Zaman: 20 Eyl 2019, 20:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 243 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: Deplasman Yasakları Kaldırıldı
MesajGönderilme zamanı: 17 Kas 2016, 17:34 

network yazdı:
sovyet yazdı:
[quote="network"]Sovyet

Otobusleri tasliyorsunuz mac sonu , otobusten emanetlerle iniliyor kovalaniyor.

Tmm ben ordaydim da ole sahil boyu bi kosu degildi o kardesim :)
Tahminimde ayni olay.

Yani biraz susliyorsunuz. bi 8-10 dakika donerleri icerden gosterdiler. Hatta burda sen solmedende bi arkadasa yazarkende belirttim bu olayi.
Sonra asa inip. Onlerine gelene salladilar. Olay bu. Her dep tribunu yapamaz tabi bunu. Hor gormuyorumda.
Biraz fazla abartiyorsunuz bence.
Ole kosular falan biraz ayip oluyor :)
Istanbul takimlari arasinda o donem bu bahsettigin olay gibi bi suru catisma oluyordu. Her mac 4-5 tane. Sogutlucesmede. Bokludere yaninda. Tunelde vs. Yani o donemlere gore wauvv bi olay degil bjk tribunune gore. Anlatabiliyor muyum. Biraz bunu anlamiyorsunuz bence.

Neyse burda tahrikkar mesajlasmalar bi son bulmali. Yeter yani bence.

Bnm bursa tribunu ile bi ozel sikintim yok. Mantiksizda zaten olmasi. Kocaeli ne kadar varsa okadar var. ha 80 lerden beri sevmeyiz sizi ayri konu.
Bjk li kardeslerinde bole tutulmalarina snlam veremiyorum.

Ouw bi olay diye yazmadim zaten , tandoganda kovaladik denmis , bende bi onceki sene bizden stada erken inenlere saldirip 2 sinin denize atilmasi durumuyla sonraki sene saglam gelindi ve olaylar yasandi yazdım. Art niyetli olsam zaten denize atilma vakasini yazmam.

Ayrica anladigim kadariyla tribunde eskisiniz , su kazan mevzusunu bide sizden dinleyelim.

Cunku Rahmetli Mehmet abinin cenazesinde bizimkilere pek burada yazilanlar gibi konusulmamis. Net olarak anlatmislar.

Hayirli gunler[/quote]

Network o macta yurt disindaydim ben. Bilgilerim senin gibi kulaktan dolma.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Kas 2016, 17:37 
Kullanıcı avatarı

Ebuehi yazdı:
network geçmişte kazani bastık muhabbetlerine giren kişilerdendin ama şimdi kimsenin kazanı bastık gibi bir iddiası olmadı diyorsun allahtan academynin videosu varda herşey ortada sen hala ne anlatıyosunki millet yokken kazanı basmaya çalıştınız takım otobüsünü taşladınız millet olayı duyup köyiçinden caddeye akınca geri vitese bağlayıp otobüslere binip topukluyosunuz hatta polisin her türlü engellemelerine rağmen otobüslerinizi yolun iki tarafında kovalayan Beşiktaş'lılara karşı inme cesaretini gösteremediniz Harun bi ara otobüsünüzün dibine kadar giriyor yine inen yok Beşiktaş'lılar yokken iniyorsunuz geldikten sonra inmiyorsunuz boş otobüsler diyorsun birbirini ezip otobüslere binen ankaragüçlüler nereye buhar olup uçtu o zaman görüntülerdede mevcut bunları kabullenmek size bişey kaybettirmez

Bahsettiğin Serkan denen kişiyi tanımam ama hiçbir ankaragüçlü birisini vurmak üzere denk getirdiyse vurmadan bırakmaz yani öyle insaflı bi tribün değilsiniz bizim tribünde öyledir
hakkın var antix in paket olma olayındaki maçta yoktum ama paket olan grubunuzun antix olarak biliyorum kazan dahil diğer bütün olaylarda vardım

bu foruma giriyorum genellikle yazılanları okuyorum,misafir olarak yorum da bulunmaktan kaçınıyorum ta ki bu tarz atmasyon yorumları görüp birşey bidiğini sanıp ortalıkta bilgi kirliliğinden başla bir fayda sağlamayan yorumları görene kadar.

arkadaşım bilmiyorum duyup mu yazıyorsunuz bunları kendi iç dünyanızda mı yaşıyorsunuz? ben şeklen,ruhen,fiilen o maçta olanlardan birisiyim (daha ötesi var mı) fotograflarda ve videolarda görünen sağ ön tarafında Volkan yazan ve en çok hasar gören otobüs.

senin şu yukarda yazdıkların , yok bizim otobüslerimizi taşladılar! öyle bir olay yaşanmadı yanlızca ramazan trafiği de işin içine eklenip en öndeki otobüs yanlış istikametten girince sizin takım otobüsünü taşıyan otobüs ile bizim otobüsler yan yana geldi fakat senin gibi kanı hızlı akan,dedikodu seven atıp tutan gençler orada da vardı ve bizim sizin otobüslerinizi taşladığımız palavrasını atmış olacaklar ki Mübarek ramazan günü arjantin bardaklar otobüslerin camlarına yağmaya başladı, ardından kaldırım taşları vs malum ramazan günü olması ile trafik kitlendi ve biz hareket edemedik. ondan sonra ne mi oldu polisin yetersiz kalması ve panik halinde atılan biber gazının etkisi ile otobüsler boşaldı ve bir arbede yaşandı bazı beşiktaşlıların dükkanlar zarar görmesin diye kepenklerini indiren dükkanların içine doluştuğunu gördüm bizden ise sadece biber gazından etkilenip baygınlık geçirenleri ben hiç astık kestik muhabbetine girmek istemiyorum sevmem tarzımda değil

şu üfürme ve ortamı boş yere germe işini bir bırakın.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Kas 2016, 21:23 
Kullanıcı avatarı

quip101 yazdı:
network sallama din kardeşiyiz hepimiz.

O zaman anlatta bilelim müslüman

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Kas 2016, 23:27 
Kullanıcı avatarı

quip101 yazdı:

senin gibi karabatak değilim ki her mevzudan çıkam...

Demekki hiç bi yerde yoksun , yoksa illaki yazma gereği duyardın.
Ankaragücünü konu eden herkese yaşadıklarımızı yazarız.

Senin veya başkasının bundan rahatsız olması s.kimde değil. Biz tribun olarak bu yapıdayiz , kimsenin sevgisine ihtiyacımız yok. O yüzden yaz deli oğlan. İçini dök.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 00:51 
Kullanıcı avatarı

...

En son network tarafından 18 Kas 2016, 08:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 00:56 

Ya bu sitenin seviyesi gerçekten düşüyor.
İyi kötü çoğumuz senelerdir yazılarından network ü biliyoruz. Şahsen ben tanışmıyorum.Ama arkadaşlarımız biliyor bu siteye bir şekil yazan çizen gerçekten tribünden gelme insanlar bilşyor.
Yav şu foruma bi el atın gardaş Allah için üye alımını kapatın bir şeyler yapın.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 08:37 
Kullanıcı avatarı

Güçlülerindünyası yazdı:
Besiktaslilara cevap yazacaktim son sayfadaki yazilari okudum sanal alemin tribunleri nasil bitirdigini gordum.Iyiki bizim zamanlarimizda yokmus bu illet.Muratin cevap vermesi bile gereksiz.Bulundugu tribun ve en yakin arkadas cevresinin cogu firar,kimsenin gozunun yasina bakmazlar,ne diye ciddiye aliyorsun kardesim ?

Daha oncede bu tip seylere sahit oldum,sanal dunyada hepsi kral.Hergun tonluk danalarin kafasini kesen senin sunlarla ugrasman falan can sikintisindan diye tahmin ediyorum.

Haklisin Abi , İyi Calismalar

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 09:07 

RespectNO61 yazdı:
beşiktaş böyle kalabalık ne zaman gitti bursa ya ben hatırlamıyorum. belki yıllar sonra bu sene gelebilirler oda yasak gelmezse tekrar.

http://www.teksas.org/haber/resimler/be ... c2_800.jpg

Birader 10 yaşında falan mısın yoksa kasıtlı mı yapıyorsun?Eşşeğin vajinasına suyu kaçırdınız iyice.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 09:49 

Benim yakin tarihte gordugum inonude ki en iyi deplasman tribunu eses ti sanirim. 0-2 den 3-2 olan mac.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2016, 11:08 

Akaretler yazdı:
RespectNO61 yazdı:
beşiktaş böyle kalabalık ne zaman gitti bursa ya ben hatırlamıyorum. belki yıllar sonra bu sene gelebilirler oda yasak gelmezse tekrar.

http://www.teksas.org/haber/resimler/be ... c2_800.jpg

Birader 10 yaşında falan mısın yoksa kasıtlı mı yapıyorsun?Eşşeğin vajinasına suyu kaçırdınız iyice.

Gul gec kardes niye takiliyorsun.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 243 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], chamur, DBK01, DeLaGuarda55, deniztarafı, Deu35, Emre, esgres, extranjero, fenerr, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, Kategoriecarsi, Rime, SeferKSK, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye