Zaman: 16 Oca 2021, 18:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 627 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 63  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Afrin Operasyonu ( Zeytin Dalı Harekatı )
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2018, 13:59 
Çevrimdışı

Kayıt:
16 Tem 2006, 20:06
Mesajlar:
665
Konum:
İzmir
forumda yazanlar MLKP'nin devrimciliğini tartışıyor ))

_________________
Gençlerbirliği


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

BANNED
 Mesaj Başlığı: Re: Afrin Operasyonu ( Zeytin Dalı Harekatı )
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2018, 14:08 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
09 Şub 2015, 18:45
Mesajlar:
4454
1.Iraka gireceğiz ve üçün birini alacağız diye reklam kasan Özal.
2.2003 yılında İskenderundan Irakı parçalamak için gönderilen binlerce tır silah.
Ne ilginç değil mi? Bugün ABD Kürtlere silah verdi ehüüehüü diye zırlayanlar ile geçmişte ABD için ağlayıp dua edenlerin aynı güruh olması ve o güruhun Irakda milyon insanın gebertilmesinde rol alması.
3.Düne kadar Suriye de 300000 insandan fazlasını gebertmek ve Suriyeyi parçalamak için sapık cihadcıların her türlüsü ile işbirliği yapanlar ile bugün milli birlik dirilik beraberlik vs diye zırlayanların aynı adamlar olması.Bunların BOPcu olduğunu saklamaması, Diyarbakırın merkez olması......

Beni sosyalistlerin tutumu ilgilendirmiyor.

Kaypaklığı ve tutarsızlığı tescillenmiş olanların icraatlarına alkiş tutmamızı bekliyorsunuz.
Türkiye'nin bekasıymış, Suriyenin toprak bütünlüğümüş, ABDye kafa tutyormuşuz.

Fetönün devlete sızdığı bir gerçek idi ama bu operasyonun Suriye'nin toprak bütünlüğü için yapıldığına kargalar bile gülmez.

Suriye'nin kaderi belirlendi, BOP tam gaz devam ediyor, ABD ve Nato bağımlığı had safhada, hala hariçden gazel okuyorsunuz.
ABD siyaseti Türkiye ile dalga geçiyor, 'PKKya silahları İncirlikten yolluyoruz diye bas bas bağırıyor.
İncirliği bari kapatsana, Kürecik için birşey söylesene, Nato karargahı İzmirde sap gibi duruyor, kefen giymiş asalaklarını gönderip gösteri yaptırsana, bıyıklı Ocakbaşı müdavimlerini yollsana.

2019 seçimleri yaklaşıyor......
Bombalar patladıkça oylar artıyor....

Bir karar verin!!!!

Bıyıklı ve sakallı milli müslüman siyaseti birebir Siyonist/ABD siyaset ile örtüşüyor.
Siz daha neye karşı olup olmadığınızı bile bilmiyorsunuz.

Asrın lideri bügün Tabibler birliğine gider yapmış :lol:

Bu da Atatürkçü TSK!Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Afrin Operasyonu ( Zeytin Dalı Harekatı )
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2018, 17:34 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
08 Ağu 2016, 10:05
Mesajlar:
2546
Konum:
Anayurt Oteli
Başlık iyi olmuş zevk aldım. 1 2 kişi dışında herkes sağlam şeyler yazmış, güzel tartışma ortamı var. Ama kimse kimsenin sol çizgisini falan tartışmasına gerek yok. Bugün savaşa hayır diyenler bir zamanlar megri megri oynuyordu. Biji obama diyorlardı nasıl solculuksa, tc kaldırılsın kemalizm kalksın diyorlardı nasıl solculuksa. Kendi adıma da kemalist değilim ha belirteyim...

Bunların recep beyler ile ortak noktası vardı. Neydi o? Atatürke, laik cumhuriyete düşman ol, kazanımları yok et. Bunları zamanında şımarttılar, açılım yaptılar bunların uzantılarıda paralel şekilde tarikatlara özgürlük cemaatlere ozgürlük diyorlardı. Zamanındq öd ile türbana özgürlük eylemi yapanlar hani...Ergenekon ve balyozda binlerce suçsuz insan içeri atıldı bunlar ne yaptı? Bazıları yetmez ama evet dedi bazıları darbeciler temizleniyor kemalistler temizleniyor dedi. Doğu perinçek gibi seversiniz sevmezsiniz türk soluna yazığı kitap ve makalelerle büyük teori kazandırmış adam içeri atıldı,fetönün yaptığını bildiğiniz halde yetmez ama evet dediniz. Açılım zamanında izmirde andımızı okuyanlara faşist dediler, mustafa kemalin askerleriyiz diyenlere it sürüsü diyenlere oy verdiler desteklediler. Bunlar said nursiye övgüler dizdiler. Uzantıları yıllarca üniversitelerde atatürk standı açanlara faşist diye saldırdı, yetmedi istiklal marşı okuyan ülkücülere bile saldırdı. İstiklal marşıyla ne sorunları varsa?

Ne zaman ki 7 haziran seçimi yaklaştı açılım hızlandı ancak bunlar seni başkan yaptırmayacağız dedi ve meclise girdi. İşte ozaman tayyip de milliyetçi olmaya karar verdi mecbur oldu. Ve bunlarıda yarı yolda bırakmış oldu. O seçimde rteye büyük ders verildi 1 hafta ortada gözükmedi ilk kez yenildi doğrudur.

Neoliberal tayfa, insan haklarcılar bunlara barajı geçirtti ama ortak noktaları çoktu, yukarıda saydım. Bunların bir ortak noktasıda vardır gençliklerinde devrimcilik oynarlar sonra iş hayatına atılınca biz barajıda geçemiyoruz, zaten bizden geçti bu işler diyip chpye oy atarlar yarısı. Şimdilerde de hdp gibi muhafazakar faşist kürtçü partiye yüzde 2 bile olmayan oylarıyla kuyruk oluyorlar yetmiyor chpye de sarıyorlar.

Lafa gelince chp faşist ya tek parti diktatörlüğü tayyiple ters düşünce chp solcu olsun ya solcu olmalı... Bu soluda iyi tanıyoruz biliyoruz merak etmeyin.

Sağcılarında her başlıkta içinizdekileri temizleyin yazmasına gerek yok. Akp, bir kısım evetçi mhpli, Saadet partisi, büyük birlik partisi gibi partilarin tabanı ile bu yukarıda saydıklarımın bir çok ortak noktası var. Biz size yazıyor muyuz böyle.

_________________
Adım zebercet...


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Afrin Operasyonu ( Zeytin Dalı Harekatı )
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2018, 18:10 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
14 May 2017, 01:45
Mesajlar:
1795
''öso ya terörist diyen pkk nın ta kendisidir '' ben demiyorum ülkenin 1 numarası diyor..

burada hemen hemen operasyona destek veren herkes öso ya terörist diyordu zaten.. yavaş yavaş ülkede pkk nın azalması gereken yerde herkesin pkk laştığı modele doğru sonumuzda hayırlısı..

_________________
OLİMPAT


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Afrin Operasyonu ( Zeytin Dalı Harekatı )
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2018, 19:00 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
10 Kas 2008, 19:49
Mesajlar:
2067
Konum:
Seyrantepe
Böyle açıklamalar gayet güzel. Cihatçı tecavüzcülerle aynı safta olmak zorunda bırakıyorlar orduyu. Evet özellikle laik arkadaşlar karar versinler? Cihatçılarla el ele kol kola ülkeyi kurtaracaklarını inanıyorlarsa diyecek laf yok. Birde bu başımıza bela olacak ve bunun bedeli daha ağır olacak. En az elli bin tane cihatçının yarın türkiyeye karşı cihat başlatmayacağının garantisini verebilen var mı?? Mesela akp gidip başka parti gelse bu eylemlere başlamayacaklarının garantisini verebilen var mı?
Bide tsk nın silahlarıyla saldırmış ypg. Tsk dan ışıda ışıddan ypg ye geçen silahlar. Işıda da nasıl geçtiğini siz bulun??

_________________
Okan Hakanla süper trftrnla Cimbom final yakışır sana


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

BANNED
 Mesaj Başlığı: Re: Afrin Operasyonu ( Zeytin Dalı Harekatı )
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2018, 19:53 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
09 Şub 2015, 18:45
Mesajlar:
4454
Türkiye de sol değerleri bilen,savunan ve ona göre yaşamaya çalışan insan sayısı, Amazonlar da, Kongo da yada Sahra çölünde nesli tükenmek üzere olan bir canlı türü kadar ya vardır yada yoktur.
Dolayısıyla Türk solcuları'nın bu ülkede güç sahibi olduğunu iddia etmek, herhangi can alıcı bir konuya etki edebileceğini düşünmek saflıktır.
O solcular ancak siyasal islamcıların milliyetçi olduğu kadar solcudur, yada MHP'nin milliyetçi olduğu kadar solcudur, yada yine AaKaPe'lilerin atatürkçü olduğu kadar solcudur, yada PKK'nın Marksist Leninist olduğu kadar solcudur, kıytırık tarikatların müslüman olduğu kadar solcudur.
Seksen sonrası bu gayet de doğal bir gelişmedir.
Zira farklı düşünenlerün, asgari düzeyde 'milliyetçi ve müslüman' olmayanların bu ülkedeki akibetleri bellidir.
Bunlar 'bıyıklılar ve sakallılar' gibi emniyetin arka kapısından kaçırılmamıştır.
Bugün yada geçmişte olduğu gibi kendilerini 'gizlemekten' kaçınmayanlar işlerinden ve güçlerinden olmuşlardır.

Şiddet ve teröre bulaşmamış olanların ama düzene ve milli müslüman devlet siyaseytine muhalif olanların anında vatan hainliği ve terör örgütü mensubiyeti ile suçlandığı bir ülke.

Konu dağılmasın.
Afrin konusundan devam edelim.

TBMM Başkanı ve eski islamcılardan İsmail Kahraman.
Hangi Kahraman derseniz,

https://odatv.com/arsivler-ismail-kahra ... 71200.html

Ayrıca öyle bir kahraman ki şu ifade de bulunabiliyor.

Meclisde Deniz Gezmiş muhabbeti/tartışması sürüyor.
Karşılıklı atışmalar var, bazı vekiller yukarda paylaştığım haberi allahın yüzünden nurunu almış olduğu İsmail Kahramanın yüzüne vuruyor.
Gel zaman git zaman İsmail Kahraman tekrar sözü alıyor ve 'üç aşağı beş yukarı' şu cümleleri kurabiliyor.
Bu cenahın alçaklığını anlamak açısından çok önemli bir ifade.

'Efendim' diyor eski cinayet zanlısı, 'geçmişte HUKUKUN verdiği bir idam kararını sorgulayamayız, mahkemeler öyle karar vermiş, uzatmayalım' diyebiliyor örnek radikal müslüman abimiz.
Tabi beş saniye sonrası kendisine 'kardeşim o vakit Menderes yada sizin cenahınızdan insanların konusunu neden ısıtıp ısıtıp milletin önüne koyuyorsunuz milleti neden galeyana getiriyorsunuz' diye soru sorulacağını düşünmediği gibi, yaşlı ve geniş işkembesi ile sineye çekiyor.

Bu bence milli müslüman geçinen bu cenahın kareketerine dair net bir örnek olmuş.

'Cihat olmadan ilerleme olmazmış :D '
Bunu geçmişte altıncı filoya secde eden bir adam söylüyor.

Tekrarlamakta fayda var!!!

Çinliler Doğu Türkistanda, İsrail Filistinde, Müslümanlara katliam yapan Mynamarlılar,Bosnalıları katleden Hırvatlar ve Sırplar ve tabiki ANAP,MHP ve AKP gibi partilerin kurucusu olan ABD, Irakda,Afganistanda,Suriye ve daha birçok yerde Cihad ediyormu etmiyormu, milli bir dava kovalıyormu kovalamıyormu?


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Afrin Operasyonu ( Zeytin Dalı Harekatı )
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2018, 20:22 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
10 Kas 2008, 19:49
Mesajlar:
2067
Konum:
Seyrantepe
Bide böyle operasyon mu olur. Hükümet şov yapıcam diye basın üzerinden propaganda yapıcam diye operasyonun detaylarını söylüyor. A haberde muhabir yarın bilmem hangi taraftan atağa geçicez diyor. Ayrıca yarın dağa yeniden saldıracağız diyor. Bunların hepsi kibirden çok eminler bu savaştan. 1-2 ayda afrin alınmazsa homurtalar artar bu sefer bu destekçi şovenistler tepki göstermeye başlar.

_________________
Okan Hakanla süper trftrnla Cimbom final yakışır sana


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Afrin Operasyonu ( Zeytin Dalı Harekatı )
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2018, 20:52 
Çevrimdışı

Kayıt:
24 Ara 2016, 15:02
Mesajlar:
1674
Forzafilistin yazdı:
Böyle açıklamalar gayet güzel. Cihatçı tecavüzcülerle aynı safta olmak zorunda bırakıyorlar orduyu. Evet özellikle laik arkadaşlar karar versinler? Cihatçılarla el ele kol kola ülkeyi kurtaracaklarını inanıyorlarsa diyecek laf yok. Birde bu başımıza bela olacak ve bunun bedeli daha ağır olacak. En az elli bin tane cihatçının yarın türkiyeye karşı cihat başlatmayacağının garantisini verebilen var mı?? Mesela akp gidip başka parti gelse bu eylemlere başlamayacaklarının garantisini verebilen var mı?
Bide tsk nın silahlarıyla saldırmış ypg. Tsk dan ışıda ışıddan ypg ye geçen silahlar. Işıda da nasıl geçtiğini siz bulun??


Sana birbirinden bağımsız üç dört kişi aynı durumu izah etti .
Geçmişte yapılan yanlışlar sonucu suriyede muhaliflerin tarafında kaldık ve masada elinde koz istiyorsan sahada da bulunmalısın .

Savaş ve devlet siyasetinden biraz anlayan insan bu durumu gayet basit şekilde algılayabilir aslında .

1990-1993 yıllarında Tsk komuta kademesinin gayet taşşaklı olduğu dönemlerde Tsk Kuzey ırak bölgesini iyi bilen peşmergelerle birlikte pkkya büyük çaplı operasyonlar düzenledi ,pkk çok ciddi sayıda militan kaybetti o dönemlerde .

Türkiye peşmergeleri çokmu seviyordu hayır , Tsk peşmergenin kara kaşına gözünemi hasretti hayır ama günün şartları pkkya saldırmak için peşmergeyi kullanmayı gerektiriyordu .
Bugün içinde olunan şartlarda da suriye muhalifleri üzerinden pkkya operasyon yapılıyor .
Rusya'da ortadoğuda abd 'nin karşısına dikilmek için suriye arap ordusunu kullanıyor .


En son Yıldızbakkall tarafından 27 Oca 2018, 00:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Afrin Operasyonu ( Zeytin Dalı Harekatı )
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2018, 21:11 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
08 Ağu 2016, 10:05
Mesajlar:
2546
Konum:
Anayurt Oteli
İsmail kahraman gibi ülkücü militanlarıda iyi tanıyoruz onun zihniyeti mhpliler de evet dedi zaten referandumda ve şu an ocakta çay içiyorlar, akp gibi gericileride iyi tanıyoruz, perinçekleride iyi tanıyoruz, neoliberalleride iyi tanıyoruz. Ancak bu operasyona destek veren kişilere rte ile aynı saftasınız diyenler bir zamanlar cumhuriyet düşmanlığında nasıl kol kolaydı, ergenekonda insanlar perişan silivri duvarlarını yıkarken nasıl faşistler için ordasınız diyordu biliyoruz. Şimdi o komutanlar bu operasyona destek veriyor. Ben bu forumda bir ara pkklı ilan edildim, şimdide akpli ilan edileceğim herhalde. 1 senede büyük değişim.

Açılım sürecine yanlıştı diyemeyenler, ergenekon balyoz yanlıştı diyemeyenler, seyid rızacılar, trockist yetmez ama evetçiler, mustafa kemalin askerleriyiz diyene it sürüsü diyene baraj atlatanlar solcuysa biz olmayalım. Siz açılımlarda akplilerle beraber evinize türk bayrağı asamazken gerçi sizim bayraklada sorununuz var ama biz her zaman bayragimizi astık. Ozamanlarda siz, pkk, fetö, rte aynı safta değil miydiniz?


Şunu da iyi bilin bu adama bu forumdan kimse oy vermeyecek 2019 da merak etmeyin. Adamlara mhp ittifakı bile 50 aldıramıyor, kürt oylarında kaymalar hızlanmış hiçbir atatürkçü, sosyal demokrat, sosyalist bunlara oy vermez zaten. Bunların milliyetçi olma sebebinin tamamen hdp barajı aşıp tek başına iktidarlarını kaybettiği için olduğunuda biliyoruz.

Bu operasyonlara normalde 2 sene öncesinden hazırlık vardı ama sağolsun bahçeli kuyrukçu olacağım diye başkanlık falan dedi ülke referandum sürecine girdi.

_________________
Adım zebercet...


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Afrin Operasyonu ( Zeytin Dalı Harekatı )
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2018, 22:21 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
15 Kas 2005, 19:54
Mesajlar:
8238
Konum:
EMEK
afrindeki nüfusun yüzde kaçı kürt?
bilen var mı?
malum , kerküğü de ordaki arap ve türkmenlerin toprağına çökerek hırsız gibi çalmaya kalkmışlardı.

_________________
NAFTALİN KOKULU ATKILAR...


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 627 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 63  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Altındağ, Bing [Bot], Bizans1905, Brute, faris87, fatihhan, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hid16, memduhbaskan


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  


2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye