Zaman: 29 Eyl 2020, 19:01

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 435 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 44  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 34. Hafta | MKE Ankaragücü - Adana Demirspor
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2018, 01:12 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle ağır yazacam o yüzden kusura bakanda baksın.

Lan olm burası Ankaragücü tribünü. Bu sistem feneri beşiktaşı galatasarayı yiyebilir ve yedilerde, şampiyonluk maçlarında meşale yakamayacak kadar acizlesmek bizim tribün kültürümüze ters. Bütün tribünleri muma çevirdiler, 1 tane tepki yok.

Biz Bize yasak oldugu söylenmesine rağmen yaktık, 6222 mi yiyecez, yiyecez kardeşim. SISTEMIN GÜTTÜĞÜ KOYUN OLMAYACAGIZ. Beyefendiler emredecek sonra 20 bin kişi tamam diyecek.. Öyle bişey yok.

Şampiyonluk maçı lan bu , şampiyonluk. Bize gelince mi yasak?
Seyircisiz oynarmışız.. Ulan top es-es diye bagirildi ceza yedik, manisada küfür etmedik ceza yedik, Umraniyede 1 kere bile rakiple uğraşmadık ceza yedik.. Siz kimsiniz lan , 2 maça gelince Ankaraguclu mu oldunuz? Ben hiç birinizi biçok deplasmanda görmedim. O yüzden fazla kasinmamak gerek. En son benim gibi bi adamı bile çileden çıkardınız.

UYANIN BEYLER BURASI ANKARAGUCU TRİBÜNÜ. SISTEM BUNU YAPACAKSIN DEDI DIYE ONU YAPMAZ BU TRIBUN. ILLAKI BIRILERI CIKAR. BIZ ÖLÜRÜZ BIZDEN SONRA DA ÇIKAR. Geçmişte de cıktı, şimdide, ilerde de. Deplasman maçlarını evde cafede izlemeye alisik kitlelerin, ceza yiyeceğiz tribe girmesi saçma.

Bugüne kadar hiç bir renkdasimi kırmamışımdır , 1 Allah'ın kulu bana söyle baktın bile diyemez ama bu hale geldik en son.

Acında Bakın Medeniyet seviyesi yüksek denilen ülkelerde nasıl kutlanmış şampiyonluklar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2018, 01:18 

Gereksiz tatsızlıklar yakışmıyo kimseye. Saha kapatma felan umrumda değil, en az 50-60 kişi daha verecez 6222’ye. Kavga olur şu olur bu olur, zorunda kalırsın zerre pişmanlık duymazsın ama meşale anlamıyorum abi ya. İnşallah yakan kardeşlerimiz en ucuz şekilde kurtulur. Bu maçtan 6222’den yargılanan ankaragüçlü sayısı 500’den fazlaydı. Çok ucuz işlerden hepsi de, hergün daha fazla soğuyorum bu tribün işlerinden.

Bu arada son zamanlarda eyvah ceza alacaz, aman küfür etmeyelim, çok mahcup, yok bunu bağırdık felan gibi çok gereksiz bir kitle oluşmaya başladı ondan da acayip rahatsızım. Şu hayat sahnesinde rol yapmadığımız ender yerlerden biridir tribünler. Bi salın abi ya, valla gına gelmeye başladı.
Ads’ye tek küfür bile etmemek çok şık oldu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2018, 01:20 

edit

En son paris tarafından 08 May 2018, 01:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2018, 01:22 

Edit

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2018, 01:25 

network yazdı:

Lan olm burası Ankaragücü tribünü. Bu sistem feneri beşiktaşı galatasarayı yiyebilir ve yedilerde, şampiyonluk maçlarında meşale yakamayacak kadar acizlesmek bizim tribün kültürümüze ters. Bütün tribünleri muma çevirdiler, 1 tane tepki yok.

Biz Bize yasak oldugu söylenmesine rağmen yaktık, 6222 mi yiyecez, yiyecez kardeşim. SISTEMIN GÜTTÜĞÜ KOYUN OLMAYACAGIZ. Beyefendiler emredecek sonra 20 bin kişi tamam diyecek.. Öyle bişey yok.

Seyircisiz oynarmışız.. Ulan top es-es diye bagirildi ceza yedik, manisada küfür etmedik ceza yedik, Umraniyede 1 kere bile rakiple uğraşmadık ceza yedik.. Siz kimsiniz lan , 2 maça gelince Ankaraguclu mu oldunuz? Ben hiç birinizi biçok deplasmanda görmedim. O yüzden fazla kasinmamak gerek. En son benim gibi bi adamı bile çileden çıkardınız.

UYANIN BEYLER BURASI ANKARAGUCU TRİBÜNÜ. SISTEM BUNU YAPACAKSIN DEDI DIYE ONU YAPMAZ BU TRIBUN. ILLAKI BIRILERI CIKAR. BIZ ÖLÜRÜZ BIZDEN SONRA DA ÇIKAR. Geçmişte de cıktı, şimdide, ilerde de. Deplasman maçlarını evde cafede izlemeye alisik kitlelerin, ceza yiyeceğiz tribe girmesi saçma.

Bugüne kadar hiç bir renkdasimi kırmamışımdır , 1 Allah'ın kulu bana söyle baktın bile diyemez ama bu hale geldik en son.

Acında Bakın Medeniyet seviyesi yüksek denilen ülkelerde nasıl kutlanmış şampiyonluklar.

Helal olsun üstat. Duygularıma tercüman olmuşsun.
Şu alakasız Antalya'da yatıranlar buyursunlar şöyle bu sene de kim yatıyor, kim kalkıyor bir görelim. Kazan da yatanlar kalktı mı ayağa ?

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 34. Hafta | MKE Ankaragücü 1 - Adana Demirspor 1
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2018, 01:45 
Kullanıcı avatarı

Gelelim bekarevine. Kardeşim bi şekilde içeri sokulmuş meşale, sis vs. Ne diye sahaya atıyorsun?

Ilkeri bu tribünlerde benden daha çok kimse düşünemez, çocukluktan beri kardeşim, Çoğu kişinin bilmediği bi ton sıkıntımız olmuştur normal hayatta ama be kardeşim 15 kere 'ilker türker' diye, 15 kere 'Bekarevi' diye bagirilmaz ki. Yanı şu grup işini artık kenara koyun ya. Insanlar artık itici bakıyor oraya.

Sis yakıldı diye Maratonun köşesi 'saatli disari' diye bağırıyor. Ya vallahi insani katil ederler. Maçta bağırma yok , gollere bile tepki neredeyse yok, Deplasmanda yok , e be kardeşim tabiki herkes Ankaraguclu , kimse kimsenin Ankaraguclulugunu sorgulayamaz da , git evinde izle. Yada ceza alsan sen ne kadar etkilenirsin bundan?

Ya yapmayın Allah Aşkına. Vallahi , şu işlerden bi vazgeçin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2018, 02:01 
Kullanıcı avatarı

paris yazdı:
network yazdı:

Helal olsun üstat. Duygularıma tercüman olmuşsun.
Şu alakasız Antalya'da yatıranlar buyursunlar şöyle bu sene de kim yatıyor, kim kalkıyor bir görelim. Kazan da yatanlar kalktı mı ayağa ?

Est. Abi. Tamam heralde ceza almayalım da Abi , Şampiyonluk maçında meşale sis vs de yakalım abi ya. Adi üstünde Şampiyonluk. Normal bi mac olsa zaten bizde izin vermezdik

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2018, 02:09 

network yazdı:
Gelelim bekarevine. Kardeşim bi şekilde içeri sokulmuş meşale, sis vs. Ne diye sahaya atıyorsun?

Ilkeri bu tribünlerde benden daha çok kimse düşünemez, çocukluktan beri kardeşim, Çoğu kişinin bilmediği bi ton sıkıntımız olmuştur normal hayatta ama be kardeşim 15 kere 'ilker türker' diye, 15 kere 'Bekarevi' diye bagirilmaz ki. Yanı şu grup işini artık kenara koyun ya. Insanlar artık itici bakıyor oraya.

Sis yakıldı diye Maratonun köşesi 'saatli disari' diye bağırıyor. Ya vallahi insani katil ederler. Maçta bağırma yok , gollere bile tepki neredeyse yok, Deplasmanda yok , e be kardeşim tabiki herkes Ankaraguclu , kimse kimsenin Ankaraguclulugunu sorgulayamaz da , git evinde izle. Yada ceza alsan sen ne kadar etkilenirsin bundan?

Ya yapmayın Allah Aşkına. Vallahi , şu işlerden bi vazgeçin.

yorumlarına denk geliyorum,düzgün adamsın belli,acı bir gerçek var ki başarı arttıkça tribün yapısı değişmeye başlar ister istemez,maçta neler oldu tam bilemiyorum ama bu passolig ve fb-gs-bjk sempatizanlarının sehrinin takımlarının maclarına gitmeye baslaması tribün yapısı degistirdi ve malesef daha da cok degistirecege benziyor

dirayetli olmak mantıklı,özgür tribün olmakta ama artık Türkiyede bu is öyle bi boyuta geldi ki sürekli cezalar o bu ile insanları sindirmeye ve kendilerinin istediği sekilde yönlendirme calısıyorlar,ki gayet basarılılar

tribünler özgür alanlar olmalı,kimseye zarar vermeden tabii ama bu gidişle ingiltere tribünlerine dönmeyiz umarım bi 10 sene sonra,tüpcünün hedefi cok büyük ihtimal o cünkü,cezalarla sindirip tamamen koyun gütmek istiyorlar.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2018, 02:51 
Kullanıcı avatarı

tamam ankaragüçlü taraftar proflli değişti son yıllarda da ne ara meşale yakan renktaşınızı kınayacak kadar elitleştiniz ak. a.güçlü de bu kafaya geldiyse vay halimize.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2018, 03:07 

Bugün gecekonduya girdiğime utandım.BEÇ tribünü bugün Ankaragücü tribünün gerçek profilini yansıtıp sisteme karşı durmuştur.Beç meşale sis yaktı diye ıslıklayan maraton,gecekondu bu kadar elitseniz Gençlerbirliğini kovalayın arkadaşlar burası Ankaragücü iyice bokunu çıkardınız.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 435 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 44  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asalet, beşnumara, Bing [Bot], Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, kaleratsi, pesto, Spanksk, travisbrooker, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye