Zaman: 26 Nis 2017, 14:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 147 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: İzmir'de Patlama
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 17:56 

Buyuk gecmis olsun. Bunun izmiri,d.bakiri,adanasi,istanbulu yok. Teror her yerde teror. Hala bazilari sehir milliyetciligi,makro yorumlar pesinde. Oluyoruz var mi otesi?

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 18:01 

Erdoğan konuşmasının sonunda müjdeyi vererek "Keçören metrosunun fiyatının 2.5 lira olacağını duyurdu. Metronun ayın 15'ine kadar da ücretsiz olacağını kaydetti."

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 18:02 

yaaaaaallaaaa bismilaaaah

Eklentiler:
oc.jpg
oc.jpg [ 154.81 KIB | 473 kere görüntülendi ]
Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 18:03 
Kullanıcı avatarı

Kahramanca teröristlerin dibine kadar giren mermisi bitince yada silahı tutukluk yapınca geri çekilirken vurulan polis abimizin vurulma anını o şansızlığı görünce kahroldum. :(

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 18:08 

adamın bavulunda 5 tane roket başlığı , üstünde 8 tane el bombası. eğer polis farketmemiş olsa çok daha vahim şeyler yaşanacaktı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 18:17 
Kullanıcı avatarı

tribün35 yazdı:
Salhanede çalışıyorum kamyonu park ediyordum iş yerine neredeyse araçtan düşecektim zemin beşik gibi sallandı patlama olunca hemen ardından silah seslerini duymaya başladık burası hiç böyle olmamıştı ortalıkta insanlar 3. şahısı arıyor brodwey marka 45 plakalı araçla kaçtığını duyduk bulunan bölge kalabalık iş çıkış saatine denk gelmesi saldırının amacını kahpece belli ediyor yazık ve ayrıca sosyal medyada izmirde neden patlama olmuyor diyenler umarım tv karşısında ölen insanlarımızı gördükçe insanlığından utanırlar ama nerde!

Kardes büyük geçmiş olsun

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 18:32 
Kullanıcı avatarı

arkdaşlar sosyal medya'da çıkıp "gavur izmir iyi oldu" gibi şeyler yazanlar var. yemin ediyorum bunlar sahte hesaplar. bu adamların ipleri araştırılsın tamamı amerikada çıkmazsa adam değilim.şunlara inanıp prim vermeyin, yayılmasına vesile olmayın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 18:45 

Uhg yazdı:
arkdaşlar sosyal medya'da çıkıp "gavur izmir iyi oldu" gibi şeyler yazanlar var. yemin ediyorum bunlar sahte hesaplar. bu adamların ipleri araştırılsın tamamı amerikada çıkmazsa adam değilim.şunlara inanıp prim vermeyin, yayılmasına vesile olmayın.

Ben sadece şunu merak ediyorum. Bu hedef gösteren şahsın adresi adı soyadı doğum tarihi herşeyi belliyken aradan aylar geçmesine rağmen işlediği suç için neden hiçbir savcı harekete geçmedi yada geçmiyor ?
Nedeni aşağıdaki linkte yazılanlar olabilirmi ?

Elif Şirin'in önceki paylaşımlarına tahammül edemeyeceksiniz

İstanbul Beşiktaş'ta, iki ayrı noktada çevik kuvvet polisine yönelik bombalı saldırıda saldırının üzerine sosyal medyada "Neden hic Izmir'de patlama olmuyor ??" yorumuyla İzmir düşmanlığı yaparak büyük tepki toplayan Açıköğretim'de İlahiyat Fakültesi okuyan Elif Şirin, "Gavur gavura rahat yaşıyorlar" ifadesiyle büyük tepki çekti.

İzmir düşmanlığını sürdüren Ordu doğumlu İstanbul'da yaşayan Elif Şirin, sözlerinin arkasında. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aşığı olduğunu belirten Elif Şirin, İzmirlilerce sert eleştirilere uğradı.
İletinin altına yorum yazan İzmirli vatandaşlar, savcıları göreve çağırarak Elif Şirin'in 'Halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek'ten cezalandırılmasını istedi.
Elif Şirin'in daha önceki paylaşımları ve iletileri ise insanın tahammül sınırlarını zorluyor. Kendisinin "Aşırı reisçi" olduğunu belirten Elif Şirin, yorumlarında sık sık Atatürk karalamaları yapıyor.

İzmirlilerin binlerce yorumla tepkisini toplayan Elif Şirin'e tepki olarak yazılan yapılan yorumların genelinde ise 'provakatörlük yaptığı' ve 'cezalandırılması gerektiği' şeklinde görüş birliği var.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI
Elif Şirin'in paylaşımlar sosyal medyada tepkiyle karşılandı. Hem patlamada yaşamını yitirenler için üzüntülerini paylaşan İzmirliler, hem de Elif Şirin'in hedef gösteren paylaşımına tepki yağdırdı. Gazetemizin sosyal medya hesaplarında habere yorum yaparak tepkisini gösteren İzmirliler paylaşımların suç olduğunu vurguladı. İşte o tepkilerden bazıları:
-Savcılık bunun gibi provakörler için bir şey yapmaması enterasan. Bu resmen suç

http://www.izgazete.net/haber/12133/eli ... yeceksiniz

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 19:12 
Kullanıcı avatarı

Denecek söz yok büyük bir faciadan dönülmüş kahraman polisimiz sayesinde.

Araştırmayı seviyorum, tabi her okuduğuma inanan birisi değilim ama şu yazıyı en azından okunabilir, doğru demiyorum ama olma ihtimalide var gibi.
https://seyler.eksisozluk.com/reina-sal ... -teorileri

Bunu okuduktan sonra bunuda izleyebilirsiniz Türkçe altyazılı
https://amara.org/en/videos/jQb1DCqpJqjP/url/2744021/

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 19:15 

Kahraman polisimize ve adliye çalışanına Allah Rahmet Eylesin. Bugün yine üzüldük. Geçmiş yıllarda o adliye'de çok bulunmuştum. Bakalım ölüm bizi bir yerlerde bulacak mı

BOP, eminim bir çok hesap sahte, aktrol dediklerinden daha çoktur ama karşı tarafta var öyle kışkırtıcı mesajlar atan. Bir şeyi savunuyorlar ama ne savunduklarını bilmiyorlar. Üstelik takipçi kazanayım, fav alayım diye salak salak şeylerini savunanlar bile var. Bu şekil kişileri görünce ben direk engelliyorum ama bitmiyorlar o.çları

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 147 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, babacan, Bing [Bot], Cinayet, Commandos34, darıca-gb, giritli1925, Google [Bot], klose18, mucip, nediyorduk, ozerctnky, ozgurr, yorgo-ksk, Zilkade1912

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network Site Meter

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye