Zaman: 26 Eyl 2020, 05:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 165 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Sezonun Enleri 2016/17
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2017, 12:42 

He hee yav

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2017, 12:58 

Hadiiii laaannn ordannn
Süperligten düşerken maratonun yarısı boşmuşşş
3. Ligte 100 kişi ergen tribün yapıyomuşşşşşş

Terbiyemi bozmak istemiyorum sana bak arkadaş izmitte yaşıyon madem delikanlı ol bildiğini anlat bok atmak için yalan konuşma
Biz süperligten düşmemeye oynamayı bırak düşmemiz kesinleştikten sonra trabzon maçını oynadık aç bak trabzon maçını maraton yarısı boşmu bakalım.

Bursa tribünlerine saygım var Allah şahit düşsün hiç istemedim bu sene aslen rizeli olmama rağmen onlar haketmedi ligi siz hakketiniz o başka
O derece önemli maça türkiyede en az 10-15 tribün o sayıda gidebilir yazdım zorunuza giden ne?
Gidebilicek tribünleride tek tek yazdım varmı itirazınız?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2017, 13:20 

Hemşerim fazla uzatmak niyetinde değilim.madem İzmitte yaşıyosun sen bana şunu söle. süperligten düşmeme maçına Kocaeli tribünleri 1000 km ye ikibin kişi gidemezmi diyosun yani onu söle bana?
Dahada cevap verip konuyu dağıtmıcam
Saygılar

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2017, 13:28 
Kullanıcı avatarı

şu 2. ligde 3. ligde deplasman yapıyoruz romantizm baydı birader , bizimde basketbol takımımız 2. ligde 3. ligde takılıyor deplasmanlara 4-5 otobüs ortalama gidiyoruz. adam ne zaman 3. ligde deplasman yaptın diyor , senin dediğin deplasmanları biz basketbolda yapıyoruz aga , herşey tribün dergide foto kasmakla olmuyor.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2017, 13:30 

Kocaelili bir cok arkadasim var. Burada yalan soyleyecek halimiz yok. Spor toto 2.lig de dustugunuz sezon 1 mac bile tribununuz gelmedi. Bunu siz de biliyorsunuz. Ayrica 3.lige dustugunuz ilk sezon butun sene bombos tribunlere oynandi. Isterseniz o yillarin basliklarina bakin bir kac kere yazdim uzuntu verici bir durum diye. O yil 1000+ bile oynadiginiz mac yoktu, bosuna kendinizi kandirmayin. Ben 17 macin en az 13unde maratondaydim ama siz yoktunuz.

Deplasman icin ise kendin inaniyorsan sorun yok. Gelen giden 4-5-6 gol atarken, son hafta ic sahada yedek Genclerbirligini yenememis takimin arkasindan hic bir tribun 2000 kisi gitmezdi. Gercekci olun. Hele bazi tribunleri yazmissin ki uzatmiyorum polemik olmasin diye ama guldum.

Ona ragmen elbette Basaksehirin sampiyonluk kovaladigi ligde Kocaeli de kesinlikle olmali o ayri mesele. Super ligde de duserken isterseniz maclarinizi izleyin internette mevcuttur. En basit bir ornegi Hacettepe macini hatirliyorum 4-0 almistiniz o macta bende vardim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2017, 14:33 

Bursanın trabzon deplasmanı abartılıyor diyen adam çarpılır burda. Cumartesi iş günü mübarek ramazan 2 bin adam gitmiş oraya kıyaslamaya bak. Türkiye tribün tarihinde olmayan bir rakam onlarca otobüs 3 uçak hemen herkes Bursadan. Gidebilecek tribünler var ama öyle organizasyonsuz bütünleşme olmadan kolay yakalanıcak bir rakamda değil şimdi burda bok atmayın. Misal bi eskişehir maçı izmirde oynanan eskişehirliler bir hafta organizasyon yaptı belediyeyle etiyle işçilere izinler vs geldiler güzel sayıyla. 0 organizasyonla onlardan fazla gittik izmire. Yani arkadaşlar sürekli kendimize birşey söyletmek zorunda bırakıyorsunuz 3.lig falan mevzuları dönmüş geçen sene 3.ligte sakaryaya 1000 bu sene eskişehire 500 kişi gidildi basket deplasmanına. Bizim tribün organizasyonlu bilenerek iş yapsın inanın bursadan 6 7 saatlij herhangi bir yere 40 binden aşağı gitmeyiz istanbula haftaiçi cuma günü organizasyonlar yapılarak 35 bini yakaladık resmi rakamdır bu girip bakabilirsiniz ya haftasonu olsaydı? Her konuda sallayın iç saha vs ama bu konuda taş olursunuz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2017, 15:29 

CurvaTKSS yazdı:
Bursanın trabzon deplasmanı abartılıyor diyen adam çarpılır burda. Cumartesi iş günü mübarek ramazan 2 bin adam gitmiş oraya kıyaslamaya bak. Türkiye tribün tarihinde olmayan bir rakam onlarca otobüs 3 uçak hemen herkes Bursadan. Gidebilecek tribünler var ama öyle organizasyonsuz bütünleşme olmadan kolay yakalanıcak bir rakamda değil şimdi burda bok atmayın. Misal bi eskişehir maçı izmirde oynanan eskişehirliler bir hafta organizasyon yaptı belediyeyle etiyle işçilere izinler vs geldiler güzel sayıyla. 0 organizasyonla onlardan fazla gittik izmire. Yani arkadaşlar sürekli kendimize birşey söyletmek zorunda bırakıyorsunuz 3.lig falan mevzuları dönmüş geçen sene 3.ligte sakaryaya 1000 bu sene eskişehire 500 kişi gidildi basket deplasmanına. Bizim tribün organizasyonlu bilenerek iş yapsın inanın bursadan 6 7 saatlij herhangi bir yere 40 binden aşağı gitmeyiz istanbula haftaiçi cuma günü organizasyonlar yapılarak 35 bini yakaladık resmi rakamdır bu girip bakabilirsiniz ya haftasonu olsaydı? Her konuda sallayın iç saha vs ama bu konuda taş olursunuz.

Gittiniz tamam afferin... Bununla övünmek niye? 1996'da 40 otobüs gidildi Trabzon'a. Bu zamanki şartlarda yoktu...

Taraftar forumunda gidilen deplasmanlar tartışılıyor... Ne hale geldik... Taraftarsan gideceksin deplasmana...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2017, 15:36 

bırakında sizi başkaları övsün

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2017, 15:45 

Tamam beyler bursanın şu yaptığını türkiyede başka hiçbir tribün yapamaz NOKTA
Bi bursalıda yazmış sizin yaptıgınız deplasmanı biz basketbola yapıyoruz :lol:
He yavrum he öle hadi bol şans

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2017, 15:47 

ibrahimfbL yazdı:
CurvaTKSS yazdı:

Gittiniz tamam afferin... Bununla övünmek niye? 1996'da 40 otobüs gidildi Trabzon'a. Bu zamanki şartlarda yoktu...

Taraftar forumunda gidilen deplasmanlar tartışılıyor... Ne hale geldik... Taraftarsan gideceksin deplasmana...

Burda yozgat taraftarını daha çok dikkate alırım azizin esaretinden kurtulunda gidin deplasmana adam taraftarsan gideceksin deplasmana diyor sonra aziz bilet vermiyor diyor ee taraftarsan gideceksin.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 165 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye