sucuk-ekmek der, diğeri paralı köpekler imasında bulunur. İşimiz gücümüz yok bir oyuncu için teklif ve transfer cambazlığı yapan adamlara laf yetiştireceğiz, oldu.. Futbol ve transfer camiasında yıllardır olağan şeyler bunlar. Ezeli rakipse paran da etkili olacak sen daha çok teklif sunacaksın. Maksat zaten almak olsa çoktan iki taraftan biri alırdı oyuncuyu.. Umarım daha fazla büyümez şu saçmalık.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2018, 11:53 

ultrasucuk dikkate alınmaya değmez de bu gs camiasi cok akilli sanıyor kendini, ucuza kapaticam diye transferi 3 ay süründür sonra baskasi alinca gözyaşı dök.

Başa Dön

Administrator
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2018, 12:01 
Kullanıcı avatarı

Gereksiz işler bence.

Tribün gruplarının bu denli kulüp dinamikleri içerisinde olmasını anlamıyorum, hele hele transfer işlerine bu kadar bulaşmasına.

Şu bir gerçek ki Alanyaspor başkanı koyu Fenerbahçeli ve işe "Galatasaray'a gitmesin de nereye giderse gitsin" kafasında yaklaşıyor. Bu işi bu kadar germeye gerek yok. Kulübe teklif yaparsın, yokuş yapıyorsa oyuncuya yılbaşına kadar bekle bize imzala dersin, önprotokol yaparsın iş bedavaya biter. Zaten sözleşmesi sezon sonu bitiyor.

Bir de sürekli her oyuncu için Metin Oktay duyarı kasan var ki adamı çileden çıkartıyor. Metin Oktay, Galasaray'ın DNA'sıdır, sarının yanındaki kırmızıdır. Gerekli gereksiz herkesi onunla kıyaslamak, onun üzerinden mesaj vermeye çalışmak inanılmaz saçma bir şey. İki dönem arasında dağlar kadar fark var ve bizim ülke ısrarla anlamak istemiyor, daha önce tonla örneği yaşandı;

Parayı veren düdüğü çalar...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2018, 12:05 

VTS yazdı:

Şu sözleri sarfeden Sebo mu?

“Hakan Şükür ile başlayan laflar bunlar. ‘Fethullahçılar’ denen kadroya bakıyorsun UEFA Şampiyonu olmuş! Sonra adam açıklıkla ‘Ben Fethullah Gülen’e saygı duyuyorum’ diyor. Kime ne? Ben de Fethullah Gülen'e sempati duyuyorum. Ne olacak? Bu insanın memlekete hizmet ettiğini, Türkiye'yi dünyanın dört bir yanında açtığı okullarla tanıttığını düşünüyorum. Ama tribünümde bu şahsi fikirlere yer yok. Kime ne?”

bunu söyleyen yılmaz tutuş diye hatırlıyorum. o da tribünün 2 numarası diyebiliriz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2018, 12:13 

Aslantepe yazdı:
VTS yazdı:

Şu sözleri sarfeden Sebo mu?

“Hakan Şükür ile başlayan laflar bunlar. ‘Fethullahçılar’ denen kadroya bakıyorsun UEFA Şampiyonu olmuş! Sonra adam açıklıkla ‘Ben Fethullah Gülen’e saygı duyuyorum’ diyor. Kime ne? Ben de Fethullah Gülen'e sempati duyuyorum. Ne olacak? Bu insanın memlekete hizmet ettiğini, Türkiye'yi dünyanın dört bir yanında açtığı okullarla tanıttığını düşünüyorum. Ama tribünümde bu şahsi fikirlere yer yok. Kime ne?”

bunu söyleyen yılmaz tutuş diye hatırlıyorum. o da tribünün 2 numarası diyebiliriz.
Galatasaray Fenerbahçe derbisinden önce UltrAslan taraftar grubunun kale arkasında “Ayağa kalk” yazılı pankartı ile ilgili tartışmalar sürüyor. 

Görenlerin beğendiği çalışmaya Fenerbahçe taraftarlarından “FETÖ iması” geldi. Edinilen bilgiye göre; Başbakan Binali Yıldırım o koreografi için soruşturma açılması talimatı verdi. Soruşturma kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı iki başmüfettiş görevlendirdi.

Ancak bu kez de dün konuyla ilgili açıklama yapan UltraAslan’ın, liderlerinden Sebahattin Şirin’in, Kasım 2009’da T24’ten Selin Ongun’a verdiği röportaj ortaya çıktı. Şirin röportajda “Fethullah Gülen'e sempati duyuyorum. Ne olacak” dediği anlaşıldı. Röportajda, “Yıllardır Galatasaray futbol takımı için süregelen bir polemik: ‘Fethullahçılar takımı sardı.’ Bu tartışma tribüne nasıl yansıyor?” sorusuna Şirin 5 Kasım 2009’da şu yanıtı veriyor:

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2018, 12:16 
Kullanıcı avatarı

İsmailağa’da bir sabah namazında halledilir bu mevzu. Sosyal hayatta sürekli birlikte yiyip içen, tatile giden, iş döndüren insanlar. Gereksiz yani.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2018, 12:35 
Kullanıcı avatarı

Herifler Türkiye'nin özeti gibi. Bayağılık, basitlik, omurgasızlık bu ülkenin genlerine işlemiş artık. Ya kardeşim siz bir kaç ay önce iftarda birbirinizi öpüp mesajlar veriyordunuz şimdi birilerinin işaretiyle birbirlerine küfür ediyorlar. İnsanlar kendilerini nasıl bu kadar basit nasıl düşürebiliyor artık gerçekten inanamıyorum. Bir kaç ay sonra yine bir yerde oturup hiç bir şey olmayacak gibi muhabbet edecekler. Bazı şeylerin bu kadar basit olmaması gerekiyor. Haysiyet, dik duruş boş kelimeler olmuş artık.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2018, 12:39 

Amamsterdam yazdı:
Ultraslan o kadar kurumsal bir yapı halini almış ki gs kulübünün yapması gereken açıklamaları bile artık onlar yapıyorlar .
Zaten tribünde de nizami digital pankartları ile büyük çaplı bir şirket tribünü görünümündeler .

İsimlerinin sonuna A.Ş ya da LTD .Şş. gibi bir uzantıyı da ekleselerde bu iş artık resmiyet kazansa .

Demek ki çocuklar güzel boyuyor pankartları digital sanıldığına göre : )

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2018, 12:49 

UA açıklaması gereksiz, Gfb’nin ki komik, UTG kasıtlı bir kaos ortamı yaratıp tribun barışını bozma amaçlı açıklama yapmış. UTG’ye bu açıklama için talimat Ali Koç’tan mı gelmiş?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2018, 12:51 

ultrAslanin boyle bir topa girip aciklama yapmasi cok gereksiz bana gore.
Ama, cevap verirken sebahattin abinin hedefe koyulmasi, sucukcusunuz corbacisiniz muhabbeti yapilmasi, sonrasinda "ama siz de baskanimiza laf ettiniz" diye gecistirebilecegi bir sey degil bu arkadaslarin. Baskana, topcuya vs sayilir sovulur bunlar tolere edilebilecek seyler. Ama bir tribun grubu direk olarak diger tribunun liderine hakaret ederse, tribunlerde baris var, boyle atismalar arada olur, diyerek siyrilamaz.
Mesele nerelere gider, yasar goruruz

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 07Mirador, adyghe, Ahab, ayd06an, Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, Jason, voyvoda

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye