Zaman: 27 Nis 2018, 11:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 158 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Erdoğan "Beşiktaş kulübünün mü o saha ya"
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 16:07 

bunu yenımı ogrenıyorsunuz dogru soylemıs....butun statlar devletın..sadece kullanım hakları kuluplerın..zarar zıyan masrafı onlar karsılar

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 16:31 

Spor Toto'nun sponsorluğu hariç resmi olarak devletten alınan bir kuruş para yok. Eğer varsa evrakta sahtecilikten yargılasınlar kulübü, gıkını çıkaran namerttir.
Suç bizde, bok var tonla borcun altına girdik stat için. Yık devletin üstüne ne var ne yoksa, Cengiz'in, onun bunun affedilen vergi borçlarıyla şehrin her santimetrekaresini stadyumla doldurursun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 16:52 

tekyolbesiktas yazdı:
Spor Toto'nun sponsorluğu hariç resmi olarak devletten alınan bir kuruş para yok. Eğer varsa evrakta sahtecilikten yargılasınlar kulübü, gıkını çıkaran namerttir.
Suç bizde, bok var tonla borcun altına girdik stat için. Yık devletin üstüne ne var ne yoksa, Cengiz'in, onun bunun affedilen vergi borçlarıyla şehrin her santimetrekaresini stadyumla doldurursun.

Dostum stadı yaptırarak sanki bize iyilik yapmışsınız gibi yazmışsın :)
Birazdan borçlu çıkacağız galiba.

Şahsen hükümetin 50 milyondan fazla katkısını olduğunu düşünüyorum (belge melge sormayın, nereden bulayım belgeyi - öyle hissediyorum konuşulanlardan-tavırlardan) ama hoş 50 milyon TL olsa bile bunu beğenmiyor musunuz? Yeterli bir katkı değil midir sizin için?

Tribün hakkı vs demeyin, Spor Toto gibi reklama ihtiyacı olmayan, reklam ihtiyacı gütmeyen bir kuruluş ile kılıfına uydurulmuş bir yardım/destek bu. Kimin parasını kime veriyorsun demek lazım.

İsim hakkı belki başka bir kuruluşa da satılabilirdi o tribünün fakat Spor toto'ya verildi. Muhtemelen daha fazla destek var, Tayyip'in sponsorluk karşısında verilen parayı kastettiğini sanmıyorum. Her ne kadar peşkeş* de olsa kılıfına uydurulmuş bir sponsorluk var orda, bizim verdiğimiz paralar dediği o değil bence.

(*Deniz Tarafı tribünü Denizbank'a 5 sene için 20 milyon TL'ye satılırken, karşısındaki tribün 10 yıllığına 50 milyon TL'ye pazarlandı. Bu da Fikret Orman'ın başarısı! tabi)

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 16:53 

yellowRED yazdı:
bunu yenımı ogrenıyorsunuz dogru soylemıs....butun statlar devletın..sadece kullanım hakları kuluplerın..zarar zıyan masrafı onlar karsılar

bizimki ve fenerinki hariç biz kendimiz yaptırdık fener gibi
başkaları gibi tokinin stadında değiliz feda feda diye diye dişimizden tırnağımızdan arttırark yaptırdık
burda hergün BEŞİKTAŞ aleyhine konu açılıyor zaten Beşiktaşı durdurmak için buda onlardan biri

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 17:13 

Bahce1903 yazdı:
yellowRED yazdı:

başkaları gibi tokinin stadında değiliz feda feda diye diye dişimizden tırnağımızdan arttırark yaptırdık
burda hergün BEŞİKTAŞ aleyhine konu açılıyor zaten Beşiktaşı durdurmak için buda onlardan biri

Türk Telekom Arena'nın maliyeti Ali Sami Yen Stadyumu arazi satışından karşılanmıştır. Ali Sami Yen Stadı arazisi toplam 1 milyar 25 milyon TL’ye Torunlar- Aşçıoğlu-Kapıcıoğlu ortaklığına satılmış bu paranın 475 milyon TL’si TOKİ'ye kalmıştır. Türk Telekom Arena ise 191.5 milyon TL’ye yapılmıştır.

Elde edilen toplam gelirden, maliyet ve TOKİ'nin payı düştükten sonra kalacak paranın yüzde 61’i ise Gençlik Spor Genel Müdürlüğü hesaplarına aktarılmıştır
boş yapmaya gerek yok şurda herkez neyin ne olduğunu biliyor toki arenaymış anlat seversin
konu gs fb bjk stadı oyaptı bu yaptı değil hala sidik yarıştırma derdi
bu adamın çıkıp rahat rahat heryerde ben yaptım diye ego tatmini ve kendini yüceltme çabaları yaptıysa kimin parasıyla yaptı ? bunu bir kişide sormuyor

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 17:43 
Kullanıcı avatarı

instagram da gördüm görsel paylaşmışlar galatasaray ve beşiktaşın stadı devlete ait gösteriliyor. Fenerbahçenin ise kulübe ait.
Aziz yıldırımı her ne kadar sevmeselerde adam zamanında parça parça stadı fenerbahçenin imkanlarıyla yaptı bu konularda kimseye eyvallahı yok adamın.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 17:46 

sadeceBeşiktaş yazdı:
Hayır yani ortada bilgi kirliliği yok hala daha uzatıyorlar.Denizbank ile 5 yıl süreli 4.5 milyon$ bedelli anlaşma imzalandı.Spor Toto ile yıllık 5 milyon TL bedelli sponsorluk anlaşması yapıldı.Vodafone gerekli desteği verdi,localar kombineler inşaat başlarken satıldı,Beşiktaş İnşaat A.Ş stadyumu yaptı.

Devlet bize 1 Allah kuruşu! hibe vermedi.Ne gecekondu vari tapusu olmayan kaçak yapı yaptık,ne de tutarsız davranıp,acziyet gösterip stadyumu başka yere taşıdık.
Cumhurbaşkan'ı olmasa o stadyum oraya yapılmayacaktı,anıtlar kurulu,T.K Bakanlığı,mimarlar odası yıllarca yeni stadyum yapmamızı engelledi,kazlıçeşme yolları görünüyordu.Biz ne yaptık Cumhurbaşkanı'nın desteğini aldık kendi stadımızı kendimiz yaptık.Ne stadyumu yaparken inşaat aksadı ne işçiler grev yaptı ne de Toki'ye devrettik.

Cok kesin konuşuyorsunda hangi vasıfla konuşuyorsun bunları.. İstersen cümle cümle istersen hece hece yazayım..

Vodafone Arena stadı Devlete aittir.. (nokta)..

Hala Galatasaraya laf vurmaya çalışacağına Sayın Cumhurbaşkanının açıklamasını tekrar hatırlatayım sana..

'ULAN BENİM VERDİĞİM VERGİLERLE YAPILDI O STAD NE BEŞİKTAŞI'

:D :D :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 17:53 

FarFan yazdı:
tekyolbesiktas yazdı:

Dostum stadı yaptırarak sanki bize iyilik yapmışsınız gibi yazmışsın :)
Birazdan borçlu çıkacağız galiba.

Şahsen hükümetin 50 milyondan fazla katkısını olduğunu düşünüyorum (belge melge sormayın, nereden bulayım belgeyi - öyle hissediyorum konuşulanlardan-tavırlardan) ama hoş 50 milyon TL olsa bile bunu beğenmiyor musunuz? Yeterli bir katkı değil midir sizin için?

Tribün hakkı vs demeyin, Spor Toto gibi reklama ihtiyacı olmayan, reklam ihtiyacı gütmeyen bir kuruluş ile kılıfına uydurulmuş bir yardım/destek bu. Kimin parasını kime veriyorsun demek lazım.

İsim hakkı belki başka bir kuruluşa da satılabilirdi o tribünün fakat Spor toto'ya verildi. Muhtemelen daha fazla destek var, Tayyip'in sponsorluk karşısında verilen parayı kastettiğini sanmıyorum. Her ne kadar peşkeş* de olsa kılıfına uydurulmuş bir sponsorluk var orda, bizim verdiğimiz paralar dediği o değil bence.

(*Deniz Tarafı tribünü Denizbank'a 5 sene için 20 milyon TL'ye satılırken, karşısındaki tribün 10 yıllığına 50 milyon TL'ye pazarlandı. Bu da Fikret Orman'ın başarısı! tabi)

Yok estağfurullah, suç bizde kısmındaki muhatap siz değilsiniz, "devletin malı deniz, yemeyen keriz" mantalitesinde yürürken her iş borca girip stad yapmaktan bahsediyorum. He içime siner miydi? Öyle bi durumda en büyük muhalifi olurdum.
Spor Toto'nun reklama ihtiyacı var mıdır bilmiyorum. Ancak başta Süper Lig olmak üzere bir çok sponsorlukları bulunmakta. Hibe falan da değil, nal gibi ismi çakıldı koltuklara. 50 Milyon TL'den daha fazla olduğunu düşünmen varsayımdan ibaret. Olur ya da olmaz demiyorum, varsa çıkarsınlar.
Denizbank sponsorluğuna gelince, sponsorluk bedelini peşin ödediler. Kredilerde öteleme-faizlerde kolaylık sağladılar. Ek olarak bir de şube aldılar stadın içinde.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 18:08 

zat-ı muhteremin beşiktaş'a bir allah kuruşu faydası yoktur.

seyrantepeciler istediği kadar ağlayabilir.
fenerbahçe ve beşiktaş bu işi kendi dinamikleri ve özkaynağı ile başardı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 18:13 
Kullanıcı avatarı

Bahce1903 yazdı:
yellowRED yazdı:

Yok hocam ya konuyu ben açtım da öyle Beşiktaşı durdurmak gibi bir gücüm olduğunu düşünmüyorum :idea:

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 158 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 26, asigo61, Bing [Bot], Burak1905, burak1910, CAN7ONA, cozker, Dağdibi1953, Deja14, Delarey1925, Demirci67, gemliktayfa16, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ibrahimfbL, jmsmserkan, kadıkaltı10, keusuke35, kuzeymaraton, Malamadre61, münferitkartal, pablo10batalla, phonix, rellow1925, Ressambob, savarona, seabiscuit, TottiReiz, Ultramentalite, Uzaklardan, Vergogna, viyadük

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye