Zaman: 01 Ara 2020, 02:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1411 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 142  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Sermaye olsa hangi iş?
MesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2017, 10:52 
Kullanıcı avatarı

carsınouma yazdı:
nedir bu iş ?

Kriptopara yani sanal para da diyebiliriz. İlk başladığı zamanlarda umursamadığımız 1 btc nin 1 $ olduğu günlerde (ki ben o günleri hatırlıyorum öncesinde 2009 da cent le alınıyormuş.) almadığımız ama şuan 1 btc nin 2600 $ seviyesinde gezdiği bir para birimi.

Dedelerimiz zamanında şuraları neden almamış diye hayıflanan tayfa olarak yarın öbür gün çocuklarımdan ulan baba zamanında 3-5 btc kenarıya niye koymadın diye laf yememek için geç de olsa ince ince alıp unutmaya çalışıyorum. bakarsın 10.000 $ olur 100.000 $ olur.. ya da 50 $ olur bilemezsin ama hiç umursamamaktan iyidir.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2017, 12:54 

Aç Lord yazdı:
carsınouma yazdı:
nedir bu iş ?

Kriptopara yani sanal para da diyebiliriz. İlk başladığı zamanlarda umursamadığımız 1 btc nin 1 $ olduğu günlerde (ki ben o günleri hatırlıyorum öncesinde 2009 da cent le alınıyormuş.) almadığımız ama şuan 1 btc nin 2600 $ seviyesinde gezdiği bir para birimi.

Dedelerimiz zamanında şuraları neden almamış diye hayıflanan tayfa olarak yarın öbür gün çocuklarımdan ulan baba zamanında 3-5 btc kenarıya niye koymadın diye laf yememek için geç de olsa ince ince alıp unutmaya çalışıyorum. bakarsın 10.000 $ olur 100.000 $ olur.. ya da 50 $ olur bilemezsin ama hiç umursamamaktan iyidir.

elime toplu para geçtiğinde ilk yapacağım şey..ki 2019 sonunda $ 10.000 olacağını söyleyenler bir hayli fazla..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2017, 12:12 

tatil acentası açmayı düşünüyoruz eşimle turizm mezunuyuz anladığımız iş jolly tur,ets , anıtur gibi birinin bayiliğini alıp varmıdır bu işi yapan

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2017, 15:06 
Kullanıcı avatarı

Aç Lord yazdı:
carsınouma yazdı:
nedir bu iş ?

Nasıl alınıyor bu sanal para?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2017, 17:35 

Türk siteleri koinim ve paribu sitelerinden alabilirsiniz sanal parayı. Sonra borsaya gönderip başka kripto paralara çevirerek bol bol oynayabilirsiniz. Bunun içinde poloniex ve bittrex sitelerini önerebilirim. Burada anlatıldığı gibi değil yalnız onu belirteyim. O coinler 1 ayda 3 misli arttı muhabbetleri gerçek hatta 3 ayda 60 kat artan coinde var fakat o katlama anlarını yakalamanız çok zor. Piyasadaki balinalar yönetiyor borsayı ve yüksek meblağlarda alış-satışlar yaparak coinlerin ani düşüş ve çıkış yapmalarını sağlıyor sizin gibi küçük balıkların paralarını ütüyor bu şekilde. Ben 1 senedir işin içerisindeyim. Sorusu olana yardımcı olabilirim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2017, 03:03 

bir tanıdığım var. sermayesi var. big chef, midpoint gibi bir markanın bayiliğini alıp açmak istiyor. tecrübesi olan varmı. ne kadara, nasıl açılır bu mekanlar karlımıdır?

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2017, 08:20 
Kullanıcı avatarı

yasenyahic yazdı:
bir tanıdığım var. sermayesi var. big chef, midpoint gibi bir markanın bayiliğini alıp açmak istiyor. tecrübesi olan varmı. ne kadara, nasıl açılır bu mekanlar karlımıdır?
Maliyeti bilmem ama lokasyon neresi olacak,bu mağazalar orta ve üst kesime hitap ediyor yani acacagi muhit çok önemli sonra sinek avlar

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2017, 15:40 

Ahbap yazdı:
Türk siteleri koinim ve paribu sitelerinden alabilirsiniz sanal parayı. Sonra borsaya gönderip başka kripto paralara çevirerek bol bol oynayabilirsiniz. Bunun içinde poloniex ve bittrex sitelerini önerebilirim. Burada anlatıldığı gibi değil yalnız onu belirteyim. O coinler 1 ayda 3 misli arttı muhabbetleri gerçek hatta 3 ayda 60 kat artan coinde var fakat o katlama anlarını yakalamanız çok zor. Piyasadaki balinalar yönetiyor borsayı ve yüksek meblağlarda alış-satışlar yaparak coinlerin ani düşüş ve çıkış yapmalarını sağlıyor sizin gibi küçük balıkların paralarını ütüyor bu şekilde. Ben 1 senedir işin içerisindeyim. Sorusu olana yardımcı olabilirim.

Paribu'dan hesap actim. Orada 1 adet bitcoin suan 15700 seviyelerinde. Bir kac post yukarida bir arkadas bitcoinin 2600 dolar seviyesinde oldugunu yazmisti. Simdi 15700 tl yani 4500 dolar civari mi oldu 1 adet bitcoin ? Kac dakikada bir fiyat gunellemesi oluyor ?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2017, 22:27 
Kullanıcı avatarı

Altcoinlere oynamak istiyorum sizce al sat mi daha iyi olur yoksa uzun süreli yatirim yapmak mi? 300-400 dolar gibi rakamla giricem. Birde önerebilceginiz tavsiye varmidir

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2017, 19:04 

2 seçeneğiniz var. Ya ciddi ciddi oturup ufak ufak karları görünce satış yapacaksınız aç gözlülük yapmadan paranızı katlayacaksınız. Yada alıp bir tane coin 3 ay sonra hatırlayacaksınız. Ben ilk girdiğimde 18 dolardan aldım mesela etherium'u 4 ay sonra 200'doları geçti fakat 2-3 aydır eski temposu yok coinlerin. Bu aralar çok sıkıntılı. Coinlerin fiyatları günlük mü demiş bir arkadaş günlük değil anlık. 3 dk içinde 300 dolar kazandığımda oldu zarar ettiğimde. Örneğin https://poloniex.com/exchange#usdt_str sitesinin sağındaki coinlerin fiyat oynamalarını görebilirsiniz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1411 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 142  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye