Zaman: 19 Kas 2019, 14:33

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sonraki

Maç sonucu
Fenerbahçe 38%  38%  [ 50 ]
Beraberlik 28%  28%  [ 37 ]
Galatasaray 34%  34%  [ 44 ]
Toplam oy : 131
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 26.Hafta | Fenerbahçe : 0 - Galatasaray : 0
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2018, 03:23 

sadeceBeşiktaş yazdı:

Sen kapalıya o atmosferi yaşamak için gelen Fb-Gs'li arkadaşlardan değilsin belli. Yanlışın var 100-değil 50 kişi bağırırdı 6000 kişilik tribünde yer yerinden oynar yıkılırdı o stat 50 kişi sayesinde. Yaş konusuna girme bence 15-16 senedir kaçırdığım Bjk-Fb maçları gidemediğim 2 tanedir. Fener tribünü takım öndeyse bağıran bir tribündü İnönü'de. Bir tek istisna Carew gol attığı 2-1'lik maçtı o maçta biz ne kadar iyiysek Fener tribünüde iyiydi. Ben sana Kadıköyde çok sağlam tribün yaptığımız bir çok maç sayabilirim ama yeri burası değil fazlada işgal etmeyeyim konuyu. Sözün özü iç sahada şuan biz sizden daha iyi tribün yapıyoruz.

Ben çok geldim. Atmosferi falan yaşamak için değil çocukluğum Beşiktaş'da geçti arkadaşlarımın davetlerine icap ettim. Beşiktaş tribünü kapalıda ne yapıyorduysa aynısını Galatasaray'da Samiyen'de yapıyordu. Sadece siz daha fazla reklamcıydınız. O dönem için hem iki stadın da kapalısının tribün yapmak için biçilmiş kaftan olması hem yönetimlerinizin sizi desteklemesi hem ucuz biletler hem de Beşiktaş kapalısının önündeki meşhur mikrofonlar hepsi bir etkendi. Beşiktaş kapalısında her maç 100 kişi tribün yapıyordu demek saçma ama 100 kişi de tribün yapsa tv'ye gelen ses çok yoğundu. Sebebi de sizin emsalsiz bir tribün olmanız değil kutu ve mikrofonlardı. Bunun haricinde yine o dönem Kadıköy'de hem sizin hem Galatasaray'ın çok iyi tribün yaptığı maçlar oldu çünkü hem yeni stad hem yönetimle yaşanan problemlerden dolayı bizim tribünün rezil yıllarıydı zaten. He ama o dönemde de yine gittiğimiz her deplasmanda iyiydik. Sadece Carew'in gol attığı maçı örnek vermen çok saçma ben tribünde kötü olduğumuz tek bir İnönü deplasmanı bile hatırlamıyorum. Hatta sarı beyaz formaya çıktığımız Alex'in attığı bizim 2-1 yendiğimiz bir maç vardı ki gerçekten esir almıştık. Şimdi mesela Beşiktaş ve Galatasaraylılar Kadıköy'de tribün yapmak çok zor bağırsak da ses duyulmuyo falan diyorlar :) Ee bizim kötü olduğumuz yıllarda böyle demiyordunuz ? Kadıköy'de tribün yapmak zor olmasına zor da sizin sesinizin duyulmamasının sebebi o değil Fenerbahçe tribünü büyük stada alıştı sizden daha tecrübeli. Kendisi iyi tribün yapamasa da stadı esir ettirmiyor. Zaten ben daha içerde iyi tribün yaptığımız bir Galatasaray maçı hatırlamıyorum. Yapılması da zor millet gerginlikten kendini kemiriyor.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 26.Hafta | Fenerbahçe 0 - Galatasaray 0
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2018, 03:34 

Sehitimiz var....

Hep vardi.....

Tribunde kim az kim cok bagirmis?

Kaleye giden sut, kimler nasil kurtarmis......

Yarali askerlerimiz ne hengamelerden gecmis?

Hastane denilen yerlere nasil ulastirilmis, kac parca halinde?

Hakemi konusalim beyler.....

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2018, 05:43 

Ne zaman futbol konusulur ve hakem yönetimsel konular yüzde 10 seviyelerine düser iste ozaman futbolumuz yavas yavas markasini arttirir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2018, 12:14 

literatüre "beşiktaş görgüsüzlüğü" diye bir şey eklemek lazım bi susun, bi kenara çekilin be kardeşim.
topyekün sinan enginleştiniz mi la siz, ertem beştaşa geçelim, erto beştaşı konuşalım erto, beştaş vadafonda çok farklı erto, beştaş içinden geççek, beştaş beştaş, salon mevlüt'e selamlar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2018, 13:27 

deplasman tribünü 2160 kişilikmiş. gittikçe küçülüyor sanırım bu stadyum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2018, 15:20 
Kullanıcı avatarı

maçı izlememiştim totem için ; bu sabah izledim tamamını.. öncelikle oyunun ilk 15 dakikası baskı yememiz gerekirken topla hücum üstünlüğünü almamızı çok takdir ettim..tudor olsa böyle olmazdı demek ki deplasman fobimizi yenme yolunda baya ilerlemişiz.. bu sezonun geri kalan( ki en zoru gençler deplasmanı) deplasmanları için umut verici.. ilk yarı ve ikinci yarı pozisyon üstünlüğü bizdeydi bunu yaparken defans yaparak yapmamışız gayet önde durarak yapmışız..

maçın en kritik anları fenerbahçe nin 70-80 arası yaptığı büyük baskıdan gol çıkmamasıydı..aslında çıktı ama ofsayttı..

fenerbahçe an itibarı ile yarıştan kesin çıkmıştır.. aykut kocaman bence bir daha fenerbahçenin başına gelmemek üzere biletini keserler türkiye kupasını kazansa dahi..

zira bugünkü kaçan gollerimizde görüldü ki kadiköyde hiç zeka matematiğe gerek yok gs kazancak gibi değil çık sahaya ittire ittire gol at..

eğer bugün aykut kocaman valbuena - fernandao ile başlasa sadece orta kafa karambolden 2 gol atarlardı zira bahsettiğim 70-80 dk arası baskının mimarı bu iki oyuncu..

hakeme değineyim sabah taze taze izledim... fenerbahçe ilk yarı iyi yırtmış sarılardan ekici atılabilirdi hakem kartları verse.. neustader ve skertelde yırttı..
ama maçın en net anları bence ikinci yarının başında bizim fernandonun gulianoya girmesi kırmızı karttı.. on kişi kalsak 1 puan alamayabilirdik.. bir de serdar azizin skertele müdahalesi var ligde bir çalıyolar bir çalmıyolar bize de çalmıyolar penaltı diye...
şu son iki söylediğim fernando kırmızısı ve serdar aziz penaltısını kadiköyde bjk a aleyhine çalmışlardı.. bize çalmadılar böyle bir istikrasızlık var..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2018, 15:32 
Kullanıcı avatarı

Dünden beri herkes Tolga nin pozisyona takmış vaziyette.Tolga nin kapasitesi belli ayrica pozisyon da çok kolay değil.Maç ise son yıllarda saracoglundaki en fazla pozisyon yakaladığımız( ama yine atamadığımız) bir karşılaşmaydı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2018, 16:35 

90 dakikanin 60 dakikasi falan galatasaray ustundu ki zaten net golleri kacirdilar.. guzel derbi oldu sorunsuzdu yani.. basarilar iki takimada kalan maclarda

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 26.Hafta | Fenerbahçe : 0 - Galatasaray : 0
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2018, 16:49 
Kullanıcı avatarı

Ujfa yazdı:
zoban yazdı:
Twitterda ne kötü maç diyenler gördüm. "Hadi lennn" diyorum.
Şu FB-GS maçlarına bok atma işi kabak tadı verdi artık. İzlemiyorsan izleme.

Hakikaten ya. Şu maça da çok kötü, berbat, böyle derbi mi olur diyen maç falan izlemesin. Son yılların en "futbol oynanmaya çalışılan" Fenerbahçe-Galatasaray derbisiydi. Çok kaliteli değildi ama zevkliydi.

evet son yıllara göre güzeldi. ama KALİTESİZ liğin bazen ara ara dibini gördü. gs de hayal kırıklığı bir ara pas veya klas pas veren oyuncunun yokluğu hissedildi. selçuk eskiden uzak , top kaybı çok yapmadı ama oyun içinde ne verkaç ne ara pas ne tehlikeli pas gönderebildi. gs bu maçta çok rahat gol atması gerekirdi ama beceremedi. fenerdede hucuma iiy gelip orada beceriksizliğin kurbanı oldu. bu iki takım ÇL gitse en kolay grupta 2puan alır en fazla oda. ama tam uefa kupasında son 16 yı zorlarlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2018, 17:23 

Harbiden öyle. Adam bize atkıları formaları sandığa koydurucaz diyor. Hayatın boyunca hiç böyle bişey gordun mu kaç sene şampiyon olmadik. Biz her zaman iyi kötü taraftarımızla öne ciktik. Siz kazandığınız kupalarla başarılarınızla ovunuyosunuz hakkinizdir tabi. Biz her zaman taraftarimizla one ciktik.O yuzden bizim tarafa yok sandıklara kaldiricaksiniz falan lafları komik oluyor. Biz her daim burdayiz sizden çok daha düşük kaliteli kadrolarla hep şampiyonluk yarısında olduk hicbir zamanda salaga yatmadık yok basket var o var bu var diye. Eğer bu senede şampiyon olursak cümbüşü o zaman izleyin. :D

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 265 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bambino, Bing [Bot], cubot, forza_bursa, Google [Bot], Google Adsense [Bot], jstified, Majestic-12 [Bot], tribunde, Zenga1940

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye