Zaman: 13 Kas 2019, 11:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 951 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 96  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Haftanin Deplasman Tribunleri 2017-2018
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2017, 14:54 

Olayın aslını astarını bilmeden yazıp çizenler olmuş.
1.si "camiye gidin namaz kılın" diyen 1 kişi var, o da Göztepe yöneticisi değil. Vip'te oturan birisi.
2.si videoda Konyalı yöneticileri sakinleştirip defalarca özür dileyenler Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Başkan Vekili Talat Papatya ve diğer gönüllü yöneticilerimiz.
3.sü vip'te oturan 1 kişinin terbiyesizliği, boş boğazlığı üzerinden gündem yaratma, ajitasyon çıkarma çalışması yapılıyor. Maç başlığında Konyalı bir arkadaş şunu yazdı:
"Protokol tribününde olan olayı bize yapıldığı gibi bütün camiaya mal etmek olmaz tabii fakat o 3 tane densizin yaptığı olay gerçek bir yobazlık örneğidir. Lakin bizim yönetimin açıklamalar yaparak bu olayı ön plana çıkarmaya çalışma sebebi kötü gidişten dolayı gelecek olan eleştiri ve protestolara hedef saptırma çabasıdır."
4.sü bu konuyu tüm Göztepe camiasına mal edip, gavur İzmir'e bağlamak ayıptır.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2017, 15:31 

videoyu izlediyseniz herkes kendi halinde bırakın bunları hemen saldırıya geçiyorsunuz sizde az kurnaz değilsiniz inanmayan insana bakışınız ortada ayrıca nedir lan bu gavur muhabbeti insan sonuçta ayrım yapmak sizde halk sanatı olmuş adam sana tepki vermişse sözlü beyan etmiş sizi birisi uyarsa nasıl tepki koyacağınız ortada..ben olsam böyle birşeye sebep vermezdim orada lakin sizde sütten çıkmış ak kaşık değilsiniz insanlara yaptığınız ayıbı tüm ülke tv de izledi ölmüş insan kim olursa olsun saygı duruşu deniliyorsa yada milli marşı ise saygı duyacağınız yerde ıslıkladınız hanginiz buna itiraz edebildi statta yapamadınız bizim buradaki olay adamın teki bağırmış tribün kendi halinde seviniyor kimse oralı değil sadece bir ara salak saçma slogan koydukmu diye bağırmış bizimkiler okadar ayrıca ilahili sloganlarımız var onada alay edyormuşuz diyorsunız yapılan bu durumu tasvip etmem herkesin bir görüşü inanışı var ama ülkemizde malum siyaseti sizler statlara soktunuz nereye gideceğini bilmeden gidiyorsunuz bunlara en çok sizler sebep oldunuz herşeyi gösteriş haline getirdniz bazıları buna tepkisinin dozajını ayarlamadan konuşuyor olabilir ama kitlelere yıkmayacaksınız bunları sizler yarattınız ve ayrıca inanmayan insanlara bakışınızıda biliyorum saygı beklemek isterken nasıl bir saygısızlığı yaptığınızı biliyoruz o gün maçta olmayan izmirliler bile nasıl linç ediliyor yönetiminiz sayesinde işte bir kıvılcım nelere madur olacak sayenizde bunuda göreceğiz sağda solda heryerde konyalılar linç probagandasına girişiyor ondan sonra bize cevaplarıda bakın gördünüzmü izmir marşındada siz bize böyle yaptınız diyorlar ah be hemşerim sen değilmisin ankara katliyamında saygı duruşu anonsunda ıslıklayan yuhlayan sen değilmisin başka ülkenin milli marşında ıslıklayan yuhlayan sen değilmisin izmir marşına geçit vermeyen ıslıklayan fetöcü başkanından teşekkür alan siz topluca yaptınız hemşerim bizde bir kişi çıkıp birşeyler söyledi sizde buna iftira atarak mağdur edebiyatı yapıyprsunuz sonra bana kalkıp alın içinizde bir çok adam aynı diye faceteki fotoları videoları sloganları göstereceksiniz biliyorum sizin yarttıklarınız bunlar insanlar size tepki verince allahsız dinsiz vatansız gavur terörist size gelince mağdurum ben dinime laf etti yıllarca bu ülkede aynı edebiyatla ilerlediniz hiçbirzaman haksızlığını görmediniz tepki verenler oldumu nasıl zorunuza gidiyor değilmi çünkü siz kimseye saygı duymuyorsunuz siz tabikide kimse size boyun eğmeyecek tepki verecek bunu tekrarlayım onada kılıf bulursunuz ben bu tarz söylemlere karşıyım benim inancım başkasının inancı beni ilgilendirmez yanlış olur bu tepkiler ama dediğim gibide bu tarz muhabbetlerin olmasının sebebide sizlersiniz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2017, 15:51 

Şu başlığa mesaj atmak yasaklansın foto göremiyorum bir saattir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2017, 15:57 

zucchero yazdı:
Geçen hafta sonu TFF 1. Lig’in 16. haftasında oynanan Altınordu- Adana Demirspor maçı için İzmir'deydim maçın tribünden hikayesini izlemek için :arrow: https://youtu.be/Ud--DOUnoqk

Karşılaşmada Demirspor deplasman tribünleri takımlarını yalnız bırakmadı. Bu hafta fark yaratan tribünler olarak listeye eklenebilir.

Kanalını takip ediyorum kardeşim. Güzel işler yapıyorsun.. Emeğine sağlık..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2017, 16:20 

blacksk yazdı:
Ulkeyi bu hale getirenler kimler acaba bu denli ayrıştıranlar kimler? bu ulkenin başkentinde barış mitinginde işid saldırısında 100 den fazla insan öldü bir o kadarda yaralandı konya trbiunu değilmiydi saygı duruşunda ıslıklayan aynı hareketi paris saldırısından sonrada yaptılar saygı karşılıklı olur goztepe trbununde birkaç kişinin yaptıgınıda tasvip etmiyorum ama muhafazakar kesim ulkenın diğer butun farklılıklarına zerre saygıyısı tahammulu yok saygı herzaman karşılıklı olur.

Ülke akp öncesi kutuplaşmamış mıydı peki ? Kendisinden zerre haz etmesem de bu ülkede bir milletvekiline sırf başörtülü olduğu için ülkenin başbakanı "Burası devlete meydan okuma yeri değil, Bu kadına haddini bildirin" diye bağırmadı mı kürsüden. Üniversite kapılarındaki rezilliklerden bahsetmiyorum bile. Yıllarca muhafazakar insanları aşağılayan hangi zihniyetti kardeş tonla örnek var ve çok eski de değil. Sokakta 10 akpliden 9 u bu yaşananları geçmişin ( özellikle 90 lı yılların) rövanşı olarak görüyor. O dönem size göre herşey güllük gülistanlıktı demek ki. Toplum kutuplaşmamıştı insanlar mutlu mesut yaşıyordu evet.

Yobazlık meselesine gelince Atatürkçü geçinen yobazların da müslüman geçinenlerden aşağı kalır yanı yok. İkisi de azalarak bitseler ülke rahat bir nefes alacak.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2017, 16:39 
Kullanıcı avatarı

blacksk yazdı:
Ulkeyi bu hale getirenler kimler acaba bu denli ayrıştıranlar kimler? bu ulkenin başkentinde barış mitinginde işid saldırısında 100 den fazla insan öldü bir o kadarda yaralandı konya trbiunu değilmiydi saygı duruşunda ıslıklayan aynı hareketi paris saldırısından sonrada yaptılar saygı karşılıklı olur goztepe trbununde birkaç kişinin yaptıgınıda tasvip etmiyorum ama muhafazakar kesim ulkenın diğer butun farklılıklarına zerre saygıyısı tahammulu yok saygı herzaman karşılıklı olur.

Yaşananlar ülkemiz ve izmir adına utanç verici. Bu arkadaşın ve bazı izmirli arkadaşların yaptığı daha önce Konya'da yaşanan olayı bütün Konyaya yaydılar. Biz o hataya düşmeyelim çünkü beş parmağın beşide bir değildir. Hani o medeniyet kokan ve ileri görüşlü sevgili izmirli bir cahil kardeşimizin yaptığını bütün izmire maal etmek yanlıştır. Yobaz, gerici cahil o kişi cezasını çeksin ama uzatmaya da gerek yok şikayetçi olundu zaten bizim çapsız yönetim de bunun üstünü kapatmalı.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2017, 16:46 
Kullanıcı avatarı

Ötüken06 yazdı:
blacksk yazdı:

Ülke akp öncesi kutuplaşmamış mıydı peki ? Kendisinden zerre haz etmesem de bu ülkede bir milletvekiline sırf başörtülü olduğu için ülkenin başbakanı "Burası devlete meydan okuma yeri değil, Bu kadına haddini bildirin" diye bağırmadı mı kürsüden. Üniversite kapılarındaki rezilliklerden bahsetmiyorum bile. Yıllarca muhafazakar insanları aşağılayan hangi zihniyetti kardeş tonla örnek var ve çok eski de değil. Sokakta 10 akpliden 9 u bu yaşananları geçmişin ( özellikle 90 lı yılların) rövanşı olarak görüyor. O dönem size göre herşey güllük gülistanlıktı demek ki. Toplum kutuplaşmamıştı insanlar mutlu mesut yaşıyordu evet.

Yobazlık meselesine gelince Atatürkçü geçinen yobazların da müslüman geçinenlerden aşağı kalır yanı yok. İkisi de azalarak bitseler ülke rahat bir nefes alacak.

Aynen kardeşim ne yobazlar var bu ülkede. Sosyal medyada dolaşan bir video İzmir'de olduğunu yazıyor olayın ama İzmir mi değil mi bilmiyorum. Noel karşıtı broşür dağıtan kişilere bir bayan saldırıyor o broşürleri dağıtamazsınız diye. Noel kutlamak isteyen kutlasın kutlamak istemeyen kutlamasın niye karışıyorsunuz. Herkesin günahı kendine. Bu insanlar bizlere yobaz, gerici diyorlar asıl kendi yaptıkları yobazlık...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2017, 17:08 

Manavkuyu yazdı:
İnanmayanlara, '' Ateist, allahsız köpek '' diye laf atanlara da aynı tarife geçerli mi? İnanan inanır, inanmayan inanmaz. Ortada ispatlanamamış şeyler üzerine sen haklısın ben haklıyım kavgası veriliyor. Yıllarca , dini inancı olmayanlara etmediğiniz laf kalmadı, şimdi bir cümle üzerine adamların kellesini alacaksınız. Yobaz denilen kesim de tam olarak bu kesimdir.

Gerizekalı mısın? Ateist TDK`ya göre Tanrıtanımaz anlamındadır. Yani inanmayanlara doğal olarak ateist denir. `Allahsız` bunun halk arasındaki kullanımıdır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2017, 17:14 

ricardo28 yazdı:
Manavkuyu yazdı:
İnanmayanlara, '' Ateist, allahsız köpek '' diye laf atanlara da aynı tarife geçerli mi? İnanan inanır, inanmayan inanmaz. Ortada ispatlanamamış şeyler üzerine sen haklısın ben haklıyım kavgası veriliyor. Yıllarca , dini inancı olmayanlara etmediğiniz laf kalmadı, şimdi bir cümle üzerine adamların kellesini alacaksınız. Yobaz denilen kesim de tam olarak bu kesimdir.

Gerizekalı mısın? Ateist TDK`ya göre Tanrıtanımaz anlamındadır. Yani inanmayanlara doğal olarak ateist denir. `Allahsız` bunun halk arasındaki kullanımıdır.

Peki köpek kelimesinin halk arasında karşılığı nedir?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2017, 17:22 

Onu sen daha iyi bilirsin.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 951 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 96  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1910baskent, BalıkesirBoys, Bambino, Bing [Bot], BlackWhite1903, Devirsiz, Elessar, emrahksk, firbolg, Garfield3454, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, Lusage, Majestic-12 [Bot], pcinho32, poyraz22, Proudhon, Süleyman7AS, zeolat

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye