Zaman: 31 Mar 2020, 15:34

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1497 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 150  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Çalınan Pankartlar
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 01:46 

Bursalılar gerek burda gerek sosyal medyada başladı yine tehditler savurmaya. 10 sene boyunca ascaz kescez dediniz noldu gördük. Mevzuyla set pankartınızı kaybetmişsiniz kabullenin ve çekilin köşenize.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 01:48 
Kullanıcı avatarı

https://m.youtube.com/watch?v=kPqE4OQ8X ... e=youtu.be

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 02:30 

İster çocuk olsun ister adam ister Yunan olsun ister Arap istersen ne olursa olsun
Gasp yaralama ve farzetki biri öldü cinayet .. ulan g.a memleketinde gaspçıya sallayanlar biz birini öldüren görünce dışlayan biz bomba patlayınca dümenden kardeşiz ayağı yine biz farkındamısınız herşeyde biz varız biz Neyiz ? Neye inanırız ? Nereye gidiyoruz?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 05:39 
Kullanıcı avatarı

Mevzuymuş da icraatmış da. Alakasız maçın birinde pankart taşıyan kişiye pusu atıp yaralamaya kahpelik demeyeceğiz de neye diyeceğiz? Ultrasçılıkmış. ultra dediğin grup karşılaşmasında bile emanete karşıdır, tek çocuğa pusu kurup yaralamanın neyi ultras icraati. Olay bi şekil çözülür de böyle devam ederse geçmiş olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 07:25 

Yiddish yazdı:
Bursalılar gerek burda gerek sosyal medyada başladı yine tehditler savurmaya. 10 sene boyunca ascaz kescez dediniz noldu gördük. Mevzuyla set pankartınızı kaybetmişsiniz kabullenin ve çekilin köşenize.

Mevzuyla ? Hangi mevzu yarın öbur gun x sehrinde bjkliler bıçaklanıp tartaklaninca o zaman da bu sözleri diyebilecek misin?
Turkiyedeki her tribünün set pankartini almak cok kolay çünkü kimse avrupada kiler gibi pankartlarına sahip çıkmıyor 2 3 ay herkes simdi kontrol eder arkalarinda sağlam durur ondan sonra tribun abilerine bu angarya iş zor gelip kanı hızlı akan birilerine kitlerler

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 08:45 
Kullanıcı avatarı

Olay cok yanlis, adam vurulmamasi gerekiyordu fakat bursalilarin gs tribununun ksk tribunune yaptigi gibi polisle, adli merci ile tehtit etmelerine anlam veremedim. Veremicem de.
Bursali arkadaslar oyle bir video ariyorlarsa yillar once bursa da tek sikistirdiklari adamlarin uzerinden atkilari gasp ederken, bu videolari buyuk zevk ve kahramanlikla izliyorlardi.
Degisen ne ?
Bir pankartsa acilir ikinci macta tribunde karsilikli ve konu kapanir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 08:48 

Dolmabahçe yazdı:
Olay cok yanlis, adam vurulmamasi gerekiyordu fakat bursalilarin gs tribununun ksk tribunune yaptigi gibi polisle, adli merci ile tehtit etmelerine anlam veremedim. Veremicem de.
Bursali arkadaslar oyle bir video ariyorlarsa yillar once bursa da tek sikistirdiklari adamlarin uzerinden atkilari gasp ederken, bu videolari buyuk zevk ve kahramanlikla izliyorlardi.
Degisen ne ?
Bir pankartsa acilir ikinci macta tribunde karsilikli ve konu kapanir.

gelde bunu yaralanan çocuğun ailesine anlat

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 09:48 

15 yaşında çocuğa pusu atıp güzel bıçaklamışlar , bursadaki oluşum büyük olasılıkla istihbarat sağlamıştır bu arkadaşlara güzel plan yapmışlar çünkü , stadyumdan çok farklı bi yerde pusu atmışlar. ümraniye maçında kağıt bilet vardı muhtemelen maça girip pankartı götüren çocuğu takip edip uygun bi yerde bıçaklamışlar.şu ortamda gelip pusu kurup çocuk bıçakladınız tebrik ediyorum , bu tribün muhabbetinin boku çıktı artık midem bulandı.bu saatten sonra eminim daha çirkinleşecek.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 10:13 

bu iş uzamasın. yine tehditler basladi.
su guzel ortami bozmaya kimsenin hakki yok.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 10:14 
Kullanıcı avatarı

https://www.youtube.com/watch?v=00Pzq-oU1Sk
Bu atkıyı gasp mı ettiniz ?
Bu atkıyı para verip mi satın aldınız ?
Bunla alakalı onlarca video var Bursa tarafından çekilen, o kadar bakmaya vaktim yok..

Bir şeyi eleştiyorsak kötüye hep beraber kötü diyeceğiz, sen yaparken 'kahraman'', ben yaparken ''etik değil'' noktasından bakmıcaz konuya..

Ben burada pankart alınırken, pankartın yanındaki 5-6 Bursalı arkadaş ne yapıyordu demiyorum, demicem de, beni ilgilendirmiyor..

Bugün o kardeşimiz bıcaklanmasaydı zannediyorum buradan, 15 yaşındaki çocuktan pankart aldınız diye eleştirecektiniz ama sizler boş stadyumdan pankart araklamayı delikanlılık görüp sosyal medyadan bunun reklamını yapıyorsunuz.
Böyle baktığınız için sonuca ulaşmıyor hiç bir şey.

Ben olayların uzamaması için karşılıklı pankartların iade edilmesinden yanayım, şu var Bursanın aldığı Çarşı pankartı her zaman her yerde asılan bir pankartta değil, aynı pankarttan 3-4 tane var zaten, Bursalılar için durum farklı, o pankart için çekilen emekleri medyadan araştırınca şahit oldum, onlar vermese de bizim pankartı iade etmemiz lazım.

Bunu da işkembeden xxx biri olarak yazmıyorum, son bursa maçında bursa otobüslerinin dibine kadar gidip, polisin gözaltına alması sonucu stadyumlardan 1 yıl ceza alan biri olarak söylüyorum.

En son Dolmabahçe tarafından 17 Ara 2016, 10:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1497 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 150  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, inadına_körfez, Lombardo, protokol, tatangalar5435, trudolbuyov

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye