Zaman: 27 Eki 2021, 04:31

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 295 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Sonraki

Hangi Takım Şampiyon Olur?
TM Akhisarspor 79%  79%  [ 73 ]
Fenerbahçe 21%  21%  [ 19 ]
Toplam oy : 92
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: TK FİNAL | Akhisarspor-Fenerbahçe | 10 Mayıs Perşembe
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2018, 02:33 
Kullanıcı avatarı

Akhisarin biletinin Akhisarda satılmasınin nesi kötü pek anlamadım?
Internetten satılsa diyarbakirdaki urfadaki mardindeki adanadaki vs fenerliler alır bitirirlerdi belki de.

Yarı yarıya verilmemesi çok saçma olmuş, o konuda haklı akhisar ama bu girmemek için bi bahane olamaz. Çıkar 5000 kişi gidersin, tribününü yapar dönersin. Bidaha bu seviye bi mac oynayamayabilirler.

Gidin ve protesto edin bu yarı yarıya olmama meselesini. Pankartla , ıslıkla, besteyle.. yani yarın gidilmedigini ülke görecek ve verilen manifestoyu maçı izleyeceklerin %95i görmemiş olacak zaten

Kesinlikle Yanlış Karar

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2018, 02:48 
Kullanıcı avatarı

hayatımda ilk kez evsahibi takım seyircilerinin çıkardığı olaylar yüzünden yarıda kalan bir karşılaşma için kaldığı yerden devam kararı verilmesine şahit olmuştuk..
şimdide hayatımda ilk kez tek maçlık bir final maçında 2 kulübe eşit sayıda yer ayrılmamasına şahit oluyorum..

geçmiş dönemlerdede federasyonlara kızar eleştirirdik ama bunlar bambaşka birşey!! insan ne diyeceğini şaşırıyor artık..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2018, 10:31 

Arkadaş anlamadığım şey provakatör/teröristler Akhisar tarafindan bilet alabiliyor da Fenerbahçe tarafından nasıl alamıyor? 31.000 Akhisar passoligli adam var, yakın tarihli passoliglere bilet satışını/devrini kısıtlayarak çözebilirsin ama akıl ve mantık bu ülke sınırlarını terk edeli epey oluyor.
Akhisar'ın kupayı kazanması bizim az da olsa devam eden avrupa hedefimizin bitmesi demek olsa da İstanbul alacağına kupa ege'ye gelsin.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2018, 10:45 
Kullanıcı avatarı

Gerçekten skandal bir karar.
Yukarıda arkadaşın dediğin gibi FB yerine GS veya BJK de olsa bu federasyon aynı kararı verirdi.Türk futbol tarihinin görüp görebileceği en rezalet yönetimi yaşıyoruz.Adamlar kafasına göre gün değiştirir, takımlara ayrılan sayıları keyfine göre ayarlar.Bunlara müdahale edemiyoruz ses çıkaramıyoruz ya o daha da koyuyor adama.

Akhisar tribününün kararına saygı duyuyorum.Bir duruş sergiliyorlar.Ama her ne olursa olsun böyle bir maçta takımını yalnız bırakmamalı.
Tepkisini sosyal medyadan maça gitmeyerek değil tam tersine gövde gösteri yaparak, kendine ayrılan yeri doldurarak göstermeli.Pankartlarla, bestelerle tepki gösterilebilir.
En fazla 200 kişi gelirsiniz diyenlere de iyi bir cevap olurdu.
Umarım gidip tepkilerini tribünde gösterirler.
Hakeden kazansın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2018, 11:02 
Kullanıcı avatarı

Abiler kardeşler İstanbulda , Ankarada Türkiye'nin birçok yerinde yoğun şekilde Akhisarlı var bunların dernekleri var , belirli toplulukları vesaire var . Bu adamlar hiçbir yerden pasoligi varsa yükleme yapamıyor , pasoligi yoksa artık çıkarsa da gidemiyor. Böyle bir mallık olabilir mi ? Adam Akhisarlı Diyarbakır da ikamet ediyor görev icabı , kupa finali ayağına gelmiş ama maça gidemiyor. Bunun yanı sıra dur ya ben de maça gidip Akhisar'a destek verdim diyemiyor Akhisar ilçe sınırları dışında ki hiçbir vatandaş.. Bunun üzerine dünyanın her yerinde uygulanan yarı yarıya sistemini kafana göre değiştiriyosun ve bizim yönetimin içinde ki çürük elmalarda buna onay veriyor. Abi biz bunu protesto etmessek taraftar değil seyirci oluruz. Benim tarafım olan Akhisar'ın saçma sapan kurallar altında ezilmesine müsade etmeyip dik durmazsak bu federasyon ve onun kılıcını bize sallayan yönetim kafasına eseni yapma konusunda bokunu çıkarır.
Artık tek umudumuz var , içimiz yanıyor bu maçta orada olamasakta takımda ki yürekli isimler bu kupayı şehrimize getirecektir . O zaman burayı yakarız..
Protestoya katılmayıp münferit gidenlere de kazasız belasız yolculuklar..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2018, 11:32 

15 bine 15 bin olarak ayırırsın. Sadece Fenerbahçe ve Akhisarspor passoliglerine bileti açarsın. Akhisarsporun 12.000 biletini Akhisar ilçesinde satışa sunarsın, 3.000 bileti de online açarsın diğer şehirdekiler için, olur biter.

Bu saçmalığın karşısında protesto edip gitmemek yanlış olmuş. Gidebildiğin kadar gidip 90 dakika boyunca federasyona protestonu yapmak daha iyi bir seçim olurdu. Bu karara kızıp takımı yalnız bırakmak doğru tercih olmamış, size ihtiyaçları var gidin takımınızı şampiyon yapıp gelin dostlar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2018, 12:19 
Kullanıcı avatarı

network yazdı:
Akhisarin biletinin Akhisarda satılmasınin nesi kötü pek anlamadım?
Internetten satılsa diyarbakirdaki urfadaki mardindeki adanadaki vs fenerliler alır bitirirlerdi belki de.

Yarı yarıya verilmemesi çok saçma olmuş, o konuda haklı akhisar ama bu girmemek için bi bahane olamaz. Çıkar 5000 kişi gidersin, tribününü yapar dönersin. Bidaha bu seviye bi mac oynayamayabilirler.

Gidin ve protesto edin bu yarı yarıya olmama meselesini. Pankartla , ıslıkla, besteyle.. yani yarın gidilmedigini ülke görecek ve verilen manifestoyu maçı izleyeceklerin %95i görmemiş olacak zaten

Kesinlikle Yanlış Karar

Hocam Akhisar tarafından bilet almak askerliği yapmış, tecrübeli, master yapmış ve maksimum 25 yaşında olmak gibi olmuş. İlçe takımı finale çıkmış, bundan dolayı heves edip passo çıkartan çok sayıda ilçe insanı vardır ama maça giremiyorlar. Bence Fb Gs Bjk kartı olup yeni Akhisar kartı çıkaranlara kısıtlama getirilse yeterliydi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2018, 14:27 

feederasyon trolledi biraz..akhisar halkıda hemen inandı

ben akhisarda ,1 diyarbakırlı arkadasa bilet yukledim. akhisarspor passoligini 2 gun once almıs.
hem fener hem akhisar passoligi olan arkadas akhisar tarafına bilet yukledi..

akigoların bu hareketini ben de anlamıyorum. boyle bir gunde takımın yalnız bırakmak cok yanlıs

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2018, 14:33 

azkuruazpilav yazdı:

ben akhisarda ,1 diyarbakırlı arkadasa bilet yukledim. akhisarspor passoligini 2 gun once almıs.

akigoların bu hareketini ben de anlamıyorum. boyle bir gunde takımın yalnız bırakmak cok yanlıs

Akhisar taraftarı kendi çapında bir tepki koydu eyvallah saygı duymak lazım ancak bu tepki ilgili kişilere kurumlara ulaştımı bunu sorgulamak lazım . Ben şahsen umursadıklarını düşünmüyorum .. Akhisar taraftarı onun yerine böyle önemli bir maçta hem takımını yanlız bırakmayıp hem stad içinde bir tepki planlasa daha çok ses getirirdi düşüncesindeyim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 May 2018, 14:34 

azkuruazpilav yazdı:

Kardeşim belki konu dışı olacak ama senin niki görünce birden karnım acıkıyor ister istemez üstelik yemeği de daha yeni yedim ama yine de böye bir duygu oluyor :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 295 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], umittttt

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye