Zaman: 19 Kas 2017, 11:51

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 161 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Erdoğan "Beşiktaş kulübünün mü o saha ya"
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 17:53 

FarFan yazdı:
tekyolbesiktas yazdı:
Spor Toto'nun sponsorluğu hariç resmi olarak devletten alınan bir kuruş para yok. Eğer varsa evrakta sahtecilikten yargılasınlar kulübü, gıkını çıkaran namerttir.
Suç bizde, bok var tonla borcun altına girdik stat için. Yık devletin üstüne ne var ne yoksa, Cengiz'in, onun bunun affedilen vergi borçlarıyla şehrin her santimetrekaresini stadyumla doldurursun.

Dostum stadı yaptırarak sanki bize iyilik yapmışsınız gibi yazmışsın :)
Birazdan borçlu çıkacağız galiba.

Şahsen hükümetin 50 milyondan fazla katkısını olduğunu düşünüyorum (belge melge sormayın, nereden bulayım belgeyi - öyle hissediyorum konuşulanlardan-tavırlardan) ama hoş 50 milyon TL olsa bile bunu beğenmiyor musunuz? Yeterli bir katkı değil midir sizin için?

Tribün hakkı vs demeyin, Spor Toto gibi reklama ihtiyacı olmayan, reklam ihtiyacı gütmeyen bir kuruluş ile kılıfına uydurulmuş bir yardım/destek bu. Kimin parasını kime veriyorsun demek lazım.

İsim hakkı belki başka bir kuruluşa da satılabilirdi o tribünün fakat Spor toto'ya verildi. Muhtemelen daha fazla destek var, Tayyip'in sponsorluk karşısında verilen parayı kastettiğini sanmıyorum. Her ne kadar peşkeş* de olsa kılıfına uydurulmuş bir sponsorluk var orda, bizim verdiğimiz paralar dediği o değil bence.

(*Deniz Tarafı tribünü Denizbank'a 5 sene için 20 milyon TL'ye satılırken, karşısındaki tribün 10 yıllığına 50 milyon TL'ye pazarlandı. Bu da Fikret Orman'ın başarısı! tabi)

Yok estağfurullah, suç bizde kısmındaki muhatap siz değilsiniz, "devletin malı deniz, yemeyen keriz" mantalitesinde yürürken her iş borca girip stad yapmaktan bahsediyorum. He içime siner miydi? Öyle bi durumda en büyük muhalifi olurdum.
Spor Toto'nun reklama ihtiyacı var mıdır bilmiyorum. Ancak başta Süper Lig olmak üzere bir çok sponsorlukları bulunmakta. Hibe falan da değil, nal gibi ismi çakıldı koltuklara. 50 Milyon TL'den daha fazla olduğunu düşünmen varsayımdan ibaret. Olur ya da olmaz demiyorum, varsa çıkarsınlar.
Denizbank sponsorluğuna gelince, sponsorluk bedelini peşin ödediler. Kredilerde öteleme-faizlerde kolaylık sağladılar. Ek olarak bir de şube aldılar stadın içinde.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 18:08 

zat-ı muhteremin beşiktaş'a bir allah kuruşu faydası yoktur.

seyrantepeciler istediği kadar ağlayabilir.
fenerbahçe ve beşiktaş bu işi kendi dinamikleri ve özkaynağı ile başardı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 18:13 
Kullanıcı avatarı

Bahce1903 yazdı:
yellowRED yazdı:
bunu yenımı ogrenıyorsunuz dogru soylemıs....butun statlar devletın..sadece kullanım hakları kuluplerın..zarar zıyan masrafı onlar karsılar

bizimki ve fenerinki hariç biz kendimiz yaptırdık fener gibi
başkaları gibi tokinin stadında değiliz feda feda diye diye dişimizden tırnağımızdan arttırark yaptırdık
burda hergün BEŞİKTAŞ aleyhine konu açılıyor zaten Beşiktaşı durdurmak için buda onlardan biri

Yok hocam ya konuyu ben açtım da öyle Beşiktaşı durdurmak gibi bir gücüm olduğunu düşünmüyorum :idea:

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 18:31 

münferitkartal yazdı:
zat-ı muhteremin beşiktaş'a bir allah kuruşu faydası yoktur.

seyrantepeciler istediği kadar ağlayabilir.
fenerbahçe ve beşiktaş bu işi kendi dinamikleri ve özkaynağı ile başardı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 18:36 

Soru şuŞ

GS istese uzun vadeli sponsorluk, tribünlere isim hakkı, banka kredisi vs. Sami Yen'i olduğu yerde yeniden yapabilir miydi? Yapmak istedi mi?

Yapamadı veya yapmak istemedi ve şimdiki formüle razı oldu....

Neyi neyle kıyaslıyorsunuz bu durumda?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 19:05 

KKartal66 yazdı:
Soru şuŞ

GS istese uzun vadeli sponsorluk, tribünlere isim hakkı, banka kredisi vs. Sami Yen'i olduğu yerde yeniden yapabilir miydi? Yapmak istedi mi?

Yapamadı veya yapmak istemedi ve şimdiki formüle razı oldu....

Neyi neyle kıyaslıyorsunuz bu durumda?

Actirmayin surda eski defterleri. Ali Sami Yen arazisine yeni stad yapimina devlet izin vermedi. Neymis sehir icinde trafigi engelliyormus.
AKP hükümeti, bastan beri GS spor kulübünü her konuda engelledi. Simdi burda uzun uzun yazacak degilim ama, sirket sermaye arttirimindan seyrantepe arazisinin 1/5 hisseye düsürülmesi. Ünal Aysalin baskanliginin birakdirilmasindan, F.Terim'in milli takimin basina gecirllme süreci, yabanci yasaginin 5 inmesi gibi vs.....

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 19:12 
Kullanıcı avatarı

Ülke reisin, stadyum'mu Beşiktaş'ın olacaktı.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 19:13 

Stadın tamamını Beşiktaş yapmış olsa dedikleri doğru olur.Fakat Beşiktaş Devlet desteği olmasa bazı konularda devlet garantör olmasa ne o krediler çekilebilir ne o stad bu kadar kısa sürede bitirilebilirdi.Daha çok dolaşırdınız Ankara-İzmir-Konya-İstanbul..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 19:13 

Dolmabahçe yazdı:
Ülke reisin, stadyum'mu Beşiktaş'ın olacaktı.

Bu kadar basit.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2017, 19:18 

Olimpiyat stadında bir yıl sürgün, sonrasında ise hala daha inşaat görüntüsünden kurtulmamış bir stat. Zamanında kendi arazimiz olup da devlete devredilen 1 milyarlık araziden elimizde kalan bu. Kendi stadımızı yapsaydık keşke, 500 milyon borcumuz olsaydı. Sıyın cımhırbışkınım bize kıyamadığından stat yapmamıza izin vermedi. Peşkeşle yapın, üzmeyelim Galatasaray'ı dedi herhalde.

Bir de verdiğiniz rakamlar doğruysa 500 milyona mal olmuş sizin stat. Bizimki ise devletin açıkladığına göre 195milyon. Kur farkının etkisi ne kadardır bilmiyorum ama daha küçük bir stadı 2.5 katına yapmışınız..

En son shinamira tarafından 10 Eki 2017, 19:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 161 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], Bozkurt1903, catoni, darkbluewhite, deniztarafı, gabari, Google [Bot], KAPALITUNALI06, LostForest, montevideo, Moskov1925, PMB10ALTI, Pringles, Pusula, repcic, seabiscuit, umud, Yahoo [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network Site Meter

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye