Zaman: 27 Eki 2021, 16:33

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 172 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 1. Hafta | Göztepe 1 x Yeni Malatyaspor 3
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2018, 01:32 

Kötü bir maçtı. VAR resmen bize patladı. Sanırım bizim stadyumda sistemi kurup hakeme gösterecek bir yer olmadığından hakem ne derlerse peki dedi, başka bir açıklaması olamaz. Bence yakında sahaya bir hakem koyup VAR ile yönetirler maçları. :)

VAR sisteminde ortalık çok geriliyor. Bu maçta ortamın gerilme nedeni kesinlikle buydu. Bir de adem büyük mevzuu var ki bambaşka bir olay. Resmen olay çıkarmaya gelmiş gibiydi. ilk yarı bitince en son içeri girmeler, oyundan çıkarken abidik gubidik hareketler. Yazık. Yetenekli çocuk ama bu tip şeyler yaparak nerelere varacağını sanıyor anlamıyorum. Kendini fazlaca yere attı. Zaten hakem de bir yerden sonra hiç faul vermemeye başladı.

Pozisyonları izlemedim, öyle ya da böyle ghilas ve gouffran sayesinde takım ilk yarı iki kişi eksikti zaten, o yüzden ikinci yarı çok sırıtmadı.

Yasin gaz bir topçu, aradığımız bir karakter ama inşallah çok fazla abartıp kırmızı yemez. nitekim onun da garip hamleleri oldu.

tayfur'un yedek ısınırken hocayı gösterip kale arkasına bir şeyler demesi hiç hoşuma gitmedi. sinirli gibiydi ama yeteneği bu kadar. bence ngando top tutup mantıklı hamleler açısından daha faydalı olabilirdi son dakikalarda.

yediğimiz golü de görmedim, eve gelince de izlemedim dolara bakarken...

numaralıdan su fırlatanlara akıl fikir diliyorum. bir sonraki iç saha maçı fb ile, inşallah bu gereksiz arkadaşlar yüzünden ceza almayız. ilk 3 haftadan 0 puan çıkarsa daha çok geriliriz, o yüzden mutlaka istanbul dan puanlarla dönmeliyiz.

hayırlısı olsun herkese yeni sezon.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2018, 01:39 

Tribünlerin burada eleştirildiğini kadar kötü olduğunu düşünmüyorum çok anormal bi maç oldu özgür yankaya haysiyetsizi sayesinde bide özette baktım Malatya golünde epey ses çıkmış.son maçtaki gibi mikrofonlar deplasman yanına konmuş bu mac sıkıntı değilde fener maçında yazarlar yine gs maçındaki gibi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2018, 02:02 

Freeborn yazdı:
Kötü bir maçtı. VAR resmen bize patladı. Sanırım bizim stadyumda sistemi kurup hakeme gösterecek bir yer olmadığından hakem ne derlerse peki dedi, başka bir açıklaması olamaz. Bence yakında sahaya bir hakem koyup VAR ile yönetirler maçları. :)

VAR sisteminde ortalık çok geriliyor. Bu maçta ortamın gerilme nedeni kesinlikle buydu. Bir de adem büyük mevzuu var ki bambaşka bir olay. Resmen olay çıkarmaya gelmiş gibiydi. ilk yarı bitince en son içeri girmeler, oyundan çıkarken abidik gubidik hareketler. Yazık. Yetenekli çocuk ama bu tip şeyler yaparak nerelere varacağını sanıyor anlamıyorum. Kendini fazlaca yere attı. Zaten hakem de bir yerden sonra hiç faul vermemeye başladı.

Pozisyonları izlemedim, öyle ya da böyle ghilas ve gouffran sayesinde takım ilk yarı iki kişi eksikti zaten, o yüzden ikinci yarı çok sırıtmadı.

Yasin gaz bir topçu, aradığımız bir karakter ama inşallah çok fazla abartıp kırmızı yemez. nitekim onun da garip hamleleri oldu.

tayfur'un yedek ısınırken hocayı gösterip kale arkasına bir şeyler demesi hiç hoşuma gitmedi. sinirli gibiydi ama yeteneği bu kadar. bence ngando top tutup mantıklı hamleler açısından daha faydalı olabilirdi son dakikalarda.

yediğimiz golü de görmedim, eve gelince de izlemedim dolara bakarken...

numaralıdan su fırlatanlara akıl fikir diliyorum. bir sonraki iç saha maçı fb ile, inşallah bu gereksiz arkadaşlar yüzünden ceza almayız. ilk 3 haftadan 0 puan çıkarsa daha çok geriliriz, o yüzden mutlaka istanbul dan puanlarla dönmeliyiz.

hayırlısı olsun herkese yeni sezon.
VAR bölmesi var :) kırmızı kartta baktı, ofsaytlarda bakmaya gerek yok.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2018, 03:30 

Tribünümüz her iç saha maçında olduğu gibi gene skor odaklı yapısına devam ediyor özeleştirimiz olsun ara ara çok güzel uyuyoruz. Forzanın dönmesi güzel oldu çünkü maraton solda bağıran kimse yoktu. Yalı'nın olduğu taraftan ses kuvvetli gelmiyordu gelmeyince de sol taraf o besteyi hissedemiyordu böyle tabir etsek uygun olur sanırım. Fakat senkronize sorunları var iki ayrı baş olduğu için ara ara aynı anda farklı besteler söylenebiliyor bu da açıkcası tribünden soğutuyor biraz. Tribün an işi mesela ilk yarı dağalara bütün deplasmanlarayı kale arkası el sallayıp kesmese gayet iyi patlıyorduk oturtmuştuk. Forzanın gelişinin bir faydası daha var besteleri bir dakika söyleyip kesmiyor devamlılığı var ikinci yarı golden önce gördük gençliğimin katilisini efsane oldu. Zamanla iç saha tribünümüzün daha iyiye gideceğine gönülden inanıyorum.

Maç için zaten söylencek hiçbir şey yok sadece trt sporda yorumlara denk geldim Özgür yankayaya bir küfür etmedikleri kaldı. Bir santraforun gerekliliğine herkes tamam galiba inşallah seviye atlatabilcek bir santrafor gelir yoksa bu ghilas ile bu sezon bitmez.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2018, 07:32 
Kullanıcı avatarı

Goufran hala nasıl bu takımda aklım almıyor. Geçen sezon en beğenmediğim oyuncuydu. Bu sezon yine ilk 11 giriyor. İnşallah tamamen kurtuluruz şu adamdan. Hocalar ne görüyor acaba şu adamda ?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2018, 08:07 

Halil yedek kalmalı, Ghilas ile olmaz, Goufran elimizde patladı. Yasin sakin oynarsa çok faydası olur. Traore orta açmayı öğrenmeli. Titi ve Gassama kıyak oyuncu. Poko her maç kart görmekten bıkmadı mı? Beto,kredisinden kullandı. Deniz Kadah, forvet alınca iyi işler yapacak. Alpaslan, iyi oyuncu.
Hakemin verdiği Var kararları doğru, maç içi leş yönetti.Bayram Hoca'dan pek ümidim olmasa da bazı şeyleri görmüştür diye umuyorum.

Tribünde skordan bağımsız salak saçma tezahüratlar oluyor.60. dakikada Sen bana yasak ve 3lü gibi. Çamdibililer, Yankiler pankartı asılmasın.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2018, 08:27 

Bu arada ben Alpaslan'ı çok beğendim. Hırsı çok güzel, her yere koştu, 2 kişilik oynadı, top kesmesi iyi, gerektiğinde hücuma da destek verdi. İlerisi için umutlandırdı beni.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2018, 08:50 

Kritik bir kayıpla başladık , bence ilk 3 maç 0 puanı kabullenip sonraki haftalara odaklanmak lazım. Telaş yaparsak devamı daha kötü olur. Bu ortamda nasıl olur bilmiyorum ama Borges ve Doumbia ( ya da bu ayarda 2 futbolcunun) transferlerini 1 hafta içinde falan bitirmek lazım. Bu sene de hedefimizin 40 puan ve ligde kalmak olduğunu unutmayalım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2018, 09:41 

Ghilas, gouffran ve reis handikaplarına rağmen 11'e 11 oynansa rahatça 3 puanı alacağımız maçtı. Hakem Özgür Yankaya açıklanınca hepimiz tedirgin olmuştuk, yine yanıltmadı yetersiz. 4. hakemin Özgüç Türkalp olması da ekstrası olmuş.
11-11,10-11,9-11,9-10 oynarken de oyunun hakimi olan, pozisyona giren taraftık. 2 tane direkten dönen top, 2 tane de kaleciyle karşı karşıya kaçan yüzde yüzlük gol pozisyonumuz var. Geçen sezon benzer pozisyonlar ilk yarı adis, 2.yarı demba ba olduğu için golle sonuçlanıyordu, ghilas olunca sonuç bu. Yenilen ilk 2 golde reis kütüğü ofsaytı bozmuş. Takım 6 aydır stoper, 3 aydır da santrafor diye bağırıyor ama sezonun ilk maçına reis, ghilasla çıkıyoruz.Grillo reis'i kesemeyecekse niye alındı?
Alparslan, Yasin ve Traore güzel işler yaptı, Halil 3.golü yedirmiş olsa da faydalı oynadı. Gassama ve oyunda kaldığı süre boyunca castro hayal kırıklığıydı. Ghilas, Gouffran ve Reis'i zararına da olsa yollamak daha iyi olacaktır. Tayfur'un sıkıntısı ne bilmiyorum ama ayağını denk almazsa tribün ona dersini verir.
Hakem ve VAR kararlarına gelirsek; VAR gelince sıkıntılar biter, eyyam yapılmaz diye düşünüyordum ama eyyamın kralı VAR'mış.
Deniz'in direkten dönen topunu tamamlamak üzereyken Reis'e yapılan hareketi süzemeyecekse bu VAR ne işe yarar? Maşallah aleyhimize olan tüm pozisyonlarda devreye girdi. Malatya'nın attığı ilk gol, bizim sayılmayan gol, castro'nun kırmızısı doğruydu. Ama maçın kırılma anı 32. dakikada Poko'nun 2.sarıdan atılmasıydı. Yanlış görmediysem Poko'nun 2 sarısını da 4.hakem Özgüç Türkalp göstertti, 2 kartın da sarı ile uzaktan yakından alakası yok. Maç içinde 3-4 pozisyon daha bulup çıkartırım ,hiç birinde kart çıkmadı. Bayram hoca atıldığı için poko'ya yüklenmekle hata etmiş,dünkü maçta birilerini şikayet edeceksen önce hakemden başlayacaksın pokodan değil. Normal bir hakem olsa maçın senaryosu farklı olurdu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2018, 10:33 
Kullanıcı avatarı

Dönüş yolunda Malatyaspor taraftarının kaza yaptığı haberleri var geçmiş olsun arkadaşlar.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 172 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: babazor, Bambino, berkutay, Bing [Bot], fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, Majestic-12 [Bot], StrangerThings

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye