Zaman: 23 Eyl 2018, 08:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 287 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 29  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Adana Demirspor 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2018, 14:42 

Karşıyaka da benzer işler yaptı tepetaklak oldu.Şimdi andersonu gördüm gereksiz transferler sonu kötü bu işin

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2018, 15:27 

karşıyaka’nın yaptığıyla benzeşen ne yaptık mesela? anderson senelik 5 milyon lira alsa ki alır, bu yönetimin bunu ödeyecek gücü var. emin olun var.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2018, 15:39 
Kullanıcı avatarı

Demirspor güzel kadro kurdu,zevkli maçlar izlemek temennimiz,konuyla ilgili yargılama yapamam yönetim kadrosunu tanımıyorum,bilmiyorum.

Fakat biraz geçen seneki Antalyalıların bu forumda verdiği cevaplara benzetiyorum bazı cevapları...onu alır,bunu verir vs. Aman dikkat,cepte para olmasıyla kulüp yönetmek birbirine hiç benzemez.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2018, 16:12 
Kullanıcı avatarı

Gerçekçi konuşmak lazım,
Böyle hızlıca kurulan bir toplama takım gibi oldu Adanademirspor.
Hoca kaldırır mı bu takımı çok emin değilim.
Umarım kadro ve yapılan transferler ters tepmez.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2018, 16:44 

Murat Sancak kulübe başkan olduğu vakit takımda 1 tane sözleşmeli oyuncu vardı , geçen seneden fesheden Batuhan ve Kurtuluşla tekrar anlaşılınca 3 oldu
Mecburen hızlı bir şekilde kadro kurulacaktı ve öyle de oldu
Yani bu yapılan transferler çok fazla görünse de abartılı değil
18-19 transfer yapmışlar , yarısı gelecek vadeden oyuncu

Çağlar Şahin (23) , Rüştü (21) , Tayyip Talha (18) , Hakan Bilgiç (25) , Batuhan İşçiler (23) , Traore (22) , Emre Nefiz (24) , Berk Yıldız (22) , Mehmet Kaan (18)

Bunların yanına Mitrovic , Orhan Taşdelen , Murat Akın , Galip Güzel , Murat Duruer gibi ligi bilen oyuncular alındı
Kosecki , Kage , eski oyuncumuz Pote son olarak da Anderson'u aldık

Çok abartılı transferler yapılmadı , niye bu kadar çok abartılı anlamak güç

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2018, 17:08 
Kullanıcı avatarı

Çok üzülüyorum , Demirspor gözümüzün önünde çöküyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2018, 17:11 
Kullanıcı avatarı

Kayyumdan döndük dönen dolapların kendi içimizde haddi hesabı yoktu şimdi yapılan transferleri eleştirenler boş konuşanlar var Neden ? Bundan önce nerdeydiniz.. Herkes eleştiri yapabilir ama tadınca 1 tane sözlesmeli futbolcusu olan bir klüp tabi ki transfere hız verip takımı kampa götürecek Siyasetin kucağına oturan takımları yıllarca gördük kimin ne olduğunu herkes biliyor vazgeçin Demirspor a sallamayı!!

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2018, 17:53 
Kullanıcı avatarı

NevarKuzen yazdı:
Kayyumdan döndük dönen dolapların kendi içimizde haddi hesabı yoktu şimdi yapılan transferleri eleştirenler boş konuşanlar var Neden ? Bundan önce nerdeydiniz.. Herkes eleştiri yapabilir ama tadınca 1 tane sözlesmeli futbolcusu olan bir klüp tabi ki transfere hız verip takımı kampa götürecek Siyasetin kucağına oturan takımları yıllarca gördük kimin ne olduğunu herkes biliyor vazgeçin Demirspor a sallamayı!!

Dostum bana mı dedin bilmiyorum. Ben Demirspor'a sempati besleyen biriyimdir. Hatta dedem klübün eski başkanlarındandır. O yüzden sallama gibi bir niyetim yok.

Ama Türkiyede bu tarz filmlerin sonu istisnasız hep aynı olmuştur. Umarım ben yanılırım. O başınızdaki Tanju denen Türk futbol camiasının gördüğü en yavşak,karaktersiz güvenilmez adamı görünce her şeyden şüphelenirim.
Maltepespor gibi mütevazi 3.lig takımında bile yapmadığı yolsuzluk kalmayan adamın. Bu kadar paranın döndüğü ortamda yapabileceklerini az çok tahmin edebiliyorum.

Her şeyden öte futbolunuzu;

Adana Demirspor Sportif Direktörü Tanju Çolak: "Anderson dünya yıldızı ama bir sportif direktör olarak onda ne gördüm? Anderson futbolu özlemiş." şu açıklamayı yapacak çapsızlıkta bir adama emanet etmeyi siz doğru buluyor musunuz?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2018, 22:59 

Adanasporlu olduğum için kıskançlıkla yaftalamayacaksanız özellikle kadronuz hakkında kendi fikrimi yazmak istiyorum. Murat Sancak gibi her yönden güçlü bir adam bir kere Demirspor için büyük şans. Yalnız transferlerin hemen hemen tamamlandığını farz edersek bence kadro kurgusu özellikle hücum bölgesinde çok yanlış yapıldı. Pote-Batuhan var, bir de sanırım Kanatsızkuş ile anlaşmışsınız. Bu adamların üçü de birbirine benzer özelliği olan oyuncular. Birbirlerine partner olacak ve birbirlerini tamamlayacak oyuncular değiller. Bu şekilde tek santrfor dışında verimli bir futbol oynayamazsınız. Tek santrfor Pote ile oynadığınızı farz edersek ona en yakın olacak oyuncular ofansif kanatlar Kage - Kosecki ve on numara pozisyonunda bir oyuncu olması lazım. Bir kere Kage gönderdiğiniz Mendy'den daha efektif bir oyuncu değil. Kosecki bu sistemde en çok sivrilen oyuncu olur. Net on numara oynayan bir oyuncunuz ise yanlış bilmiyorsam yok. Burada Galip yada Murat Akın kullanılabilir ama ikisi de net on numara değil. Daha çok 8 numara tarzı oyuncular. Yabancı olarak ise en son aldığınız Anderson belki kullanılabilir ama onun da ne vereceği bence çok büyük soru işareti. Bir de psikolojik faktörler var. 2 sezon öncesinin Eskişehirspor'u ile birlikte son yılların en pahalı kadrosunu kurdunuz. Bu da sizi direkt olarak hedef takım yapıyor. Demirspor ile oynayacak takımlar diğer maçlardan farklı bakacaklar bu maça. Daha çok bekleyerek, rakibini tartarak, bulduğu gol pozisyonunun kıymetini bilerek oynayan takımlar olacak karşınızda. Genel olarak toparlarsak ben bu kadronun beklentileri karşılayacağına çok ihtimal vermiyorum. Bu yazdıklarım sadece şu an mevcut kurulan takımla ilgili. Tabi ki lig uzun maraton. Devre arasından sonra yeni bir lig başlıyor. Çok fazla geride kalmazsanız devre arasında yapılan doğru hamlelerle durumu toparlayıp üst lige çıkabilirsiniz de.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2018, 23:36 

Makul bir takımda sene sonu yaklaşırken bir sonraki yılın teknik direktörü, sportif direktörü, anlaşacakları oyuncular vb bir şekilde göze kestirilir. Dinamikler ayarlanır.

Diğer takımlar neredeyse kampa gidecekken bizim 1-2 oyuncumuz kalmış. 18-20 kişilik bir kadro kuracaksak elimizdeki oyuncular ile ortalama 15-16 oyuncu almamız gerekirdi. Dolayısı ile çok transfer yapmadık. Başka bir yönetim gelse de alt yapı ile devam etmeyecekse bu sayıları bulurdu.

Murat Sancak dışında alternatifimiz zaten yoktu, şu anda da yok. Tanju ile Murat Sancak kanka. O yüzden onu getirdi. Bekleyip göreceğiz. Başkan bizi destekleyin diyor. Demirspor'u borçlandırmayacağım diyor. Cebimden vereceğim diyor. Hatta 10 milyon borç mu olur diyip 5'ine çizik atıyor. Genç oyuncular alıyor ve gelecek vaat ediyor. En güzel kalıcı gelir bunlar. Takımımızın yanında başkanımızın yanında yer alıp destekleyeceğiz.

Temennimiz başarılı olmak ve adam gibi bir yönetim yapısıyla sportif başarılar elde etmek.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 287 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 29  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ayanoglu1925, Baidu [Spider], Bing [Bot], Dağdibi1953, Google [Bot], Opis, Rime

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye