Zaman: 29 Eyl 2020, 13:18

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 222 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: BSL Final Serisi : Fenerbahçe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 14:04 

snowball yazdı:
fenerr yazdı:
Daha Efes serisi biter bitmez başladın bütçe diye ağlamaya ama olsun saçmalayan biziz.

Burada böyle bir takım başarısı varken sizin gibi gözü dönmüşlerin bu başarıya bok atmasına izin vermeyeceğiz hiçbir zaman. He bütçe.

Böyle gereksiz yere atar gider yapanlara sinir oluyorum. Ağlayan kim ya? Kim ağlamış? Ligdeki rakiplerimize göre düşük bir bütçe ile bu seviyeye geldiği için başta koç tüm takımı kutluyoruz. Bunun neresinde ağlamak var. Dediğimiz yalan mı, abartı mı? Öyleyse çıkartır rakamları koyarsın.

Fener'in oyununa da, başarısına da bok atan falan yok. Çok iyi takımlar, çok çok iyi koçları, çok iyi oyuncuları var. Sadece bütçeyle olmaz bunlar (efes örneğindeki gibi) ama bütçesiz de olmaz, dediğimiz bu.

Seri için görüşümü ise daha önce yazmıştım, Fenere karşı 4 maç kazanmamız imkansız. Akatlar'da 1-2 maç alabilirsek bile bizim için iyidir.

Emin ol benim atarla giderle işim olmaz. Adam açık açık diyor ki kaybetmenin yolunu yapıyorsunuz. Böyle saçma bir yorum olabilir mi? Benim tepkim buna. Eğer kaybetmeye kılıf uyduran birisi varsa o da kendisi ve bütçe yorumları. Yoksa her takımın ne harcadığı ne seviyede olduğu belli. Bu seri bitince Beşiktaşlı arkadaşlarımızla iki geyik çevircez veya kaybedersek o imkanlarla buraya geldikleri için tebrik edeceğiz. Fener ilk defa mı yeniliyor neden yolunu yapalım?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 16:58 

Bizim 23 milyon avro tüm masraflar yani oyuncu bütçesi, staff ücreti, Gherardini nin ücreti, salon giderleri, deplasman konaklama masrafları vs. vs.
Herkes oyuncu ücreti zannediyor ama öyle değil.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 17:57 
Kullanıcı avatarı

Bütçe basketbolda futbola gore daha fazla belirleyicidir. Bu 2+2=4 kadar net, sade bir realite.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 18:04 

Tamam kardeşim futbol daha önemli bütçemizde yüksek tamam hepsine kabul ama artık yeter baydı bu muhabbet.Bu muhabbet devam edecekse başlığı değiştirin Zenginlen Yürekli Fakirin mücadelesi yapın bari bu nedir abi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 18:46 
Kullanıcı avatarı

Beyler kimsenin bişey dediği yok bütçenize cartınıza curtunuza bu nedir herkes saldırma modunda. Yahu bütçen yüksek daha iyi bir hocaya daha iyi oyunculara sahipsin ve bu finali 4 0 kazanacaksın kaza olmazsa. Millettin dediği bu. Israrla yok herşey olabilirmiş yok bjk maç alabilirmiş ayaklarını geçin. Bu finalde çok yürekli olduğunuzdan dolayı mi favorisiniz veyahut kanlar içinde mücadele ettiğin için mi hayır. Bütçen yüksek ve başarın bu yüzden geliyor. Gelip de el de şu takım daha yüksekmiş ama biz aldık ayakları niye ekstra bişey yapmış gibi. Tamam şampiyon oldunuz takdir de ettik mutlu da olduk ama bu gerçeği niye gözardı ediyosunuz. 8milyonluk olsaydın alabilecek miydin hayır. Zaten 4 5 takımsınız böyle astronomik kadrolara sahip olan, kendi aranızda dönüyor lig. Karşılığını aldığınız da muamma, ben değil aziz başkanınız söylüyor. Bırakalım şu boş muhabbeti, saçma kıyaslamaları.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 23:28 

Aziz her sene zarar ediyoruz ben döndürüyorum şubeyi muhabbeti yapar. Bu sene 15 milyon avro gelecek sponsordan, ortalama 4 milyon avroda yayın gelirleri, El den gelen para var. 7000 kombine artı gişe gelirleri var. Daha odeabank, qnb finans bank, metro sponsorlukları var. Tbl den gelen para var. Artık zarar ediyoruz da diyemez hesap ortada.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 23:42 
Kullanıcı avatarı

Kuntz31 yazdı:
Fenerbahçe'nin bütçesi 26-27 milyon arası bir şey.
Beşiktaş'ın bütçesi 6.5 milyon.

Öncelikle Efes'i darmadağın eden kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Gerçekten bu kadar kısıtlı imkanlara rağmen çok büyük iş başardık.

Seriyi kazanmamız imkansıza yakın ama elimizden geleni yapacağız. Daha önce de söyledim basketbol futbol gibi değildir. Basketbolda parayı veren düdüğü çalar.

Fenerli arkadaşlar da beni bazen çok güldürüyorlar. Şöyle karakterli, böyle yürekli vs vs bir takımız. Ne yüreği ne inanmışlığı :D Kadrosunda bulunan yabancılardan en az oynattıkları 5 kişiyi ilk 5'e monte etsinler Eurolig'de en en en kötü son 8'e kalırlar. Duyanda imkansızlıklar içinde yüzüyorlar da onur savaşı verip buralara geliyorlar sanacak.

Yürekli, karakterli, inanmış bir takım görmek istiyorsanız 2011-2012 sezonunda 3 (+1) kupa kazanan ve bunu sadece 6 hadi bilemedin 7 kişiyle başaran Beşiktaş'a bakmak gerekiyor.

Kaybedeceğimiz hiçbir şey yok çıkın oynayın ama onlar kaybederse o zaman efsane durumlar olur. Başarılar BEŞİKTAŞIM.

Madem basketbolda parayı veren düdüğü çalar . Bütçesi sizin 2 , belki de 2.5 katı olan Efes neden size karşı neredeyse hiçbir varlık gösteremeden elendi ?

Madem bu işte safi bütçe konuşuyor ,madem parayı veren düdüğü çalmakta , neden Efes rezil olarak elendi size söylesene ?

Yaklaşık 20 yıldır bütçesi Avrupa'da herkesin önünde olan CSKA'nın neden sadece 2 şampiyonluğu var . Sizin bu bütçe kafasıyla her sene şampiyon olması lazım CSKA'nın . .

Bikaç sene önce şampiyon olan Karşıyaka hem bizi , hem Efes'i dümdüz ederek şampiyon oldu . Bütçesi ne kadardı ....

Para hayatın her alanında önemli . Ama sahada banknotlar ribaundu almıyor . Benim için sahada çubuklu kutsal Fenerbahçe forması ve karşısında yenmek istedğim ezeli rakip Beşiktaş var .

Bütçe de bütçe ... Bütçe de bütçe ... .. ... Banane - bizene ya bütçenizden . ..

Seriye gelirsek , asıl rahat olan biziz . 3 hafta önce Avrupa'nın en büyük kupasını almışız . Son yıllarda Türkiye basketbol ligini zaten domine etmişiz . Diyelim ki kaybettik . Araya bi kaçak sıkışmış olur . Karşıyaka'nın olduğu gibi . Biliyorum ki seneye yine burdayız . Bu seviyediz . Ve umarım ki uzun yıllar bu seviyede olacağız . Kazanmayı tabiki çok istiyorum . Hele ki rakip Beşiktaş olunca . İnşallah kazanacağız . ..

Fenerbahçe için artık aslolan Eurolig . Türkiye ligi bizim ligimiz . Tabiki hafife almak olmaz . Ama aslolan artık Eurolig . 10 Beşiktaş galibiyetine değişmem , 1 Panathinaikos galibiyetini ...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2017, 23:44 

galactica yazdı:
Aziz her sene zarar ediyoruz ben döndürüyorum şubeyi muhabbeti yapar. Bu sene 15 milyon avro gelecek sponsordan, ortalama 4 milyon avroda yayın gelirleri, El den gelen para var. 7000 kombine artı gişe gelirleri var. Daha odeabank, qnb finans bank, metro sponsorlukları var. Tbl den gelen para var. Artık zarar ediyoruz da diyemez hesap ortada.

borc olmus 1.5 milyardan fazla. banka faizlerine 100 kusur milyon tl den fazla odeniyor. aziz subeyi dondurmuyor futboldaki basarisizligi ortmek icin basketbola yatirim yapiyor olarak bakmak da bi bakis acisi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Haz 2017, 00:17 

dinipro yazdı:
Kuntz31 yazdı:
Fenerbahçe'nin bütçesi 26-27 milyon arası bir şey.
Beşiktaş'ın bütçesi 6.5 milyon.

Öncelikle Efes'i darmadağın eden kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Gerçekten bu kadar kısıtlı imkanlara rağmen çok büyük iş başardık.

Seriyi kazanmamız imkansıza yakın ama elimizden geleni yapacağız. Daha önce de söyledim basketbol futbol gibi değildir. Basketbolda parayı veren düdüğü çalar.

Fenerli arkadaşlar da beni bazen çok güldürüyorlar. Şöyle karakterli, böyle yürekli vs vs bir takımız. Ne yüreği ne inanmışlığı :D Kadrosunda bulunan yabancılardan en az oynattıkları 5 kişiyi ilk 5'e monte etsinler Eurolig'de en en en kötü son 8'e kalırlar. Duyanda imkansızlıklar içinde yüzüyorlar da onur savaşı verip buralara geliyorlar sanacak.

Yürekli, karakterli, inanmış bir takım görmek istiyorsanız 2011-2012 sezonunda 3 (+1) kupa kazanan ve bunu sadece 6 hadi bilemedin 7 kişiyle başaran Beşiktaş'a bakmak gerekiyor.

Kaybedeceğimiz hiçbir şey yok çıkın oynayın ama onlar kaybederse o zaman efsane durumlar olur. Başarılar BEŞİKTAŞIM.

Madem basketbolda parayı veren düdüğü çalar . Bütçesi sizin 2 , belki de 2.5 katı olan Efes neden size karşı neredeyse hiçbir varlık gösteremeden elendi ?

Madem bu işte safi bütçe konuşuyor ,madem parayı veren düdüğü çalmakta , neden Efes rezil olarak elendi size söylesene ?

Yaklaşık 20 yıldır bütçesi Avrupa'da herkesin önünde olan CSKA'nın neden sadece 2 şampiyonluğu var . Sizin bu bütçe kafasıyla her sene şampiyon olması lazım CSKA'nın . .

Bikaç sene önce şampiyon olan Karşıyaka hem bizi , hem Efes'i dümdüz ederek şampiyon oldu . Bütçesi ne kadardı ....

Para hayatın her alanında önemli . Ama sahada banknotlar ribaundu almıyor . Benim için sahada çubuklu kutsal Fenerbahçe forması ve karşısında yenmek istedğim ezeli rakip Beşiktaş var .

Bütçe de bütçe ... Bütçe de bütçe ... .. ... Banane - bizene ya bütçenizden . ..

Seriye gelirsek , asıl rahat olan biziz . 3 hafta önce Avrupa'nın en büyük kupasını almışız . Son yıllarda Türkiye basketbol ligini zaten domine etmişiz . Diyelim ki kaybettik . Araya bi kaçak sıkışmış olur . Karşıyaka'nın olduğu gibi . Biliyorum ki seneye yine burdayız . Bu seviyediz . Ve umarım ki uzun yıllar bu seviyede olacağız . Kazanmayı tabiki çok istiyorum . Hele ki rakip Beşiktaş olunca . İnşallah kazanacağız . ..

Fenerbahçe için artık aslolan Eurolig . Türkiye ligi bizim ligimiz . Tabiki hafife almak olmaz . Ama aslolan artık Eurolig . 10 Beşiktaş galibiyetine değişmem , 1 Panathinaikos galibiyetini ...

:idea: :arrow: İmza.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 08 Haz 2017, 00:35 
Kullanıcı avatarı

Türkiye'de genel olarak basketbola verilen değeri bildiğim için (her ne kadar Fenerbahçe camiasındaki heyecan Türkiye ortalamasının üstünde de olsa) Euroleague'te bundan sonra oynanacak finaller veya şampiyonlukların Fenerbahçeli taraftarlardan dahi bu sezon yaşanan kadar değer görmeyeceğini düşünüyorum.

Eğer futbolda başarı var ve yanında Euroleague'te şampiyonluk gelirse, eyvallah. O zaman herkes çılgınlar gibi kutlar. Ancak gelecek 2-3 sezonda da futbolda başarı gelmezse, gelecek Euroleague başarıları dahi yeterince mutlu etmeyecektir camiayı. Hatta Euroleague'e harcanan paralar sorgulanmaya bile başlanabilir.

Bu öngörü tabii, Fenerbahçe camiasının dinamitlerine %100 hakim değilim. Belki de yanılıyorumdur.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 222 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bhecfbs, Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], körfezlee, tribunde, tribün35, WhiteKnight, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye