Zaman: 16 Oca 2021, 09:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1404 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 141  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Sermaye olsa hangi iş?
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2017, 12:52 

Kırık yazdı:
bit coin dalgasına giren oldu mu hiç iyi getiriyor sanırım uzun vadede

Dün hesap yapmıştım;

Sene başında 15.000 TL ile o zamanki kurdan bitcoin alınmış olsaydı, dün itibarıyle 36000 TL mi 32000 TL mi ne oluyordu.

Nereden baksan bu sene iki katı kazandırmış.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Sermaye olsa hangi iş?
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2017, 21:33 
Kullanıcı avatarı

Bizim şirkette bir grup arkadaş Çiftlik Bank diye biyere üyeler Bi miktar yatırım yapıyosun verdiğin paranın 2,5 katı 1 yıl içerisinde çıkmış oluyo senin paranla inek vb alıyolar sende pay alıyosun sürekli , varmıdır bilgisi olan nasıl bi düzendir bu pek güvenilir gelmedi ama gözle görüyorum kazandıklarını . Bu arada 5 ağustos da 1. Yaşına gircekmiş bu şirket çokta yeni .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2017, 13:42 

Kırık yazdı:

gecen sene ufak bir miktar girdim, daha sonra altcoinlere yatirimimi devam ettirdim, yatirdigim 2,5 kati kadar geri donusum oldu. Eger birakip unutsaydim x 10 cok rahat olurdu, ama onemli olan unutmayi basarabilmek :)

Simdi kazandigim tecrube ile 2 aydir elimi surmuyorum, 2019 4.ceyrek sonuna kadar ellemeyi dusunmuyorum. Cunku piyasada bitcoin ile yurumeye devam edecek belli basli en fazla 3-4 guvenilir altcoin projesi var. Kaybetmeyi goze alabileceginiz bir miktarla ile deneyebilirsiniz diye dusunuyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2017, 10:26 
Kullanıcı avatarı

Kino yazdı:
Kırık yazdı:

gecen sene ufak bir miktar girdim, daha sonra altcoinlere yatirimimi devam ettirdim, yatirdigim 2,5 kati kadar geri donusum oldu. Eger birakip unutsaydim x 10 cok rahat olurdu, ama onemli olan unutmayi basarabilmek :)

Simdi kazandigim tecrube ile 2 aydir elimi surmuyorum, 2019 4.ceyrek sonuna kadar ellemeyi dusunmuyorum. Cunku piyasada bitcoin ile yurumeye devam edecek belli basli en fazla 3-4 guvenilir altcoin projesi var. Kaybetmeyi goze alabileceginiz bir miktarla ile deneyebilirsiniz diye dusunuyorum.
nedir bu iş ?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2017, 10:52 
Kullanıcı avatarı

carsınouma yazdı:
nedir bu iş ?

Kriptopara yani sanal para da diyebiliriz. İlk başladığı zamanlarda umursamadığımız 1 btc nin 1 $ olduğu günlerde (ki ben o günleri hatırlıyorum öncesinde 2009 da cent le alınıyormuş.) almadığımız ama şuan 1 btc nin 2600 $ seviyesinde gezdiği bir para birimi.

Dedelerimiz zamanında şuraları neden almamış diye hayıflanan tayfa olarak yarın öbür gün çocuklarımdan ulan baba zamanında 3-5 btc kenarıya niye koymadın diye laf yememek için geç de olsa ince ince alıp unutmaya çalışıyorum. bakarsın 10.000 $ olur 100.000 $ olur.. ya da 50 $ olur bilemezsin ama hiç umursamamaktan iyidir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Ağu 2017, 12:54 

Aç Lord yazdı:
carsınouma yazdı:
nedir bu iş ?

Kriptopara yani sanal para da diyebiliriz. İlk başladığı zamanlarda umursamadığımız 1 btc nin 1 $ olduğu günlerde (ki ben o günleri hatırlıyorum öncesinde 2009 da cent le alınıyormuş.) almadığımız ama şuan 1 btc nin 2600 $ seviyesinde gezdiği bir para birimi.

Dedelerimiz zamanında şuraları neden almamış diye hayıflanan tayfa olarak yarın öbür gün çocuklarımdan ulan baba zamanında 3-5 btc kenarıya niye koymadın diye laf yememek için geç de olsa ince ince alıp unutmaya çalışıyorum. bakarsın 10.000 $ olur 100.000 $ olur.. ya da 50 $ olur bilemezsin ama hiç umursamamaktan iyidir.

elime toplu para geçtiğinde ilk yapacağım şey..ki 2019 sonunda $ 10.000 olacağını söyleyenler bir hayli fazla..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2017, 12:12 

tatil acentası açmayı düşünüyoruz eşimle turizm mezunuyuz anladığımız iş jolly tur,ets , anıtur gibi birinin bayiliğini alıp varmıdır bu işi yapan

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2017, 15:06 
Kullanıcı avatarı

Aç Lord yazdı:
carsınouma yazdı:
nedir bu iş ?

Nasıl alınıyor bu sanal para?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ağu 2017, 17:35 

Türk siteleri koinim ve paribu sitelerinden alabilirsiniz sanal parayı. Sonra borsaya gönderip başka kripto paralara çevirerek bol bol oynayabilirsiniz. Bunun içinde poloniex ve bittrex sitelerini önerebilirim. Burada anlatıldığı gibi değil yalnız onu belirteyim. O coinler 1 ayda 3 misli arttı muhabbetleri gerçek hatta 3 ayda 60 kat artan coinde var fakat o katlama anlarını yakalamanız çok zor. Piyasadaki balinalar yönetiyor borsayı ve yüksek meblağlarda alış-satışlar yaparak coinlerin ani düşüş ve çıkış yapmalarını sağlıyor sizin gibi küçük balıkların paralarını ütüyor bu şekilde. Ben 1 senedir işin içerisindeyim. Sorusu olana yardımcı olabilirim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2017, 03:03 

bir tanıdığım var. sermayesi var. big chef, midpoint gibi bir markanın bayiliğini alıp açmak istiyor. tecrübesi olan varmı. ne kadara, nasıl açılır bu mekanlar karlımıdır?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1404 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 141  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bozkurt1903, Google Adsense [Bot], KsT_SuC, terso

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye