Zaman: 18 Eki 2019, 10:42

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 61 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Adis Jahoviç Konyasporda
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 18:11 
Kullanıcı avatarı

Konya Eto'yu da almış galiba, gerçekse büyük hamle.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 18:23 
Kullanıcı avatarı

eskicarsi82 yazdı:
Konyadan Göztepeye gitse anlam verebilirdim ama Göztepeden Konyaya gitmesi biraz enteresan oldu.

( Sonuçta bir kulüp iç Anadoluda yer alıyor diğer kulüp ise İzmirde ) futbolcu yabancı olduğu için bunu yazıyorum. Sakın Konyasporlu arkadaşlar yanlış anlamasın.

Her iki takıma da başarılar.

Hocam konuya o bakış açısıyla bakma . Ben sana kısaca özetleyim bu adam simdi 31 yaşında ve geçmisinde öyle ahım şahım paralarda kazanmış değil.Konyaspor 3.5 senelik sözleşme ve bizim verdiğimizden çok daha yüksek para verdi.futbol hayatı sonrasını garantiye aldı yani yatsada çatır çatır alır parasını.

Adis Jáhovic ile ilgili de görüşüm bizden kazandığı paralar anasının ak sütü gibi helal olsun yaşattığı mutluluğun tarifi yok.Bu transfer Adis karakteri değişmeden önce olsaydı şuan tepkilerin haddi hesabı yoktu ama Kasımpaşa sonraki süreçte ben dahil herkesi kendinden soğuttu.Yonetimimizi ağırca eleştiren renkdaşlar var sosyal medyada onlara Allah akıl fikir versin. adam kafa olarak bizi bitirmiş,armadan çok parasını düşünür olmuş ve mevcut formuyla kendide biliyor ki Demba Ba bunu hapsetcek kulübeye tutmanın anlamı yoktu 1.5m£ gibi güzel paraya okuttu . Kalan futbol hayatında başarılar dilerim.

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 18:39 

Ghost1925 yazdı:
eskicarsi82 yazdı:
Konyadan Göztepeye gitse anlam verebilirdim ama Göztepeden Konyaya gitmesi biraz enteresan oldu.

( Sonuçta bir kulüp iç Anadoluda yer alıyor diğer kulüp ise İzmirde ) futbolcu yabancı olduğu için bunu yazıyorum. Sakın Konyasporlu arkadaşlar yanlış anlamasın.

Her iki takıma da başarılar.

Hocam konuya o bakış açısıyla bakma . Ben sana kısaca özetleyim bu adam simdi 31 yaşında ve geçmisinde öyle ahım şahım paralarda kazanmış değil.Konyaspor 3.5 senelik sözleşme ve bizim verdiğimizden çok daha yüksek para verdi.futbol hayatı sonrasını garantiye aldı yani yatsada çatır çatır alır parasını.

Adis Jáhovic ile ilgili de görüşüm bizden kazandığı paralar anasının ak sütü gibi helal olsun yaşattığı mutluluğun tarifi yok.Bu transfer Adis karakteri değişmeden önce olsaydı şuan tepkilerin haddi hesabı yoktu ama Kasımpaşa sonraki süreçte ben dahil herkesi kendinden soğuttu.Yonetimimizi ağırca eleştiren renkdaşlar var sosyal medyada onlara Allah akıl fikir versin. adam kafa olarak bizi bitirmiş,armadan çok parasını düşünür olmuş ve mevcut formuyla kendide biliyor ki Demba Ba bunu hapsetcek kulübeye tutmanın anlamı yoktu 1.5m£ gibi güzel paraya okuttu . Kalan futbol hayatında başarılar dilerim.

Her şeye harfiyen katılıyorum. Ama Adis son dönemde formsuz felan değildi. Bizim takım formsuzdu. Adis'e kaç top geldi de atamadı? Adis kariyerinin zirvesindedir , Demba Ba da gelse Adis'den formayı alamazdı.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 18:52 
Kullanıcı avatarı

@keusuke35 tamam pozisyon üretmekte zorlandık fakat bunda adis'in de büyük suçu var görüşümce örneğin geçen maç dönerek 35 metreden lakayit bir vuruş yapti oluşabilecek pozisyonu bitirdi , Fener maçında sağdan gelen bomboş adama topu çıkarsa %100 gollük pozisyondu gereksiz kahramanlık çabasına girdi.Ve daha birçok pozisyon bencillik kendini ispat etme çabasına girdi . Ayrıca ben mi öyle düşünüyorum fakat önceden top rakipteyken piranha gibi saldıran adam göstermelik koşu yapıp bırakmaya başladı

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 20:25 
Kullanıcı avatarı

20 senedir o kadar topçu geldi,gitti hiçbirinin gidişi senin kadar üzmedi beni Kral... Hatta geçenlerde gitsede uzulmem falan diye düşünmüştüm ama dünden beri bir hüzün,mutsuzluk sardı içimi.
Adis bence şu an Türkiye liglerinde oynayan en iyi santrafordur,tek yapmanız gereken onu ceza sahası içinde topla buluşturmak,gerisini zaten kral halleder. 1.5 sezon dile kolay 35 gol 10 asist. 1.5 sezonda toplasan 10 tane kaçırdığı gol yok,buldumu yazıyor. Bizden yana sana hakkımız helal Kral. Bizim jenerasyonun unutulmazlari arasına girdin. Keşke yollarımız bir daha kesişse diyeceğim ama bu saatten sonra artık imkansız. Bizans medyası senle bizim aramızı açtı,en sonunda da gittin , emellerine ulaştılar!

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 21:05 

Jahoviç iyi golcü ancak medyanın gazına geldi anladığım kadarı ile. Konya iyi bir golcü aldı, Göztepe iyi para kazandı. Konya Eto' yu da almış, ilginç bir rekabet olacak. Göztepe' de Demba Ba ile anlaşmak üzere. Medya oldukça etkili bu konularda,

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2018, 02:18 
Kullanıcı avatarı

Bu transfer bize bu kulüpte adımların artık kişilere göre değil, vizyona ve sisteme göre atıldığını göstermiştir. Mehmet Sepil'i ve kulübü bu süreçte gösterdikleri duruştan dolayı tebrik ediyorum.

Üç taraf için de hayırlı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2018, 09:26 

Kasımpaşa maçı sonu yediğin kartı, başakşehir maçında yenilmemize rağmen son dk penaltısını attıktan sonraki sevincini unutamadığım gibi Antalyadaki o uzanışını ve fener maçında son dkda yenilen golden sonraki tribüne bakışını unutmayacağız. Yolun açık olsun adis

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2018, 10:50 

Adis'in mevcut sözleşmesi bu sezon sonu bitiyor. Gelecek sezonlar için sunulan teklifte sorun yok. Adis mevcut sözleşmesinde aldığı parayı yani yarım sezonluk ücretini de iyileştirmek istiyor, sıkıntısına burada çıkarıyor. Aynı ufak hesapları yılmaz Vural hocada yapmıştı. her ikisinin göztepe ile yolları ayrıldı. Bize faydası çok oldu, işini yaptı, karlı bir satış, iyi paraya Konya'ya satıldı. Sonuçta hayat kısa kuşlar uçuyor. Baksın dalgasına

Konya'nın forvete ihtiyacı vardı. İyi bir transfer gibi g rülsede uzun vadede ekonomik olarak sıkıntı doğuracaktır.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2018, 11:20 

etoo ve yahovıcın yanında volkan sen egemen korkmaz bunlarda cok ıyı transfer lakın bı tutmazda konyaspor duserse falan cok borcun altına gırdıler toparlanamzlar işallah kalırlar bu kadroyla ligde...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 61 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cordelia1912, eskicarsi82, Google [Bot], Google Adsense [Bot], harput1967, manhatten34, visavis, zeolat

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye