Zaman: 18 Ağu 2019, 15:36

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 437 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 44  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: #suriyelilerevinedönsün
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2018, 21:59 
Kullanıcı avatarı

....

En son YeşilBeyaz37 tarafından 03 May 2019, 18:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2018, 22:47 
Kullanıcı avatarı

YeşilBeyaz37 yazdı:
Suriyeliler hakkında ne kadar atıp tutan adam gördüysem, soyunu sopunu araştırdığım zaman hep başka yerlerden gelme Anadolu'ya. Özellikle de Rakka, Halep ve Şam tarafından gelme Osmanlı düşmanı Türkmen çok gördüm bunların içinde. Kendileri sadece 100 sene önce geldi diye bu afta tafraları. Bu tarz yorumlar yapan kişilerin soyunu, sopunu, köyünü araştırın. Osmanlı'nın oradan oraya sürgüne gönderdiği adamlardan çıkar çoğu. Tabii bunların kandırdığı bizim aramızdan olan ve bunları bilmeyen 3-5 kişi de var ama onlara anlatınca anlıyorlar zaten.

Laf konuştu kertenkele.. bak hele bilader herkes göçmen sen Türk’sün heralde?

Ben bu ülkede ne suriyeli ne afgan ne iranlı istiyorum. Türk kürt laz çerkez biz bize yeteriz evelallah. Bırakın lan şimdi hümanistliği, arap sevecenliğini.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2018, 00:48 

YeşilBeyaz37 yazdı:
Suriyeliler hakkında ne kadar atıp tutan adam gördüysem, soyunu sopunu araştırdığım zaman hep başka yerlerden gelme Anadolu'ya. Özellikle de Rakka, Halep ve Şam tarafından gelme Osmanlı düşmanı Türkmen çok gördüm bunların içinde. Kendileri sadece 100 sene önce geldi diye bu afta tafraları. Bu tarz yorumlar yapan kişilerin soyunu, sopunu, köyünü araştırın. Osmanlı'nın oradan oraya sürgüne gönderdiği adamlardan çıkar çoğu. Tabii bunların kandırdığı bizim aramızdan olan ve bunları bilmeyen 3-5 kişi de var ama onlara anlatınca anlıyorlar zaten.

sen çok arap seversin belli zaten imzandan yallah suriye'ye o zaman..değiş tokuş progamına alalım sizin gibileri..2 dededen de balkan göçmeniyim bu arada,haberin olsun,çok sosyolojik adamsın ya..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2018, 05:01 

YeşilBeyaz37 yazdı:

Hocam seni bilmemde Ben Öz ve Öz TÜRKÜM. . Aslım da neslimde ırkım da hamd olsun bellidir.

Burda boş muhabbet olsun diye yazma. Yok suriyeliyi sevmeyenler bilmem şuymuşta buymuşta.

Suriyelileri sevmek zorunda değilim. Benim Türkmen kardeşlerim Bayırbucakta mücadele ederken , Uygur Türkleri acımasızca katledilirken Bu soysuzların ülkemize getirilmesi ve hiç birşey olmamış gibi uçkur peşine düşüp birde çocuk yapmaları ne bok olduklarını gösteriyor. Kadınlara çocuklara eyvallah. Hayvan gibi gençler ülkemizde cirit atıyor bu zorunuza gitmiyor mu? Hiç mi milliyetçilik vatanseverlik yok sende. Bu kansızların benim ülkemde yaşaması , benim zoruma gidiyor.

Bende bu suriye aşıklarının suriyelilere toz kondurmayanların TÜRK düşmanı olduklarını düşünüyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2018, 05:38 
Kullanıcı avatarı

Hastalığın boyutu giderek yükseliyor!

Ordu düşmanı, Türk düşmanı, din düşmanı .... tahribat büyük, ufuk kücücük.

Arguman bulamayan ya din ya bayrak ardına saklanıyor.
Bir grup gerzek ise 'dış mihraklar' deyip duruyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2018, 07:52 
Kullanıcı avatarı

eskicarsi82 yazdı:
Demirci67 yazdı:
Suriyeliler eve dönmeden biz Suriyelilerin evinden çıksak?

Öyle bir yazmışsın ki! Türkiye'yi işgalci bir devlet olarak göstermişsin.
Kardeşim Oraya terör devletleri girdi. Teröristlerini yerleştirdiler ( ypg, pyd, ışid, vb. ) daha sonra Türkiye sınır bütünlüğünü korumak için girdi.
Senin zihniyetindeki insanlar olduğu sürece Türkiye 1 adım daha ileri gidemez.[/quo

Ah canım.....

Benim zihniyetim de olmayanların Türkiyesi ortada.
Tabi sen, Dolar Euro ekonomi irtikap yolsuzluk cinayet zulüm keyfî yargı sistemi Peker Cübbeli Çakıcı tarikat sapkınlıkları feto PKK bopcular sosyoloji eşitlik adalet ve daha birçok konudan bihaber olduğun için böyle saçma sapan şeyler yazabiliyorsun.
Avam basit ve yüzeysel olmak kadar rahat bir şey yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2018, 08:38 

Öyle bir yazmışsın ki! Türkiye'yi işgalci bir devlet olarak göstermişsin.
Kardeşim Oraya terör devletleri girdi. Teröristlerini yerleştirdiler ( ypg, pyd, ışid, vb. ) daha sonra Türkiye sınır bütünlüğünü korumak için girdi.
Senin zihniyetindeki insanlar olduğu sürece Türkiye 1 adım daha ileri gidemez.[/quo

Ah canım.....

Benim zihniyetim de olmayanların Türkiyesi ortada.
Tabi sen, Dolar Euro ekonomi irtikap yolsuzluk cinayet zulüm keyfî yargı sistemi Peker Cübbeli Çakıcı tarikat sapkınlıkları feto PKK bopcular sosyoloji eşitlik adalet ve daha birçok konudan bihaber olduğun için böyle saçma sapan şeyler yazabiliyorsun.
Avam basit ve yüzeysel olmak kadar rahat bir şey yok.[/quote]

Yazdıklarımın nesi saçma acaba? senin bizi Suriye'de işgalci bir devlet olarak gösterişin saçma değil, benim bunları söylemem saçma öyle mi?
tekrar söylüyorum sizin zihniyetiniz bozuk. Hükümeti sevmiyor diye yapılan iyi şeyleri bile hazmedemiyorsunuz.
Sınır bölgelerimize yaptığımız operasyonlar yerinde ve gayette iyi oldu.
Siz Türkiye Sur,ye'ye girmese nie girmiyoruz ? girerse bizim ne işimiz var orada ? diyen zihniyetsiniz...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2018, 08:52 

YeşilBeyaz37 yazdı:

Senin kimseyi arastirdigin falan yok bir kere bana osmanli dedelerine iskence etmis falan demistin :D

Kendini osmanli sanan cahillerden birisin.

Milletin gecmisi hakkinda bu kadar sallama yorum yapma sana da yaparlar rezil olursun.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2018, 10:41 

Valla bizim burada Atapark diye bir yer var.Her aksam Suriyeliler basketbol, tenis, voleybol oynamasini cok iyi biliyorlar, bizden (Turklerden) bir kac kisi oynamak istediginde yallah cekmesini biliyorlar.Ataparkin yaninda AVM icinde spor salonu var 30 kisi spor yapiyorsa 20 si bunlar agirlik basiyor arkadaslar.Ne guzel dunya degil mi? Kendi evimizde turist olmusuz.Bayramda ulkelerine gidebiliyorlarsa bir zahmette geri gelmesinler.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2018, 11:24 
Kullanıcı avatarı

YeşilBeyaz37 yazdı:

bu bölgeye gel ben sana 100 sene öncede gelenin,yedi ceddi doğma büyüme burdan olanın, Osmanlı döneminden beri burda kalanın,hangi mezhep hangi din diyorsan onlardan olanın,yani kısaca her türlü kökün kömecin afra tafra dediğin şeylerini göstereyim,ne düşündüklerini göstereyim,öyle bölgeden uzakta atıp tutması değil

bu arada bende Suriyelilerin her türlü rahat konfor içinde yaşamasından ve hatta ülkeye yerleşmelerini isteyen kimleri gördüysem hepsi Arap sevicisiydi,bunuda Osmanlıcılık adı altında kitlelere sağlam itelediler kitlelerde benim babam dedem atam diye diye yedi,sen git nargilene köz iste güzel kardeşim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 437 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 44  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, Adrianov, antinkuntin, Bing [Bot], black1914, DeverOrgill, Elessar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, Koçyegit, KsT_SuC, kuzey1940, memduhbaskan, Michy, tribunde, yorgo-ksk, YoungCrew

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye