Zaman: 13 Kas 2019, 11:30

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7909 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554 ... 791  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2017, 01:53 

Arkadaşlar 'duruş' dediğimiz olay atla deve falan değil, öyle abartılacak bir mesele değil, paniklemeyin. Filistin davası falan hiç değil, kimse sizden 20-30 yıl direnin diye de beklemiyor, ya da Greenpeace üyeleri gibi Okul açığa kendinizi zincirlemenizi isteyen de yok. Yapacağınız biraz dişinizi sıkıp bir müddet gitmemek, biraz denedin adam panikledi işte. Münferitler dahil seveni kalmadı. Size olmadık hareketler etmiş adama 2 bilet yemledi diye tav olup biat eder tıpış tıpış ayağına giderseniz, yarın sizi stadyumdan postaladığında da ağlamayacaksınız. Adam vazgeçtim siz 10 yıl gelmeyin stada dese girebilecek misin stada? Tribün grubunun yeri stad diyorsun ya e hadi git bakayım stadına gidebiliyorsan.

Tamam memleket konjonktüründe duruş denen konu absürd bir olgu, onur gurur gibi kavramlar artık içi boş meseleler ama Gfb de instagram hesabında rahmetlinin adını kullanarak şöyle paylaşımlarda bulunmayacak o zaman.

https://www.instagram.com/p/BTs5xMtAihc ... bahceliler

Belki son 20 yılın en silik samiyen deplasmanına veya Bjk deplasmına gidip, instaya foto koymaktan başka birşey yapmasan ölmezsin, biraz duruş sergilemiş olursun. Onun da instada beğenisi yok, sen de haklısın. Ama bu tribünde direnen adamlar da var beyler. 1907 Gençlikten arkadaşlar buradaki herkes kadar ve belki daha fazlasında tribüncü insanlar. Onların da muhtemelen içi gidiyor tribünde olmak için ama gitmiyoruz dediler ve dediklerini de yutmadılar. 3 yıl önce Aziz istifa deyip sosyal medya hesaplarını kapadılar ve söylediklerinin halen arkasındalar. Duruş bizim işimiz demeden önce dönün biraz etrafınıza bakın bence.

O güzel insanlarla bir dönem aynı atmosferi paylaşmaktan onur duydum. Selam olsun hepsine.

En son liberte tarafından 14 May 2017, 23:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2017, 22:14 
Kullanıcı avatarı

liberte yazdı:
Arkadaşlar 'duruş' dediğimiz olay atla deve falan değil, öyle abartılacak bir mesele değil, paniklemeyin. Filistin davası falan hiç değil, kimse sizden 20-30 yıl direnin diye de beklemiyor, ya da Greenpeace üyeleri gibi Okul açığa kendinizi zincirlemenizi isteyen de yok. Yapacağınız biraz dişinizi sıkıp bir müddet gitmemek, biraz denedin adam panikledi işte. Münferitler dahil seveni kalmadı. Size olmadık hareketler etmiş adama 2 bilet yemledi diye tav olup biat eder tıpış tıpış ayağına giderseniz, yarın sizi stadyumdan postaladığında da ağlamayacaksınız. Adam vazgeçtim siz 10 yıl gelmeyin stada dese girebilecek misin stada? Tribün grubunun yeri stad diyorsun ya e hadi git bakayım stadına gidebiliyorsan.

Tamam memleket konjonktüründe duruş denen konu absürd bir olgu, onur gurur gibi kavramlar artık içi boş meseleler ama Gfb de instagram hesabında rahmetlinin adını kullanarak şöyle paylaşımlar da bulunmayacak o zaman.

https://www.instagram.com/p/BTs5xMtAihc ... bahceliler

Belki son 20 yılın en silik samiyen deplasmanına veya Bjk deplasmına gidip, instaya foto koymaktan başka birşey yapmasan ölmezsin, biraz duruş sergilemiş olursun. Onun da instada beğenisi yok, sen de haklısın. Ama bu tribünde direnen adamlar da var beyler. 1907 Gençlikten arkadaşlar buradaki herkes kadar ve belki daha fazlasında tribüncü insanlar. Onların da muhtemelen içi gidiyor tribünde olmak için ama gitmiyoruz dediler ve dediklerini de yutmadılar. 3 yıl önce Aziz istifa deyip sosyal medya hesaplarını kapadılar ve söylediklerinin halen arkasındalar. Duruş bizim işimiz demeden önce dönün biraz etrafınıza bakın bence.

O güzel insanlarla bir dönem aynı atmosferi paylaşmaktan onur duydum. Selam olsun hepsine.

Forumda son zamanlara okuduğum en iyi yorum/özeleştiri.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2017, 22:38 

Katılıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2017, 23:16 

Duruş?? Fazla mı survivor izliyoruz, duruş diye bişey yok hakikat var, maçlara girmek lazım maddi şartlar elveriyosa azizi protesto edip tribüne girmemek başından beri yanlış, duruş dediğin şeyde bu yanlışta ısrar etmek gerekiyor, vaktiyle sürünerek, tırmanarak girdiğimiz yer sonuçta bi aziz yüzünden hepimiz fazla küstük sanki ondan bağımsız sahiplenmeliyiz.Yücel tabiki engel olamaz kimseye isteyen bağırır o konudaki endişelerda pek haklı değil

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 02:18 
Kullanıcı avatarı

önümüzdeki senenin en önemli tarafı mayıs kongresi. kongre şampiyonluktan kat kat daha önemli. hala böyle bir ortamda maça girme ısrarını anlamak güç. aziz geçenlerde seneye kongreye şampiyon takımın başkanı olarak geleceğim dedi. ancak dünyanın en iyi takımı da kurulsa taraftarı olmadan boş statda fenerbahçenin şampiyon olması imkansız. aziz de bunu hepimizden iyi biliyor. önümüzdeki sene tribün geri dönsün diye yönetim elinden geleni yapacaktır.

zamanında bileklik takmalar, e blok olayları vs yaşandı. bir şekilde mücadele verildi iyi kötü bir duruş sergilendi. 10 sene sonra bugünler aklımıza geldiğinde en azından dik durabildik boyun eğmedik diyebilelim.

aziz kongreyle gider veya gitmez o başka bir konu, ama bile bile yönetimin en çok isteyeceği şeyi yapıp maçlara girmek çok bariz bir hata olur. kaldı ki seneye şampiyon olamazsak ve stad bu seneki gibi boş olursa ali koçun çok ciddi bir şansı olduğunu düşünüyorum. aziz için yolun sonu geldi ve artık son çırpınışları. bu saatten sonra ne ihtiyar heyeti kurtarır onu, ne de boksçular kürekçiler.

c blok, 1907 gençlik ve benim gibi onlarca münferit zaten e biletten bu yana tribünde yok. kemik tayfadan gfb, ultras ve şaşkınbakkal kaldı tribünü bilen, hakkını veren. tek amacımız fener diye bağırmaksa amatör kovalayalım maçtan önce kalamışta toplanıp bağıralım ama yeter ki bir sene daha sabredelim şu stada girmeyelim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 08:25 

lamseteid yazdı:
önümüzdeki senenin en önemli tarafı mayıs kongresi. kongre şampiyonluktan kat kat daha önemli. hala böyle bir ortamda maça girme ısrarını anlamak güç. aziz geçenlerde seneye kongreye şampiyon takımın başkanı olarak geleceğim dedi. ancak dünyanın en iyi takımı da kurulsa taraftarı olmadan boş statda fenerbahçenin şampiyon olması imkansız. aziz de bunu hepimizden iyi biliyor. önümüzdeki sene tribün geri dönsün diye yönetim elinden geleni yapacaktır.

zamanında bileklik takmalar, e blok olayları vs yaşandı. bir şekilde mücadele verildi iyi kötü bir duruş sergilendi. 10 sene sonra bugünler aklımıza geldiğinde en azından dik durabildik boyun eğmedik diyebilelim.

aziz kongreyle gider veya gitmez o başka bir konu, ama bile bile yönetimin en çok isteyeceği şeyi yapıp maçlara girmek çok bariz bir hata olur. kaldı ki seneye şampiyon olamazsak ve stad bu seneki gibi boş olursa ali koçun çok ciddi bir şansı olduğunu düşünüyorum. aziz için yolun sonu geldi ve artık son çırpınışları. bu saatten sonra ne ihtiyar heyeti kurtarır onu, ne de boksçular kürekçiler.

c blok, 1907 gençlik ve benim gibi onlarca münferit zaten e biletten bu yana tribünde yok. kemik tayfadan gfb, ultras ve şaşkınbakkal kaldı tribünü bilen, hakkını veren. tek amacımız fener diye bağırmaksa amatör kovalayalım maçtan önce kalamışta toplanıp bağıralım ama yeter ki bir sene daha sabredelim şu stada girmeyelim.

Başkan verdiği sözü tuttu diyelim, iyi bir takım kurdu ve şampiyonluğa oynuyoruz... İşte o zaman o stad dolar... Gruplar olmasa da dolar... O zamanda başkan der ki: "Bakın tribünler benim yüzümden değil başarısızlıktan dolmuyormuş... Kimse küsmemiş bana..."

O zaman geri dönülse de bi çare olmaz...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 16:16 

...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2017, 08:52 

biz başa sara sara bi hal olduk hep boşa kovalıyoruz. Bu devran böyle gider

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2017, 10:02 
Kullanıcı avatarı

GFB bugünkü Başakşehir maçına girecek mi?

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2017, 00:29 

Siktir ol git artık kansız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderild

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7909 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554 ... 791  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: BalıkesirBoys, Bing [Bot], Devirsiz, emrahksk, firbolg, Garfield3454, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, Majestic-12 [Bot], poyraz22, Proudhon

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye