Zaman: 17 May 2022, 00:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 740 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 74  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 28.Hafta | Beşiktaş - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2018, 20:23 

Cuno yazdı:
Şu başlıkta devamlı bişeyler yazıp duran bizim tribüne mensup arkadaşlara uyarı minvalinde bi iki kelam etmek gerek şahsım adına rahatsız oldum. Dayıcım sizin ne işiniz var Göztepeyle Beşiktaşla, kendi işinize baksanıza. Sonucu bizi etkilicek bi maç olsa bile burda her iki tribün içinde görüş belirtmek doğru değil.

Mesela @aslantepe denen arkadaş, kimsin necisin hiç aynı otobüse bindik mi ? hiç dinlenme tesislerinde beraber çorba içtik mi ? bilemem ama maşallahın var sabahlamalardan gelmesin sanırım. Temsil ettiğin tribünün ağırlığının farkına varıp bize kelime ettirmezsen daha iyi olur sanki, bize mi düştü Beşiktaş tribününü savunmak hayırdır inşallah ya. Bizimkilerden ricam bi salın artık.

İzmir'den yola çıkacak arkadaşlar kazasız belasız gelsin, harbiden tribün çocukları her iki taraftanda da fişlenip bedavadan ceza almasın kafi. Herhangi bi ihtiyacınız olursa da biz buralardayız.

ben beşiktaş tribününü savunmuyorum, yazdıklarımın sabahlamalarla ne ilgisi var ?

iki tribün içinde görüşümü belirtirim ne var bunda, burası forum.

bu forumda klasik olmuş rakiple en ufak tartışmaya girdin mi yok rakibimiz değilsiniz yok ciddiye almıyoruz yok siz kimsiniz ... ben buna karşı yazdım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2018, 20:38 

Aslantepe yazdı:
Cuno yazdı:
Şu başlıkta devamlı bişeyler yazıp duran bizim tribüne mensup arkadaşlara uyarı minvalinde bi iki kelam etmek gerek şahsım adına rahatsız oldum. Dayıcım sizin ne işiniz var Göztepeyle Beşiktaşla, kendi işinize baksanıza. Sonucu bizi etkilicek bi maç olsa bile burda her iki tribün içinde görüş belirtmek doğru değil.

Mesela @aslantepe denen arkadaş, kimsin necisin hiç aynı otobüse bindik mi ? hiç dinlenme tesislerinde beraber çorba içtik mi ? bilemem ama maşallahın var sabahlamalardan gelmesin sanırım. Temsil ettiğin tribünün ağırlığının farkına varıp bize kelime ettirmezsen daha iyi olur sanki, bize mi düştü Beşiktaş tribününü savunmak hayırdır inşallah ya. Bizimkilerden ricam bi salın artık.

İzmir'den yola çıkacak arkadaşlar kazasız belasız gelsin, harbiden tribün çocukları her iki taraftanda da fişlenip bedavadan ceza almasın kafi. Herhangi bi ihtiyacınız olursa da biz buralardayız.

ben beşiktaş tribününü savunmuyorum, yazdıklarımın sabahlamalarla ne ilgisi var ?

iki tribün içinde görüşümü belirtirim ne var bunda, burası forum.

bu forumda klasik olmuş rakiple en ufak tartışmaya girdin mi yok rakibimiz değilsiniz yok ciddiye almıyoruz yok siz kimsiniz ... ben buna karşı yazdım.

Ağlama burası forum diye, adamın sorduklarına cevap versene büyük tribüncü kardeş, cevap veremiyorsan da kimseyi darlama artık.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2018, 20:41 

Aslantepe yazdı:
Weed yazdı:
beşiktaş ciddiye alınacak bir tribün değil çok şey etmeyin.

biletleri 7 dk da bitir sonra ciddiye almıyoruz de :D

istanbula gelmek kendinizi göstermek için can atıyorsunuz.

her takımın taraftarı aynısını yapıyor. en ufal olayda karşı tarafı küçümseyip kendi seviyesinde görmüyor. adam sorarlar ulan bu kadar tantanayı ciddiye almadıkların için mi yapıyorsun ???

Deplasmandaki Kasımpaşa, Başakşehir,Osmanlı, Antalya, Alanya, Bursa maçlarını da kapalı gişe oynadık,biletler dakikalar içinde bitti. 2500 kişi Gs maçında ceza aldık, sonraki maç Fb deplasmanına 2500 kişi gittik. Demem o ki biz gs, fb, bjk ile olan maçların değil Göztepe armasının peşindeyiz. Bok atarken mantık çerçevesinde at.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2018, 20:48 

Başkan Fikret Orman'a hiç alışmadığı seviyeden bir üslupla cevap vermiş. Özellike Türk futbolu adına üzüldüm diyerek bitirmesi takdir edilesi.

Fikret Orman'ın dediklerini ilk okuduğunda da önce bir kanın beynine sıçrıyor ister istemez ama sakin kafayla düşününce aslında kızmak yerine belki geldikleri noktayı tebrik etmek gerek. Çok değil birkaç sene önce maçtan önce rakip takım futbolcularını arayıp maçta şunu şunu idare et biz de seneye bizim takıma transferini ayarlayalım dedikleri gözler önüne serildiği için kazandığı kupayı iade etmiş bir kulübün şerefsizlik barajını en azından yasal çerçevenin içine çekmiş olması da bir başarı. Ha, yasal mıdır yoksa 6222'ye aykırı mıdır yine tartışılır tabi de telefonla arayıp ayartmak değil.

Efendi Beşiktaş lafını duydukça bi gülme geliyor ki sorma gitsin.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2018, 20:49 
Kullanıcı avatarı

MİTHATPAŞA CAD. NO:1170 GÜZELYALI - İZMİR
Bu başlık Tribün derginin 2000 li yıllarını hatırlattı.
O zamanlar herkes yazardı her başlığa.
Vip salon değildi forum başlıkları.
Forum nihayetinde kulüp bahçesi değil.
Herkes yazar çizer hoş karşılamak lazım.

Beşiktaş tribünü gezi parkından sonra gerçekten farklı kulüp, başkan, tribün yapısı.

Herşey değişiyor dimi

Yaklaşıyor 2023.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2018, 20:55 
Kullanıcı avatarı

Aslantepe yazdı:
Weed yazdı:
beşiktaş ciddiye alınacak bir tribün değil çok şey etmeyin.

biletleri 7 dk da bitir sonra ciddiye almıyoruz de :D

istanbula gelmek kendinizi göstermek için can atıyorsunuz.

Bütün sırrı bozdun ya :(

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2018, 21:00 

Gazetecinin sorusu üzerine fikret ormanın haftasonu göztepe ile maçımız var bu konu hakkında konuşmak yakışıkalmaz demesi lazımdı ,bunu demek çok mu zor kaç yıllık başkan bu kınuşmayı yapacak kadar tecrübeli olmaz mı,bir beşiktaşlı olarak yakıştıramadım

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2018, 21:13 

Her şeyi geçtim bu Aslantepe nickli arkadaş harbi numunelik :) Aynen sadece İstanbul deplasmanlarında tribünü dolduruyoruz kaz kafalı kardeşim benim

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2018, 21:22 

aspor izlemezdik izler olduk muhabbete bak yazıklar olsun bu ülkede bu düşüncede adamlar olduğu sürece ne bileğinin hakkıyla başarı nede doğru dürüst insan olur dahada kalkıp korudukları şeylere bak

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2018, 21:41 

BlackWhite1903 yazdı:
Başkanın açıklamaları nereden tutarsan tut elinde kalır, kendi adıma üzücü bir açıklama. Maalesef endüstriyel futbolun hayatımıza kattığı, başarı için herşey mübahtır anlayışının etkileridir bu açıklamalar. Başkası yaptığı zaman kızıyoruz, kendimiz de aynı şeyleri yapıyoruz.

Başkanı eleştirin, kızın, laf edin ancak Beşiktaş'ın milyonlarca takip edeni var (taraftarı demiyorum dikkatinizi çekerim) ve bunların birçoğu sosyal medya kullanıcısı ve böyle kaypak açıklamaların destekçisi oluyor maalesef. Bu gibi insanları baz alıp gelip burda koca camiaya hakaret etmezseniz sevinirim.

Maç hakkında ise hiçbir fikrim yok, bizim tribünler muhtemelen standart olur. Geleceklere de kazasız belasız yolculuklar şimdiden.

Tek elle tutulur yorum, yüreğine sağlık.
Kimse kendini kimseden büyük görmesin, herkese davasında başarılar. Bizimkilerden tek ricam Göztepeli duruşundan taviz vermeyin, yorum yazarken bir çok kere düşünün.
Göztepe ismi neredeyse fedaileri ordadır. Hadi eyvallah.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 740 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 74  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: argentinastyle, Bing [Bot], birkarasevda, burakerdim, BVB, Google Adsense [Bot], obafemi

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye