Zaman: 22 May 2022, 10:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 161 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: İzmir tribünleri
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 10:59 

Bizden kimse buraya yazmiyor diye herkes atip tutmus.Bucalilar basari taraftariydida cartti curttu...gecen sene zonguldak ile kume dusmeme macinda ve bu sene yine kume dusmeme maclarimizda afyon menemen olsun stadi fulledik,bodruma afyona en az 700-800 kisi deplase yaptik,basari falan degil,heycan ariyor bizim semt dusme ya da cikma olsun farketmez..asil basari taraftari goztepe ve altayda mevcuttur bana gore,goztepe ile Ataturk stadinda Turkiye kupasi macinda 3 bin goztepeli 5 bin bucali bilet satisi vardi ne cabuk unuttular,onlar 2. ligdeydi bizde 1. ligdeydik.sizlere uzak kaliyoruz ve basin sizden baskasini yazmiyor diye sallayin bol kepceden..Tribunlerimiz silkinme yasiyor,amator yonetimler amator tribunleri beraberinde getiriyor,bizde bunun icine dustuk 2-3 sezondur..yakindir doneriz guzel gunlere.

Goztepe:deplasmanlari takdire sayan,cogu sehir disi kimseler sempati ile bakiyor,insallah bizim yaptigimiz gibi heryere kavga dovus goturup antipatik olmazlar,bizde super ligdeyken herkes sempati ile bakiyordu,simdi yilda 2 kez anahaber bultenlerinde kavgalarimiz cikiyor.(bu sene icin afyon ve bodrum)
Altay:guzel tribun yakaladilar,yonetim baskan taraftar futbolcu kenetlenmeleri cok iyi.
Ksk:basket maclarina yogunlasmaktan futbola uzak kaldilar ama yinede 2-3 bin kisi en kotu gidiyorlar.
Altinordu:yasli amcalara sahip cikilmali,hastane masraflarini falan kulup karsilamali,yoksa 10 yila maca gitcek kimleri kalmicak.
Menemen:belli bir kitlesi olusmus durumda,sportif basarida fena degil,daha da guclenmeleri lazim ama kitle bu sanirsam.

Zevkle okudum 12 sayfayi umarim kapanmaz konu )

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 16:03 
Kullanıcı avatarı

tako1928 yazdı:
Bizden kimse buraya yazmiyor diye herkes atip tutmus.Bucalilar basari taraftariydida cartti curttu...gecen sene zonguldak ile kume dusmeme macinda ve bu sene yine kume dusmeme maclarimizda afyon menemen olsun stadi fulledik,bodruma afyona en az 700-800 kisi deplase yaptik,basari falan degil,heycan ariyor bizim semt dusme ya da cikma olsun farketmez..asil basari taraftari goztepe ve altayda mevcuttur bana gore,goztepe ile Ataturk stadinda Turkiye kupasi macinda 3 bin goztepeli 5 bin bucali bilet satisi vardi ne cabuk unuttular,onlar 2. ligdeydi bizde 1. ligdeydik.sizlere uzak kaliyoruz ve basin sizden baskasini yazmiyor diye sallayin bol kepceden..Tribunlerimiz silkinme yasiyor,amator yonetimler amator tribunleri beraberinde getiriyor,bizde bunun icine dustuk 2-3 sezondur..yakindir doneriz guzel gunlere.

Goztepe:deplasmanlari takdire sayan,cogu sehir disi kimseler sempati ile bakiyor,insallah bizim yaptigimiz gibi heryere kavga dovus goturup antipatik olmazlar,bizde super ligdeyken herkes sempati ile bakiyordu,simdi yilda 2 kez anahaber bultenlerinde kavgalarimiz cikiyor.(bu sene icin afyon ve bodrum)
Altay:guzel tribun yakaladilar,yonetim baskan taraftar futbolcu kenetlenmeleri cok iyi.
Ksk:basket maclarina yogunlasmaktan futbola uzak kaldilar ama yinede 2-3 bin kisi en kotu gidiyorlar.
Altinordu:yasli amcalara sahip cikilmali,hastane masraflarini falan kulup karsilamali,yoksa 10 yila maca gitcek kimleri kalmicak.
Menemen:belli bir kitlesi olusmus durumda,sportif basarida fena degil,daha da guclenmeleri lazim ama kitle bu sanirsam.

Zevkle okudum 12 sayfayi umarim kapanmaz konu )

Dediğin kupa maçı Atatatürk Stadındaydı ve en az sizin 6 katınızdık.Hangi 5-6 binden bahsediyorsun sen :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 16:38 
Kullanıcı avatarı

Bende yazacaktimda susayım dedim. Buca dan 6 7 civarı deplasman otobüsü geldi ve o gün orda olan arkadaşlar, polislerde çok iyi biliyor ki eger 2 3 dakika erken davransaydı bizim taraftar o gün orda onlarca yaralı Allah korusun ölü çıkardı. Taarruzun planlandığı yer kapalı spor salonunun sokağından sanayi tarafına doğruydu.
Bucalilar 600 700 biz 5000 kişiydik.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 17:13 

Rime yazdı:
Bende yazacaktimda susayım dedim. Buca dan 6 7 civarı deplasman otobüsü geldi ve o gün orda olan arkadaşlar, polislerde çok iyi biliyor ki eger 2 3 dakika erken davransaydı bizim taraftar o gün orda onlarca yaralı Allah korusun ölü çıkardı. Taarruzun planlandığı yer kapalı spor salonunun sokağından sanayi tarafına doğruydu.
Bucalilar 600 700 biz 5000 kişiydik.

bizim tribunde bir kez bile mac izlemis kisiler bilir biletler ya da kombineler mac oncesi dagitilir mac sonrasi toplanir,o yuzden biletli isine hicbir zaman bakmayin.yeni asir 1000 yazar ama sen oraya bi 3 bin yaz en kotu.neyse oyle ya da boyle,o gun sen hadi sizin deyiminizle 5000 kisi ol...yinede bu senin basariya endeksli bir tribunun olmadigin anlamina gelmez..o donemlerde her mac cakaydin doganlardaki bugunku rakamini burda farkli konusurduk..yani oyle yok goztepe 3. ligde bile 20 binlere oynadi cart curt girmeyin bu toplara..bilen bilio sizin o gunlerinizi 3-4 binlerinizi..dev aynasina gerek yok..dikkat cektigim konu bu..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 20:27 

90 lı yılların ortasında Alsancak stadındaki tsyd maçlarına 5-6 -yazı ile beş altı- kişi gelen Bucalıların sayı muhabbeti yapması abesle iştigal.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 21:01 

hersey bısey karalamısta su garıbıme gıttı (sosyal medya)sıneması....vallaha bızım trıbum 25 sene onceyde aynıydı sımdı de reklama ıhtıyacı olan bır camıa degılız...baska takımlar sempatı duyabılır ama bız zaten hep boyleydık sosyal medya olmadıgından dıger sehırlerdekı arkadasların haberı yoktur...izmir de olanlarda ya fesatlıklarından yada yasları tutmadıgından haberkerı yoktur

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 21:04 

karşıyaka'nın son 2-3 sezondaki seyirci ortalaması nedir?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 21:47 
Kullanıcı avatarı

Delarey1925 yazdı:
90 lı yılların ortasında Alsancak stadındaki tsyd maçlarına 5-6 -yazı ile beş altı- kişi gelen Bucalıların sayı muhabbeti yapması abesle iştigal.

Buca tribünlerini bende yetersiz buluyorum da, 90’lı yılların ortası dediğin 95 olsa 23 yıl yani çeyrek asır öncesi bahsettiğin tarih. Günümüzle alakasını anlayamadım çok. Bu işlerde dünden çok bugüne bakılmalı, tabiki 3-5-10 sene bazı şeyler de kıstas alınır, ama 23 sene öncesi falan komik. Dediğin tarihte doğmamış olanlar büyüyüp mevzuda adam vuruyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2018, 22:10 
Kullanıcı avatarı

Sayı muhabbeti gereksiz bir tartışma ama illa sen az yada çoksun muhabbetine girmek isteyen olursa kendi aramızdaki maçları değil, kendi takımı ve üç İstanbullu ile yaptığı maçları karşılaştırsın Sahada yenilme ihtimali yüksek olduğu halde şehrinin takımını desteklemeye gelen adama başarı taraftarı denmez. Bu konuda ister çeyrek yüzyıl öncesini ister şu anı karşılaştır sonuç değişmez.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2018, 09:36 

Anlamayanlar için; Tevellütünüzü biliyorum anlamında 90 dan örnek verdim. Adam kupa maçında fazlaydık diye üfürünce yazdım.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 161 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cozker, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Semt1919, YeşilBeyaz37

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye