Zaman: 29 Eyl 2020, 20:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 328 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 33  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 11. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 13:26 

Ayaktamı duramıyomuş [emoji1]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 13:32 

normal son iki maçta sende beşiktaş gibi kepaze olsan tribün olarak hayaller ile yaşamaya çalışırsın.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 13:52 

90 dakikayı 3 lü ve saldır galaaaaaatasaray diye bitiren gs tribünümü en iyiymiş şuan :lol:

kafanızmı güzel. allah başka zeval vermesin

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 14:05 
80'ler ve 90'lardan günümüze gelen statlarda söylenen bestelerin %90ı Galatasaray Tribünlerinden çıkmıştır. Evet o dönemlerde sokakta güçlü olmak daha önemliydi ama bu Galatasaray Tribünlerinin olmadığı anlamına gelmiyor.Yani sadece mevzuyu FB-BJK yapmadı.GS'ı,Bursası,Ankaragücüsü,Eskişehiri,Zonguldaksporuda yaptı.Sadece FB-BJK daha kalabalık Tayfaya sahip olduğu için her zaman daha ön planda oldu.
Günümüze gelirsek şuan yine tribünlerde her maç söylenen 6-7 beste Galatasaray tribünlerinden çıkmadır.Nedeni 80-90'lardan bu zamana kadar söylenen bestelerdir.Galatasaray Tribünü ise şuan boş boş muhabbeti yapılan o besteyi biz yaptık bu besteyi biz yaptık moduna girmemiştir.Zaten o muhabbete girse kimin bu ülkede ne besteler kazandırdığını görürüz.

2000'ler sonrasını konuşmak gerekirse mevzuların olmadığı dönem diyebiliriz ama Galatasaray Tribünü sazı eline almıştır.Rakipleri Fenerbahçe ve Beşiktaşa göre daha organize ve daha güçlü bir tribüne sahiptir.Bunda en büyük faktör tribün aleminin lideri Sebahattin Abidir. Haznedar-Güngören-Tarlabaşı ve Esenleriyle çok güçlü bir tayfaya sahiptir.

Günümüzde beste yapmak konuşulucaksa burda Beşiktaş ve Göztepe ön plandadır.Galatasaray ve Fenerbahçe tribünleri bu kategoride yer almaz.
Pankartsa medyayı takip etme konusunda en iyi Beşiktaş tribünüdür.Ondan sonrada Galatasaray tribünü gelir.Her maç o güne özel pankart hazırlamaktadır.
Koreografi konusuna gelirsekte Galatasaray Tribününü bu konuda rakipsiz görüyorum.

Birde bazı arkadaşlar Galatasaray Tribünü için yönetim destekli demiş.Ne biliyorlarda böyle yazıp çiziyorlar anlam veremiyorum.Bizlerin bilmediğini siz biliyorsunuz heralde.

Baya uzun bir yazı oldu.Maça gelirsek beraberliğin ağır bastığını düşünüyorum.Hakem hatalarının konuşulmadığı, dostluk içinde geçen bir derbi olsun.Türkiyenin en büyük derbisinde herkese iyi seyirler dilerim.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 14:15 

Ebuehi yazdı:
hagrid yazdı:
Ne yaptın be kardeşim daha geçen konyada kevgire çevirdiğimiz tribün İstanbul'un en sağlam tribünüyse İstanbul tribünleri bitmiş o zaman ben hiç bir zaman gs tribünlerini Beşiktaş ve fenerbahçe tribünlerinden sağlam görmedim

Konyada kevgire mi çevirmiş :)

Konyada mı çevirmiş kevgire :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 15:19 

Paputa yazdı:
80'ler ve 90'lardan günümüze gelen statlarda söylenen bestelerin %90ı Galatasaray Tribünlerinden çıkmıştır. Evet o dönemlerde sokakta güçlü olmak daha önemliydi ama bu Galatasaray Tribünlerinin olmadığı anlamına gelmiyor.Yani sadece mevzuyu FB-BJK yapmadı.GS'ı,Bursası,Ankaragücüsü,Eskişehiri,Zonguldaksporuda yaptı.Sadece FB-BJK daha kalabalık Tayfaya sahip olduğu için her zaman daha ön planda oldu.
Günümüze gelirsek şuan yine tribünlerde her maç söylenen 6-7 beste Galatasaray tribünlerinden çıkmadır.Nedeni 80-90'lardan bu zamana kadar söylenen bestelerdir.Galatasaray Tribünü ise şuan boş boş muhabbeti yapılan o besteyi biz yaptık bu besteyi biz yaptık moduna girmemiştir.Zaten o muhabbete girse kimin bu ülkede ne besteler kazandırdığını görürüz.

2000'ler sonrasını konuşmak gerekirse mevzuların olmadığı dönem diyebiliriz ama Galatasaray Tribünü sazı eline almıştır.Rakipleri Fenerbahçe ve Beşiktaşa göre daha organize ve daha güçlü bir tribüne sahiptir.Bunda en büyük faktör tribün aleminin lideri Sebahattin Abidir. Haznedar-Güngören-Tarlabaşı ve Esenleriyle çok güçlü bir tayfaya sahiptir.

Günümüzde beste yapmak konuşulucaksa burda Beşiktaş ve Göztepe ön plandadır.Galatasaray ve Fenerbahçe tribünleri bu kategoride yer almaz.
Pankartsa medyayı takip etme konusunda en iyi Beşiktaş tribünüdür.Ondan sonrada Galatasaray tribünü gelir.Her maç o güne özel pankart hazırlamaktadır.
Koreografi konusuna gelirsekte Galatasaray Tribününü bu konuda rakipsiz görüyorum.

Birde bazı arkadaşlar Galatasaray Tribünü için yönetim destekli demiş.Ne biliyorlarda böyle yazıp çiziyorlar anlam veremiyorum.Bizlerin bilmediğini siz biliyorsunuz heralde.

Baya uzun bir yazı oldu.Maça gelirsek beraberliğin ağır bastığını düşünüyorum.Hakem hatalarının konuşulmadığı, dostluk içinde geçen bir derbi olsun.Türkiyenin en büyük derbisinde herkese iyi seyirler dilerim.

Şu yazıyı bir ateiste okutsan tövbe edip Galatasaray tribününe tapar, vallahi bravo.
Biz başka GS tribünü görmüşüz 20 senedir karşımızda.
İçerde dışarda en az 40 defa karşılaştığım-gözlemlediğim tribün olmasa inanabilirdim bu güçlü yazı karşısında. Gerçekten tebrikler.

90'lardan gelen 10 bestenin 8'i Galatasaray'ınmış,
Tribünlerde her maç söylenen 6-7 beste Galatasaray'ınmış,
2000 sonrası GS sazı eline almış,
Fenerbahçe ve Beşiktaş'a göre daha güçlü-organize bir tribünmüş vs.

Gerçekten bu dediklerine inanıyor musun?

Aslında yazında çok güzel bir örnek var; kendini ifade ettiğin.

Kendinin üstün olduğunu düşündüğü bir konu olunca hemen -rakipsiz- deme yürekliliğin-cüretini gösterebiliyorsun, rakiplerini yok sayıyorsun,
Ama 80-90'larda mevzuda üçüncüsünüz dediğimizde, bugün iyi besteniz yok - maçı Saldıııır'ın 5 farklı versiyonuyla bitiriyorsunuz dediğimizde 'az olduğu(muz) yok olduğu(muz) anlamına gelmez' edebiyatını yapıyorsunuz. Sizi (ben saymıyorum ama) 80'lerde 90'larda yok sayan bazı BJK-FB tribünücülerine kızıyorsunuz, azdık ama vardık diyorsunuz.

Hepsi diyemem ama genel Galatasaray'lı kafası bu yönde işliyor işte.;
Yine de GS tribünün parlatma konusundaki çabanı tebrik ederim, sizle hiç karşılaşmayan insanlar inanmış olabilir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 15:40 
Kullanıcı avatarı

dembele yazdı:

Konyada mı çevirmiş kevgire :)

20 yaralınızın neredeyse yarısı Beşiktaş'lılar tarafından vurulup yaralananlar kevgire dönmek değilmidir bu İstanbul tayfamızın emniyet ve gs tribün liderlerinin oyununa gelip şehir girişinde bekletilmesine rağmen vuruldu bu kadar gs li stad önünde Cihanbeyliinde vs cihanbeylinde İstanbul tayfasının vurduğu iki kişiden biride Cihanbeyli ultraslan grubunuzun lideriydi konuyla alakası yok bu söylediklerimin arkadaş istanbulun en sağlam tribünü gs tribünü deyince yazdım bunları Beşiktaş ve fenerbahçe tribünleri varken galatasaray tribününe İstanbul'un en sağlam tribünü denemez

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 15:44 
FarFan yazdı:
Paputa yazdı:

Şu yazıyı bir ateiste okutsan tövbe edip Galatasaray tribününe tapar, vallahi bravo.
Biz başka GS tribünü görmüşüz 20 senedir karşımızda.
İçerde dışarda en az 40 defa karşılaştığım-gözlemlediğim tribün olmasa inanabilirdim bu güçlü yazı karşısında. Gerçekten tebrikler.

90'lardan gelen 10 bestenin 8'i Galatasaray'ınmış,
Tribünlerde her maç söylenen 6-7 beste Galatasaray'ınmış,
2000 sonrası GS sazı eline almış,
Fenerbahçe ve Beşiktaş'a göre daha güçlü-organize bir tribünmüş vs.

Gerçekten bu dediklerine inanıyor musun?

Aslında yazında çok güzel bir örnek var; kendini ifade ettiğin.

Kendinin üstün olduğunu düşündüğü bir konu olunca hemen -rakipsiz- deme yürekliliğin-cüretini gösterebiliyorsun, rakiplerini yok sayıyorsun,
Ama 80-90'larda mevzuda üçüncüsünüz dediğimizde, bugün iyi besteniz yok - maçı Saldıııır'ın 5 farklı versiyonuyla bitiriyorsunuz dediğimizde 'az olduğu(muz) yok olduğu(muz) anlamına gelmez' edebiyatını yapıyorsunuz. Sizi (ben saymıyorum ama) 80'lerde 90'larda yok sayan bazı BJK-FB tribünücülerine kızıyorsunuz, azdık ama vardık diyorsunuz.

Hepsi diyemem ama genel Galatasaray'lı kafası bu yönde işliyor işte.;
Yine de GS tribünün parlatma konusundaki çabanı tebrik ederim, sizle hiç karşılaşmayan insanlar inanmış olabilir.

Milyonlarca taraftarın yanyana
Şampiyon Cimbombomum ne istersen iste benden
İnandık size bu sene
Cimbombomsun sen bizim canımız
We are the best Galatasaray
Cimbombomum sen çok yaşa canım feda olsun sana

Her maç söylediğiniz 6 bestemizi sana tek tek yazdım.Senin inanmana gerek yok şuan tribün alemini bilen Galatasaray tribününün olduğu konumu çok iyi biliyor.Sen kendi bildiklerine kendin inanabilirsin.He sen şuan Fenerbahçe tribünü Galatasaray Tribününe göre daha organize kemik tayfası daha sağlam olarakta görüyorsan senin kovaladığın tribün yıllarına acırım.
Neyse iyi günler.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 15:58 

galatasaray tribününü galatasaraylılardan başka öven biri görmedim şu hayatta. nasıl bi hayal dünyaları var anlamadım. kemik tayfan bizden güçlüymüş.neye göre güçlü bi söylesene birader? bu 2 tribün kafadan 15 senedir kafa kafaya gelmemiştir belkide daha fazla.zaten ondan önce esamesi bile okunmayan bi tribündünüz yatın kalkın seboya dua edin. güçlü olan tribün ezeli rakibini istiklale sokmazdı, sizin gibide habersiz gelmedik hani 4 gün önceden bas bas bağırıp DELİKANLI GİBİ önceden söyleyerek geldik. mevzu muhabbetlerini bi geç önce sen o yüzden. 2-3 yıldır kendi kendinize tribe girdiniz en sağlam biziz diye. gidin bi doktora görünün

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 16:02 
34Kadıköy yazdı:
galatasaray tribününü galatasaraylılardan başka öven biri görmedim şu hayatta. nasıl bi hayal dünyaları var anlamadım. kemik tayfan bizden güçlüymüş.neye göre güçlü bi söylesene birader? bu 2 tribün kafadan 15 senedir kafa kafaya gelmemiştir belkide daha fazla.zaten ondan önce esamesi bile okunmayan bi tribündünüz yatın kalkın seboya dua edin. güçlü olan tribün ezeli rakibini istiklale sokmazdı, sizin gibide habersiz gelmedik hani 4 gün önceden bas bas bağırıp DELİKANLI GİBİ önceden söyleyerek geldik. mevzu muhabbetlerini bi geç önce sen o yüzden. 2-3 yıldır kendi kendinize tribe girdiniz en sağlam biziz diye. gidin bi doktora görünün

Senin yaşın kaç seboya dua edin diyebiliyorsun? Tribün aleminde nefrette olsa saygı vardır.Senin gibi heyecanlı gençler böyle yazıp çizebiliyor işte.Neyse kimlerle neyi tartışıyoruz.Tamam en güçlü sizsiniz.İyi günler.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 328 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 33  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 07Mirador, adyghe, Ahab, ayd06an, Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, Jason, king10bucuk, ozgurr, voyvoda

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye